Nekas nav tik pārsteidzoši un maģiski, kā sajust, ka tu tiec mīlēts. Tas ir Dieva pirksts uz cilvēka pleca. /Čārlzs Morgans/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Sāku visu pa jaunam


page: 1   2   [3]   (page size 50)
santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 09.03.2016 18:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/03/2016 18:34:22 - oga.003 Rakstīja :
Man šī traka nedēļ tikai šodien ienācu paskatīties kas šeit sapļāpāts! Pilnīgi neskaitīju vienības, biju baigā stresā. Labi, ka svari tomēr šodien rāda mīnusu... Par dārzeņu ēšanu vēl varētu piebilst, ...
Ai arii taadas nedeeljas gadaas, nekas, galvenais tik to aptvert, saprast un uzlikt sevi uz pareizaa celja, lai sasniegtu meerkji! :) 
Un jaa, saldumi tieshaam prasaas mazaak, ja ir apeesti daaarzenji un arii labiibas vieniibas! Reizeem, kad nu TAA prasaas ko saldu, panjemu labaak pusskjeeliiti rupjmaizes, un shii iegriba izpleen. 
Mana liekaa svara probleemas iemesls noteikti bija kaa tu saki- paarmantotie eeshanas paradumi.. ieskaitot nashkjeeshanos vakaros! 
Tieshi ar veelmi vakaraa ko garshiigu panashkjeeties man ir bijusi vislielaakaa ciinja. Nu jau esmu pieradusi. Un lepna par sevi katru vakaru, kad nepadodos, un paliek vieglaak ar laiku. 
Tagad skatoties atpakalj (nu tieshi apriteejis gads, kopsh saku draudzeeties ar FD) liekas vienkaarshi absurdi, cik maz manaa (liidz ar to arii visas gjimenes) eedienkartee bija daarzenji! Un, ciemojoties pie vecaakiem, vienmeer ljoti manaami juutu, ka gribaas daarzenjus. 
Man ir reaals prieks, ka es varu saviem beerniem jau pamataa iemaaciit veseliigaakus eeshanas paradumus! Meita (3gadi) pirmais, ko apeed no shkjiivja ir pukjukaaposti.. :)) Un vel makshkjeree arii no mana shkjiivja. :D Par ko man liels prieks! Vinji izaugs ar savaadaakiem eeshanas paradumiem... kas nebuus kartupelji+ treknas miltu meerces utt. :) 

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 10.03.2016 13:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/03/2016 13:59:30 - santate Rakstīja :
Vinji izaugs ar savaadaakiem eeshanas paradumiem... kas nebuus kartupelji+ treknas miltu meerces utt. :) 
Tas ir zelta vērts!!! 
Mana ģimenē ir tā ka ēd veselīgi vai veselīgāk nekā citas ģimenes, ja tā drīkst salīdzināt - nav treknu mērču, eļļainu ēdienu, bet toties ir/bija liels saldumu kults... Kā skumjāks noskaņojums, tā apēd ko garšīgu bērniņ... Nu tas vienkārši tāpēc, ka finansu līdzekļi bija niecīgi, bet vecāki mīļi un labi, kas mūs no sirds mīl un vienkārši gribēja palutināt, jo pankūciņas maksā mazāk nekā izklaides vai jaunas drēbes. Viss jau kārtībā, katram sava skola, bet figūrai gan šāds ieradums nepalīdz...

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 05.04.2016 12:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2016 12:19:20 - Rakstīja :
Meitenes, kā iet ar tievēšanu? Kaut kā ļoti kluss foruma sadaļā - laikam visām labi veicas! :) Man nu gan kā pa kalniem - ir labāki rezultāti un ne tik labi.... Lieldienu nedēļā vispār neko neskaitīju biju ciemos pie vecākiem. Man kaut kā neizdodas visu laiku noturēties uz figūras draugu viļņa, problēma, saldumi. Šī promlēmiņa man velkas līdzi vienmēr un visur - absolūti katru dienu gribas apēst ko saldu...

Meks (on-line)
Publicēts: 05.04.2016 12:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2016 12:42:10 - oga.003 Rakstīja :
Meitenes, kā iet ar tievēšanu? Kaut kā ļoti kluss foruma sadaļā - laikam visām labi veicas! :) Man nu gan kā pa kalniem - ir labāki rezultāti un ne tik labi.... Lieldienu nedēļā vispār neko neskaitīju ...
Man ar tā ir problēma - saldumi, bet vispār arī "sāļumi" ir mana problēma.  Es mēģinu meklēt alternatīvas. Bija formuā kādreiz ļoti laba Dzigras recepte zefīriem. Domāju, ka meklētājā ievadot Dzigras zefīri kaut kam vajadzētu izlēkt. Vēl esmu darījusi tā, ka sagriežu ābolu gabaliņos un pa virsu uzkaisu mazos gabaliņos sagrieztu 1/2 Laimas aveņu zefīru un tad to visu samaisu kopā. Vēl arī pilngraudu sausiņš ar karoti mazkaloriju ievārījuma. Kaut kā mēģinu padarīt liesākus saldumus, bet lai nebūtu pliekani, bet garšīgi. 

Meks (on-line)
Publicēts: 05.04.2016 12:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/04/2016 12:47:30 - Rakstīja :
Oga.003, atradu forumā sadaļu ar nosaukumu Zefīrs. Ievadi meklētājā Zefīrs un tur ir Dzigras zefīru recepte. 

natlija5
					Poste: 2
natlija5 (on-line)
Publicēts: 07.04.2016 21:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/04/2016 21:52:44 - oga.003 Rakstīja :
Meitenes, kā iet ar tievēšanu? Kaut kā ļoti kluss foruma sadaļā - laikam visām labi veicas! :) Man nu gan kā pa kalniem - ir labāki rezultāti un ne tik labi.... Lieldienu nedēļā vispār neko neskaitīju ...
Man ari , kad ir slikts garastavoklis un neesmu izgulejusies.

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 08.04.2016 08:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/04/2016 08:10:35 - Rakstīja :
Par saldumiem:
-es tomeer katru dienu gandriiz kaadu salduminju apeedu, bet dienas pirmajaa daljaa! un iereekjiniet vieniibaas! 
-atceros, ka citreiz, kad kaare bija peec salduma, apeedu rupjmaizes shkjeeli. Un paargaaja;
- kad gribaas saldumu, pie sevis padomaa, KAAPEEC? Varbuut vienkaarshi gribaas eest, apeed kautko no labiibas. Varbuut gribaas sevi pamiiljot, dot komfortu? Sajust apmierinaatiibu? Tad tak ar praatu saproti, ka eediens nebuus risinaajums! Palutini sevi ar ko citu! Piemeeram, nolako koshaa kraasaa nagus, uztaisi pedikiiru, uzliec miiljaako muuziku un padejo, palasi graamatu, kas tev patiik! Pieglaudies savam partnerim, pasaki ka tev vajag samiiljojienu. :) Aizdedzini sveces, iedzer tasi teejas vai izej pastaigaa! Kautvai uz paaris minuuteem izej ieelpot svaigu gaisu! Dari kaut ko, kas radiis pozitiivas emocijas! :) 
-vakar vebinaaraa Una ieteica savu panjeemienu- nu ja prasaas saldumu, apeed karoti cukura! :) 

Analizeejiet sevi, straadaajiet ar sevi, mekleejiet iemeslus, kaadeelj roka sniedzas peec kautkaa. Un saprotiet: EEDIENS ir TIKAI EEDIENS! Taa nav ikdienas izklaide, taa nav sevis lutinaashana. Tas ir tikai veids, kaa uznjemt energjiju! :) Sevi jaapiepilda savaadaakos veidos! Jums izdosies! ;) 


Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 09.04.2016 10:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/04/2016 10:18:32 - Rakstīja :
Sveikas,meitenes!Mana vājība arī ir saldumi,riekstiņi un kūkas.Cenšos paslēpt un iet uz veikalu ar pilnu vēderu.

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 09.04.2016 21:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/04/2016 21:36:11 - Brunete...35 Rakstīja :
Sveikas,meitenes!Mana vājība arī ir saldumi,riekstiņi un kūkas.Cenšos paslēpt un iet uz veikalu ar pilnu vēderu.
Jap, ieshana uz veikalu ar pilnu veederu ljoti labi straadaa! :) 
Un muusu maajaas saldumi staav vienaa plauktaa aiz durtinjaam, lai nekriit aciis. :) 

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 09.04.2016 21:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/04/2016 21:47:00 - Rakstīja :
Un vēl...man ļoti garšo augļi.Nezinu,ko iesākt,lai mazinātu kāri.It īpaši,ka tagad izlasiju,ka ābolus vakarā ēst nevar...

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 10.04.2016 16:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2016 16:53:51 - oga.003 Rakstīja :
Meitenes, kā iet ar tievēšanu? Kaut kā ļoti kluss foruma sadaļā - laikam visām labi veicas! :) Man nu gan kā pa kalniem - ir labāki rezultāti un ne tik labi.... Lieldienu nedēļā vispār neko neskaitīju ...

Sveikas meitenes!Kā iet?Kā pavadījāt brīvdienas?


Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 10.04.2016 16:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/04/2016 16:53:55 - oga.003 Rakstīja :
Meitenes, kā iet ar tievēšanu? Kaut kā ļoti kluss foruma sadaļā - laikam visām labi veicas! :) Man nu gan kā pa kalniem - ir labāki rezultāti un ne tik labi.... Lieldienu nedēļā vispār neko neskaitīju ...

Sveikas meitenes!Kā iet?Kā pavadījāt brīvdienas?


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 11.04.2016 00:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/04/2016 00:35:50 - santate Rakstīja :
Analizeejiet sevi, straadaajiet ar sevi, mekleejiet iemeslus, kaadeelj roka sniedzas peec kautkaa. Un saprotiet: EEDIENS ir TIKAI EEDIENS! Taa nav ikdienas izklaide, taa nav sevis lutinaashana. Tas ir ...
Santate
Tu esi sasniegusi mērķa svaru. Varbūt vari padalīties kā tu ar sev strādā? Manuprāt, tas ir tas pats grūtākais :) 
Es lasu tievētāju blogus un smeļos iedvesmu un idejas, kā arī motivāciju! Man ļoti patika viena džeka rakstītais - Es nezaudēju 62kg, es zaudēju 1kg 62 reizes! Es arī kaut kā tā to jūtu :)

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 11.04.2016 00:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/04/2016 00:35:57 - santate Rakstīja :
Analizeejiet sevi, straadaajiet ar sevi, mekleejiet iemeslus, kaadeelj roka sniedzas peec kautkaa. Un saprotiet: EEDIENS ir TIKAI EEDIENS! Taa nav ikdienas izklaide, taa nav sevis lutinaashana. Tas ir ...
Santate
Tu esi sasniegusi mērķa svaru. Varbūt vari padalīties kā tu ar sev strādā? Manuprāt, tas ir tas pats grūtākais :) 
Es lasu tievētāju blogus un smeļos iedvesmu un idejas, kā arī motivāciju! Man ļoti patika viena džeka rakstītais - Es nezaudēju 62kg, es zaudēju 1kg 62 reizes! Es arī kaut kā tā to jūtu :)

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 12.04.2016 18:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/04/2016 18:58:07 - oga.003 Rakstīja :
SantateTu esi sasniegusi mērķa svaru. Varbūt vari padalīties kā tu ar sev strādā? Manuprāt, tas ir tas pats grūtākais :) Es lasu tievētāju blogus un smeļos iedvesmu un idejas, kā arī motivāciju! Man ļ ...
Sveika, oga.003! :) 
Jā! Es to esmu izdarījusi un esmu sajūsmā! 
Es jau no paša sākuma ļoti strādāju pie savas domāšanas, piegāju tiešām pie šīs programmas kā pie jauna dzīvesveida. Pastāvīga, uz visiem laikiem. 
Ļoti analizēju, kādēļ man kaut ko gribās, kādēļ prāts pie saldumu plaukta utt. Mācijos un joprojām mācos kontrolēt savas iegribas... Disciplinēt sevi. 
Grūti pateikt... tā ir kā tāda apskaidrība. Par to, ka esmu pelnijusi labāku ēdienu, labāku ķermeni, labāku dzīvesveidu un varu būt labāka, foršāka, aktīvāka, smukāka! Tāda, kāda iekšā dziļumā jutos, ka esmu! Bet traucēja tās kārtas! Kas nu ir dabūtas nost! 
Punktus tā strikti neskaitu jau kādu laiku... Bet ir izveidojusies man sistēma darbadienām: brokastīs 2 maizītes ar dārzeņiem un plānu gaļas šķēlīti (brokastis mans mīļais vīriņš man ir sagatavojis, pirms dodas uz darbu agri no rīta ), tad otrās brokastis ir darbā ap 10tiem: kafija un banāns vai kāds cits auglis. Ap 13:00 ēdu līdzpaņemtās pusdienas, ko uzsildu mikroviļņu krāsnī (iepriekšējās dienas vakariņas; taisu pietiekami, lai ir pusdienās man ko paņemt līdzi uz darbu), atbraucot mājās, uztaisu ģimenei vakariņas (un sagatavoju trauciņu ar nākamās dienas pusdienām). Vel vakarpusē apēdu kādu uzkodu, ja prasās un pašā vakarā dzeru tēju vai ingvera ūdeni. Nekādu vēla vakara ēšana. To esmu sev iemācījusi. Kad ejot caur virtuvi, roka gandrīz pastiepjas pēc kautkā, pārdomāju un sev strikti nosaku: tas nav izsalkums! Nē!
Automātiski vienkārši gatavoju vakariņas tā, lai dārzeņu būtu attiecīgi pēc šķīvja likuma... Un tad liesa gaļa un kāda labības vienība. 
Kaut kā tā. :) Un svars pat turpina vel bik slīdēt uz leju, jo turpinu ēst kā līdz šim. bet nu zemāk par vel 3kg nelaidīšu gan, jo gribu sievišķīgas, ne tīņa aprises. *esmu 174cm gara, pēdējo reizi sveroties rezultāts bija 72,9kg, uzsāku ar 89,9. Tātad uz doto brīdi  -17kg. Nav milzīgākais nomestais cipars, paskatoties iedvesmas lapas, bet tā bija mana kauja. un ES uzvarēju. 
Lai TEV un arī pārējām viss izdodās! 

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 16.04.2016 20:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/04/2016 20:09:14 - Rakstīja :
Paldies santate,ka padalijies.Pastāsti,tu vingro,apmeklē figura line?Kā ar ādu?

santate
					Poste: 197
santate (on-line)
Publicēts: 18.04.2016 07:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/04/2016 07:19:28 - Brunete...35 Rakstīja :
Paldies santate,ka padalijies.Pastāsti,tu vingro,apmeklē figura line?Kā ar ādu?
Vingrot vingroju šad tad... Vairāk pievēršu uzmanību dabiski aktīvākai ikdienai ar pastaigām, dauzīšanos ar bērniem, riteņbraukšanu utt. Visur izvēlos trepes lifta vietā un tā tālāk. :)

Par ādu- grūtniecības laikā iedzīvojos strijās uz vēdera un krūtīm. Un tur tad tā āda nav ideālā stāvoklī. uz vēdera ir tāds kā maisiņš un krūtis, protams, nav tik tvirtas. Smērēju kremus, mēģinu masēt pati dušā utt. Bet vietās kur striju nav, ādā ir ļoti laba!
Āda noteikti ir savilkusies labāk salīdzinājumā ar citām diētām, kuras izmēģināju gadus atpakalj (un kas acīmredzami ilgstoši nestrādāja). Neliels maisiņš uz vēdera ir labāks par riepu. :D :D :D

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 19.04.2016 14:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/04/2016 14:48:35 - Rakstīja :
Paldies santate - ir viela pārdomām :) Es saprotu, ka esmu emocionālā ēdāja, mēģinu rast risinājumu šai problēmai, bet par tevi prieks

Meks (on-line)
Publicēts: 26.04.2016 11:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2016 11:23:57 - Rakstīja :
Baigais klusums forumā. Rīt atskaitīšanās diena, es jau nevaru sagaidīt. Ļoti gribu atkal redzēt mazāku ciparu uz svariem. Šī nav mana pirmā reize, kad cenšos kļūt slaidāka, esmu bijusi gan Svara vērotājos, gan Figūras draugos. Bet šoreiz es izbaudu procesu no visas sirds, priecājos par katriem 100 nomestajiem gramiem, par katru burkānu, ko nograužu cepuma vietā, par katru fizisko aktivitāti un par visu, ko izdaru sava izskata un veselības labā. Priecājos par katru dienu un izbaudu to!  

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 26.04.2016 15:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2016 15:25:22 - Rakstīja :

Sveikas!Bet man šonedēļ plus 500g...pamēģināju nesvērt,uz aci.Vingroju,bet tas nepalīdzēja.


Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 26.04.2016 15:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2016 15:26:14 - Meks Rakstīja :
Baigais klusums forumā. Rīt atskaitīšanās diena, es jau nevaru sagaidīt. Ļoti gribu atkal redzēt mazāku ciparu uz svariem. Šī nav mana pirmā reize, kad cenšos kļūt slaidāka, esmu bijusi gan Svara vēro ...
Meks,tu apmeklē Figura line?Cik tas prieks maksā?

Meks (on-line)
Publicēts: 26.04.2016 23:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2016 23:20:30 - Brunete...35 Rakstīja :
Sveikas!Bet man šonedēļ plus 500g...pamēģināju nesvērt,uz aci.Vingroju,bet tas nepalīdzēja.
Iemesli var būt visādi kāpēc svars stāv uz vietas vai pieaug, bet Tu jau manuprāt pati atbildēji - pamēģināju nesvērt, uz aci. Uz aci ļoti ātri var pāršaut pār strīpu. 

Meks (on-line)
Publicēts: 26.04.2016 23:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2016 23:24:22 - Brunete...35 Rakstīja :
Meks,tu apmeklē Figura line?Cik tas prieks maksā?
Ja atsevišķi uz katru reizi pērk, tad 18 eiro maksā viena reize. Ja pērk abonementu, tad 12 reizes maksā 150 eiro. 

eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 20.05.2016 19:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2016 19:37:00 - Rakstīja :
Sveikas meitenes. Man te viena problēmiņa, ko jūs darat lai nekārojas saldumi. Man šī nedēļa iet kā pa kalniem, visi kas nāk ciemos nes tikai kūciņas un pīrāgus. Kad pieēdies tad drausmīgi moka sirdsapziņa, ka man tas nav vajadzīgs, bet tak palikušo pīrāga gabaliņu nemetīs taču ārā. Un tad kārojas to apēst ;-(

ATC
					Poste: 8
ATC (on-line)
Publicēts: 21.05.2016 08:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/05/2016 08:21:27 - Rakstīja :
Sveika! Es ikdienā no gardumiem atturos, taču, kad ģimene nopērk sev saldumiņu... Ja kaut ko liekāku apēdu un moka sirdsapziņa, uzreiz roka stiepjas pēc nākamā, bet, ja uztveru gardumu kā kaut ko īpašu, atturēties ir vieglāk. Vēl cenšos domāt, ka dēļ mirkļa iegribām nav vērts zaudēt vairāku mēnešu garumā iegūto. Uzvelc kaut ko pieguļošu un padomā, kur Tu liksi to pīrādziņu, kūciņu.

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 22.05.2016 10:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/05/2016 10:27:03 - Rakstīja :

Sveikas,meitenes!

Man arī kāre uz saldumiem uznāk...jo ilgāk atturies,jo kāre lielāka.Es esmu pieķērusi sevi,ka organisms pieprasa tos pēc MR.Esmu izmēģinājusi daudz ko,piem.rudzu maizi uzēst,ūdeni uzdzert,bet man tas nelīdz.Ēstgriba tik palielinās.Bet līdz ko mutē nonāk kārums,mmm...viss nostājas savās vietās.Dažreiz paslīd tāda doma,ka esi atkarīgs no kārumiem!...Nezinu,kā likt smadzenēm domāt savādāk.

Ko es daru,kad kārums apēsts?Nedēļas laikā uztaisu atslodzes dienu,uz gurķīšiem.Protams,uz svariem nav -1kg vai -2kg,bet arī nav plus...,bet -500g Bet es pagaidām nevaru vienaldzīgi uz tiem noskatīties.Tāpēc vēlos,lai jūs-MEITENES padalītos,kā jūs tiekat ar to galā?!


Meks (on-line)
Publicēts: 23.05.2016 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2016 13:13:33 - Rakstīja :
Ja man tiešām kārojas cepumu vai ko tml., tad arī to apēdu bez sirdapziņas pārmetumiem, es cenšos kā ATC - saldumi ir kas īpašs un tie nav domāti ikdienai. Ļoti palīdz vebināri, kur vairākkārt tiek runāts par to, ka ikdienai - ikdienas ēdieni, svētkiem - svētku. Ikdienā taču drēbes arī mēs velkam ikdienas, bet pucējamies uz svētkiem. Tam pašam būtu jānotiek ar ēdienu! Vēl esmu ievērojusi, ja ikdienā ēd pēc programmas un ievēro šķīvja likumu, tad arī nekādi saldumi īpaši neprasās. Viss ir mūsu galvās. Saldumu kāri vēl var mēģināt uztvert kā tādu velniņu, kurš Tevi dīda - apēd mani! Bet mums ir jābūt stiprākām par to un arī gudrākām!  Un vēl es visu laiku atceros Unas teikto - nekas negaršo tik labi kā slaidums!  Man tūlīt ir nost pirmie 10kg, vizuāli neko diži vēl neredz, bet jūtos krietni labāk - varu no rīta uzvilkt zeķītes nemēģinot kāju kaut kur stutēt, lai tiktu tai klāt! Izklausās varbūt pastulbi, bet tā ir! Varu vairāk un ilgāk arī kustēties, nepūšot un neelšot pie katra soļa. Un patiess prieks ir uz svariem ieraugot nu jau divciparu skaitli, nevis vairs trīsciparu! Un vēl jāatceras, ka svētkos apēstā kūka nemainīs pilnīgi neko. Galvenais nestresot par to. Ja saldumi, kārumi un našķi kļūst par ikdienu - tad gan jāsāk uztraukties un domāt dziļāk un tālredzīgāk, bet viens cepums vai viens pīrādziņš, kad tiešām to gribas ļoti, ļoti - tas nebūs nekas graujošs. Es piemēram izbaudu procesu. Ja mājās ir kādi gardumi un kārumi, tad neēdu tos tāpat vien, bet atrodu kādu īpašu mirkli tieši sev, kad to gardumu izbaudu īpaši un vienu reizi, nevis izēdu visu kastīti kā kādreiz būtu to izdarījusi! Galvenais bez stresa, tievēšanas process arī ir jāizbauda, mēs paliekam slaidākas ar katru dienu un pienāks tā diena, kad būsim tieši tādas, kādas pašas vēlamies būt. Un vienalga vai tas būs pēc mēneša vai gada, jo arī tas gads kādreiz paies! Arī sarunas šeit palīdz - katrai mums ir sava pieredze un vairāk komunicējot, varam paņemt no katras to, kas noderīgs tieši sev!  

Meks (on-line)
Publicēts: 23.05.2016 15:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/05/2016 15:21:26 - Rakstīja :
Vēl šo pašu tēmu paturpinot - var arī meklēt mazkalorīgākus saldumus veikalos vai gatavot tos pašām. Piemēram, veikalā nopērkamais Philadelphia šokolādes smērējamais siers. Labs našķis, manuprāt, ko turēt ledusskapī nebaltām dienām. Arī fotogalerijā ir ļoti labas receptes atrodamas saldummīļiem. 

ATC
					Poste: 8
ATC (on-line)
Publicēts: 26.05.2016 16:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/05/2016 16:42:29 - Meks Rakstīja :
Ja man tiešām kārojas cepumu vai ko tml., tad arī to apēdu bez sirdapziņas pārmetumiem, es cenšos kā ATC - saldumi ir kas īpašs un tie nav domāti ikdienai. Ļoti palīdz vebināri, kur vairākkārt tiek ru ...
Manus zaudētos 10kg arī īpaši navarēja pamanīt, bet milzīgas redzamas pārmaiņas uzradās pēc -12 kg. Dīvaini, vai ne? Droši vien, ka starta svars arī svarīgs Man bija 84, pie 164cm auguma.

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 29.05.2016 23:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/05/2016 23:04:58 - Meks Rakstīja :
Vēl šo pašu tēmu paturpinot - var arī meklēt mazkalorīgākus saldumus veikalos vai gatavot tos pašām. Piemēram, veikalā nopērkamais Philadelphia šokolādes smērējamais siers. Labs našķis, manuprāt, ko t ...

Malacis Meks par pirmiem 10kg!Man prieks par tevi!Man vēl 3kg,lai sasniegtu tavu rezultātu.Es tavu ieteikumu par svētku dienām ņemšu vērā,ļoti interesanta ideja,lai liktu smadzenēm savādāk domāt.

Saki,lūdzu,kā tu domā,vai vērts būt par on-line biedru?Jo te tāds klusums...katrs vienatnē,klusām...


Meks (on-line)
Publicēts: 30.05.2016 07:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2016 07:01:23 - Brunete...35 Rakstīja :
Malacis Meks par pirmiem 10kg!Man prieks par tevi!Man vēl 3kg,lai sasniegtu tavu rezultātu.Es tavu ieteikumu par svētku dienām ņemšu vērā,ļoti interesanta ideja,lai liktu smadzenēm savādāk domāt.Saki, ...
Noteikti ir vērts būt on-line, tad uzreiz tiek dota piekļuve citām mājas lapas sadaļām, kur bez on-line klāt netiek, tur ir ļoti noderīga informācija atrodama. Bet tas, ka te klusums - viss jau mūsu pašu rociņās. Jo vairāk rakstīsim un komunicēsim, jo mazāks būs klusums. Mums viss izdosies - gan ar sevi vienatnē parunājoties, gan te - kopā, jo atbalsts ir ļoti svarīgs, motivācijai ir tāda tendence ik pa laikam pazust, tāpēc vajadzīgas gan šīs sarunas, gan vebināri, gan svari, gan drēbes, kuras paliek par lielu, gan atbalsts, gan uzmundrināšana, gan jaunas receptes, gan iesperšana pa pakaļu, kad nepieciešams  ... varētu šo sarakstu turpināt ... 

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 30.05.2016 12:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2016 12:38:07 - Rakstīja :
Meks,tu šeit jau esi sen?

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 30.05.2016 12:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2016 12:47:57 - Rakstīja :
Cik vienību ir 1 ēd.k.auzu kliju?

debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 30.05.2016 13:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2016 13:13:20 - Brunete...35 Rakstīja :
Cik vienību ir 1 ēd.k.auzu kliju?
Nulle!

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 30.05.2016 13:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2016 13:23:33 - Rakstīja :
Paldies!

Meks (on-line)
Publicēts: 30.05.2016 15:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2016 15:07:17 - Brunete...35 Rakstīja :
Meks,tu šeit jau esi sen?
Es vispār ļoti sen, man te patīk! Tāpēc arī droši vien nesanāk notievēt, ka gribas te būt! Bet, ja nopietni - biju jau tad, kad vēl bija Svara vērotāji, tad sākās Figūras draugi, forumā tad bija baigā dzīvība.  Es "uzpeldu" ar pārtraukumiem, katru reizi izvērtējot kļūdas, šoreiz pie kļūdu izvērtēšanas piestrādāju jo īpaši. Esmu par visiem 100% pārliecināta, ka viss izdosies, šoreiz to daru tikai un vienīgi sevis dēļ, pašā sākumā - savas veselības dēļ, bet nu jau arī izskats pievienojies, jo baigais kaifs jostai caurumiņu mazāk uzlikt.  

Cepumiņš (on-line)
Publicēts: 03.06.2016 16:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/06/2016 16:38:31 - Rakstīja :

Sveikas, meitenes! Cepumiņam ļoti patīk FD, bet vasarā viss brīvais laiciņš paiet dobēs. Rudenī atgriezīšos vebināros un sūtīšu atskaites. Sāku tievēt pagājušajā rudenī, līdz pavasarim izdevās tikt vaļā no daudziem liekajiem kg, bet mērķis ir, ka apmēram tikpat vēl būtu "jāiznīcina". Pa pusgadu, kad diezgan cītīgi skaitīju vienības, FD uztura princips ir kļuvis par dzīvesveidu. Paldies Ingai un Unai par jaukājiem vebināriem un uz tikšanos rudenī!


RAgnese (on-line)
Publicēts: 09.06.2016 08:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2016 08:16:31 - Rakstīja :
Sveikas! Es jau kā nedēļu pievienojos pulciņam, bet īsti vēl nesaprotu, ko kur rakstīt vai skatīties. Aizsūtiju atskaiti uz superfigura@inbox.lv, bet neredzu, kur tā parādās????

evion
					Poste: 10
evion (on-line)
Publicēts: 09.06.2016 12:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/06/2016 12:21:54 - Rakstīja :
Ir atskaite ielikta :) Sadaļā On-line kluba nodarbības, pie 23.nedēļas :) Es gan arī it kā jau sen reģistrējusies, bet maz esmu pētījusi un rakstījusi :) Vislabākais ir tas plānotājs,  kur var visu sarakstīt un kas nomīnuso palikušās vienības :) Nu vismaz pagaidām man tas nieciņs patīk un iedarojas motivējoši :) Bet laikam tā ir - tās diskusijas šobrīd nav tik aktīvas. Varbūt arī vasara pie vainas, neviens pie datora nesēž :)    

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 11.06.2016 08:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2016 08:49:04 - Rakstīja :

Sveikas,meitenes!

Nezinu,kā jums,bet man ļoti gribētos pajautāt,kādai no tām sievietām,kuras jau ir sasniegušas savu mērķi,piem.,kuru bildes ir titullapā,kā viņām gāja pašā sākumā,kā motivēja sevi,ko ēd brokastīs?Un daudz citu jautājumu...Vai tas ir iespējams?


debora
					Poste: 2555
debora (on-line)
Publicēts: 14.06.2016 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/06/2016 12:51:53 - Brunete...35 Rakstīja :
Sveikas,meitenes!Nezinu,kā jums,bet man ļoti gribētos pajautāt,kādai no tām sievietām,kuras jau ir sasniegušas savu mērķi,piem.,kuru bildes ir titullapā,kā viņām gāja pašā sākumā,kā motivēja sevi,ko ē ...
Sveiki, es pavaicāšu meitenēm, lai iedod savus epastus un es ielikšu pie panākumu stāstiem. Tad varēsiet arī pavaicāt visu, ko sirds kāro!

Brunete...35 (on-line)
Publicēts: 15.06.2016 10:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/06/2016 10:25:38 - debora Rakstīja :
Sveiki, es pavaicāšu meitenēm, lai iedod savus epastus un es ielikšu pie panākumu stāstiem. Tad varēsiet arī pavaicāt visu, ko sirds kāro!
Tas būtu burvīgi!Liels paldies!

AlDi
					Poste: 13
AlDi (on-line)
Publicēts: 29.06.2016 15:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/06/2016 15:13:51 - Meks Rakstīja :
Noteikti ir vērts būt on-line, tad uzreiz tiek dota piekļuve citām mājas lapas sadaļām, kur bez on-line klāt netiek, tur ir ļoti noderīga informācija atrodama. Bet tas, ka te klusums - viss jau mūsu p ...
Paldies Meks! Ļoti patika tavs komentārs. Pilnīgi piekrītu.


page: 1   2   [3]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās