Pārnākot mājās agri, vīrs domā, ko palasīt, bet pārnākot vēlu, ko sacerēt. /***/

Inga (-10 kg) - katrs zaudētais kg ir vērtīgs!

Vārds, uzvārds Inga Orole
Vecums  36 gadi
Augums  160 cm
Svars pirms  78,4 kg
Svars pēc  65,4 kg
Zaudētais svars  13 kg 8 mēnešos
Nodarbību vieta  Rīga, Dace Miezīte

Iestājies grupā!

                

Mans veiksmes stāsts vēl rakstās... Šobrīd tie ir tikai -10kg, bet, kā teica Figūras Draugu vadītāja Inga Pūce, lai arī mazs, tas tomēr ir man svarīgs svara zudums. Un, kad apkārtējie sāk ievērot un nedaudz pārspīlējot teikt, ka esmu sarukusi uz pusi, tad saprotu, cik katrs zaudētais kilograms ir vērtīgs.
 
Visu savu apzinīgo dzīvi esmu bijusi, kā smejamies ar vecākiem, – pilnslaida, ne resna, ne tieva. Parasti kā katalizators ir foto – ja bildēs sev patīc, tad vēl ir OK, bet, ja, paskatoties uzņemtās fotogrāfijas, pārņem vēlme turboātrumā tās izdzēst, tad vairs nav labi... Par spīti zināšanām par veselīgu uzturu un fiziskajām aktivitātēm, biju pārkāpusi sev pieņemamo svara robežu. Ar Figūras Draugiem biju jau pazīstama un zināju, ka tas tiešām strādā, tāpēc nebija divu domu, iestājos grupā. Kolīdz nometu pāris kilogramu, tad man gluži kā tam balodim: protu, protu, zinu, zinu... It kā arī zināju, bet tikai motivācija kaut kur pazuda un arī es no Figūras Draugiem pazudu... 
 
Bet tad notiek tas brīnumainais klikšķis – atradu savu Figūras Draugu kartīti ar vēlamo svaru un sapratu, ka negribu atstāt lietas karājamies gaisā, uzrakstītais vēlamais svars bija apsolījums man pašai, nevis kādam citam, es šo svaru patiešām vēlos, un man kļuva skumji, ka esmu likusi sev gaidīt tik ilgi, līdz izpildīšu savu apņemšanos. Parasti pret citiem izturos krietni atbildīgāk, bet kāpēc pieļauju, ka sev dotos solījumus var nepildīt?
Es mīlu savu ķermeni un paļaujos uz to, tāpēc ir svarīgi nelikt tam gaidīt, kad mans gribasspēks vai motivācija būs tik spēcīga, lai piepildītu šo vienkāršo, no manis vien atkarīgo apņemšanos.
 
Es nebūšu oriģināla: tas tiešām ir tik vienkārši – ēst sabalansēti, veselīgi un garšīgi. Un piekrītu savai grupas vadītājai, kas apgalvo, ka, ēdot pēc Figūras Draugu programmas, arī baciļi un vīrusi klāt nelīp. Tas ir ideāls dzīvesveids, kas mūsdienu straujajā ikdienā liek saglabāt uztura kvalitāti. Līdzīgi kā dizaineri dod padomus, kā tev justies labi, piemēram, savā mājā vai kādu apģērbu izvēlēties, tā Figūras Draugi sniedz padomus, kā justies labi savā ķermenī.
Citi jautā, vai man mājās svaru nav, ka jādodas regulāri uz grupu nosvērties, bet tas ir stāsts par lietu novešanu līdz galam – ja reiz iestājies ar konkrētu mērķi, tad paveic to!