Nabagajam draugu maz, bet vēl mazāk bagātajam. /Austrumu gudrais/

Iepirkšanās noteikumi

 Šie noteikumi attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti SIA Gracile Interneta veikalā www.figurasdraugi.lv , kā arī uz on-line abonementa iegādi. 

1. Vispārējie noteikumi
Veicot pasūtījumu, Klients apliecina to, ka pilnībā piekrīt interneta veikala www.figurasdraugi.lv  noteikumiem un apņemas tos ievērot. 

2. Pasūtījuma veikšana
2.1. Darbības, kas jāveic, lai veiktu preču pasūtījumu Interneta veikalā:
• jāizvēlas preces
• jāieliek “grozā” izvēlētās preces
• jānorāda preces/-ču skaits;
• jānorāda vārds, uzvārds, piegādes adrese;
• jānorāda apmaksas veids (priekšapmaksa vai pēcapmaksa)
• jāsaņem apstiprinājums par pasūtījuma saņemšanu uz Klienta norādīto e-pasta adresi;
2.1.1. Pēc interneta veikalā www.figurasdraugi.lv veiktā pasūtījuma veikšanas Klients saņem e-pasta vēstuli par izdarīto pasūtījumu.
2.2. Darbības, kas jāveic, lai veiktu on-line abonementa pirkšanu:
• jāreģistrējas Figūras Draugu mājas lapā (ja klients vēl nav reģistrējies)
• jāielogojas sistēmā ar savu lietotāja vārdu un paroli
• jāizvēlas pakalpojuma periods (1 vai 3 mēneši)
• jānospiež "pirkt" poga
• jāveic maksājums
2.2.1 . Pēc on-line abonementa apmaksas klientam automātiski un nekavējoties tiek piešķirta piekļuve on-line resursam uz apmaksāto laika periodu (1 vai 3 mēnešiem). Lapas augšpusē parādās klienta līmenis – on-line. Netiek nosūtīts papildu apstiprinājums uz e-pastu.

3. Pasūtījuma izpildes termiņš un piegāde
3.1. Pasūtītās preces tiek izsūtītas caur Latvijas Pastu 1 nedēļas laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Piegādes termiņu nosaka vairāki faktori: preces piegādes laiks līdz Latvijas Pasta nodaļai (max. 1 nedēļa no pasūtījuma saņemšanas brīža) un preces piegādes laiks no Latvijas Pasta līdz klienta pasūtījumā norādītajai adresei (Klientam tiek piegādāts  paziņojums, un Klients var sūtījumu saņemt pasta nodaļā).
3.2. On-line abonements sāk darboties nekavējoties pēc tā apmaksas un darbojas apmaksāto laika periodu (1 vai 3 mēnešus)

4. Norēķinu kārtība
4.1. Visas cenas interneta veikalā www.figurasdraugi.lv  ir uzrādītas latos (LVL) kopā ar PVN.
4.2. Preču cenas var tikt mainītas pēc SIA Gracile ieskatiem, par to iepriekš nebrīdinot Klientus.
4.3. Maksa par pasūtījuma piegādi Latvijas teritorijā ir noteikta EUR 3.00, par pasūtījumu norēķinoties ar maksājumu karti (priekšapmaksa) vai EUR 5.00, par pasūtījumu norēķinoties pasta nodaļā (pēcapmaksa). Maksa par pasūtījuma piegādi tiek pieskaitīta klāt pasūtījuma summai.
4.4. Par pasūtījumiem interneta veikalā www.figurasdraugi.lv  var norēķināties 2 veidos:
4.4.1. Ar maksājuma kartēm  Maestro, Visa Electron, Visa, Master Card  un Swedbank internatbankā.  Šī iespēja attiecas uz on-line abonementa pasūtīšanu un preču iegādi.
4.4.2. Veicot maksājumu Latvijas Pastā, saņemot sūtījumu. Šī iespēja attiecas uz preču iegādi .

5. Pasūtījuma atcelšanas, atteikšanās no apmaksātas preces/pakalpojuma un Darījuma atmaksas tiesības un kārtība.
5.1. Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža nopirkto preci apmainīt vai atgriezt pārdevējam (izņemot jebkādus informatīvos materiālus)
5.1.1. Ja preču apmainīšana nav iespējama (identiska prece noliktavā nav pieejama), Klients ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma un saņemt atpakaļ pilnu preces cenu un ar pasūtījuma piegādi un atpakaļ nosūtīšanu saistītos izdevumus.
5.1.2. Gadījumā, ja pasūtītajām precēm, tās saņemot, tiek konstatēti slēpti trūkumi (bojājumi) vai citas no pārdevēja kļūdas radušās neatbilstības pasūtījumam, piegādes izdevumus sedz SIA Gracile. Pārējos gadījumos preces atgriešanas un apmaiņas izdevumus sedz klients.
5.1.3. Atgriežot preci, tai jābūt pilnā komplektācijā (iepakojums nedrīkst būt bojāts) un tai klāt jābūt pievienotiem pirkumu apstiprinošiem dokumentiem.
5.1.4. Darījuma summa tiek atgriezta uz klienta maksājumu kartes kontu, ar kuru veikts Darījums, 7 darba dienu laikā no preces, pirkumu apstiprinošu dokumentu un iesnieguma sņemšanas dienas.

6. SIA Gracile atbildība
SIA Gracile ir atbildīga par zaudējumiem, kas nodarīti Klientam, ja šādi zaudējumi ir noteikumu pārkāpuma sekas un nodarīti SIA Gracile rupjas neuzmanības vai ļaunprātīgas rīcības dēļ.

7. Kontaktinformācija
SIA Gracile
Vien. reģ. Nr. LV40103195424
Baibas iela 1
Rīga, LV-1024
Tel. 67360771
Fakss: 6 7360775
E-pasts: info figurasdraugi.lv