Visgaršīgākās vakariņas ir citu gatavotas. /***/

Viedokļi

Sports aerobikas zālē? Ne obligāti!

Cik minūtes Tu šodien esi veltījusi fiziskajām aktivitātēm? Vai Tavs kustību minimums ir bijis vismaz 30 minūtes nepārtrauku fizisko aktivitāšu (ieteicams – aerobās slodzes)?
Ja atbilde ir noliedzoša, tad Tu piederi pie tiem 60% pasaules iedzīvotāju, kuri neizmanto kustības, lai uzlabotu veselību.

Kāre pēc noteiktiem produktiem - mīti un patiesība

Nemitīgi gribas šokolādi? Nespēj vienaldzīgi paiet garām čipsu plauktam? Pastāvīga kāre pēc konkrētām uzkodām vai našķiem var signalizēt par to, ka organismā trūkst kādu vitamīnu vai minerālvielu. Taču neveselīgu kārumu vietā ieteicamāk izvēlēties veselīgas alternatīvas. Par dažiem mītiem saistībā ar kāri pēc noteiktiem produktiem stāsta Figūras Draugu uztura speciāliste Inga Pūce.

Ēšana un garlaicība

Ko darīt, lai aiz garlaicības neiztukšotu ledusskapi? Atbilde ir ļoti vienkārša – nepieļaut, lai tev ir garlaicīgi! Garlaikošanos (bezdarbību, nepārvaramo slinkumu) vislabāk pārtraukt ar DARBĪBU! Pie tam šai darbībai jābūt pozitīvas emocijas nesošai. Tā kā mēs katrs esam unikāls, tad mums katram šīs darbības var būt citādas. Lai dotu iedvesmu, piedāvājam dažus variantus, ko darīt, kad kļūst garlaicīgi un roka stiepjas pēc našķa.

Ēdiens pēc noskaņojuma + 1 dienas ēdienkarte

Noteiktos dzīves brīžos un laika apstākļos mums gribas noteikta veida ēdienus. Nerunāsim par šokolādi un čipsiem, kaut gan arī tiem var atrast vietu Figūras Draugu ēdienkartē - tikai īstajā laikā un ar mēru. Parunāsim par to, kādi ēdieni palīdz mums kļūt možiem vai tieši otrādāk - palīdz atslābināties, kā vieglāk savākt vienības vasarā un nepārtērēt tas ziemā.

Atslodzes dienām - jā vai nē?

Ļoti bieži FD grupu vadītājām tiek uzdots jautājums - vai Figūras Draugi atbalsta atslodzes dienas?

Fiziskās āktivitātes un tievēšana

Pārāk augsta slodze var nodarīt ļaunumu veselībai. Tāpēc svara zaudēšanas procesā jāizvēlas pareizās intensitātes fiziskās aktivitātes, lai veiksmīgi sasniegtu rezultātu, nekaitējot sev.