Nav viegli atrast laimi mūsos pašos, taču atrast laimi citur ir neiespējami. /Agnese Repljē/

Laiks tievēt! - ēdienkarte katrai dienai

Laiks kā vērtība ir aktuāla visiem! Kāpēc tāds nosaukums?
Tāpēc, ka:
1) varat mainīt savu organismu tikai šodien, jo tikai ŠODIEN tas var saņemt visu nepieciešamo un pateicībā atbildēt ar labu pašsajūta un smaguma samazināšanos,
2) daudzi saka RĪT un daudziem tas nozīmē – NEKAD,
3) daudzi saka, tagad nav īstais laiks – pēc nedēļas, pēc Lieldienām, pēc bilances nodošanas, kad būs nauda...utt., bet dzīve un iespējas to mainīt ir tikai ŠODIEN!
LAIKS ir filozofisks jēdziens. Laika nav - ir tikai mūžība un, tas sprīdis starp mūžību, kad esam piedzimuši konkrētiem vecākiem, zem noteikta zvaigžņu stāvokļa, ir jāizmanto kā Dieva dāvana. Tāpēc, netērējiet to atrunām, bet uztveriet kā iespēju rīkoties, lai RĪT justos kā vienmēr esat vēlējušies!

Zinot, ka ikdienas steiga un bailes no vārda diēta liek daudziem atteikties no domas samazināt savus liekos kilogramus, esam Tev sagatavojuši viegli ievērojamu ēdienkarti Laiks tievēt! - katrai dienai, gaumei un makam! Lai mainītu spēcīgos stereotipus par to, ka tas ir grūti, pievienojies kādai no klātienes nodarbībām vai iegādājies neklātienes kursu un Tu iemācīsies peldēt pa straumei un gūt prieku no visa, ko dari!

 Katru dienu jāizvēlas vienas uztura piramīdas piedāvātais produktu saraksts, no kura varat veidot
       brokastis, pusdienas, vakariņas un vieglu uzkodu.
  Ja vēlaties, tad vienas krāsas sektora robežās varat samainīt vietām produktu sarakstus starp dažādām dienām. 
 Ja jūtat izsalkumu, droši varat palielināt dārzeņu porcijas.
 Katru dienu jāizdzer 6 – 8 glāzes šķidruma, no kurām puse ir tīrs ūdens, pārējais drīkst būt arī tēja un kafija!
  Ja nepieciešams, katru dienu varat lietot vienu našķi: 1 šokolādes konfekti, 1 zefīru, 2 sviesta cepumus, 15     g riekstu, 1 mazu bulciņu, 2 ēdamk. Piladelphia milka svaigo sieru, 120 ml sausā vīna, 200 ml alus, 30 ml stipra alkohola, atsakoties no 1 labības vienības.
 

1 nedēļas ēdienkarte pieejama on-line abonentiem!