Noslēpums ir kā jauns vīns, kas draud izsist mucai spundi. /***/

Akcijas, īpašie piedāvājumi

Neklātienes kurss 1 - 4 un 1 - 12 nedēļām!

Iegādājies neklātienes kursu! Katru gadu simtiem cilvēku iegādājas svara samazināšanas programmu un to apgūst mājās, veidojot savu ikdienas ēdienkarti. Tas dod iespēju labi justies un izskatīties.

Neklātienes kurss 1 - 4 nedēļām  - 40 EUR
Akcijas laikā līdz  01.12.2022 tikai 20.00 EUR

Neklātienes kurss 1 - 12 nedēļām  - 65 EUR
Akcijas laikā līdz  01.12..2022 tikai 40.00 EUR

Iegādāties neklātienes kursu

 Apmeklē FD klātienes nodarbības lētāk!

Piedāvājam Tev īpašo on-line dalībnieka kuponu! Ja esi on-line abonementa īpašnieks, bet paralēli vēlies apmeklēt arī FD klātienes nodarbības, tad, uzrādot to klātienes grupas vadītājai, Tev nebūs jāmaksā iestāšanās maksa klātienes grupā (parasti 17 – 25 EUR), bet nodarbības maksa būs tikai 5,50 EUR (parastā cena 9.00 EUR).

Noteikumi:
- On-line kuponu var saņemt tikai tie klienti, kuri iegādājušies lielo on-line abonementu 3 mēnešiem (abonementa cena - 40 EUR);
- On-line kupons darbojas on-line abonementa termiņā;
- Lai saņemtu īpašo on-line dalībnieka kuponu, jānosūta sekojoša informācija uz e-pastu: info figurasdraugi.lv:
1) Vārds, uzvārds;
2) lietotāja vārds FD sistēmā;
3) on-line abonementa iegādes datums.

On-line dalībnieka kupons tiks izsūtīts uz on-line dalībnieka e-pastu 2-3 darba dienu laikā. Tas jāizdrukā un jāuzrāda FD grupas vadītājai.

Pasaki paldies savai grupas vadītājai

Ja Tu esi grupas dalībniece vai esi tāda bijusi agrāk, padalies savos iespaidos par savu grupas vadītāju – kāpēc Tu ej tieši pie viņas, kas ir tas, kas liek Tev atgriezties pie šīs vadītājas vēl un vēl? Lai atstātu savu atsauksmi, dodies uz forumu un meklē tēmu „Pasaki paldies savai vadītājai!”  Lai atstātu savu atsauksmi, Tev ir jābūt reģistrētai lietotājai (reģistrācija ir bez maksas).