Tas, kurš nekad nesmejas par sevi, palaiž garām daudzas lieliskas iespējas pasmieties. /Sāra Dunkane/

Uztura simfonija harmoniskai gremošanai!

Cilvēka dzīvību uztur nevis tas, ko viņš ēd, bet tas, ko viņš sagremo. Tas vienādi attiecas gan uz prātu, gan ķermeni! (Bendžamins Franklins)

Droši vien esi pamanījusi, ka pēdējo gadu laikā informācija un priekšstati par veselīgu uzturu ir ļoti mainījušies. Vai tas nozīmē, ka viss iepriekšējais, ko zinājām par to, ir izmetams miskastē? Nē, bet, pateicoties daudzu zinātņu sadarbībai un pieredzei, ir uzlabojusies izpratne par enerģētiskajiem procesiem dabā un cilvēkā. Un galvenais atslēgas vārds ir – HARMONIJA!

Arvien vairāk cilvēks sāk sadarboties ar dabu, nevis cīnīties pret to. Jo vairāk tuvināsimies dabas ritmiem un procesiem, jo harmoniskāk un veselīgāk jutīsimies. Vai tas ir stāsts arī par svara samazināšanu? Protams, jo, saprotot, ka man ir liekais svars, es pieņemu, ka ir izjaukts līdzsvars manā organismā, un pirmais un galvenais uzdevums ir atgūt šo līdzsvaru.

Vai esi kādreiz iztēlojusies pārtikas ceļu, kas tai ejams, lai organisms iegūtu visu nepieciešamo un atdotu pārpalikumus? Ja mēs ēstu tikai to, kas atrodams dabā, tad par gremošanas procesiem nebūtu jāuztraucas, jo daba ir dziļas harmonijas pilna! Bet realitāte uzliek nopietnu slogu gremošanas sistēmai, par ko liecina kuņģa dedzināšana, vēdera pūšanās, pārtikas alerģijas, hipovitaminoze, hroniski aizcietējumi, migrēna u.c. veselības traucējumi.

Ja gribam gūt enerģiju un citus labumus veselībai no tā, ko apēdam, tad iespēju robežās varam nākt palīgā kuņģa-zarnu traktam, izvēloties labākās uzturvielu kombinācijas, kas nodrošinātu efektīvu gremošanu, uzturvielu, vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos, labu pašsajūtu un slaidu augumu!

Vairāk informācijas pieejams on-line abonentiem