Vislabākās un visskaistākās lietas pasaulē nav saredzamas un nav pat sataustāmas. Tās jājūt ar sirdi. /Helēna Kellere/

Iepirkšanās noteikumi

Šie noteikumi attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti SIA Gracile Interneta veikalā www.figurasdraugi.lv , kā arī uz on-line abonementa iegādi. 
 
1. Vispārējie noteikumi
Veicot pasūtījumu, Klients apliecina to, ka pilnībā piekrīt interneta veikala www.figurasdraugi.lv  noteikumiem un apņemas tos ievērot. 
 
2. Pasūtījuma veikšana
2.1. Darbības, kas jāveic, lai veiktu preču pasūtījumu Interneta veikalā:
• jāizvēlas preces
• jāieliek “grozā” izvēlētās preces
• jānorāda preces/-ču skaits;
• jānorāda vārds, uzvārds, piegādes adrese;
• jāsaņem apstiprinājums par pasūtījuma saņemšanu uz Klienta norādīto e-pasta adresi;
2.1.1. Pēc interneta veikalā www.figurasdraugi.lv veiktā pasūtījuma veikšanas Klients saņem e-pasta vēstuli par izdarīto pasūtījumu.
2.2. Darbības, kas jāveic, lai veiktu on-line abonementa pirkšanu:
• jāreģistrējas Figūras Draugu mājas lapā (ja klients vēl nav reģistrējies)
• jāielogojas sistēmā ar savu lietotāja vārdu un paroli
• jāizvēlas pakalpojuma periods (1 vai 3 mēneši, izvēloties online piekļuvi)
• jānospiež "pirkt" poga
• jāveic maksājums
2.2.1 . Pēc on-line abonementa apmaksas klientam automātiski un nekavējoties tiek piešķirta piekļuve on-line resursam uz apmaksāto laika periodu (1 vai 3 mēnešiem). Lapas augšpusē parādās klienta līmenis – on-line. Netiek nosūtīts papildu apstiprinājums uz e-pastu.
 
3. Pasūtījuma izpildes termiņš un piegāde
3.1. Pasūtītās preces tiek izsūtītas ar Omnivas pakomātu 3 darba dienu laikā vai caur Latvijas Pastu 5 darab dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Piegādes termiņu nosaka vairāki faktori: preces piegādes laiks līdz Latvijas Pasta nodaļai (max. 1 nedēļa no pasūtījuma saņemšanas brīža) un preces piegādes laiks no Latvijas Pasta līdz klienta pasūtījumā norādītajai adresei (Klientam tiek piegādāts  paziņojums, un Klients var sūtījumu saņemt pasta nodaļā).
3.2. On-line abonements sāk darboties nekavējoties pēc tā apmaksas un darbojas apmaksāto laika periodu (1 vai 3 mēnešus)
 
4. Norēķinu kārtība
4.1. Visas cenas interneta veikalā www.figurasdraugi.lv  ir uzrādītas eiro (EUR).
4.2. Preču cenas var tikt mainītas pēc SIA Gracile ieskatiem, par to iepriekš nebrīdinot Klientus.
4.3. Maksa par pasūtījuma piegādi Latvijas teritorijā ir noteikta EUR 3.00, par pasūtījumu norēķinoties ar maksājumu karti (priekšapmaksa).  Maksa par pasūtījuma piegādi tiek pieskaitīta klāt pasūtījuma summai.
4.4. Par pasūtījumiem interneta veikalā www.figurasdraugi.lv  var norēķināties ar kredītkartēm.
 
5. Pasūtījuma atcelšanas, atteikšanās no apmaksātas preces/pakalpojuma un Darījuma atmaksas tiesības un kārtība.
5.1. Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža , gadījumā, ja pasūtītajām precēm, tās saņemot, tiek konstatēti slēpti trūkumi (bojājumi) vai citas no pārdevēja kļūdas radušās neatbilstības pasūtījumam, piegādes izdevumus sedz SIA Gracile. Pārējos gadījumos preces atgriešanas un apmaiņas izdevumus sedz klients.
5.1.1. Atgriežot preci, tai jābūt pilnā komplektācijā (iepakojums nedrīkst būt bojāts) un tai klāt jābūt pievienotiem pirkumu apstiprinošiem dokumentiem.
5.1.2. Darījuma summa tiek atgriezta uz klienta maksājumu kartes kontu, ar kuru veikts Darījums, 7 darba dienu laikā no preces, pirkumu apstiprinošu dokumentu un iesnieguma saņemšanas dienas.
 
6. SIA Gracile atbildība
6.1. SIA Gracile apstrādā klientu datus ievērojot Vispārīgās datu aizsardzības regulas (ES) 2016/679 (VDAR) nosacījumus.
6.2. SIA Gracile ir atbildīga par Transakcijām, ieskaitot produktu (fizisku vai digitālu) piegādi vai pakalpojumu sniegšanu, uz kuriem attiecas Transakcijas. 
6.3. SIA Gracile ir atbildīga par zaudējumiem, kas nodarīti Klientam, ja šādi zaudējumi ir noteikumu pārkāpuma sekas un nodarīti SIA Gracile rupjas neuzmanības vai ļaunprātīgas rīcības dēļ.
 
7. Kontaktinformācija
SIA Gracile
Reģ. Nr. 40103195424
Garā jūdze 10 - 1, Upesciems
Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137
Tālr. 29217990
E-pasts: info figurasdraugi.lv