Tīra sirdsapziņa liecina par sklerozes aizsākumu. /noklausītas rindas pie psihoterapeita/

Mazāk ir vairāk!

Mazāk ir vairāk – šī atziņa ir svarīga Figūras Draugiem, jo, samazinot ēdiena enerģētisko vērtību, mēs palielinām garšvielu un ideju klāstu, kā ēst garšīgi, veselīgi un atgūt formu!
Šis materiāls tapis sadarbībā ar zivju produktu uzņēmumu Oscar’s fish un musli Graci. Arvien vairāk cilvēku cenšas atteikties no gaļas un tās izstrādājumiem. Vai tas nozīmē, ka šie cilvēki cieš no enerģijas trūkuma, mazasinības un citiem nepatīkamiem simptomiem? Nē, gluži otrādi! Gaļa ir viens no uztura produktiem, kas visgrūtāk sagremojas cilvēka organismā. Par to liecina smaguma sajūta pēc maltītes, kuņģa dedzināšana, atvilnis un citas nepatīkamas sajūtas. Ķermenis cenšas ar mums runāt, tikai jautājums par to, vai mēs uztveram šos signālus nopietni.
Slikti sagremota pārtika palielina toksīnu daudzumu organismā, kas ir arī viens no liekā svara iemesliem. To apstiprina arī zinātniskie pētījumi, kas lieliski aprakstīti Dr. T. Kolina Kempbela grāmatā „Ķīnas pētījums”.

Figūras Draugi tev piedāvā ēdienkarti, kur pusdienās ierastās gaļas vietā tiek piedāvāta lieliska zivs un jūras produkti. Launagā piedāvāto ēdienu vari izmantot arī otrajās brokastīs.

Pieejams klātienes nodarbībās un on-line abonentiem