Daudz runāt un daudz pateikt nebūt nav viens un tas pats. /Sofokls/

Veiksmes stāsti

Inga (-34 kg) - iemīlēt sevi!

Un galvenais – beidzot es sevi esmu sākusi mīlēt, un to es novēlu arī jums, sievietes. Mīliet vairāk sevi, esiet skaistas, veselas un laimīgas. Ieguvējas būsiet ne tikai jūs, bet arī visi mīļie un tuvie ap jums. 

Marianna (- 8 kg) - gudri ēst un labi justies!

Es ieteiktu katrai sievietei, sajūtot pirmos simptomus par liekajiem kilogramiem, laikus apturēt tauku uzkrāšanās procesu, pateikt stop liekiem kilogramiem un atnākt uz Figūras Draugu nodarbībām. Ja es nebūtu to brīdi laikā noķērusi, man tagad būtu ap 100 kilogramiem, jo man gēnos ir tieksme uz apļumu. 

Valija (- 40 kg) - es to uztveru kā vaļasprieku!

Tas bija kaut kas absolūti jauns un nedzirdēts, bet draudzene jau pēc dažiem mēnešiem teica: nē, nē, nē, man to nevajag! Taču es paliku, jo man likās, ka tas tomēr ir interesanti. Programma mani apmierināja, bet es to nemaz tik strikti neievēroju. Es diezgan bieži pārkāpu visus ierobežojumus, reizi nedēļā uztaisīju kaut ko tādu, kas man ļoti garšo. 

Māra (- 13 kg) - labāk ilgi tievēju!

Mēs katrs kļūstam sev par uztura speciālistu, ievērojot Figūras Draugu dotās vadlīnijas. Sākums man bija ļoti daudzsološs – pirmajās nedēļās tiku vaļā no pēdējā laikā uzkrātajiem 6 kilogramiem!

Ira (- 20 kg) - galvenais ir - nepadoties!

Es jau zināju, ka kaloriju skaitīšana nav domāta man, bet šeit jau viss ir saskaitīts, atliek tikai izvēlēties, ko ēst, un jāskatās, cik daudz. Nu jau esmu ļoti pieradusi pie šādas ēšanas, un būtībā vairs neprasās neko lieku. Visi grib ātrus rezultātus, bet reizēm ir tā, ka svars nemaz tik strauji nekrīt, jo katrs mēs esam atšķirīgs. Un gan jau ne vienmēr ēdam, kā ieteikts. Gadās kļūdīties, bet tāpat jāturpina iet uz priekšu, un svars būs nost! Pavisam vienkārši – ēdot!

Indra (- 30 kg) - turpinu ēst visu, ko vēlos!

Man patīk tas, ka savu ēdienkarti un produktus, ko ēdīšu, varu izvēlēties pati. FD palīdz saprast, kā veidojas pareizas ēšanas pamatprincipi, kurus produktus vajag ēst vairāk un no kuriem labāk atteikties.

Ivita (- 38 kg) - dzīve turpinās!

Man bija neliela panika – kā es to visu dabūšu nost? Nu savus 77 kg jau esmu sasniegusi, esot grupā vairāk nekā vienu gadu, un piebaroju bērniņu ar krūti joprojām. Tā man Figūras Draugi ir kā privilēģija. Varu ēst par vairākām vienībām vairāk, varu arī bērniņu pabarot ar to pašu ēdienu, ko pati ēdu. Pluss ir arī nelielā fiziskā slodze, pastaigas ar bērnu svaigā gaisā, nevis sevis nodzīšana bezgaisa sporta zālē.

Liesma (- 30 kg) - ne tikai vieglāka, bet brīvāka un laimīgāka!

Man patīk, ka FD koncentrējas ne tikai uz cipariem jeb zaudētajiem kilogramiem, bet arī iemāca veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipus tādā veidā, ka tos ir iespējams īstenot ikdienā arī pēc vēlamā svara zaudēšanas. Tāpat liels pluss ir foršā un draudzīgā atmosfēra. Uz katru nodarbību devos ar prieku. Jaunā es esmu ne tikai par 30 kg vieglāka, bet arī daudz pārliecinātāka par sevi, brīvāka un laimīgāka!

Anna (- 26 kg) - tas nemaz nav grūti!

Par Figūras draugiem dzirdēju jau sen, bet nebija ticības tam visam, un vispirms jau arī saviem spēkiem. Pēc smagiem pārdzīvojumiem svars pieauga nežēlīgi ātri. Tas pamudināja beidzot sadūšoties un uzmeklēt tuvāko nodarbību vietu, tā bija un joprojām ir Madonā. 

Maira ( - 15 kg) - kopā taču viegāk interesantāk!

Un tad vienā dienā draudzene man saka: ejam pamēģināt pie Figūras draugiem. Es, ilgi nedomādama, attraucu: ejam! Kopā taču vieglāk un interesantāk!

Irita ( - 33 kg) - būt brīvam savā ķermenī!

Gandrīz katru gadu esmu apmeklējusi „Figūras draugi” grupas nodarbības ar domu, jāatbrīvojas no liekajiem kilogramiem, jāiztur vismaz 3 mēneši. Ievērojot programmu, liekais svars samazinājās par 10, 12, 18 kg. Jā, izturēju aptuveni 3 mēnešus, bija uzlabojusies pašsajūta, bija mainījušies ēšanas ieradumi. Bet, neievērojot programmu, nemainot dzīvesveidu un domāšanu, liekais svars atgriezās. Domāju, ka atbrīvoties no liekā svara nav grūti, bet noturēt to, ja trūkst motivācijas, - tas ir gandrīz neiespējami. Ko man dod zināšanas, ja es tās nepielietoju?

Ija ( - 30 kg) - esmu pamodusies jaunai dzīvei!

Sāpošās kājas lika saprast, ka beidzot jādara kaut kas savas veselības labā. Septembrī sāku nūjot! Pat pa 8–10 kilometriem dienā. Gan lietū, gan salā, gan vasaras tveicē. Bet vēlamā rezultāta nebija. Tad reiz draudzene ielūdza mani uz Figūras draugu klubiņu. Biju skeptiski noskaņota, jo, kā jau vairākums cilvēku, domāju – tas būs dārgi un beigu beigās neefektīvi. Tomēr aizgāju uz pirmo tikšanos.

Vija ( - 20 kg) - mēs katra to varam!

Savas dzīves skaistākos 25 gadus esmu dzīvojusi kopā ar lieko svaru. Pēc pirmā dēla piedzimšanas biju ieguvusi klāt 13 kg, tad vēl un vēl... Un rezultātā nonācu pie gandrīz simts... Pārliecinošie apgalvojumi par sabojāto vielmaiņu darīja savu – absolūtu pārliecību, ka nekas nav maināms, – jāpierod un jāpieņem tas, kas ir!