Tīra sirdsapziņa liecina par sklerozes aizsākumu. /noklausītas rindas pie psihoterapeita/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kas ir tievēšanas pamatu pamatā?


page: 1   2   [3]   (page size 50)
melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 14:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 14:37:09 - Una Rakstīja :
Kādā veidā tas ietekmē tavu augumu, atšķirībā no iepriekšējām tievēšanas reizēm?
ļoti pozitīvi un veseību arī. |ieguvums jau tāds, ka tad var tievēt ilgstoši. Ja V tērē našķiem, tad ilgstoši nevar izturēt ar visa pārējā maz ēšanu.

Meks (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 14:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 14:45:30 - Una Rakstīja :
Ko vari darīt lietas labā?
Nekas traks netiek prasīts - tā var būt arī pastaiga! Bet patreiz ar to grēkoju diezgan daudz - visur ar mašīnu un darbs pārsvarā pie kompja, izņemot tās dienas, kad ir skrējiens no rīta līdz vakaram.

GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 16:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 16:20:33 - Una Rakstīja :
Kādi rezultāti?
4 nedēļās 6.3 kg. Drusku jau biju satraukusies, ka ir par strauju. Sūtot atskaiti arī minēju savu uztraukumu. Atbilde bija pozitīva, jo apēdu no 18V no 17V-19V, ūdens ir 2.5L-3L un vēl kafija no rīta, pa dienu tēja 1-2 krūzēm. Naškos ir 1-2 tējkarotītes cukura vai medus, tagad arī sviests un varētu būt 1 tējk. krējums 25% pie dārzeņu zupām, mārutku karotīte neskaitās. Augums 165cm, sākuma svars 100.6 un 54.5gadi

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:18:46 - Meks Rakstīja :
Nekas traks netiek prasīts - tā var būt arī pastaiga! Bet patreiz ar to grēkoju diezgan daudz - visur ar mašīnu un darbs pārsvarā pie kompja, izņemot tās dienas, kad ir skrējiens no rīta līdz vakaram.
Kā tu pati vēlētos izkustēties?

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:20:15 - GIRU Rakstīja :
4 nedēļās 6.3 kg. Drusku jau biju satraukusies, ka ir par strauju. Sūtot atskaiti arī minēju savu uztraukumu. Atbilde bija pozitīva, jo apēdu no 18V no 17V-19V, ūdens ir 2.5L-3L un vēl kafija no rīta, ...
fantastiski, tieši tādiem rezultātiem arī jābūt, ja viss tiek ievērots! 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 19:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 19:43:10 - Rakstīja :
Una, Tu man sniedz iedvesmu, PALDIES.

Meks (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 20:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 20:27:13 - Una Rakstīja :
Kā tu pati vēlētos izkustēties?
Esmu jau noskatījusi vairākus vingrojumus internetā ... bet ... kā vienmēr - nav laika, nav vairs spēka vakaros. Zinu jau, ja pati tā līdz kaulam gribētu, tad arī laiks atrastos. Kādreiz katru vakaru 1h dejoju - rokenrolu, dejas, aerobikas elementi, bet tad pārstāju, jo traucēja, ka mājās daži "gudrinieki" durvis pavirina, palūr. Tad gāju arī uz Vivido Gym, man ļoti patika, bet tad atkal darba dēļ pārtraucu. Tagad vakari paiet vācot māju, ko bērni pa dienu savandījuši, taisot vakariņas, sēžot ar pirmklasnieku pie mācībām, darot darbus nākamās dienas darbiem, jo pa dienu nevaru visu paspēt izdarīt, it sevišķi, tad ja daudzi projekti vienlaicīgi. Bet es varētu mēģināt kaut vai no rītiem, kaut vai pa 20 min. izpildīt no tiem interneta vingrojumiem, tikai jāizdomā veids kā lai pieceļas agrāk, ja ļoti bieži darbs ievelkas līdz diviem naktī!  Visu laiku mani tā vingrošana urda, ka vajag, vajag darīt. Īstenībā jau viens no iemesliem, kāpēc nedaru ir tas, ka nevarēšu būt tik veikla kā gribētos, bet tusnīšu un elsīšu vingrojot! Rakstot šo iedomājos, ka rīt taču sestdiena un mājās tad bērni ilgi guļ un vīrs arī gulēs, jo šovakar viņam arī vēlais darbs un es varētu pamēģināt rīt no rīta. Šodien varētu nestrādāt līdz diviem naktī, bet līdz pusdiviem un rīt pusstundu ātrāk uz tā rēķina piecelties! Rīt pastāstīšu - izdarīju tā vai nē! Una, kad sāki tievēt , kā Tu sāki ar vingrojumiem? Uzreiz tā uz pilnu klapi vai pamazām? 

Viesis
Publicēts: 24.02.2012 22:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 22:20:13 - Una Rakstīja :
Ar biezpienu un produktiem, kuri ir piena grupā, bet bez zvaigznītes ir tā - šo produktu dubultojot, mēs iegūstam 1 kalciju porciju, bet vienības norakstām - 1 no kalcija, 1 no olbaltuma.
Paldies! Šo biju palaidusi garām, visu laiku 0,5% biezpienu 100 g skaitīju kā 1 CaV, turpmāk labošos .

Līdziņa (on-line)
Publicēts: 24.02.2012 22:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 22:21:49 - Rakstīja :
Paldies! Šo biju palaidusi garām, visu laiku 0,5% biezpienu 100 g skaitīju kā 1 CaV, turpmāk labošos .
Tā biju es

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 22:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 22:31:46 - melllene Rakstīja :
Una, Tu man sniedz iedvesmu, PALDIES.
Mellenīt, patīkami būt un justies noderīgai! 

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 22:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 22:37:21 - Meks Rakstīja :
Esmu jau noskatījusi vairākus vingrojumus internetā ... bet ... kā vienmēr - nav laika, nav vairs spēka vakaros. Zinu jau, ja pati tā līdz kaulam gribētu, tad arī laiks atrastos. Kādreiz katru vakaru ...
Ja godīgi, man darbs saistīts ar maziem bērniem un koriģējošo vingrošanu, tik daudz cik vajadzēja darbā vingroju, jo bērni dara tikai pēc parauga. Taču pati priekš sevis - nemaz, taču, jo slaidāka kļuvu, jo tik ļoti sagribējās kustēties. papildus izmācījos par aerobikas instruktori un pilates treneri, un šobrīd kustos ļoti daudz. Taču tievējot - kustības bija pastaigas, mājas tīrīšana utt.

Meks (on-line)
Publicēts: 25.02.2012 13:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/02/2012 13:43:15 - Meks Rakstīja :
Rīt pastāstīšu - izdarīju tā vai nē!
Nevingroju, jo ievilkās vēlā strādāšana un no rīta nepamodos ātrāk par bērniem! 

Līdziņa (on-line)
Publicēts: 27.02.2012 08:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/02/2012 08:34:53 - Una Rakstīja :
Ja sievietēm ir sūdzības  „sieviešu līnijas” sakarā, kā arī mūsu retajiem klientiem vīriešiem ir jāiztērē ar taukiem – 2 vienības !
Es vēl domāju par šo, ko īsti sevī ietver "sieviešu līnijas" sūdzības.?

legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 27.02.2012 13:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/02/2012 13:36:29 - Līdziņa Rakstīja :
Es vēl domāju par šo, ko īsti sevī ietver "sieviešu līnijas" sūdzības.?
Domāju, katās ir ginekoloģiskās problēmas, sākot arvisbanalāko iekaisumu un beidzot ar neauglību utt.

vinetū (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 29.02.2012 09:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 09:49:15 - Una Rakstīja :
Ar biezpienu un produktiem, kuri ir piena grupā, bet bez zvaigznītes ir tā - šo produktu dubultojot, mēs iegūstam 1 kalciju porciju, bet vienības norakstām - 1 no kalcija, 1 no olbaltuma.
Tiešām, mums tā nemāca, es biezpienu rēķinu pie piena un tievēju lieliski?! Tad man ir jautājums, kur tad paliek 1 vienība = 80 kalorijas, ja man apēdot 100 gr. 0,5%biezpienu jānoņem 2 vienības, 1 no pieniem un otra no dzīvnieku olbaltumvielām?!Rīt jautāšu savai grupas vadītājai, kāpēc tad nekur tā arī nav rakstīts un kāpēc tas nav teikts?

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 10:39:38 - vinetū Rakstīja :
ja man apēdot 100 gr. 0,5%biezpienu jānoņem 2 vienības, 1 no pieniem un otra no dzīvnieku olbaltumvielām?!Rīt jautāšu savai grupas vadītājai, kāpēc tad nekur tā arī nav rakstīts un kāpēc tas nav teikt ...
100g 0,5% biezpiena ir 1 OBV vienība, nevis 2. (varbūt var skaitīt kā 0,5CaV un 0,5 OBV)
200g 0,5% biezpiena ir 1OBV + 1CaV.
Un 80kcal vēl joprijām ir 1v. ;)

Una
					Poste: 9757
Una (vada grupu)
Publicēts: 29.02.2012 10:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 10:51:18 - Līdziņa Rakstīja :
Es vēl domāju par šo, ko īsti sevī ietver "sieviešu līnijas" sūdzības.?
jebkas, kas ir saistīts ar sieviešu hormonālo sistēmu! 

vinetū (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 29.02.2012 11:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 11:06:54 - ieva_ Rakstīja :
100g 0,5% biezpiena ir 1 OBV vienība, nevis 2. (varbūt var skaitīt kā 0,5CaV un 0,5 OBV) 200g 0,5% biezpiena ir 1OBV + 1CaV. Un 80kcal vēl joprijām ir 1v. ;)
Tad sanāk, ka biezpiens ir jāskaita nevis pie pieniem, bet pie olbaltumvielām? Tātad, ja es ēdu biezpienu, tad rēķinu nost no OBV? Līdz šim veiksmīgi tievēju ēdot biezpienu ņemot nost vienības no piena produktiem + ēdot 3 vienības dzīvnieku olbaltumvielas, tad manuprāt ir nepareizi likt porciju reģistrā vispār biezpienu pie pieniem, tad jau loģiskāk būtu likt pie dzīvnieku olbaltumvielām, lai cilvēkiem nejauc galvu, bet paldies tev par atbildi, rīt būs nopietnas pārrunas ar grupas vadītāju, gan par porciju reģistrā ietvertās informācijas korektumu, gan par to, kā tad ir pareizi, jo tā jau nevar, ka cilvēki mēnešiem tievē un ir tik nekorekti nodrukāta informācija, ka izrādās daru nepareizi, jā dīvaini, ka vispār tievēju un pat ļoti veiksmīgi, bet varēja būt arī citādi:(

Jana
					Poste: 448
Jana (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 11:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 11:33:06 - vinetū Rakstīja :
Tad sanāk, ka biezpiens ir jāskaita nevis pie pieniem, bet pie olbaltumvielām? Tātad, ja es ēdu biezpienu, tad rēķinu nost no OBV? Līdz šim veiksmīgi tievēju ēdot biezpienu ņemot nost vienības no pien ...
Es ar šo jautājumu arī līdz šim neesmu tikusi skaidrībā. Daru kā es pati to saprotu. Kilogrami pamazām krītas. Bet nevar tev nepiekrist par porciju reģistru, tur tākā prasās drusku konkrētāku aprakstu

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 11:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 11:35:33 - Una Rakstīja :
jebkas, kas ir saistīts ar sieviešu hormonālo sistēmu! 
Una, man ir jautājums. Ja jāapēd 16V, un 2 jābūt TV (nav problēmu, bet vēl baroju bēbīti, un reizēm tiešām pat ķermenis prasa ēst margarīnu ar karotēm, tāpēc domāju, ka es arī ieskaitos tajā "2TV kategorijā"), no kā man to vienu lieko tauku vienību ņemt nost? Arī no labības?

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 11:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 11:40:40 - vinetū Rakstīja :
Tad sanāk, ka biezpiens ir jāskaita nevis pie pieniem, bet pie olbaltumvielām? Tātad, ja es ēdu biezpienu, tad rēķinu nost no OBV? Līdz šim veiksmīgi tievēju ēdot biezpienu ņemot nost vienības no pien ...
Pareizi būtu biezpienu, kā arī kefīrus, pienus (>2.5%) un sierus (>20%) dalīt divās daļās - puse kā CaV un puse kā OBV. Es gan arī cietos sierus, kam parasti ir ~26% pilnībā skaitu kā CaV, un tikai "parastos" treknos sierus dalu uz pusēm.

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:21:17 - vinetū Rakstīja :
Tad sanāk, ka biezpiens ir jāskaita nevis pie pieniem, bet pie olbaltumvielām? Tātad, ja es ēdu biezpienu, tad rēķinu nost no OBV? Līdz šim veiksmīgi tievēju ēdot biezpienu ņemot nost vienības no pien ...
Tie piena produkti, kuriem porciju reģistrā nav zvaigznītes, jāskaita puse pie CaV, puse pie OBV. Tie, kuriem ir zvaigznīte, jāskaita pilnībā pie CaV. Tāpēc arī ir grupu nodarbības, on-line atbalsts, lai vadītāji izskaidrotu līdz galam nesaprotamās lietas.
Ja veiksmīgi tievēji, tad viss kārtībā, bet, iespējams, neuzņem pietiekami daudz kalcija.


sandraniks
					Poste: 101
sandraniks (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:26:01 - LaimesKaleja Rakstīja :
Una, man ir jautājums. Ja jāapēd 16V, un 2 jābūt TV (nav problēmu, bet vēl baroju bēbīti, un reizēm tiešām pat ķermenis prasa ēst margarīnu ar karotēm, tāpēc domāju, ka es arī ieskaitos tajā "2TV kate ...
Man šķiet pēc šeit rakstītā, Porciju reģistrā, ka barojošām māmiņām,  klāt 16v vēl jālieto +5vienības, tātad =21v. Vai kā?? lai zinātāji konkrētāk uzraksta.
šeit var apskatīt kā rakstīts
http://www.figurasdraugi.lv/books/default.asp?size=2L&wa_id=937&wa_object_id=1&wa_id_key=

sandraniks
					Poste: 101
sandraniks (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:27:41 - Rakstīja :
pašā IEVADĀ ir rakstīts par barojošām māmiņām

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:28:30 - sandraniks Rakstīja :
Man šķiet pēc šeit rakstītā, Porciju reģistrā, ka barojošām māmiņām,  klāt 16v vēl jālieto +5vienības, tātad =21v. Vai kā?? lai zinātāji konkrētāk uzraksta.šeit var apskatīt kā rakstītshttp://www.figu ...
Mellene kādreiz man paskaidroja, ka tiklīdz bērnam dod klāt piebarojumu, tu vairs nekvalificējies kā "barojošā māmiņa", lai arī baro bērniņu pat 8 reizes dienā. Un es vairs tik daudz pat nebaroju. Manam maziņajam jau tūlīt 11 mēneši. =)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 29.02.2012 12:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:30:14 - sandraniks Rakstīja :
Man šķiet pēc šeit rakstītā, Porciju reģistrā, ka barojošām māmiņām,  klāt 16v vēl jālieto +5vienības, tātad =21v. Vai kā?? lai zinātāji konkrētāk uzraksta.šeit var apskatīt kā rakstītshttp://www.figu ...
+5V ir tad, kamēr nepiebaro un baro TIKAI ar krūti, kad piebaro tad V skaits pakāpeniski jāsamazina. Piem. es visu barošanas laiku 1-2V kalcija ēdu pa virsu, jo man bija sajūta, ka man tā vajag. Ja ir sajūta, ka vajag tauku V, tad domāju, ka tās arī vajag. Organisms jau mums saka priekšā. Tik es tad tās TV iztērētu riekstos, olīvēs, avocado, jo tas man šķiet, labāks par margarīnu.

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 29.02.2012 12:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 12:43:16 - melllene Rakstīja :
Tik es tad tās TV iztērētu riekstos, olīvēs, avocado, jo tas man šķiet, labāks par margarīnu.
Ja man būtu "prāta", es arī tā darītu. Bet man riekstos nav mēra sajūtas, tāpēc tiklīdz paciņa vaļā, tā riekstu vairs nav. Vispār ar šito kāri pēc riekstiem nesaprotu, kā vispār esmu tikusi līdz savam mērķa svaram :D :D :D. Margarīnu vismaz nevar tik daudz apēst :D

vinetū (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 29.02.2012 13:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 13:30:26 - ieva_ Rakstīja :
Tie piena produkti, kuriem porciju reģistrā nav zvaigznītes, jāskaita puse pie CaV, puse pie OBV. Tie, kuriem ir zvaigznīte, jāskaita pilnībā pie CaV. Tāpēc arī ir grupu nodarbības, on-line atbalsts, ...
Man ir tikai jautājums, kur tas ir izskaidrots, porciju reģistrā un citos materiālos tas nav, tātad attiecīgi es nevarēju arī skaidrot grupu nodarbībās, jo man tāds jautājums nemaz pēc pieejamās informācijas neradās, ja es nebūtu pati šad tad ielūkojusies jūsu forumos es to pat iedomāties nevarētu, tā, ka nākas vien atzīt, ka šie materiāli ir NEPILNĪGI un ir jāpapildina, lai šādi pārpratumi nemaz nerastos: attiecīgi vai nu porciju reģistrā jānorāda tas ko jūs izskaidrojāt, ka tie piena produktu, kuriem nav zvaigznītes skaitāmi pie OBV, vai arī pilnīgi biezpieni, mājas sieri utt, pārceļami pie OBV, attiecīgi tas izdarāms arī pirmās nedēļas materiāla, kut biezpiens ir pie piena vienībām, patiesībā ļoti nekorekti un pagājušā grupu nodarbība bija tieši par piena produktiem ne ar vienu vārdu netika minēts, ka biezpiens ir pie OBV, jūtos vīlusies:(

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 29.02.2012 13:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 13:52:12 - vinetū Rakstīja :
Man ir tikai jautājums, kur tas ir izskaidrots, porciju reģistrā un citos materiālos tas nav, tātad attiecīgi es nevarēju arī skaidrot grupu nodarbībās, jo man tāds jautājums nemaz pēc pieejamās infor ...
1 nedēļas bukletā, zilās krāsas ailītē ir rakstīts "Piens un piena produkti *1kalcija porcija", kas nozīmē, ka tie kuriem nav * ir puse pie kalcija un otra puse pie olbaltumvielām. Es nodarbībās to izstāstu pirmajā reizē mutiski, kā es to zinu, nav ne jausmas :) tāpat ka visas FD zināšanās atnāk pie manis pakāpeniski, tā arī šīs

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 29.02.2012 13:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/02/2012 13:53:38 - LaimesKaleja Rakstīja :
Ja man būtu "prāta", es arī tā darītu. Bet man riekstos nav mēra sajūtas, tāpēc tiklīdz paciņa vaļā, tā riekstu vairs nav. Vispār ar šito kāri pēc riekstiem nesaprotu, kā vispār esmu tikusi līdz savam ...
Man bija "riekstu periods", tad TV katru dienu tērēju riekstiem, tā man periods pārgāja pats no sevis

vinetū (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 01.03.2012 14:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/03/2012 14:14:52 - melllene Rakstīja :
1 nedēļas bukletā, zilās krāsas ailītē ir rakstīts "Piens un piena produkti *1kalcija porcija", kas nozīmē, ka tie kuriem nav * ir puse pie kalcija un otra puse pie olbaltumvielām. Es nodarbībās to iz ...
Sveikas! Šodien pajautāju savai grupas vadītājai, kura neapstiprināja Jūsu šeit pausto apgalvojumu, ka tie piena produkti, kuri nav ar zvaigznīti ir atzīmējami kā OBV!!! Tātad visi produkti, kas ir pie piena grupas ir piena produkti, zvaigznīte nozīmē, to, ka tāds daudzums satur 1 porciju CA, kas nepieciešami ikdienā, lai organisms tiktu nodrošināts ar nepieciešamajiem procesiem, lai mums būtu vieglāk parēķināt 2 dienā nepieciešamās CA devas, attiecīgi biezpienam nav zvaigznītes nevis tāpēc, ka tas jāskaita pie OBV, bet gan tāpēc, kas tas satur 1/2 (pusi)no CA devas, bet tā atbilst 1 vienībai piena porcijām! Un vēl, ja ir liela vēlme, tad OBV grupu var aizstāt ar biezpienu utt., ko parasti arī dara veģetārieši, nu kaut kā tā ceru, kas sapratāt, jo pašai viss tagad ir skaidrs un paldies Ingai par izskaidrošanu, ak jā esmu laimīga, ka varu turpināt ēst biezpienu un vienlaikus neatteikties no citiem OBV 

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 01.03.2012 19:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/03/2012 19:07:56 - vinetū Rakstīja :
Sveikas! Šodien pajautāju savai grupas vadītājai, kura neapstiprināja Jūsu šeit pausto apgalvojumu, ka tie piena produkti, kuri nav ar zvaigznīti ir atzīmējami kā OBV!!! Tātad visi produkti, kas ir pi ...
Pākopēju Elīnas rakstīto:

Meitenes, ar to kalcija padarīšanu - nav tik sarežģīti, ka liekas :)

FD programmā dienā nepieciešamo kalcija daudzumu apzīmē kalcija porcijās, dienā nepieciešamas 2 kalcija porcijas, lai organisms netiktu apdalīts un saņemtu kalciju gan kauli, gan zobi, mati utt.

 -  Kā zināms, produktus, ko apēdam, mēram vienībās

 - Piena produkts ar * ( zvaigznīti) ir viena FD vienība, kas ietver sevī 1 mums dienā nepieciešamo kalcija porciju.

 - Piena proukts bez * ( zvaigznites) ir viena FD vienība, bet tā dod tikai 1/2 mums dienā nepieciešamās kalcija porcijas.

 - 100 grami biezpiena būs 1 vienība, bet tikai 1/2 kalcija porcijas ( dienā mums nepieciešamas 2 kalcija porcijas), lai mēs uzņemtu no biezpiena 1 kalcija porciju, biezpiens būtu jāapēd 200 grami : tā bus 1 kalcija porcija, bet 2 vienības, tad mēs šo produktu dalām:

 - viena 1/2 pie olbaltuma vienībām
 - otra 1/2 pie kalcija vienībām
 - šādi dalam arī bezpiedevu jogurtus, kuriem tauku % ir no 0,5-2,5 %, treknos sierus, augļu jogurtus, Actimelu ( respektīvi visu, kas ir porciju reģistrā pie piena produktu sadaļas un klāt nav pierakstīta * ( zvaigznīte)

Es ceru, ka palīdzeju saprast šo Kalcija padarīšanu

Shisseido (on-line)
Publicēts: 08.03.2012 19:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/03/2012 19:24:27 - Rakstīja :
Es joprojām nesaprotu... 


page: 1   2   [3]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās