Ja gribi, lai tev būtu maz laika, nedari neko. /A. Čehovs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Virtuves lietas


page: 1   [2]   (page size 50)
denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 21:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 21:04:44 - Meks Rakstīja :
Jā, es arī lasīju, ka ir bijuši šādi gadījumi ... Arī savu katlu, kad pirmo reizi uzliku, ļoti uzmanīgi no sūra vēroju, kas notiks ... Atmiņas Tev nav patīkamas par to, bet vai vari padalīties ar ziņ ...
Já,mílais Mek,ar lieláko  prieku padalísos ar zinám. Atrváres katls man uzgája gaisá sen,pirms kádiem 20 gadiem. TAs bija parasts "padomju laika " átrváres katls. Pat nezinu kas ísti bija par vainu,pielauju,ka gumija nepieguléja ísti tá ká vajadzéja. Tas nu par átrváres katlu.Bet vél man gaisá pavisam nesen uzgája cafetera,pat nezinu ká latviski sauc sís itálu kafijas várámás masínítes.Vinas ir no metála,divos stávos-pirmajá lej údeni,otrajá stává liek kafiju. Tad saskrúvé un vára. Pirmoreizi es aizmirsu ieliet údeni un tápéc uzgája gaisá,bet otrajá reizé pat nezinu kas bija par vainu. Visticamák gumija bija nokritusi. Cietu tikai pirmajá reizé,kad gaisá uzgája átrváres katls-tiesi tajá brídí biju virtuvé un noplaucéju káju.

Meks (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 21:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 21:23:29 - denia Rakstīja :
Já,mílais Mek,ar lieláko  prieku padalísos ar zinám. Atrváres katls man uzgája gaisá sen,pirms kádiem 20 gadiem. TAs bija parasts "padomju laika " átrváres katls. Pat nezinu kas ísti bija par vainu,pi ...
O bože! Padies Dievam, ka cieti tikai pirmajā reizē! Man vispār arī visu laiku tāds dīdeklis iekšā, kad tas katls vārās, jo man vīrs arī stāstīja, ka padomju laikos tie esot dažreiz gājuši gaisā. Dīvaini, bet es no padomju laika neatceros, ka būtu bijuši tādi katli. Droši vien mammai nebija, tāpēc arī nezinu. Man tas katls pilnīgi kā jaunatklājums.  


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās