Nekad ērglis nezaudē tik daudz laika, kā mācīdams lidot vārnu. /V. Bleiks/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Tikšanās SEPTEMBRĪ!


page: 1   2   [3]   (page size 50)
Viesis
Publicēts: 25.09.2011 09:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/09/2011 09:57:08 - Rakstīja :

Mīļās, meitenes un domu biedrenes!!!

Es ļoti, ļoti atvainojos, bet šodien tomēr nebūšu...  Šī bija vienkārši traka nedēļa, plus vēl pa naktīm bezmiegs ir mani nomocījis, tāpēc man vienkārši fiziski nav spēka kaut kur taisīties un doties!!! Morāli ļoti gribu būt pie jums, bet fiziski nav šodien spēka... Vēl esmu halātā, klīstu pa māju, bet neko nevaru sev padarīt... Nav man ne bildes, ne dārzeņi sagatavoti... Ja es brauktu, tad vēl gandrīz stunda ceļā no Saulkrastiem... Ai, un vispār gribas paraudāt....

Piedodiet, bet ļoti gaidīšu nākamo tusiņu...

LAI JAUKA JUMS VISĀM IZDODĀS SATIKŠANĀS!!!


Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 25.09.2011 09:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/09/2011 09:59:21 - Rakstīja :

Meitenes, tā biju es!

Ja nu tomēr kādā brīdī saņemšos braukt, tad padošu ziņu!!!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 09:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 09:13:10 - Rakstīja :
Labrīt! Kā vienmēr bija prieks iepazīties! Es tik ļoti safanojos par Milimetriņš prezentāciju, ka pārtaisīšu savējo :) Tāda analīze pašai priekš sevis būs noderīga.
Un Baibinsjh1 slaidās bildes no prezentācijas man tagad neliek mieru prātam, jācer, ka draugiem.lv būs kādas ieliktas apskatei
Un kā vienmeŗ es uzzināju, ko jaunu, jo mums ir kopīga ne tikai veselīga ēšana, bet arī citi darbi un nedarbi saistībā ar tievēšanu. Šoreiz es par rīvēšanos

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 16:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 16:10:45 - Rakstīja :
Sveikas! Es arī gribēju visām čaklajām tusiņa apmeklētājām pateikt paldies par atjaunoto motivāciju!!! Un jā... brīdināt par vīrusiņu ko kā izrādās biju uz tusiņu paņēmusi līdz  Atnācu mājās, nesaprotot kāpēc tik slikti jūtos, kad pēc stundas sāka kratīt drebuļi sapratu, ka jāpamēra temp. - 38,1 C  Tā kā ēdiet dzērvenes, dārzeņus utt turietie pretīm šai netīkamajai infekcijai!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 17:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 17:35:32 - oga.003 Rakstīja :
Sveikas! Es arī gribēju visām čaklajām tusiņa apmeklētājām pateikt paldies par atjaunoto motivāciju!!! Un jā... brīdināt par vīrusiņu ko kā izrādās biju uz tusiņu paņēmusi līdz  Atnācu mājās, nesaprot ...
Es laikam vīrusiņa brīdinājuma daļu biju palaidusi garām! Veseļojies, Oga.003!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 17:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 17:49:15 - Rakstīja :
Meitenes (melllene, oga.003, maija-paija un Milimetriņš)!
Paldies Jums par tik jauko svētdienas pēcpusdienu! Sākumā, kad ienācu telpā, šķita - nu gan te visas skaistules sanākušas! Un tiešām - es sirdī ļoti priecājos, ka pie mums, Latvijā, ir tik skaistas un pievilcīgas dāmas! Labākais tas, ka KATRAI ir sava rozīnīte, KATRAI ir sava dažādā pasaule ap viņu! Ja tas suši piegādātājs būtu uznācis arī augšā, domāju, ka viņš prom neaizietu .

 Prieks bija parunāties ar domubiedriem DZĪVAJĀ, kā arī vispār parunāties (šobrīd domāju maiju-paiju, kas forumā praktiski neraksta)! Jūs esat super! Tādas dažādas domas, idejas, pieredzes, stāsti, bildes....! Uh, tas ir kaut kas kolosāls - tā mūsu visu tikšanās reizi mēnesī!
Priecājos par to, kā katra varēja pastāstīt par sevi. Tie stāsti ir tik dažādi, tik... savdabīgi! Katrai dzīve gājusi savus līkločus, katrai bijusi sava ES izjūta... nu super! Milimetriņam uzslavas par to, ka prezentācijā tik labi bija izanalizēti ieguvumi, pie kā vēl jāpiestrādā, info par sevi, mērķi, sapņi.... Tiešām iedvesma pašai vienreiz apsēsties un tad tā KĀRTĪGI iziet cauri sev, salikt visu uz papīra, lai ir skaidri redzams - kas ir kas šobrīd! Par Ogas prezentāciju - žēl, ka nebija mums interneta... Bet bilde, ko parādīji, bija tik skaista! Par Maiju-Paiju - nu kā lai saka... vairāk jāraksta forumā! Man likās ļoti interesanti tas, ko viņa stāstīja, tas, cik godīgi varēja pateikt to un šito, papildināt mūsu diskusijas ar jauniem faktiem...! Maija-Paija, nāc uz on-line runāties!   Melllene... Melllene.... Nu tur vairs komentārus nevajag! Super prezentācija un SUPERĪGS pielikums kopš iepriekšējās reizes! Un, manuprāt, tās Īpašās Motivācijas Bildes atstāja manāmu iespaidu uz visām no mums, vai ne?

No vienas puses nedaudz skumīgi palika tāpēc, ka, izņemot mani un mellleni, neviena nav bijusi vairāk kā 2x uz tusiņiem. Liekas, ka divi tusiņi ir tā robeža, kuru grūti pārkāpt... Meitenes, es ceru, ka nākamreiz, kad būs tusiņš oktobrī (un tāds noteikti būs, vai ne? :) ), būs daudz vairāk tādu, kas tiks (finansiāli, fiziski), kā arī (galvenais!) tādu, kas GRIBĒS tikt (sajūtu līmenī)! Manuprāt, tad, kad liekas - fuj, nu es gan nevaru iet uz tusiņu, esmu pieņēmusies svarā, vairs jau netievēju tik priekšzīmīgi kā agrāk utt. - , tad tieši ir JĀNĀK uz forumu un JĀDODAS uz tusiņiem ar domubiedriem! Tas TĀ paceļ motivāciju un pēc tam var daudz ko pārdomāt, beigu beigās nonākot pie secinājuma - ei, nu nav taču tik traki, varu taču arī es būt slaida, vesela un laimīga, vai ne? Lai dzīvo domubiedrīgums!

SUPERMILZĪGILIELAIS paldies MELLLENEI par to, ka visu izdarīji no organizatoriskās puses! SUPER!

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 17:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 17:57:34 - melllene Rakstīja :
Es tik ļoti safanojos par Milimetriņš prezentāciju, ka pārtaisīšu savējo :) Tāda analīze pašai priekš sevis būs noderīga.
Cik labi būt iedvesmas avotam , bet man jau patika arī Tava prezentācija.
Savai prezentācijai mājupbraucot jau paspēju izdomāt papildinājumus :) Tā kā esmu gatava  jaunai tikšanās reizei Jātaisa tik tā laicīgi, lai nav jādara viss steigā pēdējā naktī.
Pasākums man arī nāca par labu. Ne tikai ieguvu jaunas zināšanas, bet pēc dārzeņu un suši ēšanas ir arī  mīnuss uz svariem Protams, priecājos arī par iepazīšanos ar meitenēm. Būs vieglāk šeit rakstīt, jo zinu  par jums ko vairāk
Tikšanās nāca par labu arī tam, ka šorīt atsāku rīvēšanos pēc Ziņģītes metodes
http://www.jaunirakursi.lv/lv/ekskursijas/tiksanas-ar-veseliga-dzivesveida-piekriteju-inesi-zingiti
Iekopētajā adresē ir aprakstīts nedaudz par tikšanos ar viņu oktobrī. Nav minēts, kur, bet manuprāt būs 3 vsk., kā tas bija aprīlī.

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 17:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 17:58:59 - melllene Rakstīja :
Labrīt! Kā vienmēr bija prieks iepazīties! Es tik ļoti safanojos par Milimetriņš prezentāciju, ka pārtaisīšu savējo :) Tāda analīze pašai priekš sevis būs noderīga.Un Baibinsjh1 slaidās bildes no prez ...
Nosūtu, Melllenīt, Tev savu e-pastu, lai vari atsūtīt rēķinu par suši
daigeens@inbox.lv

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 17:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 17:59:06 - Milimetriņš Rakstīja :
Cik labi būt iedvesmas avotam , bet man jau patika arī Tava prezentācija. Savai prezentācijai mājupbraucot jau paspēju izdomāt papildinājumus :) Tā kā esmu gatava  jaunai tikšanās reizei Jātaisa tik ...
paldies par linku!

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 18:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:00:12 - oga.003 Rakstīja :
Sveikas! Es arī gribēju visām čaklajām tusiņa apmeklētājām pateikt paldies par atjaunoto motivāciju!!! Un jā... brīdināt par vīrusiņu ko kā izrādās biju uz tusiņu paņēmusi līdz  Atnācu mājās, nesaprot ...
Oga003, turies! Nelaid slimību sev klāt!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 18:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:01:33 - Rakstīja :
Ahahāāāā, es atceros vēl to, ka jāuztaisa tā ideja par cukurpaciņām, auzu pārslu iepakojumiem un sviesta paciņām VIZUĀLI! Tik forši izskatās, ka datora ekrāns pilns ar pazaudētām sviesta paciņām!

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 18:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:07:35 - baibinjsh1 Rakstīja :
Meitenes (melllene, oga.003, maija-paija un Milimetriņš)!Paldies Jums par tik jauko svētdienas pēcpusdienu! Sākumā, kad ienācu telpā, šķita - nu gan te visas skaistules sanākušas! Un tiešām - es sirdī ...
Tik gara vēstule, paiet laiciņš kamēr izlasu ...visam teiktajam piekrītu- paldies Melllenei par pasākuma organizēšanu un nākamreiz, lai būtu vairāk dāmu

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 18:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:11:54 - baibinjsh1 Rakstīja :
Ahahāāāā, es atceros vēl to, ka jāuztaisa tā ideja par cukurpaciņām, auzu pārslu iepakojumiem un sviesta paciņām VIZUĀLI! Tik forši izskatās, ka datora ekrāns pilns ar pazaudētām sviesta paciņām!
Vēl labāk būtu paciņas dzīvē redzēt sakrāmētas kaudzītē. Gan zaudētos kg cukurpaku, gan sviesta izskatā. Un tad mēģināt pacelt Un pzināties, ka gadiem tas viss ticis stiepts līdzi

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 18:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:47:10 - Milimetriņš Rakstīja :
Vēl labāk būtu paciņas dzīvē redzēt sakrāmētas kaudzītē. Gan zaudētos kg cukurpaku, gan sviesta izskatā. Un tad mēģināt pacelt Un pzināties, ka gadiem tas viss ticis stiepts līdzi
Nu tad pārējie veikala apmeklētāji būtu neizpratnē par to, kas notiek... Nemaz nerunājot par personālu un vadību!
Bet tiešām - būtu super!
Vēl iespaidīgāk varētu būt ar makaronu pakām .

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 18:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:55:10 - Milimetriņš Rakstīja :
http://www.jaunirakursi.lv/lv/ekskursijas/tiksanas-ar-veseliga-dzivesveida-piekriteju-inesi-zingiti
par šo īpašs Paldies! zinu, ka nebūšu nekāda dižā rāpotāja, vai stundām nerīvēšos, tomēr pēc kontrastdušas 5 min taču varu sev veltīt

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 18:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 18:57:46 - baibinjsh1 Rakstīja :
Meitenes, es ceru, ka nākamreiz, kad būs tusiņš oktobrī (un tāds noteikti būs, vai ne? :) ), būs daudz vairāk tādu, kas tiks (finansiāli, fiziski), kā arī (galvenais!) tādu, kas GRIBĒS tikt (sajūtu l ...
Es jau ceru, ka finasiāli šis tusiņš ir visām pieejams, jo dārzeņus ņemam tik cik varam apēst un par pārējo jau parasti vienojamies. No Debras sapratu, ka drīkstam reizi mēnesī izmantot FD biroja (gribas gan to vairāk saukt par salonu vai kā tml, jo ļoti skaists un romantisks) telpas, priekš online ikmēneša tikšanās.
Vienīgais, kas sanāk padārgāk, ir ceļš tām meitenēm, kuras nav no Rīgas. Un divreiz uzslavējamas tās, kurām jābrauc tālāk par 10 min (kā man )

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 20:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 20:45:03 - melllene Rakstīja :
Es jau ceru, ka finasiāli šis tusiņš ir visām pieejams, jo dārzeņus ņemam tik cik varam apēst un par pārējo jau parasti vienojamies. No Debras sapratu, ka drīkstam reizi mēnesī izmantot FD biroja (gri ...
Tas ir SUPER, ka mums vienmēr būs iespēja iet uz FD telpām, ja kāda nevēlēsies uztaisīt mājīgo pasēdēšanu pie sevis (ko es plānoju šoruden izdarīt )!

Kirsiitis
					Poste: 260
Kirsiitis (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 20:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 20:51:02 - melllene Rakstīja :
No Debras sapratu, ka drīkstam reizi mēnesī izmantot FD biroja (gribas gan to vairāk saukt par salonu vai kā tml, jo ļoti skaists un romantisks) telpas, priekš online ikmēneša tikšanās.Vienīgais, kas ...
Es pagājušajā nedēļā biju FD birojā pēc mašīndejas, un birojs tiešām izskatījās ļoti jauks un mājīgs!  Tas tiešām ir apsveicami, ka Jūs meitenes rīkojat tādus tusiņus katru mēnesi! Super! 

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.09.2011 21:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 21:04:31 - Kirsiitis Rakstīja :
Es pagājušajā nedēļā biju FD birojā pēc mašīndejas, un birojs tiešām izskatījās ļoti jauks un mājīgs!  Tas tiešām ir apsveicami, ka Jūs meitenes rīkojat tādus tusiņus katru mēnesi! Super! 
Gaidīsim Tevi nākamajā tusiņā!

Rausis_dii
					Poste: 23
Rausis_dii (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 21:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 21:14:18 - Rakstīja :
Čau, visas foršās dāmas! Man ir tik riebīga sajūta, ka netiku uz tusiņu, kuru ļoti gaidīju. Man tā vajadzēja to tikšanos,lai savāktu sevi rāmjos.  Kā redzu pēc komentāriem, ka pārējo meiteņu lieliskie rezultāti būtu mani lieliski sapurinājuši. Nu tagad tikai atliek sevi savākt, lai līdz nākamajam tusiņam arī man ir ar  ko "palielīties".
Lai Jums visām veicas!

Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 22:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 22:56:07 - Rakstīja :

Jau no svētdienas gaidu nākamo tusiņu  Jo esmu par 100% pārliecināta, ka satikt fantastiskās on-line meitenes dzīvē, ir tā vērts!!!!!!!!!


Agnese81
					Poste: 518
Agnese81 (on-line)
Publicēts: 26.09.2011 22:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/09/2011 22:57:26 - Rakstīja :
Es tikai ļoti, ļoti ceru, ka oktobra tusiņš nesaplānosies uz 23.datumu, jo tad manai pekai 5.gadnieka ballīte

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 08:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 08:00:16 - Agnese81 Rakstīja :
Es tikai ļoti, ļoti ceru, ka oktobra tusiņš nesaplānosies uz 23.datumu, jo tad manai pekai 5.gadnieka ballīte
Ieplānosim lai nav 23 datums :), nākamnedēļ jau jāliek datumi uz balsošanu.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.09.2011 10:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 10:13:56 - Rakstīja :
Tuvojoties rudenim un brīvāķām nedēļas nogalēm - man šķiet, ka arī es sev mēģināšu ieplānot lielo braucienu uz Rīgu - ja ne oktobrī, tad novembrī noteikti - es, protams, traucēšu ar savu mazo bērneli un pašai arī nebūs pilnīga "in-the party"sajūta, bet tas nekas, jo man ļoti vajag!!!

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 27.09.2011 10:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 10:46:34 - melllene Rakstīja :
zinu, ka nebūšu nekāda dižā rāpotāja, vai stundām nerīvēšos, tomēr pēc kontrastdušas 5 min taču varu sev veltīt
Nemaz arī nevajag stundām rīvēties. Pietiek ar dažām minūtēm, tikai galvenais regulāri.
Un es arī šorīt rīvējos Pašai par sevi prieks

Viesis
Publicēts: 27.09.2011 12:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 12:20:26 - baibinjsh1 Rakstīja :
Meitenes (melllene, oga.003, maija-paija un Milimetriņš)! Paldies Jums par tik jauko svētdienas pēcpusdienu! Sākumā, kad ienācu telpā, šķita - nu gan te visas skaistules sanākušas! Un tiešām - es sir ...

Es arī ļoti priecājos par mūsu tikšanos, bija interesanti meitenes redzēt dzīvē, aprunāties.  Un tās mellenes motivējošās bildītes  tiešām liek sapurināties, kad būšu slaida noteikti tādu fotosesiju uztaisīšu.

Jautājums mellenei, kāds ir nosaukums sojas mērcei, kuru tu tagad lieto?(teici, ka ir baigi labā un par saprātīgu cenu)


maija-paija
					Poste: 10
maija-paija (on-line)
Publicēts: 27.09.2011 12:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 12:21:56 - Rakstīja :
viesis esmu es

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 27.09.2011 14:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 14:18:30 - Rakstīja :
Jautājums mellenei, kāds ir nosaukums sojas mērcei, kuru tu tagad lieto?(teici, ka ir baigi labā un par saprātīgu cenu)
Es arī to gribētu zināt? Pudelīti redzēju, bet neatceros nosaukumu (ja runa par to mērci, kas bija pārlieta tomātiem).

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 27.09.2011 14:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 14:22:49 - Rakstīja :
Paldies Baibai par bildēm.
Atļauju ielikt arī galerijā kādu bildi, ja gribi  Jo man vienīgai bija iebildumi- negribējās, lai kāds atpazīst. Bet padomāju, kas par to,  lai tak atpazīst

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:19:07 - Rakstīja :
Tomātiem bija balzamiko mērce, tikai biezā nevis šķidrā. Pirms tam tādu biju oirkusi LV, bet šo man Ivonna no Itālijas atveda
Priekš suši, Couscous, rīsiem es lietoju sojas mērci nopērkamu arkolat.lv bāzē (nezinu vai tas veikaliņš peider arkolat, bet atrodas viņu telpās ar atsevišķi kasi). Soja saucās Sakura Light(cik saprotu, tad light, tāpēc, ka maz sāls (zaļš korķītis). tā es atzīstu tikai Kikoman soju, bet šī garšo tāpat.
http://www.gemoss.lv/ es pērku pārējo suši nepieciešamo (zaļās lapas, rīsus, vasabi, ingveru). Parasti suši taisu, kad mājās nav īsti ko ēst, un uzveikalu slinkums iet. Jo gurķi mājās ir vienmēr :) Vēl man mājās patīk taisīt ar mazsālītu lasi un Philadephia Light.  Ar avokado grūtāk, jo gurķis un lasis vismaz ir gareni sagriežami un man vieglāk tinas.
Mājās taisītiem suši parasti sanāk super maz V. (mazie suši man parasti sanāk 8gb 1LV)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:20:39 - melllene Rakstīja :
Soja saucās Sakura Light(cik saprotu, tad light, tāpēc, ka maz sāls (zaļš korķītis). tā es atzīstu tikai Kikoman soju, bet šī garšo tāpat.
P.S. Sakura bija lētāka par Kikoman soju.
P.P.S. Arī meita man ēd visu labprāt ar soju un man nez kāpēc tā šķiet labāk, nekā ar kečupu.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:23:07 - Rakstīja :
Es arī ļoti priecājos par mūsu tikšanos, bija interesanti meitenes redzēt dzīvē, aprunāties.  Un tās mellenes motivējošās bildītes  tiešām liek sapurināties, kad būšu slaida noteikti tādu fotosesiju u ...
man gala motivācija ir ceļojums + tādas fotogrāfijas, jo tik smuka es izskatos tikai ceļojumos. Ceļojumos man pat acis paliek zaļā krāsā, lai arī ikdienā ir pelēkzilas

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:25:32 - Rakstīja :
vēl par mērcīti, kas bija tomātiem... vīrs man to nopirka, jo man restorānā, kur vīrs strādāja ārprātīgi garšoja šī mērcīte kopā ar medu pāri grillētiem dārzeņiem.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:26:40 - Rausis_dii Rakstīja :
Čau, visas foršās dāmas! Man ir tik riebīga sajūta, ka netiku uz tusiņu, kuru ļoti gaidīju. Man tā vajadzēja to tikšanos,lai savāktu sevi rāmjos.  Kā redzu pēc komentāriem, ka pārējo meiteņu lieliskie ...
Un lai TEV veicas!
Žēl, ka netiki.
Īstenībā žēl par visām, kuras ĻOTI, ĻOTI gribēja, bet netika! Cerams, nākamreiz tiksiet! Līdz tam čuposimies tepat forumā .

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:31:06 - melllene Rakstīja :
Tomātiem bija balzamiko mērce, tikai biezā nevis šķidrā. Pirms tam tādu biju oirkusi LV, bet šo man Ivonna no Itālijas atvedaPriekš suši, Couscous, rīsiem es lietoju sojas mērci nopērkamu arkolat.lv b ...
Es laikam tos tomātus ar balzamiko arī būšu nokavējusi .
Redz, kā ir, ka jābūt divās vietās vienā dienā! Bet man šķita, ka bija forši arī tā daļa, kurā biju es!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 27.09.2011 15:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/09/2011 15:32:02 - Agnese81 Rakstīja :
Es tikai ļoti, ļoti ceru, ka oktobra tusiņš nesaplānosies uz 23.datumu, jo tad manai pekai 5.gadnieka ballīte
He, Joliite arī netika šoreiz, jo viņas pekai bija 5gadu ballīte!

maija-paija
					Poste: 10
maija-paija (on-line)
Publicēts: 28.09.2011 13:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/09/2011 13:08:49 - melllene Rakstīja :
Tomātiem bija balzamiko mērce, tikai biezā nevis šķidrā. Pirms tam tādu biju oirkusi LV, bet šo man Ivonna no Itālijas atveda Priekš suši, Couscous, rīsiem es lietoju sojas mērci nopērkamu arkolat.lv ...
paldies par izsmeļošo info

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 28.09.2011 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/09/2011 13:34:15 - baibinjsh1 Rakstīja :
Meitenes (melllene, oga.003, maija-paija un Milimetriņš)!Paldies Jums par tik jauko svētdienas pēcpusdienu! Sākumā, kad ienācu telpā, šķita - nu gan te visas skaistules sanākušas! Un tiešām - es sirdī ...

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 28.09.2011 13:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/09/2011 13:35:54 - Rakstīja :
Žēl, ka es uz oktobra tusiņu netikšu, jo visu mēnesi būšu prom Vācijā... Jāplāno uz novembrii 

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 18.10.2011 08:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/10/2011 08:13:12 - Rakstīja :
Es arī ļoti priecājos par mūsu tikšanos, bija interesanti meitenes redzēt dzīvē, aprunāties.  Un tās mellenes motivējošās bildītes  tiešām liek sapurināties, kad būšu slaida noteikti tādu fotosesiju u ...
Pēc vienas tikšanās bija jautājums par sojas mērci. Šodien Rimi sākas akcija  Kik Koman sojas mērcei (1,47 no 2,27) un vēl dažādiem produktiem, kas saistīti ar suši pagatavošanu.


page: 1   2   [3]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās