Tāpat kā labirintā, arī dzīves gaitās gadās nonākt strupceļā. Taču no tā allaž ir izeja, atliek tikai to meklēt. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Forumā briesmīgs klusums iestājies


page: 1   [2]   (page size 50)
champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 10:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 10:20:31 - mellene Rakstīja :
Es gan neuzdrosinos dot padomus, pasai rijamais uznaacis, tacu, Champagne, tu raksti ka tev gribas saldu un galu. Par to pirmo.... Nu uztver prozaiski un var meginaat palietot zaaveetus auglus, medu, ...
Šīs divas pēdējās dienas esmu pavadījusi ne tikai šeit rakstot un lasot, bet arī krietni "parakājoties" sevī - manam rijības taifūnam tomēr apakšā vecais labai emocionālais fons, kam šoreiz patiesi nav nekāda sakara ar kaut kādu konkrētu vielu, vienību trūkumu organismā. Man patiešām pietiek visa kā no FD programmas, ar to viss ir OK, turklāt es gatavoju katru dienu dažādus gardumus, neaprobežojos tikai ar vienkāršām ēdamām lietām. Piemēram, vakar pusdienās bija karstie pastas salāti ar jūras veltēm un dārzeņiem, vakariņās - Ratatouille (super garšīgs, pilnīgi liess, krāsains rudens dārzeņu kārtojums - ielikšu recepti) un garšvielās marinēta vistas fileja. Iemesls nav pat motivācijas trūkums, par kuru stāstu jau kādu laiku... Motivācija ir mazinājusies uz emocionālo peripetiju fona, proti, kopš atgriezos Latvijā, lietas neiet tā kā bija plānots - paredzētais "ievelkas", nesakrīt ar uzstādītajiem mērķiem, un tas man rada diezgan spēcīgu diskomfortu. Tā kā emocijas+ēšana=manas dzīves klupšanas akmens, pārējie psihes procesi tiek novirzīti otrajā plānā, arī motivāciju tievēt tas skāris!
Ar visu šo garo penteri gribēju tikai teikt vienu - lai problēmu risinātu, tā ir jāatrod! Jānoķer aiz astes, jāpaskatās tai cieši acīs, jānodefinē un jāatrod risinājums. KATRAI BEZIZEJAI IR VISMAZ 2 IZEJAS 

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 23.08.2011 10:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 10:45:25 - Rakstīja :
Lūk, lūk, atkal Champagne uzlika punktu uz "i" arī manai problēmai... Es šodien izlēmu doties svēršanās atvaļinājumā, jo sapratu, ka man kaut ko vajag, lai sevi sapurinātu vai, gluži otrādi, nomierinātos... Man, atzīšos, ir uznākusi sen, sen nebijusi rijības lēkme.... Es tik sen nebiju ēdusi tad, kad esmu jau paēdusi, bet vakar, piemēram, ēdiens līda jau pa acīm laukā, bet nē - jāuzēd vēl..
Un tad pēc tikko rakstītā sēdēju un "gremoju" kas ir tas, kas mani satrauc... Parasti, ja ģimenē ir kādas problēmas, tad kļūstu emocionālais ēdājs, bet tagad... viss kārtībā, bērniņi veseli, darba cēliens nākošais tikai nāķošmēneša sākumā... un pieleca - dzimšanas diena.... man patīk uzņemt ciemiņus, bet es to daru tik reti, ka man tā uzdzen stresu...

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 11:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 11:06:56 - baibinjsh1 Rakstīja :
Man pat ir doma iegādāties DVD, kas maksā 6,-Ls - tur vajadzētu būt visam sīki soli pa solim aprakstītam. Lūk, tas var būt lielisks ceļš uz ilgu un veselu dzīvi!
Vai ir kaut kur internetaa iespejams iegadaties to DVD?
Kur tadu vispar var nopirkt?

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 13:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:39:45 - baibinjsh1 Rakstīja :
 Jā, līdzsvars ir laba lieta!Man ar visu manu trīs mēnešu vasaras skaitīšanu-neskaitīšanu līdzsvara vienkārši NAV! Vienu brīdi biju palaidusies ar ūdens dzeršanu, aizvakar atsāku dzert. Nezinu, kas ma ...
Es dārzeņus sveru, ja e'du pa virsu, tad ņemu nost no augļiem vai neņemu nost nekur. Bet ja ēdu pa virsu, tad tas nav vairāk pa 0.5V. Un man visu tievēšanas laiku pa virsu apēstās 1-2V dienā neko nav kaitējušas.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 18:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 18:36:12 - ilze_ Rakstīja :
Vai ir kaut kur internetaa iespejams iegadaties to DVD?Kur tadu vispar var nopirkt?

Paskaties googlē. It kā ekoprieks.lv var iegādāties to DVD "Patiess stāsts", bet tur rakstīts, ka piegāde LV un kaimiņvalstīs... Vai Dānija pie tām ietilpst? Diez vai :(. Varbūt kaut kur citur ir! Šī pagaidām ir vienīgā vieta, kuru redzēju, varbūt ir vēl! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 18:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 18:37:24 - melllene Rakstīja :
Es dārzeņus sveru, ja e'du pa virsu, tad ņemu nost no augļiem vai neņemu nost nekur. Bet ja ēdu pa virsu, tad tas nav vairāk pa 0.5V. Un man visu tievēšanas laiku pa virsu apēstās 1-2V dienā neko nav ...
hmm.... jādomā, jādomā . pagaidām laikam neskaitīšu nost nekur, bet vienkārši pierakstīšu to daudzumu "pa virsu" - pēc tam skatīšos, kas notiks pēc MR - ja svars būs smuki nost, turpināšu ēst pa virsu, ja buksēs, tad domāšu, no kurienes atskaitīt vai arī vienkārši ēst mazāk. 

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 18:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 18:54:46 - ilze_ Rakstīja :
Vai ir kaut kur internetaa iespejams iegadaties to DVD?Kur tadu vispar var nopirkt?
www.latswimshop.com

sadaļā  Books,Video&Posters ir šis DVD

Un izskatās,ka var norēķīnāties dažādās valūtās un saņemt sūtījumu arī Dānijā
 


eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 20:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 20:12:45 - Rakstīja :

Sveikas,mīļās meitenes!

Es nu esmu riktīga grēkāze. Pēdējā nedēļā nemaz neesmu skaitījusi vienības.Šorīt bija bail kāpt uz svariem,jo pēc biksēm vien jūtu,ka svars ir klāt nevis nost.Tā arī neuzkāpu uz svariem.Baidījos zaudēt pēdējās motivācijas paliekas.

Forši baibinjsh1,ka pacēli šādu tēmu.Pārlasīju,ko meitenes sarakstījušas un šo to pārdomāju.

Vienu laiku biju saņēmusies-braukāju ar riteni,pastaigājos,plānoju ēdienkarti,pat izmēģināju jaunus produktus.Bet tad sākās trakais konservēšanas maratons + nebeidzamais lietus.Pēdējais piliens bija sestdienas kartupeļu talka-vēl šodien kājas un mugura sāp.Tie bija ļoti ērti iemesli,lai kaut ko nedarītu pēc programmas.

Tagad es iedomājos-kāpēc gan es neturpinu to,ko biju labi iesākusi?Vienā nodarbībā teicu Unai,ka būšu spējīga piecelties agri no rīta un veltīt laiku sava mērķa sasniegšanai.Es tā arī izdarīju un ne vienu rītu vien.Un tas darbojās.Nesaprotu,kāpēc es to pārtraucu.Kāpēc klibo motivācija?

 

 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 21:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 21:25:10 - eileitija Rakstīja :
Sveikas,mīļās meitenes! Es nu esmu riktīga grēkāze. Pēdējā nedēļā nemaz neesmu skaitījusi vienības.Šorīt bija bail kāpt uz svariem,jo pēc biksēm vien jūtu,ka svars ir klāt nevis nost.Tā arī neuzkāpu ...

Čau, Eileitija!

Mjā... Arī mani pārņēma šis jautājums dienu pēc ievākšanās atpakaļ savā dzīvoklī pēc vasaras dzīvošanas šur un tur. Ievākšanās dienā biju sagatavojusies - ceļam uz Rīgu un vakariņām pat biju salikusi jau gatavu ēdienu trauciņos, nosvērusi augļus... BET nopirku saldējumu (prātā izdomāju, ka vakariņās varēšu mierīgi iztikt ar dārzeņiem) UN pēc tam pie vienas radinieces apēdu 2 plūmes šokolādē (jā, to otro pusi no salātiem arī neēdīšu...). Rezultātā vakarā tos savus salātus nepabeigtos un kartupeļus neapēdu, bet apēdu kādas 3 rupjmaizes šķēles ar medu. Muļķīgi, bet skaidroju to sev ar to, ka "šodien man nav spēka priekš FD, šodien es nēēē". Pēc tam domāju - kur tad nu bija tas spēku izsīkums? Patiesībā jau pie vainas bija tie impulsīvie našķi (saldējums un plūmes šokolādē)! Citās dienās cenšos tik traki ar neplānotajiem kārumiem neaizrauties, jo tomēr apzinos, ka vakarā viss nešķitīs vieglāk kā pusdienlaikā...

Kas bija Tavi vienību pārkāpumi? Vienkārši neko neskatījies līdzi vai daudz stiepi roku pēc saldumiem un/vai gaļas?


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 21:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 21:25:37 - Jolanta77 Rakstīja :
www.latswimshop.com sadaļā  Books,Video&Posters ir šis DVDUn izskatās,ka var norēķīnāties dažādās valūtās un saņemt sūtījumu arī Dānijā  
o, nu redz! 

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 23:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 23:04:59 - Rakstīja :
 MĪĻĀS MEITENES!!!!  nU KĀ LAI TIEK ATPAKAĻ UZ TĀ PAREIZĀ CEĻA???????

     Biju paņēmusi pati savā galvā svēršanās brīvdienas (pareizāk gan sakot rezultātu sūtīšanas brīvdienas)!!

   Bet nu vismaz tagad man ir skaidrs,ka no tā,ka to rezultātu nenosūtīšu jau nekas nemainīsies,pati sevi jau neapmānīšu. Sūtīšu savus plusus...,bet kā darīt tālāk???

    ( vēl viens čīkstētājs forumā)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 10:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 10:08:55 - sandruks Rakstīja :
 MĪĻĀS MEITENES!!!!  nU KĀ LAI TIEK ATPAKAĻ UZ TĀ PAREIZĀ CEĻA???????     Biju paņēmusi pati savā galvā svēršanās brīvdienas (pareizāk gan sakot rezultātu sūtīšanas brīvdienas)!!    Bet nu vismaz taga ...
Tu pati zini, kas tālāk darāms...

Ina41l
					Poste: 3
Ina41l (on-line)
Publicēts: 24.08.2011 12:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 12:47:20 - Rakstīja :
Labdien meitenes!
Tiko pievienojos Juusu pulcinjam.Pagaidaam ieluukojos dazhaadaas lapaas,Nezinu ar ko lkai saaku.Vienu gan zinu,gribu tikt valjaa no kg.Jauku dienu Jums!Ina

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 12:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 12:49:51 - Ina41l Rakstīja :
Labdien meitenes!Tiko pievienojos Juusu pulcinjam.Pagaidaam ieluukojos dazhaadaas lapaas,Nezinu ar ko lkai saaku.Vienu gan zinu,gribu tikt valjaa no kg.Jauku dienu Jums!Ina

Sveika!

No sākuma ieej šeit un izlasi, kas te rakstīts. Noteikti noderēs! 

http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=1110&wa_id_key=


Ina41l
					Poste: 3
Ina41l (on-line)
Publicēts: 24.08.2011 13:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 13:12:17 - Rakstīja :
Atveeru lapu,tikai man raada ljoti mazus neskaidrus burtus...Kur taadu var aizpildiit?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 15:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 15:04:55 - Ina41l Rakstīja :
Atveeru lapu,tikai man raada ljoti mazus neskaidrus burtus...Kur taadu var aizpildiit?

hmm... ar kādu internetpārlūkprogrammu skatījies?

man nekādi mazie neskaidrie burtiņi nerādās... 


eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 24.08.2011 15:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 15:23:12 - baibinjsh1 Rakstīja :
Kas bija Tavi vienību pārkāpumi? Vienkārši neko neskatījies līdzi vai daudz stiepi roku pēc saldumiem un/vai gaļas?

Sākumā pārkāpu vienibas ar tomātiem krējumā.Tēvam dārzā patreiz liela tomātu raža,un viņš man piegādā vairumā.Sākumā ēdu "plikus",tad ar Spilvas salātu mērci,ar bezpiedevu jogurtu,ko var skaitīt pie kalcija vienībām(var taču vai ne?),bet apnika.Vienreiz nogrēkoju ar trekno krējumiņu,otreiz un aizgāja jūriņā.Apziņa,ka daru nepareizi sabojāja garīgo,un beigās vispār vairs neko neskaitīju.Sākās nekontrolēta emocionālā ēšana.

Bet vakar,palasot Tavu uzsākto diskusiju,sapurinājos.Sastādīju ēdienkarti,tiesa,ne bez tomātiem.Tie ir dārzeņi,kas man,laikam,nekad neapniks.

Ja runājam par saldumiem,tad tagad man ir ļoti grūti atteikties no plātsmaizes ar āboliem.Zinu,ka  pašas viņas virsū neskrien,bet siekala gan tek.Man vēl ir tā nelaime,ka normālu,svaigu ābolu nedrīkstu ēst,jo ir bīstama alerģija.Bet drīkstu lietot termiski apstrādātus ābolus.Nu tad lūk,plātsmaizē viņi ir tā garšīgi izcepušies.Bet tās jau atkal atrunas.Var izcept arī liesākus ābolus.

 


Ina41l
					Poste: 3
Ina41l (on-line)
Publicēts: 24.08.2011 16:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 16:01:18 - Rakstīja :
Nu jau esmu taa kaa apguvusi shiis lapas darbiibu,jau rakstu,ko un cik apeedu.Nekad neko taaadu neesmu dariijusi.Veel tik liidz veikalam jaatiek,lai var iepirkt savaadaakas eedamlitinjas.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 20:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 20:29:16 - eileitija Rakstīja :
Sākumā pārkāpu vienibas ar tomātiem krējumā.Tēvam dārzā patreiz liela tomātu raža,un viņš man piegādā vairumā.Sākumā ēdu "plikus",tad ar Spilvas salātu mērci,ar bezpiedevu jogurtu,ko var skaitīt pie k ...

Mani no tomātiem ar krējumu izglāba gurķu krāvums, kas jāapēd. Un tomātu arī tagad nebija tik daudz mājās. Tāpēc tad, kad taisīju tomātus, ņēmu to 1 našķu vienību uz 25% krējumu un kārtīgi iemaisīju. Tomāti sulīgi, labi sajaucās un pietika! Tomēr žēl gan tās 1 vienības bija, teikšu godīgi. Laikam jau tāpēc vienmēr izvairos no krējuma, jo jūtos izšķiedusi vējā vienības... 

Man prieks, ka Tevi šī diskusija sapurināja! Mani arī! Jo, ja cenšos citus kaut nedaudz pacelt centimetru augstāk virs zemes, pašai izdodas pacelties par pusotru vai pat diviem! 

Viss izdosies, arī liesus ābolus iemācīsies uzcept! Pamēģini manu šodienas ābolkūkas variantu:

5 ĒK miltu, 5 ĒK cukura, 5 olas, vaniļas cukurs, kefīrs (pavisam nedaudz).

Sadali olas baltumus no dzeltenumiem. Baltumiem pieber nedaudz sāli un sakul stingrās putās. Dzeltenumus sakul ar vaniļas cukuru un cukuru, kamēr paliek balts. Tad pie dzeltenumiem pieber miltus, kārtīgi samaisi. Pēc tam to masu iejauc olbaltumos. Ņem cepampannu, ieklāj cepamo papīru (lai maliņām arī tiek). Lej masu iekšā pannā. Tad pa virsu sakārto smuki sagrieztus ābolus, pārkaisi ar kanēli, var nedaudz cukura. Un tad ņem kefīru - tā pavisam nedaudz, lai pāriet pāri āboliem, tādam kā mitrumam. Varbūt vari mēģināt arī bez kefīra vai arī likt krējumu (tomēr tas būs treknāk...). Sanāk tāda biskvīta mīkla ar āboliem pa virsu. Un tad liec cepeškrāsnī uz ~25 minūtēm. Grādus nezinu, cepu savā gāzes cepeškrāsnī. Sanāca gardi, tāpēc jau arī šodien saēdos . Varbūt cukura vietā var mēģināt saldinātāju? Varbūt... Man ir nopirkta stēvija (visu laiku aizmirstu palielīties!), bet neesmu vēl lietojusi. Būs jāpamēģina!


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 20:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 20:29:57 - Ina41l Rakstīja :
Nu jau esmu taa kaa apguvusi shiis lapas darbiibu,jau rakstu,ko un cik apeedu.Nekad neko taaadu neesmu dariijusi.Veel tik liidz veikalam jaatiek,lai var iepirkt savaadaakas eedamlitinjas.
Skaties, kā Tev ir ar to plānotāju. Man, piemēram, un vēl te dažām, tas liekas galīgi neērts, tāpēc mēs pierakstam visu uz papīra. Skaties, kā Tev ērtāk! Lai veicas! 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 20:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 20:37:40 - eileitija Rakstīja :
Ja runājam par saldumiem,tad tagad man ir ļoti grūti atteikties no plātsmaizes ar āboliem.Zinu,ka  pašas viņas virsū neskrien,bet siekala gan tek.Man vēl ir tā nelaime,ka normālu,svaigu ābolu nedrīkst ...
Man pēc vecmāmiņas apciemojuma uznāca tāds izsalkums pēc ābolmaizes... Ricotta siers pusi uz pusi ar mitiem, saldinātājs, pa virsu āboli, kanēlis un cukurs (tik cik vari atļauties tajā dienā). Nu nav jau ar sviesta drumstalām, tomēr apzina, ka ēd veselīgi tās aizvieto

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 20:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 20:38:05 - Rakstīja :
P.S. pienu piemirsu pieminēt... lēju pēc sajūtām...

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 21:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 21:04:50 - melllene Rakstīja :
Man pēc vecmāmiņas apciemojuma uznāca tāds izsalkums pēc ābolmaizes... Ricotta siers pusi uz pusi ar mitiem, saldinātājs, pa virsu āboli, kanēlis un cukurs (tik cik vari atļauties tajā dienā). Nu nav ...
O, labs variants, būs jāizmēģina! 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 24.08.2011 23:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 23:58:06 - Rakstīja :

Lasu un domaju,ka man bus rit jataisa augsa abolmaize.Man loti pie sirds iet si:

http://figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=2340&wa_site_id=6 (abolu sacepums).

Krejuma vieta lieku putotu svaigo sieru,citreiz lieso ricotta. Nu debeskigi garsigi un par maz vienibam.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 00:00:51 - baibinjsh1 Rakstīja :
Mani no tomātiem ar krējumu izglāba gurķu krāvums, kas jāapēd. Un tomātu arī tagad nebija tik daudz mājās. Tāpēc tad, kad taisīju tomātus, ņēmu to 1 našķu vienību uz 25% krējumu un kārtīgi iemaisīju. ...
Man ari parasti zel tas vienas nasku vienibas izmantot krejumaa/saldajaa krejumaa u.t.t

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 00:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 00:02:19 - champagne Rakstīja :
Ai, Denia, cik skaista bilde!!! Tas udens fons ir vnk pasakains Taa tik vien skjiet, ka baseina malaa laiski atpuushas supermodele! Kad bija pagaajushaa nodarbiiba par motivaaciju, es tik tikko biju ...
Paldies!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 00:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 00:03:56 - iev@ Rakstīja :
Un jā, Denia, Tava jaunā bildīte, aizķer skatienu!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 00:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 00:05:47 - baibinjsh1 Rakstīja :
O, Denia, prieks Tevi salasīt! :) Ak, vīģes! Man ļoti garšo žāvētās (tās, kuras piedāvā Zelta Rieksts), gribētos kādreiz pamēģināt svaigās! Vai pie mums, meitenes, var nopirkt labas vīģes? Tik daudz ...

Tagad mani milakie augli ir tiesi tie,kuri Latvija (vismaz agrak) nebija pieejami,t.sk.viges. Ir verts noprovet,gardas!!!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 00:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 00:11:25 - baibinjsh1 Rakstīja :
Champage, man arī bija tāpat. Nevaru pat gluži teikt, ka BIJA, jo vēl joprojām ir. No rīta uzkāpu uz svariem un BUMS! tur stāvēja LIELS cipars. Protams, arī tuvāko dienu MR tur ir sava ietekme, bet to ...

Es ar noskatiju so video,nu super.Pirmoreizi par Zingiti uzzinaju viena no soviem (skiet,tas bija Ainas sovs).Vina tur ari macija ka vajag pareizi riveties. Bet atceros tikai 2 no vinas rivesanas veidiem. Ka vina teica par krutim-ari tas var "uzrivet" un nav nepieciesami nekadi skalpeli.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 00:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 00:20:11 - mellene Rakstīja :
Es gan neuzdrosinos dot padomus, pasai rijamais uznaacis, tacu, Champagne, tu raksti ka tev gribas saldu un galu. Par to pirmo.... Nu uztver prozaiski un var meginaat palietot zaaveetus auglus, medu, ...

Nesen lasiju vienu zinatnisko rakstu par olbaltumvielam.Visu gan neizlasiju,jo zobarsts jau aicinaja mani :) Tur bija ari aprakstits,ka ja ir nepietiekams daudzums olbaltumvielu,tad rodas kare pec saldumiem,ari nepamatots izsalkums u.c. lietas. Tur vel bija visadas tabulas,ka aprekinat,cik katram nepieciesamas uznemt olbaltumvielas,jo tas esot loti indivuduali. Ipasi taja visa neiedzilinajos,bet gan jau taja visa kada patiesiba ir.


mellene (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 15:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 15:30:51 - denia Rakstīja :
Nesen lasiju vienu zinatnisko rakstu par olbaltumvielam.Visu gan neizlasiju,jo zobarsts jau aicinaja mani :) Tur bija ari aprakstits,ka ja ir nepietiekams daudzums olbaltumvielu,tad rodas kare pec sal ...
Kaa tur ir teorijaa - to es nezinu (kas attiecas uz olbaltumvielaam). Bet praksee, taa kaa es esmu galas needaaja un plus tam arii mans dziivesveids seit ir daudz un nesaliidzinaami aktiivaaks nekaa Latvijaa, un veel ir arii mazs puika, tad es vienreiz saaku domaat kaapeec taa ir: it kaa peec apreekiniem man pietiek visa, bet praksee, seviski vakaros, taadas izsalkuma leekmes, ka vairaakas reizes atmetu ar roku jebkaadai domai par tieveesanu. Bet liidztekus visaam neveiksmeem meginaaju izdibinaat: kaapeec tad mani taas iisti piemekleejusas. Un patiesi: ja man peeksni paraadaas neparedzeeti izsalkumi vai saldumu leekmes, tad pastiprinaati gatavoju paaksaugu eedienus un soju. Un paliidz arii. Pat praats vairs nesaka, ka gribeetos to vai sito apeest. Bet jaa.... Katru dienu jaaraugaas lai taas olbaltumvielas buutu, un tad kad piegriezas nepaartraukti gatavot, tad arii saakas probleemas, un 'esi sveicinaats labais draugs, ledusskapi!'.

eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 19:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 19:43:02 - Rakstīja :
Izskatās,ka esmu iekārdinājusi ar ābolmaizēm.Paldies par labajām receptēm.Kādreiz izmēģināšu.Tagad bail ar našķiem niekoties-jātiek vaļā no uzēstā.Man tagad būs agresīvā vienību skaitīšana.Tā laikam jūs to saucāt?

eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 19:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 19:50:18 - Rakstīja :
Ar tiem olbaltumiem ir tāda interesanta lieta.Kad sāku skaitīt vienības,man bija brīži,kad starp pirmo uzkodu un pusdienām sākās galvassāpēs un roku trīce.Tajā brīdī pārbaudīju cukura līmeni asinīs,un tas bija zemākā pieļaujamā robeža.Tātad it kā norma.Parasti tādos gadījumos viss beidzās ar saldumu uzēšanu(un rezultātā vienību pārēšanu).Tad viena gudra daktere man ieteica katrā ēdnreizē ēst kādu olbaltumu.Tagad patiešām skatos,lai pat uzkodā būtu kaut nedaudz olbaltumvielu,un roku trīces un galvassāpes ir pazudušas.

mellene (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 22:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 22:06:41 - eileitija Rakstīja :
Ar tiem olbaltumiem ir tāda interesanta lieta.Kad sāku skaitīt vienības,man bija brīži,kad starp pirmo uzkodu un pusdienām sākās galvassāpēs un roku trīce.Tajā brīdī pārbaudīju cukura līmeni asinīs,un ...
Man ir liidziigi, ja eedienreize aizkaveejas, bia arii, ja brokastiis neapeedu noko kas satureetu pietiekami olbaltumvielas. Parasti izliidzeejos ar kaadu augli un uudensdzersanu, bet taa riebiigaa sajuuta ar roku (vai man pat visa kermena triiceesanu, ir arii taa bijis), taa taa arii nepaargaaja liidz paeedu. Tacu uzkodas ar olbaltumvielaam man nebija ienaakusas praataa, paldies, ka padaliijies ar 'piedziivojumiem un atklaajumiem' :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.08.2011 02:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2011 02:41:25 - eileitija Rakstīja :
Izskatās,ka esmu iekārdinājusi ar ābolmaizēm.Paldies par labajām receptēm.Kādreiz izmēģināšu.Tagad bail ar našķiem niekoties-jātiek vaļā no uzēstā.Man tagad būs agresīvā vienību skaitīšana.Tā laikam j ...
Jāaaa, AVI ir SUPER! Manis ceptā ābolmaize, der arī AVI režīmā :)

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.08.2011 02:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2011 02:43:12 - eileitija Rakstīja :
Ar tiem olbaltumiem ir tāda interesanta lieta.Kad sāku skaitīt vienības,man bija brīži,kad starp pirmo uzkodu un pusdienām sākās galvassāpēs un roku trīce.Tajā brīdī pārbaudīju cukura līmeni asinīs,un ...
roku trīcēšana no izsalkuma ir viena interesanta padarīšana... man pašai par sevi tā iegājies, ka katrā reizē ir arī olbaltuvielas, jo LOTI garšo SIERS!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.08.2011 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2011 11:30:26 - melllene Rakstīja :
roku trīcēšana no izsalkuma ir viena interesanta padarīšana... man pašai par sevi tā iegājies, ka katrā reizē ir arī olbaltuvielas, jo LOTI garšo SIERS!
Es parasti lielāko olbaltumvielu daļu (vismaz 2 v) cenšos ieplānot pusdienām - kā olas, gaļu vai ko citu tādu STINGRU :D, bet visbiežāk pēdējā laikā sanāca, ka starp brokastīm un pusdienām savas OlbV apēdu ar biezpienu un jogurtu . Pēc tam, protams, dusmas, ka pusdienās nevaru kārtīgu šķīvja likumu uztaisīt, bet ēdot to biezpiena-jogurta masu tik patīkami....  

eileitija
					Poste: 502
eileitija (on-line)
Publicēts: 26.08.2011 13:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2011 13:41:59 - Rakstīja :

Man ir paredzētas 3,5 OBV.Parasti apēdu pa 1 vienībai brokastīs un pusdienās,bet uzkodās un vakariņāspa pus vienībai.

Man jau arī garšo jogurti un biezpiens,bet tā kā esmu izteikta gaļēdāja,tad reti  kad atļaujos ar tiem iztērēt olbaltmu vienības.Bet vispār pēdējā laikā cenšos paturēt prātā to,ko mums teica vienā nodarbībā,ka piena produkti organismā rada sārmainu vidi.Tāpēc reizēm gaļas vietā tomēr apēdu biezpienu.


joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 30.08.2011 11:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/08/2011 11:36:41 - baibinjsh1 Rakstīja :
Dāmas, kā Jums iet? Kā vispār noskaņojums? Kā rudens tuvošanās? Kā ārzemniecēm? Varbūt ir kādi jauni un interesanti produkti atrasti veikalos, kādas receptes izmēģinātas?Kā tievējas? Kā domas par Figū ...
Nu tad tā, sveikas meitenes!
Prieks par visām jaunajām kuras saņēmušas spēkus sākt programmai pievērsties!Prieks par visām esošajām kuras turpina vai notur iesākto vai sasniegto!
Esmu tepat tajos 500 klusajos kas lasa bet īpaši neiekomentē...jo patiesībā man ir grūti tā visu uzlikt uz papīra vai kā šeit iekomentēt!Ja būtu jāstāsta noteikti mani dzirdētu biežāk!
Pieks par meitenēm kuras devās satikties augusta sākumā, vienīgi nepiefiksēju vai nākamā satikšanās vieta jau noteikta??:)
Rudens tik tiešām pietuvojies un kļūst arī vēsāks, jauki ir  tas ka lai sasildītu organismu tas vēsākam laikam kļūstot patērē vairāk enerģijas lai sasildītos...Forši :)
Par mani runājot...esmu pie programmas jau kādu mēnesi un esmu tikusi līdz saviem stabilajiem...tad nu ir jāsāk piedomāt ko pamainīt lai tas viss iekustētos...izskatās ka uz manīm iedarbojas arī tie daži liekie ābolīši ja nelaikā tos apēdu, bet par to nekreņķējos...pēdējā laikā esmu nedaudz kļuvusi ne tik "agresīva" attiecībā uz ēdienu un tā ir fantastiska sajūta!Starp citu man ir ziema labākais tievēšanas periods, tādēl cerības vēl nav zudušas ka mani nereālie sapņi ir iespējami!:) Un vēl labums ir taads ka svari skaisti un spītīgi turās, bet kleitiņa kuru pirku jūlijā uz kristībām bija krietni šaura bet nu šķiet pastaipījusies...iekšēji tāds prieks! Tas vien liek domāt ka svari beidzot padosies..:)
Vakardien bija uznākusi kāda neizsakāma vēlme pēc rūgtās - tieši rūgtās šokolādes un domāju nu nē nepadodies bet ziniet es apēdu tikai 3 gabaliņus ~1 līdz ~ 1,5 vienības un pilnībā savu kāri apmierināju!Tīk forši ka nepakripatiņu nepārkāpu savu rāmīti.....Un tās aktivitātes tagad tik daudz un dažādas- sēņošana, ogošana, dārza talkas, un jubilejas....nu jā kur nu bez tām, bet viss ir super!:)
Kas gan var būt labāks par mieru iekšēju mieru!:)
Prieks par JUms meitenes:):):) 
Tas, kurš mīl, tic neiespējamam.
/Elizabete Bereta Brauninga/
Citāts no lapas aukšējā stūrīša!:)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 30.08.2011 16:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/08/2011 16:08:10 - joliite Rakstīja :
Nu tad tā, sveikas meitenes!Prieks par visām jaunajām kuras saņēmušas spēkus sākt programmai pievērsties!Prieks par visām esošajām kuras turpina vai notur iesākto vai sasniegto!Esmu tepat tajos 500 kl ...

Paldies, Joliit, ka ienāci un padalījies! Super, ka esi atpakaļ uz strīpas un "tici neiespējamam"! 

Par to kleitiņu gan interesanti - man arī tāpat! Lai arī svars ir +/- tāds pats kā jūnijā, tās bikses, kas tad tika pa taisno iekrāmētas skapja stūrī ar domu - gan jau kaut kad derēs - tagad tik tiešām der! Nu labi, ir vēl NEDAUDZ tādas pašauras, bet izskatās OK! Ej un brīnies - kā tas ķermenis mainās... Atliek vien ne tikai nosvērties, bet arī nomērīties! 

Priecāsimies par rudens un ziemas iespējām tievējot, neaizmirstot vēl esošās vēlās vasaras aktivitātes un iespējas! 


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 02.09.2011 12:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/09/2011 12:14:10 - Rakstīja :
Sveikas meitenes!
Es nekur neesmu pazudusi (un ceru, ka motivācija pietiks un nekur arī nepazudīšu) - man vienkārši augusts bija atvaļinājuma mēnesis, kura laikā internets un svari bija pieejami tikai periodiski
Biju cerējusi, ka vasarā mans svars kritīsies raitāk  nekā tas ir bijis, bet diemžēl, diemžēl... Man kaut kā ļoti iegriež nemitīgā ciemošanās pie radiem ar pa visam citiem ēšanas paradumiem, kā arī visi kārumi, kas apkārt riņķo - kā lai pievar to saldumu kāri???
Ceru uz to, ka atgriežoties darba ritmā, kad ir daudz vieglāk ieplānot ko un kad ēst, svari rādīs mīnusiņus katru nedēļu
Vēl, līdzīgi kā citas meitenes, izjūtu motivācijas izsīkumu, jo tikai un vienīgi savas muļļāšanās dēļ, neesmu ieguvusi cerētos rezultātus... Tagad sāku domāt, ka ja oktobrī būs kāds FD tusiņš arī pievienošos, lai iegūtu kādu motivācijas dozu no jums, izturīgajām FD cīņu biedrenēm! Domāju, ka man tas varētu līdzēt, jo fotogrāfijas un veiksmes stāsti man motivācijas izsīkuma brīžos palīdz pat ļoti!!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 02.09.2011 19:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/09/2011 19:10:54 - joliite Rakstīja :
Esmu tepat tajos 500 klusajos kas lasa bet īpaši neiekomentē...j
šis ir LABS, tagad jau 499, un zinu vēl divas savas draudzenes, kas tikai lasa, man jau sanāk 497 nezināmie

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 02.09.2011 19:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/09/2011 19:11:57 - joliite Rakstīja :
vienīgi nepiefiksēju vai nākamā satikšanās vieta jau noteikta??:)
Super! Man aizdomas, ka šis ir aktuāli!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 02.09.2011 20:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/09/2011 20:26:15 - melllene Rakstīja :
Super! Man aizdomas, ka šis ir aktuāli!
Jā, par FD tusiņu gan ir jāizlemj! Varbūt šo to uzmest varam jau rīt, kuras tiksimies? 

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 03.09.2011 13:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/09/2011 13:16:32 - Rakstīja :
Es arī esmu viena no 500 klusētājām, kas tikai lasa, bet neraksta. Un it kā ar to arī pietiek, lai saprastu programmas būtību un pārējo meiteņu izjūtas (ja programma tik ievērota vai neievērota). Reti rakstu arī tāpēc, ka mājās pie interneta cenšos nesēdēt, bet darbā reizēm ir arī jāstrādā
Šeit arī receptes paskatos. Piemēram, šodien taisīšu šeit atrastu recepti- tomātu zupu ar Philadelfijas siera klimpām.
Vakar sporta klubā vingrojot,radās doma, varbūt var atsaukties visas meitenes no Talsu puses un sarīkot tikšanos Talsos, lai pastāstītu kā iet ar FD programmas ievērošanu. Cik zinu 2 ir no Talsiem, bet noteikti ir vēl vairāk. Ikdienā noteikti paejam viena otrai garām, bet tā varētu satikties un aprunāties, kā veicas. Bet, protams, gribētu satikt arī pārējās FD meitenes no visas Latvijas.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 03.09.2011 19:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/09/2011 19:29:07 - Milimetriņš Rakstīja :
Es arī esmu viena no 500 klusētājām, kas tikai lasa, bet neraksta. Un it kā ar to arī pietiek, lai saprastu programmas būtību un pārējo meiteņu izjūtas (ja programma tik ievērota vai neievērota). Reti ...
Noteikti satiekaties Talsos! Vislatvijas tikšanās gan būtu grūtāk noorganizējama, tomēr vietējās - satiekaties! Tas ir fantastiski - parunāt ar domubiedriem, pastāstīt savu pieredzi, paklausīties, kā citām iet, uzzināt meistarstiķus un viltības, padalīties ar saviem slepenajiem trumpjiem utt.! Un vēl kas - visi FD tusiņi ir vēdera mīlēti, jo tajos VIENMĒR puncis ir pilns ar garšīgu un veselīgu pārtiku . Jā, varbūt (noteikti!) pat pāri vienībām, tomēr FD gaumē!  Un plusi pēc tādām reizēm nav nekad - to var apstiprināt visas dāmas, kas bijušas uz tusiņiem, vai ne?! 

ingaes
					Poste: 71
ingaes (on-line)
Publicēts: 03.09.2011 21:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
03/09/2011 21:03:06 - Milimetriņš Rakstīja :
Es arī esmu viena no 500 klusētājām, kas tikai lasa, bet neraksta. Un it kā ar to arī pietiek, lai saprastu programmas būtību un pārējo meiteņu izjūtas (ja programma tik ievērota vai neievērota). Reti ...
Sveika!
Man pašlaik beidzies abonements nākamnedēļ būs atkal! Un esmu pieteikusi arī 2 nedēļas svēršanās atvaļinājumu, jo cenšos tikt atpakaļ uz strīpas. Kopā ar tevi, cik zinu, mēs būtu četras no Talsiem.

ingaes

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 05.09.2011 16:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/09/2011 16:09:56 - ingaes Rakstīja :
Sveika!Man pašlaik beidzies abonements nākamnedēļ būs atkal! Un esmu pieteikusi arī 2 nedēļas svēršanās atvaļinājumu, jo cenšos tikt atpakaļ uz strīpas. Kopā ar tevi, cik zinu, mēs būtu četras no Tals ...
Kad būsi šeit atpakaļ, padod ziņu, tad varam sarunāt kādu tikšanos.
Varbūt ne tā uzrakstīju. Tās 2, ko minēju, kas no Talsiem, personīgi nezinu, tik kaut kur sarunās biju lasījusi. Laikam tad, kad bija plānots 14.aug.tikšanās.

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 06.09.2011 10:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/09/2011 10:44:33 - Milimetriņš Rakstīja :
Vakar sporta klubā vingrojot,radās doma, varbūt var atsaukties visas meitenes no Talsu puses un sarīkot tikšanos Talsos, lai pastāstītu kā iet ar FD programmas ievērošanu. Cik zinu 2 ir no Talsiem, be ...
Laba doma!
 FD pirmsākumos bija grupiņa arī Talsos, bet kaut kā neraisījas sarunas un grupa pačabēja. Es pēc tam ar vēl dažām meitenēm braukāju uz Kandavu, bet arī tur, skatos, patreiz nekā nenotiek.
Es būtu priecīga satikties ar Talsu meičām, tad jau arī varētu saštukot kādu braucienu pie lielpilsētas dāmām
Varbūt pat FD grupiņu atjaunot..?
Tātad:
ingaes
Milimetriņš
Agatii

Vēl kāda? Piesakies!~


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās