Brīvība - tā ir atbildība. Tāpēc daudzi baidās no tās. /B. Šovs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ka tavu skādi! :)


page: 1   [2]   3   (page size 50)
oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 14:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 14:47:01 - iev@ Rakstīja :
Ja man kāds atnes šokolādi vai cepumus, es tos uzlieku uz smuka šķīvīša, nolieku biroja virtuvē pie kafijas automāta.. un pēc pāris stundām varu iet savākt tukšo šķīvīti .
Es arī visus sadāvinātos saldumus izbaroju kolēģiem vai aizvedu uz laukiem Lai sevi lieki nekārdinātu

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 15:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 15:38:13 - Rakstīja :
Vakar ar bērniem bijām lielveikalā iepirkties. Tieši blakus kasei bija izlikts abnormāli gardu virtuļu stends - kamēr stāvējām rindā, diezgan ilgi jāsaka, man acis tā tik vien zibēja... Tomēr veselais saprāts ņēma virsroku, mierinādams mani ar vārdiem: "Neviena noraušanās nav tā vērta, un nekas negaršo labāk par slaidumu!"

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 17:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 17:14:06 - champagne Rakstīja :
Vakar ar bērniem bijām lielveikalā iepirkties. Tieši blakus kasei bija izlikts abnormāli gardu virtuļu stends - kamēr stāvējām rindā, diezgan ilgi jāsaka, man acis tā tik vien zibēja... Tomēr veselais ...
Malacis!

Anel
					Poste: 54
Anel (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 19:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 19:37:13 - Rakstīja :
forši, ka Jums tāda liels gribasspeks!!! man vel jamacas un jamacas....

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 10.06.2011 20:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 20:27:48 - trakums Rakstīja :
Es jau arī visu uzlieku uz galdiņa, kur parasti liekam to, ar ko cienājam pārējos! Mēs gan esam mazs kolektīvs birojā, līdz ar to tik raiti neiet ar to šķīvju tukšošanu gan... Bet es tā padomāju, ka ...

Tu esi tāds malacis! Super! Kolēģes gan jau ļaunā neņems, pašas zinās, ja pietiks!  

Mani šodien mocīja Hesburger domas (JAU ATKAL!!!), bet es (JAU ATKAL! :) ) pateicu tam NĒ un izvēlējos labāk priecīgi otrdien uzkāpt uz svariem! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 10.06.2011 20:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 20:38:46 - Anel Rakstīja :
forši, ka Jums tāda liels gribasspeks!!! man vel jamacas un jamacas....

Tur nav ko mācīties, vai nu dari pa kārtīgam, vai nu ne! 

Lai Tev veicas!


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 10.06.2011 20:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 20:39:19 - champagne Rakstīja :
Vakar ar bērniem bijām lielveikalā iepirkties. Tieši blakus kasei bija izlikts abnormāli gardu virtuļu stends - kamēr stāvējām rindā, diezgan ilgi jāsaka, man acis tā tik vien zibēja... Tomēr veselais ...

vaiii.... super gribasspēks! 

SUPER! 


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 22:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 22:21:34 - denia Rakstīja :
Malacis!
Cenšos, īstenībā ļoti, ļoti cenšos. Tieši tāpēc, lai kāja nepaslīd, arī gatavoju dažnedažākos gardos ēdienus Es ļoti ceru, ka tad, kad mana pusatvaļinājuma sezona būs cauri, arī tikpat cītīgi spēšu turēties rāmjos pie pilnas darba slodzes... Jo tad jau nesanāks tik daudz laika veltīt kulinārijai...

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 22:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 22:24:39 - Anel Rakstīja :
forši, ka Jums tāda liels gribasspeks!!! man vel jamacas un jamacas....
Īstenībā ir tā, ka vidusceļa nemaz nav. Vai nu ēst visu, ko kārojas un būt apaļam, vai ēst pēc programmas un tievēt. Kaut ēst pēc programmas nemaz nenozīmē vispār neēst to ko kārojas 
Tā nu ir, vienu dupsi uz diviem beņķiem nepasēdēsi

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 22:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 22:26:09 - baibinjsh1 Rakstīja :
vaiii.... super gribasspēks! SUPER! 
Baibiņ, tieši tā pat kā Tev! Mirkļa iegriba neatsvērs otrdienas rīta mīnusiņu, vai ne?!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 23:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 23:15:57 - Anel Rakstīja :
forši, ka Jums tāda liels gribasspeks!!! man vel jamacas un jamacas....

Izradas,ka katra no mims mit gribasspeks.Tikai mes to neapzinamies un tapec to neizmantojam. Gribasspeku ir iespejams attistit un dubultot. Ar gribasspeku jastrada tiesi tapat,ka strada,piemeram,trenazieru zale. Lai izveidotu dzelzainu gribasspeku,ir svarigi pasam sevi disciplinet,trenejot gribu mazas lietas.Darot to regulari,sis mazas lietinas sakrajas un saplust kopa,lidz rezumejas viena liela gribasspeka.Un,kad ir pietiekami liels gribasspeks,tad lietas pasas dodas rokas.Paskontrole un disciplinetiba lauj izjust atvieglinajuma sajutu.Paskontrole nav nekas vairak ka kontrole par savu pratu.Un,kad kontrole savas domas,tiek kontrolets ari prats.  Ta ka nav cilveki bez gribasspeka.Lidz ar to situacija nav tik bezceriga!

Es jau ari esmu tikai cela un loti,loti censos,tapat ka visas parejas meitenes.Dazbrid jau padida velnins,bet tad es lieku lieta savu gribasspeku un velnins atkapjas!


champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 10.06.2011 23:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/06/2011 23:23:05 - denia Rakstīja :
Izradas,ka katra no mims mit gribasspeks.Tikai mes to neapzinamies un tapec to neizmantojam. Gribasspeku ir iespejams attistit un dubultot. Ar gribasspeku jastrada tiesi tapat,ka strada,piemeram,trena ...
Cik Tu skaisti uzrakstīji! Tik patiesi un motivējoši

Mantra
					Poste: 39
Mantra (on-line)
Publicēts: 11.06.2011 06:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2011 06:38:29 - Rakstīja :
Hei! Izskatās, ka vakardiena mūsu pulciņam bija priecīgā "atteikšanās" diena.
Es šorīt skrēju pie datora, lai palielītos, ka vakardien vairākas reizes nepadevos kārdinājumam apēst man nevajadzīgus saldumus, kaut gribējās tā, ka likās acis izsprāgs. Bet ko tad es lielīšos, ja jūs esat tik pat nelokāmas vakar bijušas.
Vēl man jākontrolē savs prāts (kā Denia teica) lai neļautos kārdinājumam katru dienu kāpt uz svariem. Jo esmu novērojusi, ja labs mīnusiņš, tad nākošajā dienā no priekiem liekas, ka varu arī mazliet vairāk apēst, jo tikuntā mīnuss, ja nulle, tad liekas, nekas nenotiks, ja apēdīšu vairāk, jo tikuntā nekrītos svarā, ja plusiņš, tad vispār aiz bēdām saēdos, jo nav jau galīgi nekādas, jēgas, es nekam nederu, man viss riebjas.
 Centīšos turpmāk būt sava prāta pavēlniece!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 11.06.2011 14:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/06/2011 14:50:08 - baibinjsh1 Rakstīja :
Tu esi tāds malacis! Super! Kolēģes gan jau ļaunā neņems, pašas zinās, ja pietiks!  Mani šodien mocīja Hesburger domas (JAU ATKAL!!!), bet es (JAU ATKAL! :) ) pateicu tam NĒ un izvēlējos labāk priecīg ...
Kolēģes nedusmojas gan! Viņām prieciņš, man prieciņš ka viņām prieciņš!
Man šorīt brokastīs PAŠAS VĀRĪTA PUTRIŅA!!! Mmmmm... Saņēmos uz uzvārīšanu! Lai gan draugs blakus sēdēja ar ļoti krāsainām brokastrīm - sacepta oliņa ar cauraudzīti, cherry tomātiņi, rukola un biezpieniņš, es tomēr pieturējos pie savas putriņas!   Baigi garšīgi sanāca, jo vārīju tikai pienā un pie beigām pieliku kāt vienu tējkaroti medus, i neko neprasījās vairs uzlabot, bija gana gardi! Nu pai pai pilnīgi!
Un jā, varu piekrist tam, ka gribasspēks ik reizes palielinās kad kāp uz svariem un redzi pārmaiņas un man arī tas, ka redzu kā šeit meitenēm ir veicies!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:18:50 - Rakstīja :
Kā lai aizdzen domas no prāta?! Mans šodienas mērķis ir stingri turēties pie programmas, bet pa galvu tā vien dauzās domas - moš aiziet uz bodi? Varētu nopirkt to un to... Bet man pašai ir pusdienas līdzi!!! Es zinu ka veikalā varu izrīkoties neapdomīgi!!! Man sāk iestāties panika ka nespēju sevi īsti nokontrolēt un ka sākšu atkal darīt palaidnības kā vakar ar tām siermaizēm, ko saēsos...

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:28:59 - trakums Rakstīja :
Kā lai aizdzen domas no prāta?! Mans šodienas mērķis ir stingri turēties pie programmas, bet pa galvu tā vien dauzās domas - moš aiziet uz bodi? Varētu nopirkt to un to... Bet man pašai ir pusdienas l ...
Neviena noraušanās nav tā vērta un nekas negaršo tik labi kā slaidums! SLAIDUMS GARŠO VISLABĀK

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:30:07 - trakums Rakstīja :
Kā lai aizdzen domas no prāta?! Mans šodienas mērķis ir stingri turēties pie programmas, bet pa galvu tā vien dauzās domas - moš aiziet uz bodi? Varētu nopirkt to un to... Bet man pašai ir pusdienas l ...
Paņem un lēnām paēd savas līdzpaņemtās pusdienas Tad pasēdi un padomā, vai tu vēl kaut ko vēlies,ja vien pēc pusdienām vispār prāts vēl nesīsies uz ēdiena pusi.Iespējams Tu esi izsalkusi,tāpēc nesmādē līdzpaņemto un paēd NEVIENA NORAUŠANĀS NAV MŪSU SLAIDUMA,PAŠSAJŪTAS UN SKAISTUMA VĒRTA

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:30:22 - trakums Rakstīja :
Kā lai aizdzen domas no prāta?! Mans šodienas mērķis ir stingri turēties pie programmas, bet pa galvu tā vien dauzās domas - moš aiziet uz bodi? Varētu nopirkt to un to... Bet man pašai ir pusdienas l ...
Es domaju taa. izdomaa kaadus auglus tev sobrid visvairak karojas. (un ne sokolades, cipsus vai cepumus). izdomaa un aizej uz bodi un noperc tos un saedies.
vai ja sitadas mulkibas nak prata, tad riktigi labi noder sanemties un padzerties udeni. man visiezak tas ir bijusas tikai slapes.
vakar es ari veikalaa pirku udeni sev un tur tadas skaistas kucinas, bulcinas, namminas. Nenopirku. Kaut gribeejaas. Bet nu apzinajos, ka ja tadu apedisu, man rit gribesies kaa vilkam vel pirms es busu lidz majam tiksui...

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:40:12 - ilze_ Rakstīja :
Es domaju taa. izdomaa kaadus auglus tev sobrid visvairak karojas. (un ne sokolades, cipsus vai cepumus). izdomaa un aizej uz bodi un noperc tos un saedies. vai ja sitadas mulkibas nak prata, tad rikt ...
Tev ir absolūta taisnība! Patiesībā pie visām šīsdienas nepareizajām vēlmēm vainoju vakardienas siermaizītes! Jo no rīta pamodos un man vēders jau teica, ka grib ēst, man tā parasti ir, ja apēdu ko lieku iepriekšējā vakarā... Un tad visas dienas garumā atkal liekas ke neesi piepildāms... Bet nu es tik tikko apēdu savas pusdienas, ddzeru ūdentiņu un cenšos turēties pie darbiem un FD mājaslapas foruma, lai novērstu domas!
Paldies tev par ieteikumiem, nākamreiz rīkošos tieši tā, ja baaaigi ko gribēsies, nopirkšu zemenes!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:41:42 - Jolanta77 Rakstīja :
Paņem un lēnām paēd savas līdzpaņemtās pusdienas Tad pasēdi un padomā, vai tu vēl kaut ko vēlies,ja vien pēc pusdienām vispār prāts vēl nesīsies uz ēdiena pusi.Iespējams Tu esi izsalkusi,tāpēc nesmādē ...
Piekrītu pilnībā!!! Paēdu un ceru ka nemocīs mani vairs kreisie solīši ēdienkairtei!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:43:48 - champagne Rakstīja :
Neviena noraušanās nav tā vērta un nekas negaršo tik labi kā slaidums! SLAIDUMS GARŠO VISLABĀK
Ņam ņam, sagremoju šo domu ar baudu!

Paldies jums meitenes! Tas tiešām ir ļoti noderīgi ka šeit varam viena otru atbalstīt... Es no sirds vēlos rīt uz svariem uzkāpt un redzēt ka ir kas nācis nost, nevis klāt...
Es gan brīvdienās ar mērlenti sv apliku ap vidukli... Pirms 1.5 ned man rādija 85 un brīvdienās 83... Tas arī liek padomāt... Laikam jau svarīgākais ir pašam piedomāt pie saviem rezultātiem, tas vislabāk spēj noturēt grožus!!!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:49:06 - trakums Rakstīja :
Ņam ņam, sagremoju šo domu ar baudu! Paldies jums meitenes! Tas tiešām ir ļoti noderīgi ka šeit varam viena otru atbalstīt... Es no sirds vēlos rīt uz svariem uzkāpt un redzēt ka ir kas nācis nost, n ...
2cm, tas ir DAUDZ! Mani vislabāk motivē doma, ka kaut kāds cipariņš ir NOST nevis klāt

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:53:05 - champagne Rakstīja :
2cm, tas ir DAUDZ! Mani vislabāk motivē doma, ka kaut kāds cipariņš ir NOST nevis klāt
2cm tiktiešām ir daudz! Un es mēriju vairākas reizes, jo nespēju noticēt tam ko redzu! Protams jau vēl padomāju ka moš pirmajā reizē nepareizi nomērīju, bet nu nē, tā arī nevar būt, jo tur pāris milimetri augstāk vai zemāk neko nemaina! Un jā, es pirmajā reizē mērījos ar tādu domu - nemaz nemēģini ievilkt vēderu vai mērlentu iežmiegt āda - esi nu godīga pret sevi! Līdz ar to zinu ka mērīju pirmo reizi ļoti godprātīgi tāpat kā šajā reizē!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:54:44 - trakums Rakstīja :
Ņam ņam, sagremoju šo domu ar baudu! Paldies jums meitenes! Tas tiešām ir ļoti noderīgi ka šeit varam viena otru atbalstīt... Es no sirds vēlos rīt uz svariem uzkāpt un redzēt ka ir kas nācis nost, n ...
uuu, tikko tevis iedvesmota atcerejos, ka jau kuro dienu gribu nomerities, jo vismaz svari raada fantastiskus ciparus!
taa nu tikko nomerijos... kops pedejo reizi merijos ir nost 4cm, no pasa sakuma - 30!!! (tas viduklii). gurnos nost 26, krutis gan tikai 20. Bet kad saku, tad visur bija pari simtam....
un nu man beidzot ir viduklis!! :)

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 13:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 13:58:35 - ilze_ Rakstīja :
uuu, tikko tevis iedvesmota atcerejos, ka jau kuro dienu gribu nomerities, jo vismaz svari raada fantastiskus ciparus!taa nu tikko nomerijos... kops pedejo reizi merijos ir nost 4cm, no pasa sakuma - ...
Oooo... Apsveicu tevi no sirds!!!!
Tu man arī pasviedi ideju, es kā dunduks nomērīju tikai gurnus un viduki! Šodien nomērīšu krūtis un īstenībā arī savas ļeckas, tās mani ļoti apbēdina... Besī ka ejot svārciņos vasaras laikā man stilbi viens pret otru trinas...

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 14:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 14:05:02 - trakums Rakstīja :
Oooo... Apsveicu tevi no sirds!!!!Tu man arī pasviedi ideju, es kā dunduks nomērīju tikai gurnus un viduki! Šodien nomērīšu krūtis un īstenībā arī savas ļeckas, tās mani ļoti apbēdina... Besī ka ejo ...
oo, jaa, kaa es tagad gribetu zinat cik man iesakumaa kaajas bija... bet mammai (kura ari tagad te teivee) sobrid der manas vecaas bikses, kur es biju savaa maks. svaraa. varbut jasalidzina ar vinas kajam. vismaz bus aptuveni. :D:D

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 14:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 14:09:55 - ilze_ Rakstīja :
oo, jaa, kaa es tagad gribetu zinat cik man iesakumaa kaajas bija... bet mammai (kura ari tagad te teivee) sobrid der manas vecaas bikses, kur es biju savaa maks. svaraa. varbut jasalidzina ar vinas k ...
Arī labi! +/- jau būs zināms! Varēsi teikt - kājas notievēja apmēram par tik un tik cm!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.06.2011 14:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 14:25:16 - ilze_ Rakstīja :
uuu, tikko tevis iedvesmota atcerejos, ka jau kuro dienu gribu nomerities, jo vismaz svari raada fantastiskus ciparus!taa nu tikko nomerijos... kops pedejo reizi merijos ir nost 4cm, no pasa sakuma - ...

Ilzīt, un KĀDS VĒL VIDUKLIS! 

Tik iespaidīgi mīnusi Tev, ka traks var palikt! SUPER! 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.06.2011 14:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 14:27:49 - trakums Rakstīja :
Tev ir absolūta taisnība! Patiesībā pie visām šīsdienas nepareizajām vēlmēm vainoju vakardienas siermaizītes! Jo no rīta pamodos un man vēders jau teica, ka grib ēst, man tā parasti ir, ja apēdu ko l ...

Malacis, ka izturēji! Šādos brīžos ar veselo saprātu ir grūti sadarboties...  

Es katru reizi pēdējo 2 nedēļu laikā, kad gribu našķēties, pabaroju sevi ar domu, cik priecīga būšu svēršanās dienas rītā! Un tad, ja būs LIELI panākumi, varbūt nopirkšu sev ko supergaršīgu FD gaumē, piemēram, labu labās zemenes, kuras pagaidām vēl pērku reti. Un tad gan ar gardu muti, veselīgu apziņu un slaidu augumu varēšu tās apēst! 


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 16:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 16:28:48 - ilze_ Rakstīja :
uuu, tikko tevis iedvesmota atcerejos, ka jau kuro dienu gribu nomerities, jo vismaz svari raada fantastiskus ciparus!taa nu tikko nomerijos... kops pedejo reizi merijos ir nost 4cm, no pasa sakuma - ...
Mērīšanās ir baigi labā lieta, jo reizēm svari rāda mazu mīnusiņu vai pat plusiņu, bet metrmērs tomēr saka, ka nē, nē -  tauku polsterīši ir diluši Tas palīdz nenokārt snīpi Jo ja nav grēkots un viss ievērots, tad jau it kā nevajadzētu plusiņiem būt

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 16:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 16:33:20 - Rakstīja :
Es jau gadiem noņemu apkārtmērus: rokai, krūtīm, viduklim, gurniem, augšstilbam un apakšstilbam, tā es varu objektīvāk novērtēt, kas notiek ar manu augumu un patiesībā tas man ir  palīdzējis turēties +/- vienos un tajos pašos apkārtmēros Tikai pēc grūtniecības uzņēmu svaru, tagad no tā jātiek vaļā

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 13.06.2011 20:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 20:26:02 - oga.003 Rakstīja :
Es jau gadiem noņemu apkārtmērus: rokai, krūtīm, viduklim, gurniem, augšstilbam un apakšstilbam, tā es varu objektīvāk novērtēt, kas notiek ar manu augumu un patiesībā tas man ir  palīdzējis turēties ...

Līdz šim biji savā ideālajā svarā?

No cik Tev jātiek vaļā, ja nav noslēpums? 


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 22:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 22:34:28 - Rakstīja :
Nu man jau pašai likās, ka nebiju ideālajā svarā - vienmēr gribējās mazāk šur un tur, bet pēc ķermeņa masas indeksa rēķinot, turējos +/- uz galējās pieļaujamās robežas  vai arī nedaudz to  pārsniedzu par kādiem 2-4 kg! Un ja gāja tālāk, tad uzreiz darīju kaut ko lietas labā  
Tagad obligāti jātiek vaļā no jauniegūtajiem 7kg (4,5 kg jau ir pievarēti) un tad man gribētos iegūt + vēl kādas trīs zvaigznītes, lai labi varētu izskatīties arī pludmales sezonā 

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 13.06.2011 23:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/06/2011 23:16:36 - oga.003 Rakstīja :
Es jau gadiem noņemu apkārtmērus: rokai, krūtīm, viduklim, gurniem, augšstilbam un apakšstilbam, tā es varu objektīvāk novērtēt, kas notiek ar manu augumu un patiesībā tas man ir palīdzējis turēties ...
Es ari veicu sadus merijumus jau gadiem

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 14.06.2011 00:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/06/2011 00:01:26 - ilze_ Rakstīja :
uuu, tikko tevis iedvesmota atcerejos, ka jau kuro dienu gribu nomerities, jo vismaz svari raada fantastiskus ciparus!taa nu tikko nomerijos... kops pedejo reizi merijos ir nost 4cm, no pasa sakuma - ...
FANTASTISKI!!!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 14.06.2011 00:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/06/2011 00:39:33 - denia Rakstīja :
Es ari veicu sadus merijumus jau gadiem

ak, cītīgās mērītājas! 

ja godīgi, tad es pirmo reizi apzināti savu vidukli izmērīju tikai kādā 10.klasē. Tad tas laikam man bija 77 vai kas tamlīdzīgs (pēc tam droši vien bija vairāk - tad pat tika uzņemta bilde ar violeto jaku, kas gozējas manā fotogalerijā ). Vēl atceros, kā mierināju sevi - man bija nedaudz pāri 100cm krūtīs, nedaudz pāri 100 gurnos (kur gurnu kauli, nevis pie dibena) un NEDAUDZ  pāri 70 viduklī. Domāju - ideālais ir 90-60-90? Man ir vēl labāk - gandrīz tā pati proporcija, tik ar lielākām krūtīm (un, loģiski, vēl lielāku visu pārējo ). Ak, kā gan sevi cilvēki mēdz muļķot ar tām domiņām!  


oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 14.06.2011 13:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/06/2011 13:54:32 - denia Rakstīja :
Es ari veicu sadus merijumus jau gadiem

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 09:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 09:26:23 - Rakstīja :
Vakar nomērījos vēlreiz, šoreiz tā kreptīgak! Gan vidukli, gan gurnus, ko jau biju mērījusi pirms tam, un vēl krūtis un stilbus! Pirmie divi mērījumi priecē! Viduklī 2cm un gurmos 3cm nost...
Pēdējais mērījums smieklīgs! Man ir modeles vidukļa kājas! Stulbums....
Un jā, šorīt aizmirsu mājās savu putriņu... Nekas, pēc mirkļa čāpināšu uz Alfu un tur arī dabūšu!!!

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 10:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 10:35:44 - Rakstīja :
es vakar cinijos ar sevi un uzvareju, pasha vakara tik traki gribejas ko saldu, zinaju, ka skapiti stav shokolade, bet noturejos un neapedu, ta vieta izdzeru udens glazi un apedu 1 burkanu un 4 mandeljriekstus. Shorit pashai prieks un gandarijums, otrdien aizmirsu nosutit svaru, bet shorit uzkapjot uz svariem - tie radija patikamu ciparu!!!!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 11:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 11:12:21 - trakums Rakstīja :
Vakar nomērījos vēlreiz, šoreiz tā kreptīgak! Gan vidukli, gan gurnus, ko jau biju mērījusi pirms tam, un vēl krūtis un stilbus! Pirmie divi mērījumi priecē! Viduklī 2cm un gurmos 3cm nost... Pēdējais ...
Malacīte!

champagne
					Poste: 1133
champagne (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 11:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 11:12:59 - Gabora Rakstīja :
es vakar cinijos ar sevi un uzvareju, pasha vakara tik traki gribejas ko saldu, zinaju, ka skapiti stav shokolade, bet noturejos un neapedu, ta vieta izdzeru udens glazi un apedu 1 burkanu un 4 mandel ...
Uh, kas par gribasspēku! Tā tik turēt!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 16.06.2011 11:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 11:55:22 - Gabora Rakstīja :
es vakar cinijos ar sevi un uzvareju, pasha vakara tik traki gribejas ko saldu, zinaju, ka skapiti stav shokolade, bet noturejos un neapedu, ta vieta izdzeru udens glazi un apedu 1 burkanu un 4 mandel ...
Tas ir TIK FORSI pārvarēt sevi. Man to vajadzētu šovakar atcerēties...

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 12:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 12:19:32 - Rakstīja :
A es, a es... A man prieki! Es jau visu laiku jutu ka krekliņš paliek platāks un bikses ar! A šodien es riktīgi jūtu un redzu kā manas džinsenes man paliek pa lielu!!! Jūūūhūūūū!!!!!!!

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 12:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 12:34:13 - Rakstīja :

A man arī prieks par to ka šonedēļ divas reizes esmu sevi uzvarējusi... Darbā kārtējo reizi kolēģi našķojās ar Cielaviņas torti, un es pirmo reizi atturējos un pat nepanašķojos... nākošā dienā kolēģe atnesa  pīrādziņus, vienu paņēmu pieklājības pēc un pa kluso atdevu kolēģei, lai šī apēd....  pašai prieks par to!


trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 12:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 12:36:59 - Minkinja Rakstīja :
A man arī prieks par to ka šonedēļ divas reizes esmu sevi uzvarējusi... Darbā kārtējo reizi kolēģi našķojās ar Cielaviņas torti, un es pirmo reizi atturējos un pat nepanašķojos... nākošā dienā kolēģe ...
Super!!! Malacītis!!!
Es savas kolēģes dikti lutināt esmu sākusi! Man mājās stāv tādi graudu batoniņi, viendien viņas saslavēja ka dikti labi esot un žēl ka LV nevarot dabūt! Tā nu es atstiepu vēl vienu kastīti kolēģītēm! (batoniņi no Vācijas) Un pati protams neesmu pieskārusies neviena no šāda veida našķiem kopš iestājos FD!!!

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 13:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 13:45:33 - trakums Rakstīja :
Super!!! Malacītis!!! Es savas kolēģes dikti lutināt esmu sākusi! Man mājās stāv tādi graudu batoniņi, viendien viņas saslavēja ka dikti labi esot un žēl ka LV nevarot dabūt! Tā nu es atstiepu vēl v ...
Njā super! lai jau kolēģītes barojās! tikai žēl ka tās kolēģites mēdz noskatīties parasti uz tevi kā uz cietēju, ka nevari tagad ēst tos batoniņus.... manas toochna tā reaģē... bet pats labākais, ka es piemēram tai brīdi jūtos ļoti labi, atdodama tās treknās lietas viņām, jo man pašai nav jāpiesārņo mans organisms!  a viņas to uzskata par pasaules galu! šādos gadījumos pie sevis nosmeju un paslavēju sevi!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 13:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 13:50:58 - Minkinja Rakstīja :
Njā super! lai jau kolēģītes barojās! tikai žēl ka tās kolēģites mēdz noskatīties parasti uz tevi kā uz cietēju, ka nevari tagad ēst tos batoniņus.... manas toochna tā reaģē... bet pats labākais, ka e ...
Nē, man kolēģites gan neko nepārmet! Viena pat saka - ehh, man gan nesanāk tas uber veselīgais dzīvesveids... Gribas šad tad našķēties! Bet viņai ar figūru viss ok, tā ka šad tad var pagrēkot! Tā jau veselīgi ēd..

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 14:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 14:27:18 - trakums Rakstīja :
Nē, man kolēģites gan neko nepārmet! Viena pat saka - ehh, man gan nesanāk tas uber veselīgais dzīvesveids... Gribas šad tad našķēties! Bet viņai ar figūru viss ok, tā ka šad tad var pagrēkot! Tā ja ...
Man gan te izteikti notiek kritizēšana.... visvairāķ tracina, ka māca mani ka tas nav labi, ka šitas nav pareizi, jo tajā tachu ir daudz kalorijas utt... kā tad tu tievēsi.. utt... a kad pasaku ka ar to visu ko ēdu esmu jau pazaudējusi 6 kg, tad mutes ciet!

oga.003
					Poste: 272
oga.003 (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 14:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 14:37:09 - Minkinja Rakstīja :
Man gan te izteikti notiek kritizēšana.... visvairāķ tracina, ka māca mani ka tas nav labi, ka šitas nav pareizi, jo tajā tachu ir daudz kalorijas utt... kā tad tu tievēsi.. utt... a kad pasaku ka ar ...
Līdzcilvēki ne vienmēr ir saprotoši, tas gan... Man kolēģi gan īpaši nepiesienas - ir jau pieraduši, jo veselīgi ēdu arī pirms FD. Tikai reizēm nokomentē, ka es jau kā "zajchiks" puķkāpostus vien graužot Man problēma ir drauga mamma, kas burtiski kumosus man skaita, ka tik es par maz neapēstu... Bet kā jau laukos viss pludo saldajā krējumiņā un tas ir smagi jādozē, lai "+" neiedzīvotos...

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 16.06.2011 14:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/06/2011 14:56:08 - oga.003 Rakstīja :
Līdzcilvēki ne vienmēr ir saprotoši, tas gan... Man kolēģi gan īpaši nepiesienas - ir jau pieraduši, jo veselīgi ēdu arī pirms FD. Tikai reizēm nokomentē, ka es jau kā "zajchiks" puķkāpostus vien grau ...
nja, ar laiku jau laikam iemācās laist gar ausi šitos visus... samierinos vienkārši un neņemu īpaši par pilnu tos izteicienus utt... galvenais ka tas ir mans lēmums, mans ķermenis ko uzturu formā un nevienam citam gar to nav nekādas darīsšanas! un pats labākais ir tas, ka ar laiku jau vairs nemaz neprasās tas saldais krējumiņs, lai kā viņs ir garšojis agrāk..


page: 1   [2]   3   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās