Mēs nevaram iepazīt citu cilvēku dižumu, ja mūsos pašos nav kaut kā dižena. /V. Čenings/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Lieldienas


page: 1   [2]   (page size 50)
baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.04.2011 10:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2011 10:40:22 - Kadrija Rakstīja :
:)) Es arī uztaisīju!  pusi ar māmiņu gardu muti noēdām, un prombraucot redzēju, kā tētis leksē no lielās bļodas :D laikam jau plānoja visu atlikušo pusi viens pats notiesāt :) Vispār super! Un šajās ...

Vienīgais sāpīgais fakts par to,ka svars pa nullēm - mērķa svars tik ātri nebūs, tas nu tagad ir 100%. Tomēr jācīnās tik uz priekšu! Lai tas pavasara vējiņš tos kg aizpūš!  

Vistas tefteļi tomātu mērcē? Mmm, izklausās gardi!

Es no vecmammas dabūju kravu ar ēdienu žurnāliem, kā arī atradu vecajās mantās grāmatiņu "Uz oglēm grilēti ēdieni" - priekš vasaras super!


Ivonna*
					Poste: 76
Ivonna* (on-line)
Publicēts: 26.04.2011 10:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2011 10:42:00 - Kadrija Rakstīja :
:)) Es arī uztaisīju! pusi ar māmiņu gardu muti noēdām, un prombraucot redzēju, kā tētis leksē no lielās bļodas :D laikam jau plānoja visu atlikušo pusi viens pats notiesāt :) Vispār super! Un šajās ...
Kādi Jūs malači ar tām recepšu būšanām!!! Es gan tikai slinko desertu priekš citiem sataisīju - izkausēju šokolādi ūdens peldē un izviļāju tajā žāvētas plūmes, vīnogas, eksperimentēju arī ar ananasu, banānu, bumbieri, ābolu, bet par visgardākajiem tika atzītas vīnogas šokolādē (jo tāds sprakšķošs svaigums iekšā!) un žāvētas plūmes. Ātri, lēti, garšīgi! Pati gan nepagaršoju ne gramu, ne kripatiņu, tikai izbaudīju šokolāes smaržu un pietika - nebija pat jāpiepūlas, lai no tās atteiktos!
Un rezultātā - pa 3 Lieldienu ciemošanās dienām svari rādīja -1kg (jeeee!!!), bet šorīt rādīja tikai -0,3kg. Nez, man tā svara lēkāšana joprojām aktuāla...

Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 26.04.2011 12:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2011 12:04:17 - baibinjsh1 Rakstīja :
Vistas tefteļi tomātu mērcē? Mmm, izklausās gardi!

mmmmhm! re, šeit būs :) No recepšu sadaļas pie vistas gaļas ēdieniem:)

ļoti gardi sanāca un dauuuudz! Man bija tā, ka 3 tefteliņi 0,5 vienības. Visi ēda un slavēja. Taisīju bez sāl tik ar garšvielām.

http://www.figurasdraugi.lv/client/default.asp?wa_id=1090&wa_id_key=


Kadrija
					Poste: 543
Kadrija (on-line)
Publicēts: 26.04.2011 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2011 12:12:31 - Ivonna* Rakstīja :
izkausēju šokolādi ūdens peldē un izviļāju tajā žāvētas plūmes, vīnogas, eksperimentēju arī ar ananasu, banānu, bumbieri, ābolu, bet par visgardākajiem tika atzītas vīnogas šokolādē (jo tāds sprakšķo ...

Šo arī gribu izmēģināt!

 Vienā raidījumā dzirdēju, ka dievīgs esot šādā šokolādes mētelītī apvikts holandes vai krievijas siera gabaliņš. Noteikti gribu pamēģināt, izklausās interesants salikums.


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 26.04.2011 17:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2011 17:45:53 - Ivonna* Rakstīja :
Nez, man tā svara lēkāšana joprojām aktuāla...
galvenais, ka kopumā uz leju

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.04.2011 18:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2011 18:48:08 - Rakstīja :

Dāmas, on-line abonaments atkal ir mans uz 3 mēnešiem - sagatavojieties lasīt! 

Tagad tikai jāpagūst izlasīt viss, ko esat te sarakstījušas pa 2 nedēļām! 



page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās