Budžeta izstrāde ir māksla vienmērīgi sadalīt vilšanos. /Moriss Stanss/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Baudīt procesu, jeb atgūt slaidumu ar prieku!


page: 1   [2]   (page size 50)
denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 18:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 18:05:50 - ilze_ Rakstīja :
Varu pastāstīt savu prieciņu par patīkamu tievēšanu. :) Biju iestagnējusi uz 80 ar komatu, tāpat biju mazliet iestagnējusi uz tomātiem un gurķiem, jo tikko jau atkal pārvācos un atkal nav virtuves sv ...
Sveicu Tevi,Ilze,ar magiskajiem 79 un nelielo astiti!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 18:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 18:11:03 - ilze_ Rakstīja :
Es iedvesmojos no foruma receptem, kur meitenes runāja par kartupeļu pankūkām. Tātad. Mīklai --> 300g kartupeļi, 100g burkāni, 1 ola Sarīvē, sajauc ar olu. (Var likt miltus, bet es vienkārši n ...

Un, kaa sanaca? Sitais izskatas labs,bus man ari janomegina! Tikai uz kadas rives lai rivee kartupelus, uz galigi sikaas kaa kartupelu pankukaam vai uz biezaas?


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 20:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 20:48:37 - denia Rakstīja :
Un, kaa sanaca? Sitais izskatas labs,bus man ari janomegina! Tikai uz kadas rives lai rivee kartupelus, uz galigi sikaas kaa kartupelu pankukaam vai uz biezaas?
Paldies par apsveikumu, denia. :) :)

karrtupelus es rīvēju uz rupjās, bet burkānus pierīvēju uz smalkās, bet tam jau nu noteikti vispār nav nekādas nozīmes, man skiet...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.07.2010 21:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 21:09:26 - ilze_ Rakstīja :
Varu pastāstīt savu prieciņu par patīkamu tievēšanu. :)Biju iestagnējusi uz 80 ar komatu, tāpat biju mazliet iestagnējusi uz tomātiem un gurķiem, jo tikko jau atkal pārvācos un atkal nav virtuves svar ...
Tas ir super, Ilze!!! Tā būs Tev vislielākā motivācija!!! Lai sapnis piepildās!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 26.07.2010 21:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 21:11:51 - ilze_ Rakstīja :
Es iedvesmojos no foruma receptem, kur meitenes runāja par kartupeļu pankūkām.Tātad.Mīklai --> 300g kartupeļi, 100g burkāni,1 olaSarīvē, sajauc ar olu. (Var likt miltus, bet es vienkārši nospiedu sulu ...
Izklausās riktīgi garšīgi!!!
Es tikko ēdu vārītus kartupeļus un sautējumu no pāris tk eļļas apceptu kabaču, sīpolu, ķiploku, burkānu, zaļo zirnīšu, paprikas un tomātiem. Tam visam pieliku arī biki tomātu mērci.

Meks (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 21:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 21:37:17 - Aija Rakstīja :
Rimi un Maximā nav, paskaties šajā internetā adresē, kāds viņš izskatās( http://i25.tinypic.com/142s0z.jpg)
Jā, es jau esmu iegaumējusi šo iepakojumu, bet Rimi un Maximā rakājos pa saldētavām ar domu, varbūt, ka kaut kur paslēpies!  Vai garša ir līdzīga kā TIO piena saldējumam? Tas arī ir ļoti garšīgs. Pagājušajā gadā veikalos bija arī ābolu saldējums, man šķiet, ka tas arī bija Rūjienas, ar maz kalorijām un taukiem, bet šogad neesmu redzējusi nekur. Ā, un TIO piena (vaniļas) saldējumam Rimi tagad ir atlaides!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 26.07.2010 22:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/07/2010 22:41:45 - ilze_ Rakstīja :
Paldies par apsveikumu, denia. :) :) karrtupelus es rīvēju uz rupjās, bet burkānus pierīvēju uz smalkās, bet tam jau nu noteikti vispār nav nekādas nozīmes, man skiet...
rivejot kartupelus smalkaak, naakas vairaak piepuleties:)  Patiesibaa man jaiegadajas labaaka rive, jo manejaa tada loti mazina un cietus darzenus gruti sarivet:(

Aija
					Poste: 578
Aija (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 04:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 04:25:31 - Rakstīja :
Godīgi sakot, Tio piena saldējumu tik sen neesmu ēdusi, ka garšu neatceros. Jā, ābolu saldējums pagājušo gadu bija un tiešām šogad nav redzēts, jāpainteresējas vai vēl ražo. Ja man gribējās saldējumu, parasti pirku Rīgas piena kombināta aprikožu vai zemeņu sorbertu (117 kcal, 0,2 tauki) vai Tio citronu, līdz atklāju šo.

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 10:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 10:28:22 - ilze_ Rakstīja :
Ai, cik garšīgi sanāca!! !! Cik forši - man beidzot sanāk arī eksperimentēšana virtuvē! :) :)
Pal;dies,būs jāprovē sataisīt

mince
					Poste: 27
mince (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 13:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 13:32:38 - Rakstīja :

Pirmo reizi tieveshanas priekus izbaudiju studiju gados,kad neveseliga ediena,daudzo stresu ietekme loti pienemos svara.Jau nemaz nebija tik shausmigi daudz lieko kg,bet esmu smalka auguma un jau pat 5 kg man izskatas ka kadam 20...Tad uzzinaju par Svara Verotajiem un loti veiksmigi un bez piepules zaudeju visu lieko.Svars ta ari turejas visu laiku,kamer nepaliku stavokli.Ja pirmais mazulis man visu lieko apeda,tad domaju ka ar otro bus tapat.Tapec edu visu ko sirds velas.(Un mana sirds parasti velas saldumus )Loti pienemos svara.Mazulis eda loti citigi,bet mans svars nu nemaz nekritas! Mana mamma teica,nu es jau ar pec otra berna paliku resna.Ar to man pietika,es negribu palikt tada!Mekleju interneta SV,bet man "izleca" Figuras Draugi. Tagad urbjos cauri visam vecam nodarbibam, censhos saprast jauno programmu un ari tieveju. Man loti liels prieks redzet ka svars krit,ka programma strada,ka tas ir veseligi un klust par manu dzives veidu.Prieks,ka manus pulinus noverte,virs lepojas ar mani,ka es nenolaizos.Tas ir tik forshi!Vel es nekadi  nevaru viena,man ir svarigi to darit kopa! Tadel paldies Jums visiem,ka palidzat!


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 14:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 14:54:12 - Aija Rakstīja :
Godīgi sakot, Tio piena saldējumu tik sen neesmu ēdusi, ka garšu neatceros. Jā, ābolu saldējums pagājušo gadu bija un tiešām šogad nav redzēts, jāpainteresējas vai vēl ražo. Ja man gribējās saldējumu, ...
Man Tio piena saldējums šķiet varen garšīgs Neesmu mēģinājusi Rūjienas, jo to Rīgā izskatās ka ar uguni nesameklēt, bet Tio piena ie labs Bet tikai tas, kas kārbiņā, to vafelē es neēdu, jo tur kcal vairāk uz vafeles rēķina. Bet vispār visgaršīgākais saldējums ir pašas taisīts! Kaut kur jau rakstīju - ņemam 1 sasaldētu banānu, klāt 200 g ogu (arī var saldētas - es lieku saldētas mellenes) + 120g bezpiedevu jogurtu un to visu blenderī smuki uzputojam līdz saldējuma konsistencei. Nu vienkārši ekselents deserts!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 27.07.2010 14:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 14:59:15 - mince Rakstīja :
Pirmo reizi tieveshanas priekus izbaudiju studiju gados,kad neveseliga ediena,daudzo stresu ietekme loti pienemos svara.Jau nemaz nebija tik shausmigi daudz lieko kg,bet esmu smalka auguma un jau pat ...
Super, ka sevi vēlies uzturēt formā, tas ir liels darbs ar sevi un savām kārēm pēc viskautkā garšīga, bet visforšāk par saldumiem ir labi izskatīties!!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 15:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 15:52:39 - Aneteka Rakstīja :
Man Tio piena saldējums šķiet varen garšīgs Neesmu mēģinājusi Rūjienas, jo to Rīgā izskatās ka ar uguni nesameklēt, bet Tio piena ie labs Bet tikai tas, kas kārbiņā, to vafelē es neēdu, jo tur kcal ...
Runajot par saldejumiem meginaju taisit no sasaldeta banana un sasaldetam  ogaam (mellenes, upenes,avenes). Bananu blenderis sablendereja bez problemam, tacu blenderejot biezo ogu masu blenderis diemzel saplisa(laikam motors parkasa). Tapec jautaju-vai blenderejot sasaldetas ogas mazliet jaatlaidina,lai masa klust mikstaka un tadejadi vieglak sablenderejama? Vnk bail saplest nu jau jauno blenderi

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 16:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 16:01:22 - denia Rakstīja :
Runajot par saldejumiem meginaju taisit no sasaldeta banana un sasaldetam  ogaam (mellenes, upenes,avenes). Bananu blenderis sablendereja bez problemam, tacu blenderejot biezo ogu masu blenderis diemz ...
Man blenderis nosvila tieši tā pat, blendējot saldētas ogas ar pienu,bet man blenderis bija jau ļoti vecs,tāpēc nevaru 100% apgalvot,ka ogas pie vainas.Tagad man ir jauns jaudīgāks un ogas blendēju tā pat bez atlaidināšanas.Manam nūjveida blenderim ir 600W jauda un turbo režīms. Iepriekšējam bij uz pusi mazāka jauda.

Meks (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 16:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 16:18:16 - Aneteka Rakstīja :
Man Tio piena saldējums šķiet varen garšīgs Neesmu mēģinājusi Rūjienas, jo to Rīgā izskatās ka ar uguni nesameklēt, bet Tio piena ie labs Bet tikai tas, kas kārbiņā, to vafelē es neēdu, jo tur kcal ...
Nu ko lai saka - mūžu dzīvo, mūžu mācies! Es pat nebiju aizdomājusies, ka tam piena TIO, kas ir vafelē ir vairāk kalorijas nekā tam, kas kārbiņā! Nenobrīnīties, ko tik te jaunu nevar uzzināt!  Paldies par šo, priekš manis, jaunatklājumu!

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 17:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 17:08:28 - denia Rakstīja :
Runajot par saldejumiem meginaju taisit no sasaldeta banana un sasaldetam  ogaam (mellenes, upenes,avenes). Bananu blenderis sablendereja bez problemam, tacu blenderejot biezo ogu masu blenderis diemz ...
Hmmmm, es neko neatlaidinu - lieku iekšā viisu saldētu.... Varbūt man tas verķis jaudīgāks, bet līdz šim nekādu problēmu nav bijis. Ja bail salauzt jauno, pamēģini saldēts banāns + svaigas ogas vai saldētas ogas + svaigs banāns. Tā arī ir labi, bet tad masa sanāk mazliet vijīgāka, ne tik stingra kā ar saldētām sastāvdaļām.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 17:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 17:52:09 - Aneteka Rakstīja :
Hmmmm, es neko neatlaidinu - lieku iekšā viisu saldētu.... Varbūt man tas verķis jaudīgāks, bet līdz šim nekādu problēmu nav bijis. Ja bail salauzt jauno, pamēģini saldēts banāns + svaigas ogas vai sa ...
Bet to vijigo masu tacu atkal var ielikt saldetavaa uz laiku,lai klust cietaaka. galarezultaatam butu jasanak tadam pasam,vai ne?

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 27.07.2010 18:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/07/2010 18:29:05 - denia Rakstīja :
Bet to vijigo masu tacu atkal var ielikt saldetavaa uz laiku,lai klust cietaaka. galarezultaatam butu jasanak tadam pasam,vai ne?
Droši vien ka var, kāpēc ne? Man tikai vienmēr apēdās visa

vejroze
					Poste: 562
vejroze (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 13:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 13:12:01 - Rakstīja :
 Vakar Supernetto plauktos atradu dzeramo jogurtu Vitamin Bomb Igauņu ražojums ar 0.1% tauku 200 g jaukas pudelites ar dazadu garsu.maksā 35 sant.un uz 100g ir tikai 63 kcal.kaut kas jauns un baudams!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 18:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 18:23:07 - Aneteka Rakstīja :
Droši vien ka var, kāpēc ne? Man tikai vienmēr apēdās visa
Es arī sasaldēju banānus un sablendēju ar mellenēm FANTASTIKA Kā arī man bija pārsteigums,ka banāns saldētavā nekļūst nepatīkami pelēks,kā tas ir ar svaigu banānu,ja tūliņ neapēd Paldies par ideju Anetkai

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 18:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 18:40:33 - Jolanta77 Rakstīja :
Es arī sasaldēju banānus un sablendēju ar mellenēm FANTASTIKA Kā arī man bija pārsteigums,ka banāns saldētavā nekļūst nepatīkami pelēks,kā tas ir ar svaigu banānu,ja tūliņ neapēd Paldies par ideju A ...
Nu beidzot! Es jau sabijos, ka ar šo savu saldējuma recepti nočakarēšu jums visām blenderus un tas arī būs viss Jā, saldēts banāns ir ļoti labs. Es tagad karstā laikā mēdzu tāpat uzgrauzt - super! Nepaliek ne melns, nekā, vienīgi mizu pirms saldēšanas vajag noņemt, jo pēc tam grūti dabūt nost Dažreiz gadās, ka banāni neapēdās un sāk bojāties - iekšā saldētavā un izmantojam kad vajag!

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 28.07.2010 18:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 18:45:12 - Rakstīja :
Fotogalerijās jauna recepte,kam interesē

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.07.2010 21:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/07/2010 21:13:41 - Jolanta77 Rakstīja :
Es arī sasaldēju banānus un sablendēju ar mellenēm FANTASTIKA Kā arī man bija pārsteigums,ka banāns saldētavā nekļūst nepatīkami pelēks,kā tas ir ar svaigu banānu,ja tūliņ neapēd Paldies par ideju A ...
Ja? Tas man ir jaunums!!!

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 29.07.2010 13:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/07/2010 13:20:37 - Rakstīja :
Nu taa meitenes, man gadiijaas izpljaapaaties....draugam pirms nedeeljas nevisai apmierinaata no svariem nokaapusi teicu ka viss es njemu sveershanaas atvaljinaajumu un nekaapshu uz svariem kaadu laiku(protams programma paliek speekaa pilniibaa) un protams jau naakamajaa riitaa lecu tiem visruu...tad nu vakar sanaaca taa ka manii ieseedaas kaut kaads burkshkjis un biju drusku uzvilkta tikliidz mani aiztika taa spljaavu laukaa visaadas nejauciibas (laikam aiz taa ka mashiina atkal nojuka)........ tad nu shodien pamodusies pusmiegaa dodos uz savu ierasto sveershanaas vietu  un skat mani svari pazudushi..... draugs peec manas vakardienas izrunaashanaas un burkshkjeeshanas izdomaajis mani paarmaaciit- nosleepis svarus.....Taa nu es bez ikriita sveershanaas devos uz darbu bet nu veel joprojaam taada kaa "uzruugusi" seezhu darbaa un nevaru iztureet gribaas man kaut ko mutee iemest taisiijos jau noeest savas pusdienas bet par laimi piezvaniija draudzene un norunaajaam mees kaadu stundu, par visu ko, kas savukaart man uzlaboja gariigo un pusdienas pirms laika neapeedu....:)Bet jociigaakais bija tas ka es ar praatu sapratu ka eest gribaas tikai deelj taa ka es ne taadaa garastaavoklii kaa vajadzeetu esmu Tas shodien mans priecinjsh!

Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 02.08.2010 16:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/08/2010 16:34:56 - Aneteka Rakstīja :
Bet vispār visgaršīgākais saldējums ir pašas taisīts! Kaut kur jau rakstīju - ņemam 1 sasaldētu banānu, klāt 200 g ogu (arī var saldētas - es lieku saldētas mellenes) + 120g bezpiedevu jogurtu un to ...
Pamēģināju arī es saldētu banānu sablenderēt, SUPER!!! man ļoti garšoja un bērniem arī, tagad mums pilns ledusskapis ar banāniem, kas salst. paldies par recepti.

Danucis (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 15:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 15:18:58 - Rakstīja :
Sveikas meitenes, driz busu sasniegusi minusa 12 kg. svars bus 69 kg. un man ir doma apstaties uz kadu laiku ,pasai pierast pie sevis un iemacities noturet svaru uz vietas! Un tagad jautajums - ka ir jaed ,lai svars stavetu uz vietas. tieveju pec vecas SV programmas un agrak macija ,ka vajagot est 1800 kkal. bet uz kada reikina tos palilelinat -uz labibam vai proteiniem, vai atlauties katru dienu sokoadi 600 kkal vertiba ?

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 19:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 19:05:03 - Rakstīja :
Super, apsveicu!!!!
Tagad Tev jāsāk līdzsvaroties Nākamo 4 nedēļu laikā liec klāt pa 1 vienībai nedēļā (max. 4 vienības), un vēro, kas notiek ar svaru. Ja samazinās, liec vēl klāt vienības, ja palielinās vairāk par 3 kg - ņem nost. Es līdzsvarojos ar 3 papildus vienībām, kuras sadalīju tā - 1 olbaltumi, 1 labība, 1 tauki.

Moroza
					Poste: 3
Moroza (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 13.08.2010 00:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/08/2010 00:26:31 - Rakstīja :

Lasu jūsu komentārus un priecājos par Jums.....  Regulāri, kad nāk virsū " rijamais" laiks nāku jūsu forumā,lai iedvesmoties un turpinātu iesākto un nepadotos........,bet tie vakari, kad gribas ēst - ir briesmīgi!!!!!!! Man vajag nomest 7 kg,bet nekādi to nevaru izdarīt.....


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 13.08.2010 14:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/08/2010 14:17:39 - Moroza Rakstīja :
Lasu jūsu komentārus un priecājos par Jums.....  Regulāri, kad nāk virsū " rijamais" laiks nāku jūsu forumā,lai iedvesmoties un turpinātu iesākto un nepadotos........,bet tie vakari, kad gribas ēst - ...
Man arī tā kādreiz bija - visu dienu turos, turos, bet vakarā - slēpjās kas var, kas nenoslēpsies, to aprīšu!!! Līdz es sapratu savu kļūdu - diena ir jāsāk ar ļoti saturīgām brokastīm, jāēd ik pa 2-3 stundām vismaz 5 reizes dienā un obligāti jāievēro šķīvja likums (nu varbūt vienīgi vakariņās būtu ieteicams atturēties no ogļhidrātiem bagātas pārtikas un jādod priekšroka OBV). Zinu, zinu, izklausās pēc plikas teorijas, bet tas tiešām strādā! Pat tādai vakara rīmai kā man! Un ja nu tomēr uzrodās vilka ēstgriba kādu vakaru - izvāru milzu zaļās tējas krūzi (man ir tāda - gandrīz uz 2 L), piekožu karoti medus un miers līdz rītam!
7 kg - tas ir ļoti iespējams! Ja katru nedēļu uzstādīsi plānu tikt vaļā no vismaz 500g, skat - pēc nieka 14 nedēļām viss liekais būs izkusis kā sniedziņš pavasara saulē!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 13.08.2010 17:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/08/2010 17:50:10 - Aneteka Rakstīja :
Un ja nu tomēr uzrodās vilka ēstgriba kādu vakaru - izvāru milzu zaļās tējas krūzi (man ir tāda - gandrīz uz 2 L), piekožu karoti medus un miers līdz rītam!

Es daru tiesi tapat,man ari palidz!


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 13.08.2010 18:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/08/2010 18:00:26 - Rakstīja :
Es noriju tomātu. Tāpat vien, kožot un šņakstinoties. :)
Bet vakara "baltmaize ar zafti un pienu" man bija dikti populāras vecajā dzīvē. Un jo svaigāka maize, jo grūtāk apstāties. Un nestājos jau ar. :D
7kg ies lēni, bet kas lēni nāk, tas labi nāk. :) Un pa to laiku var iemanities arī FD par absolūto dzīvesveidu pieņemt. :)

Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 13.08.2010 18:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/08/2010 18:16:28 - Aneteka Rakstīja :
Un ja nu tomēr uzrodās vilka ēstgriba kādu vakaru - izvāru milzu zaļās tējas krūzi (man ir tāda - gandrīz uz 2 L), piekožu karoti medus un miers līdz rītam!
Jā silta tēja ļoti labi apmāna ēstgribu. Man garšo melnā tēja ar pienu. Krējuma liķiera ir ļooti garšīga.

Danucis (on-line)
Publicēts: 15.08.2010 19:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/08/2010 19:41:38 - Rakstīja :
Sveikas , gribas pastastit par savu atklajumu ! TV shop reklame pannu ar cauru vidu . iegadajos -un tagad tik cepjos kartupelus ar sipoliem uz 1 tejk.ellas . nu baigi labi. pagaidam nekas cits nav meginats ,jo tikai nesen dabuju !

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.08.2010 23:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/08/2010 23:44:31 - Rakstīja :
traks var palikt vakarā alsot, kad kārojas ēst un miegs nenāk. rīt došos uz veikalu pēc banāna. ziņkārība moka kā garšo saldēts banāns un kā kopā ar saldētām zemenēm Kaut es te būtu bijusi pirms mēneša, kad bija trakais karstums...
P.S. Par tēmu. Man prieku sagādā apziņa, ka varu sevi kontrolēt, rakstīt ko ēdu un man tikai tad ir rezuktāti. Pie 6 atgriešanās SV (ārprāts!!! )nekādi nevaru ieieties ar to rakstīšanu, diena paskrien tik ātri un neizdodas to sev atkal izveidot par pieradumu.
Prieku sagādā apziņa, ka daru sev labu un fiziskā sajūta uzlabojas, vairāk enerģijas un spēka, retāk nogurums.

Laimdota
					Poste: 328
Laimdota (limited)
Publicēts: 28.08.2010 20:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/08/2010 20:15:28 - Rakstīja :
Es tievesanas procesu baudu ar sapem par nozagto diviteni,kuram bija pusotra gada. Manas vieglpratibas del to nozaga narkomani ,parkniebjot trositi pie zoga.Ta jau naudas nav,nauda bija.

monix (on-line)
Publicēts: 13.05.2012 11:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/05/2012 11:02:34 - joliite Rakstīja :
Šobrīd varu likt roku uz sirds un teikt, ka es beidzot varu bez kauna izjūtas jebkuram, kursh uzdroshinaas pajautaat manu svaru atklāt cik viegla(smaga) esmu! Līdz šim man tās bija lielākās mocības no ...
Traki sen bija šie pirmie komentāri, bet varbūt tomēr atbildēsi... Rakstīji, ka strādā un nav laika pašai gatavot, man arī ir tāda problēma - ļoti liels laika trūkums, BET kā tu spēj ēst veselīgi un skaitīt vienības jau sagatavotam, pirktam ēdienam? Man jau liekas, ka precīzi nekad nevar pateikt, cik daudz majonēzes, vai kādas citas sastāvdaļas ir klāt ēdienam, turklāt gatavie, nopērkamie bieži vien ir stipri kalorijām bagāti.... Pastāstii, kā risini šo problēmu, jo arī man tā ir ļoti aktuāla!

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 14.05.2012 10:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/05/2012 10:24:21 - monix Rakstīja :
Traki sen bija šie pirmie komentāri, bet varbūt tomēr atbildēsi... Rakstīji, ka strādā un nav laika pašai gatavot, man arī ir tāda problēma - ļoti liels laika trūkums, BET kā tu spēj ēst veselīgi un s ...
Sveika!
Njaaa...man tas bija un ir aktuaali! Kā es risinu šo lietu- Pirmāmkārtām jau maximaali mēģinu gatavot pati parasti izvēloties sagatavot ko tādu ko var ēst 3-4 dienas! Vai tas ir sautējums vai gaļa sagatavota ko var pielikt klaat jau labiibai, tad veel esmu saakusi celties 1.5 stundu agrāk un brokastis pagatavoju parasti svaigas, vai taa ir putra vai cepti kartupeļi FD gaumē, tad mierīgi apēdu sātīgas brokastis un tad salieku pusdienu trauciņu.......
Ja ir dienas vai reizes kad pagatavotā nav, tad ēdot ārpus mājas gatavotu ēdienu izvēlos noteikti ēdienu bez majonēzes vai krējuma lai kā arī gribētos, parasti ņemu tādu ēdienu kam varētu saskaitīt vienības, kaut tās ir aptuvenas bet apmēram zināmas piemēram vārīti kartupeļi, rīsi vai griķi, ar dārzeņu salātiem taadiem kur var redzeet kas iekshaa parasti paprasu vai ir elja ja ir izveelos tos kuriem neizskataas ka ir tik daudz eljas, un klaat galja vai zivs, bet ne kas no maltaa gala, fileja lai varu redzeet ka taa ir galja un cik daudz tu ir, drošības pēc ja neesmu pārliecināta uzmetu vienību pa virsu! pie ēdiena izvēles maize vienmēr būs sliktākā izvēle jo apēst ja esi izsalkusi var daudz bet sāts pietiks īsam laikam un vienību vairs nebū! Protams ir jāsaņem dūša lai majonēzes salātus nomainītu pret salātiem kur majonēzes nav, bet tas ir izdarāms!

monix (on-line)
Publicēts: 15.05.2012 | Atbildēt, citējot šo komentāru
15/05/2012 00:00:41 - joliite Rakstīja :
Sveika!Njaaa...man tas bija un ir aktuaali! Kā es risinu šo lietu- Pirmāmkārtām jau maximaali mēģinu gatavot pati parasti izvēloties sagatavot ko tādu ko var ēst 3-4 dienas! Vai tas ir sautējums vai g ...
Jā, izklausās stipri līdzīgi tam ko daru es, paldies par atbildi!
Varu pilnībā piekrist arī par to atpūtu, jo man bieži vien ir tā, ka jau tā eju gulēt ļoti vēlu un ceļos agri dēļ darbiem, bez brīvdienām, beigās jau pirmdienā liekas, ka ir ceturtdiena un gatavošana tomēr aizņem ilgu laiku, turklāt, ja nav mašīnas...tad sanāk staipīt visu dienu apkārt lielo pārtikas maisu :D 8 izeju no mājas un 22 pārnāku..jāņem ēdienreizes visai diena...mjaaa tā jau ir, ja sanāk visu dienu būt prom no mājām un vēlu vakarā ēst nav vēlams, diezgan daudz laika jāpatērē uz gatavošanu, izplānošanu un spēku uz staipīšanu...aiai, man kaut kā galīgi trūkst tā jūsu visu tievēšanas baudīšanas pozitīvisma...visu laiku tādas ilgas pēc šokolādes un skeptisma  pat nezinu, kā lai iemācos to darīt ar prieku un baudu :(


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās