Dievs dod cilvēkam to, ko viņam vajag, ne to - ko viņš grib. Tāpēc neprasiet - par ko, bet padomājiet - kāpēc? /.../

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Izmēģinās visu ko, tikai ne veselīgu dzīvesveidu!


page: 1   [2]   (page size 50)
melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 13.12.2010 11:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 11:52:15 - denia Rakstīja :
Debora reiz mineja, ka iespejams, driz FD programmaa bus izmainas...
Kamēr man svars krīt nepavisam nekārojas izmaiņas

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 13.12.2010 15:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 15:05:42 - denia Rakstīja :
Meitenes, vai "Dzintara Light" ari klat ir vesela e vielu bukete? Vismaz seit visiem kausetajiem ir pievienoti,manaa skatijumaa,loti daudz e vielu (skiet, bija veselas 5). Majaas izpetiju, it kaa vis ...

nu jau kadu laiku megjinu produktus pirk bez evielam, tas nekas, ka nedaudz treknaks, bet tomer dabigaks un nu jau ari virs ir evielu apkarotajs, ari izvelas produktus, kur nav evielas.


Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 13.12.2010 15:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 15:12:47 - legi Rakstīja :
Es arī labāk ēdu mazāku porciju, bet, lai nav tik daudz e vielu. Es arī, ja ēdu majonēzi, tad labāk vistreknāko nevis lieso, kurā nezin kas ir iekšā. Man jau tā liekas, ka visur e mums ir par daudz, p ...
mes esam paskaushi pashi majas gatavot majonezi, patiesiba ljoti vienkarshi, ja iemacas nelielus knifinjus, un ledusskapi var stavet turpat 2 nedeljas. Un loti vienk sarekjinat vienibas, jo zini, kas tur ieksha. Visvienkarshakais variants ir - olu dzeltenumi, ellja saals, dizonas sinepes, ja velme var pielikt cukuru, citronu sulu, bet tas jau pec gaumes. kad bushu majas ielikshu linku, kur viss ir paradits, ka to var dabut gatavu( video pamaciba), vienigi anglju valoda. Tas knifs ir, ka sakuma ellja jalej loti maza struklina un lenam klat pie olu dzeltenumiem, ja to daris atri, tad dzeltenumi sadalisies. Un, kad majoneze ir gatava vinjai vajag ljaut nedaudz nostaveties, tad ta klust pikantaaka, jo sakumaa ta ir maigaka un ja nezina, tad var par daudz saalju uztaisit.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 13.12.2010 15:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 15:58:16 - Gabora Rakstīja :
mes esam paskaushi pashi majas gatavot majonezi, patiesiba ljoti vienkarshi, ja iemacas nelielus knifinjus, un ledusskapi var stavet turpat 2 nedeljas. Un loti vienk sarekjinat vienibas, jo zini, kas ...
Es jau sen gatavojos kaut ko tādu izmēģināt pagatavot... paldies par ierosmi, tad ātrāk kaut kas tiek darīts!!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 13.12.2010 16:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 16:00:54 - Gabora Rakstīja :
nu jau kadu laiku megjinu produktus pirk bez evielam, tas nekas, ka nedaudz treknaks, bet tomer dabigaks un nu jau ari virs ir evielu apkarotajs, ari izvelas produktus, kur nav evielas.
Es daru tieši tāpat - dzeru mājas pienu (nokrejotu), bet mazāk, maizi ēdu tādu, kāda garšo, arī majonēzi ēdu treknāko, bet nedaudz (tai vismaz ir garša, citas tikai sabojā ēdienam garšu), uz maizes smērēju sviestu, bet nedaudz, tikai biezpienu izvēlos lieso un krējumu 15%... bet to lietoju maz... atceros, kad ēdu, ne jau kvantitāte man vajadzīga, bet gan kvalitāte - labāk mazāk, bet gardāk paēdis...

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 13.12.2010 22:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 22:22:30 - mumins1980 Rakstīja :
Es daru tieši tāpat - dzeru mājas pienu (nokrejotu), bet mazāk, maizi ēdu tādu, kāda garšo, arī majonēzi ēdu treknāko, bet nedaudz (tai vismaz ir garša, citas tikai sabojā ēdienam garšu), uz maizes sm ...
kvalitaate nevis kvantitaate, reizeem ar to ir gruuti

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 14.12.2010 09:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/12/2010 09:04:10 - Gabora Rakstīja :
kvalitaate nevis kvantitaate, reizeem ar to ir gruuti
Zinu, ka man ir tā - ja es zinu, ka tas ir trekns, bet precīzi nezinu, cik, tad tiks apēsts noteikti vairāk nekā tad, ja PRECĪZI sarēķināšu, ahā, zinu, ka, piemēram, eļļa vai sviests ir tik un tik vienību, ka savam ēdienam esmu pielikusi tik un tik - tad es NEKAD neapēdīšu vairāk nekā tad, kad nezināšu vai negribēšu zināt, cik īsti "vērtīgs"mans ēdiens...

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 14.12.2010 09:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/12/2010 09:17:58 - mumins1980 Rakstīja :
Zinu, ka man ir tā - ja es zinu, ka tas ir trekns, bet precīzi nezinu, cik, tad tiks apēsts noteikti vairāk nekā tad, ja PRECĪZI sarēķināšu, ahā, zinu, ka, piemēram, eļļa vai sviests ir tik un tik vie ...

ir jaiemacas neest ar aciim, kad liekas, ka gribu to un to un to un, ka visa bus par maz, piemeram shorit - vakar vakaraa gatvoju sev brokastim Rujienas salatus (njemu vienu bieti, 2 marinetus gurkishus, mazinju sipolu un 60g kons zirnishus), vakar vakaraa likas, ka bus par maz, ka janjem 2 bietes, tacu sorit izradijas, ka es pat ar vienu bieti nevareju apest to daudzumu - palika pat vakarinjam


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 14.12.2010 09:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/12/2010 09:21:40 - Gabora Rakstīja :
ir jaiemacas neest ar aciim, kad liekas, ka gribu to un to un to un, ka visa bus par maz, piemeram shorit - vakar vakaraa gatvoju sev brokastim Rujienas salatus (njemu vienu bieti, 2 marinetus gurkish ...
Tā ir un, ja acis nav "aizlietas ar emocijām", tad saproti, ka vislabāk jutīsies, ja būsi apēdis saujiņu šo salātu un ka tie nekur nepazudīs, ja tiešām gribēsies ēst, apēdīsi pārējo vēlāk!!!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.12.2010 09:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/12/2010 09:32:06 - Gabora Rakstīja :
ir jaiemacas neest ar aciim, kad liekas, ka gribu to un to un to un, ka visa bus par maz, piemeram shorit - vakar vakaraa gatvoju sev brokastim Rujienas salatus (njemu vienu bieti, 2 marinetus gurkish ...
Tas taapat ,kaa nevar iet izsalcis uz veikalu,jo tad grozaa saliksies daudz vairaak. Man biezi gadaas,ka uztaisu it kaa 1 edienreizei (vienibu zinaa), bet to visu nemaz nevar noest un paliek pari ari otrai edienreizei.

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 14.12.2010 10:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/12/2010 10:04:31 - mumins1980 Rakstīja :
Tā ir un, ja acis nav "aizlietas ar emocijām", tad saproti, ka vislabāk jutīsies, ja būsi apēdis saujiņu šo salātu un ka tie nekur nepazudīs, ja tiešām gribēsies ēst, apēdīsi pārējo vēlāk!!!
tieshi taa, jo es biju izsalkusi vakar vakaraa, kad gatavoju brokastis, nevis shoriit no riita


page: 1   [2]   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās