Atceries senseno patiesību: debesis atspoguļojas tikai mierīgā ūdens virsmā. /Erki Melartins/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Izmēģinās visu ko, tikai ne veselīgu dzīvesveidu!


page: [1]   2   (page size 50)
GunA
					Poste: 146
GunA (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 10:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 10:22:25 - Rakstīja :
Traka varu palikt ar savu šefeni un ne tikai.
Viņa man ir omulīga dāma, tikai nekādi nesanāk atbrīvoties no savas omulības.
Kad ievēroja manus rezultātus, arī gribēja pievienoties FD. Bet beigās pārdomāja - pārāk dārgi sanākot!
Laiks pagājis,tuvojas jubileja, viņa nolēma kodēties pret ēdienu (apmēram kā kodē pret alkoholu). Pagājuši kādi pāris mēneši, bet ievērojamus rezultātus nemanu.
Līdz jubilejai atlikušas 3 nedēļas, tagad jau viņa ķeras klāt ekstremālajām diētām - pa dienu grauzīs gurķus, vakariņās ēdīs bifštekus.
Ok, nometīs savus 5-10kg, bet pēc lielās jubilejas atkal rīs kā cūka.
Nu nevar ieskaidrot cilvēkam!

lībiete (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 10:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 10:42:46 - Rakstīja :

Man darbā līdzīga situācija - pa dienu meitenes grauž kāpostus un burkānus, ka šņakst vien, tikai to rezultātu nav. Un kā var būt, ja kūciņām un citiem labumiem garām neiet. Pašas saka, ka tikai pa svētkiem to atļaujoties. Taču mums skolā tie svētki sanāk vai katru nedēļas nogali (kādam dzimšanas, kādam vārda diena). Kad uzaicināju uz FD, atrada visādas atrunas, tanī skaitā - dārgi. Nu ko - katram savs!


INUTA
					Poste: 139
INUTA (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 11:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 11:08:20 - Rakstīja :
Dārgi sanāk tiem, kam slinkums. Jārēķina, jāplāno. Neviens jau neparēķina cik dārgi sanāk pusfabrikāti un neveselīgie našķi. Nu žēl to "taupīgo" cilvēciņu

breaching
					Poste: 229
breaching (on-line)
Publicēts: 26.04.2010 11:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/04/2010 11:23:54 - Rakstīja :
FD ir dārgi??? Nu gan cilvēki... man šķiet, ka FD ir labākais finansu ziņā, kas vien var būt- katrs savu ēdienkarti var sastādīt pēc savām budžeta iespējām- nu nav jāpērk laši un nez kādi tur super-truper produkti. Un cik, tad maksā dārzeņi...vasarā un rudenī vispār kapeikas...Nu, nodarbību apmeklējumu maksa..varbūt...bet šis online variants nepavisam nesit pa kabatu.Jā, tā extrēmā ķipa diētu ievērōšana ir ļoti populāra...Ir pat cilvēki, kas visu dienu neēd, bet vakarā pieliekas kā cūkas. Un kāda jēga no diētas a la " 10 dienās mīnus 10 kg", kas būs pēc tam??? Visu mūžu dzersi tikai ūdeni un vienu burkānu dienā? Ai, skumji...

Kvarta (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 30.05.2010 13:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/05/2010 13:08:36 - Rakstīja :
Priekš manis būtu dārgi, jo ikdienā bieži aizmirstu paēst, tāpēc arī neko daudz neiztērēju, ja ēstu pareizi, iztērētu vairāk.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 31.05.2010 08:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/05/2010 08:33:10 - Kvarta Rakstīja :
Priekš manis būtu dārgi, jo ikdienā bieži aizmirstu paēst, tāpēc arī neko daudz neiztērēju, ja ēstu pareizi, iztērētu vairāk.
Ja neēstu vispār- tad pavisam maz naudiņas aizietu!!!

joliite
					Poste: 752
joliite (vada grupu)
Publicēts: 31.05.2010 10:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/05/2010 10:49:15 - Kvarta Rakstīja :
Priekš manis būtu dārgi, jo ikdienā bieži aizmirstu paēst, tāpēc arī neko daudz neiztērēju, ja ēstu pareizi, iztērētu vairāk.

Dažreiz smiekli nāk, kāpēc tad šādi cilvēk nāk šajā mājas lapā uz izsaka savus negatīvos viedokļus, ja nemaz nezin ko tas nozīmē - mīlēt savu organismu, nenodarot tam pāri būt skaistai un pievilcīgai!

Nu lūdzu neviens jau tev neliedz nēēst un kā jau mumiņš minēja ka ja nēēdīsi vispār tad naudas būs atliku likām!Tu vari ieekonomēt uz pārtiku pareizi ēdot un neradot veselības problēmas bet nu ja tu to uzskati kā sev nevajadzīgu bet lūdzu badojies tikai agrāk vai vēlāk tāpat tu radīsi sev veselības problēmas ja organisma būs badā!un tie ieekonomētie santīmi tev pārvērtīsies tērējamos latos!

Bet nu katram pieder izvēle!Lai veicas pieņemt pareizo!


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 01.06.2010 09:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/06/2010 09:27:24 - joliite Rakstīja :
Dažreiz smiekli nāk, kāpēc tad šādi cilvēk nāk šajā mājas lapā uz izsaka savus negatīvos viedokļus, ja nemaz nezin ko tas nozīmē - mīlēt savu organismu, nenodarot tam pāri būt skaistai un pievilcīgai! ...

Kvarta (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 06.06.2010 22:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/06/2010 22:48:50 - joliite Rakstīja :
Dažreiz smiekli nāk, kāpēc tad šādi cilvēk nāk šajā mājas lapā uz izsaka savus negatīvos viedokļus...
Kur ir negatīvs viedoklis? Atšķirīgs - jā! Negatīvs - pavisam noteikti nē! Ja tas tā būtu, patiešām šeit neko nelasītu.Runājot par dārgumu, mīļās dāmas, Jūs mani nepārliecināsiet, ka ēst veselīgi ir lētāk?
Kas dārgāks : vistas fileja, vai vistas kājas?
Pusdienu porcija ar vai bez salātiem?
Ēdienkarte ar, vai bez augļiem?
Kartupeļi ar maltās gaļas mērci, vai rīsi ar vistas fileju un dārzeņiem?

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 01:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 01:26:15 - Kvarta Rakstīja :
Runājot par dārgumu, mīļās dāmas, Jūs mani nepārliecināsiet, ka ēst veselīgi ir lētāk?
Īstermiņā, varbūt jā, bet ilgtermiņā... Domā ilgtermiņā. Būt veselai/veslīgai/slaidai noteikti atmaksājas nākotnes perspektīvā - mazāka vajadzība pēc dakteriem, zālēm.
Un galu galā. Es labāk maksāju vairāk par labu, kvalitatīvu ēdienu. To ēzdama zaudēju vēl lieko tauku mētelīti. Esmu laimīga, vesela un veselīga.
Man priekš sevis nu gan nav žēl mazliet vairāk iztērēt, bet es toties zinu kāpēc es to daru.
Par cenām neko nezinu, nedzīvoju Latvijā, bet te, kur esmu, vistas fileja ir lētāka kā maltā gaļa. Tas tā, piemēram. Un no vistas filejas ir daudzkārt vairāk ko ēst nekā no tādas kājas, kur par kaulu jāmaksā...
Un galu galā - ko tad tu īsti ēd, ja neēd dārzeņus, augļus?

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 08:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 08:31:58 - ilze_ Rakstīja :
Un galu galā - ko tad tu īsti ēd, ja neēd dārzeņus, augļus?

Nu es varu uz sho jautaajumu atbildeet- ko eed mans viirs (daarzenjus labi, ja 1x ceturksnii iegrauzh (iznjeemums- kartupelji un siipoli). Viirs eed galju, kartupeljus, makaronus, miezhu putru ar spekji, dzer kefiiru, pienu, jogurtus, rij musljus, chipshus un kalteetaas cuukaadas, klaat veel bulcinjas, zhaaveetaas desas un daaaaaaaaaaaaaaaudz miikstu baltmaizi- rezultaats uz 194 cm auguma svars shobriid 76 kg.

Un vinja eeshana sanaak leetaaka nekaa maneeja, jo daarzenji, auglji, liesa galja izmaksaa daargaak.

Diemzheel- dziives realitaate ir taada, ka Latvijaa eest liesaak noziimee- eest daargaak.


coby
					Poste: 49
coby (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 10:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 10:14:17 - E.S. Rakstīja :
Diemzheel- dziives realitaate ir taada, ka Latvijaa eest liesaak noziimee- eest daargaak.
Jā, liesie produkti ir dārgāki. Bet kopumā FD ēdienkarte man iznāk lētāk, jo netiek vairs pirktas končas un cepumi, bulkas, saldie sieriņi un visādi nieki, kam vien veikalā ir atlaides. 

Ingrīda (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 10:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 10:37:57 - Kvarta Rakstīja :
Kur ir negatīvs viedoklis? Atšķirīgs - jā! Negatīvs - pavisam noteikti nē! Ja tas tā būtu, patiešām šeit neko nelasītu.Runājot par dārgumu, mīļās dāmas, Jūs mani nepārliecināsiet, ka ēst veselīgi ir l ...
Nu nezinu gan. Man ēdot veselīgāk atkrīt ļoti daudz nepārdomātu pirkumu. Tie kas tā starp citu - ierauga kaut ko un varbūt noderēs kāds saldumiņš, cepumiņš un tml.Kādreiz tādas lietas ( arī gaļas produktus) pirka tikai svētkos. Tagad ļoti bieži nav, ka ēdiens rad svētku sajūtu, jo kļuvis par ikdienu.  Pērku tikai to, ko zinu, ka apēdīšu un ir pareizi un veselīgi. Īstenībā viss, ko pērkam bez apdomas ļoti bieži netiek apēsts vai arī ēsts pa varu - maksāta nauda.

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 11:05 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 11:05:15 - Ingrīda Rakstīja :
Nu nezinu gan. Man ēdot veselīgāk atkrīt ļoti daudz nepārdomātu pirkumu. Tie kas tā starp citu - ierauga kaut ko un varbūt noderēs kāds saldumiņš, cepumiņš un tml.Kādreiz tādas lietas ( arī gaļas prod ...
Atbalstu šo domu par 100% Pašai negribējās tik gari rakstīt

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 11:07:12 - coby Rakstīja :
Jā, liesie produkti ir dārgāki. Bet kopumā FD ēdienkarte man iznāk lētāk, jo netiek vairs pirktas končas un cepumi, bulkas, saldie sieriņi un visādi nieki, kam vien veikalā ir atlaides.
Aaaa- nu ja esi impulsiivais pirceejs, tad laikam sanaak leetaak, bet es vienmeer esmu gaajusi uz veikalu ar sarakstu, taa kaa man taadi atlaizhu meesli grozinjaa nekriit :D

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 12:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:20:11 - Kvarta Rakstīja :
Kur ir negatīvs viedoklis? Atšķirīgs - jā! Negatīvs - pavisam noteikti nē! Ja tas tā būtu, patiešām šeit neko nelasītu.Runājot par dārgumu, mīļās dāmas, Jūs mani nepārliecināsiet, ka ēst veselīgi ir l ...
Ja cilvēks gatavo pats - viss iznāk lētāk - arī ēst trekni.
Labi. Tu neēd salātus, bet Tu to vietā apēd 2x vairāk gaļas un ogļhidrātu. Piemēram, sarēķinām - Tu ēdīsi pusdienās kartupeļus ar sardeli,bez salātiem. Es ēdīšu vistas fileju ar kartupeļiem un salātiem.
Tavu pusdienu izmaksas: - pieļauju, ka mēs vienā ēdienreizē apēdīsim 400-450 g ēdiena.
200 g kartupeļu ( 1kg - vidēji 0.3 Ls) - 0.06 Ls, 2 sardeles - 200 g  (2.69 Ls/kg) 0.54 Ls, mērce ap 0.10 ls. (Cik zinu, tad visi, kuri neēd salātus, ēd mērci) Kopā:0.70 ls
Manu pusdienu izmaksas - 90 g vistas filejas (jēlas) - (ap 3.69 Ls kg) - 0.33 Ls, 150 g kartupeļu  - 0.05 Ls kg, salāti - 150 g kāpostu-burkānu (0.3 Ls /kg)0.05 Ls. Labi, vēl 10 g eļļas - 5 g pie salātiem, 5 g vistai cepšanai - 0.02 Ls. Kopā 0.45 Ls.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 12:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:27:32 - Kvarta Rakstīja :
Kur ir negatīvs viedoklis? Atšķirīgs - jā! Negatīvs - pavisam noteikti nē! Ja tas tā būtu, patiešām šeit neko nelasītu.Runājot par dārgumu, mīļās dāmas, Jūs mani nepārliecināsiet, ka ēst veselīgi ir l ...
Augļus un ogas var iegūt par velti, ja tikai ej un dari!!!
Kartupeļus ar maltās gaļas mērci var pagatavot arī liesus!!! Es nevarētu KATRU DIENU ēst vistas fileju!!! Ir taču arī biezpiens, zivis, arī mūsu pašu cūkas gaļa nav zemē metama, tik - ar mēru Tev nav jāēd aizjūras dārzeņi un augļi, ēd pašmāju, daudzas lietas, JA LABI GRIB, var pagatavot pats - pat jogurtu, par kura iepakojumu vien mēs maksājam pusi no cenas... Mīļā sirds, nerunā par lietām, par kurām sabiedrībā "visi tā runā", ja pati neesi pamēģinājusi.

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 12:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:33:40 - mumins1980 Rakstīja :
Augļus un ogas var iegūt par velti, ja tikai ej un dari!!!Kartupeļus ar maltās gaļas mērci var pagatavot arī liesus!!! Es nevarētu KATRU DIENU ēst vistas fileju!!! Ir taču arī biezpiens, zivis, arī mū ...
FD RULLĒ

E.S.
					Poste: 343
E.S. (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 12:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 12:45:38 - Rakstīja :

Meitenes, lai neievilktos kashkjis- es iespeejams atradu iemeslu, kaapeec man sanaak daargi, bet jums leeti!

Es esmu nejeega! Es neprotu gatavot, par zupu no cirvja kaata vispaar nerunaajot....

Es visu eedu svaigu. Neko, kas ir kopaa cepts, vaariits vai sauteets, un maisiits es needu, jo nemaaku izreekjinaat vieniibas, piemeeram, rosolam.

taa kaa aciimredzot, ja eed manaa stilaa- tad sanaak daargi. turklaat man veel ir taa probleema, ka es katru dienu pirms darba eju rimi un peerku pusdienaam kaut ko eedamu, bet reekjinu taa, lai maizes vieniibas man visas paliek uz vakaru, jo taa ir mana vaajaa vieta uz ko noraujos. ja maizi buushu eedusi pa dienu un vakaraa nevareeshu piesist kunjgji ar maizi, tad ir beigas... noraushos uz visu, kas pa griidu meetaajas  

naakamais- taa kaa es putras, makaronus, riisus, grikjus utml. needu, kartupeljus eedu max 1x nedeeljaa, tad visas labiiba svieniiba sman aizit maizee. un ticiet man, ir bijushas dienas, kad par iisu. taa kaa man uz maizi vien sanaak daargi  

taa kaa man sava daarza nav- visus daarzenjus es peerku (liidz vasaras beigaam, kad mammai saak ienaakties burkaani, bietes utt.), ogas eedu no mammas daarza, shogad sakaraa ar daarza izkaartojuma mainju, zemenes naaksies pirkt.

Ja muminjsh saka, ka vinja nevareetu katru dienu eest vistas fileju, tad es atkal vareetu meenesi eest vienu un to pashu eedienu, lai tikai man nebuutu savas smadzenes jaapiepuulee ar idejama par eedienu gatavoshanu, jo vieniigais uz ko man idejas un fantaazija darbojas ir karstmaizes ar sieru


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.06.2010 13:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 13:53:10 - E.S. Rakstīja :
Es esmu nejeega! Es neprotu gatavot, par zupu no cirvja kaata vispaar nerunaajot.... Es visu eedu svaigu. Neko, kas ir kopaa cepts, vaariits vai sauteets, un maisiits es needu, jo nemaaku izreekjinaat ...
Kā tur ir - nemāki vai negribi...
Un - E.S. - ja Tu gribi tikai ņemt, nevis dot, tad Tu nespēj gūt emocionālo prieku, kas rodas tad, ja esi kaut ko radījis, kādam kaut ko devis - tādēļ jau arī Tev nāk visādi "melnie"... Tu dzīvo pat jāsaka apskaužamā stāvoklī - vīrs tev dara visu, palīdz Tev, Tava mammīte ir gatava Tevis dēļ izaudzēt visādus dārza gardumus, dalīties ar Tevi - pajautā sev - vai Tev nesametas kauns, ka Tev ir tik labi???
Tikai neapvainojies, lūdzu, es tā tik ar aci piemiedzu, ne Tevi nosodu...

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 07.06.2010 14:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/06/2010 14:23:02 - mumins1980 Rakstīja :
Kā tur ir - nemāki vai negribi...Un - E.S. - ja Tu gribi tikai ņemt, nevis dot, tad Tu nespēj gūt emocionālo prieku, kas rodas tad, ja esi kaut ko radījis, kādam kaut ko devis - tādēļ jau arī Tev nāk ...
Tie kas cenšas E.S labā ir tikai ieguvēji,bet kā ir ar viņu pašu,par to viņai vajag ļoti aizdomāties

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 08.06.2010 10:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 10:36:38 - E.S. Rakstīja :
Meitenes, lai neievilktos kashkjis- es iespeejams atradu iemeslu, kaapeec man sanaak daargi, bet jums leeti! Es esmu nejeega! Es neprotu gatavot, par zupu no cirvja kaata vispaar nerunaajot.... Es v ...
Mūsu laikos domāju vispār nav jāprot gatavot,piemēram zupas-nopērc HorteX gatavās zupas,piegriez klāt kartupēļus vai makaronus,pieber Maggi buljonu,uzber Vegetu un zupa gatava,vel vienkāršāk  izvāra gaļu ,nolej pirmo buljonu nost,sagriez dārzeņus,visu vienā katlā un gatavs,tagad tiks daudz garšvielu,jaatrod tikai īsto

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 08.06.2010 11:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:17:26 - NS Rakstīja :
Mūsu laikos domāju vispār nav jāprot gatavot,piemēram zupas-nopērc HorteX gatavās zupas,piegriez klāt kartupēļus vai makaronus,pieber Maggi buljonu,uzber Vegetu un zupa gatava,vel vienkāršāk  izvāra g ...
Tā jau nav zupa, mīļā, tas ir pusfabrikāts...

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 08.06.2010 11:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:19:10 - NS Rakstīja :
  izvāra gaļu ,nolej pirmo buljonu nost,sagriez dārzeņus,visu vienā katlā un gatavs,tagad tiks daudz garšvielu,jaatrod tikai īsto
Tikai tā zupa tik un tā nav diez ko liesa, lai arī pirmo buljonu Tu nolej. Jā, ja Tu izņem gaļu bez kauliem no zupas un tad pieliec dārzeņus un pielej ūdeni, tad būs liesi, bet ja tos pašus kauliņus savārīsi, tad tik un tā būs trekna zupa!

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 08.06.2010 11:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:20:33 - mumins1980 Rakstīja :
Tā jau nav zupa, mīļā, tas ir pusfabrikāts...
JĀ,bet ar dārziņiem(ha-ha) un maz vienības

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 08.06.2010 11:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:23:02 - NS Rakstīja :
JĀ,bet ar dārziņiem(ha-ha) un maz vienības
Ir jau ir tā, savu reizīti jā, bet cita garša ir zupai, kad pašas griezti dārzenīši!!! Es vēl pielieku kausēto sieru klāt un ideāla zupa!!!

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 08.06.2010 11:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:23:31 - mumins1980 Rakstīja :
Tikai tā zupa tik un tā nav diez ko liesa, lai arī pirmo buljonu Tu nolej. Jā, ja Tu izņem gaļu bez kauliem no zupas un tad pieliec dārzeņus un pielej ūdeni, tad būs liesi, bet ja tos pašus kauliņus s ...
Es leju nost buljonu,ielēju ūdeni un gaļu piegriežu klāt,kaulus vispār nelieku

NS
					Poste: 127
NS (on-line)
Publicēts: 08.06.2010 11:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:28:45 - mumins1980 Rakstīja :
Ir jau ir tā, savu reizīti jā, bet cita garša ir zupai, kad pašas griezti dārzenīši!!! Es vēl pielieku kausēto sieru klāt un ideāla zupa!!!

Pilnībā TEV piekrītu,man tā ir tāda slinkuma zupaBūs jāpamēģina pielikt sieru klāt.


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 08.06.2010 11:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 11:41:47 - NS Rakstīja :
Es leju nost buljonu,ielēju ūdeni un gaļu piegriežu klāt,kaulus vispār nelieku
Nu tad es ne tā sapratu, atvaino. Šitāda zupa ir nenormāli garšīga, kad viss pirmais rodas dārzā - pirmie burkāniņi, kartupelīši, zirnīši.... Dievīga!!!

Ingrīda (on-line)
Publicēts: 08.06.2010 12:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 12:13:26 - E.S. Rakstīja :
Meitenes, lai neievilktos kashkjis- es iespeejams atradu iemeslu, kaapeec man sanaak daargi, bet jums leeti! Es esmu nejeega! Es neprotu gatavot, par zupu no cirvja kaata vispaar nerunaajot.... Es v ...
Es nejauši atklāju, ka man negribējās ēst pēc kombinācijas: maize ar sieru un svaigi salāti ( kas pa rokai, bet lapas obligāti). Biju sātīgāk paēdusi nekā ar vārītu ēdienu. Vakarā bija slinkums, no rīta aizgulējos, šis bija ātrais variants. Pamēģināju vēlreiz - tiešām vārītie dārzeņi nedod to sātu, ko svaigie. Varbūt tikai man. Klāt liku garšvielas ar etiķi, eļļu neliku. Eļļu cenšos pie salātiem nelikt, lai nav jāsaspringst uz tauku vienībām.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 08.06.2010 13:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/06/2010 13:21:19 - Ingrīda Rakstīja :
Nu nezinu gan. Man ēdot veselīgāk atkrīt ļoti daudz nepārdomātu pirkumu. Tie kas tā starp citu - ierauga kaut ko un varbūt noderēs kāds saldumiņš, cepumiņš un tml.Kādreiz tādas lietas ( arī gaļas prod ...
Man tiesi taapat- veseligaak eedot praktiski nav vairs nepaardomatu pirkumu. Agraak sanaaca kaut kaa haotiski un daudz, kaa rezultataa paartika biezi vien  sabojajaas un bija jaamet araa. Pedejaa laikaa censos iepirkties nelielos daudzumos un katru dienu- taa lai svaigs un tuulin apeests

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 10.12.2010 14:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 14:30:36 - denia Rakstīja :
Pamēģināju vēlreiz - tiešām vārītie dārzeņi nedod to sātu, ko svaigie.
man ir pretēji, ka svaigie dārzeņi uzdzen nenormālu apetīti. un ne vienu reizi vien. Vakarā domāju, godīgi apēdīšu salātiņus un viss. a kas tev to deva, uzreiz pēc mega dārzeņu salātu porcijas girbās šņakarēties gar ledusskapi utt. 
Man sātīgāk ir pēc sautētiem utt apstrādātiem dārzeņiem noturēties

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.12.2010 16:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 16:00:41 - Rakstīja :
Man šķiet, ka izdevumus ietekmē divi apsktākļi:
1.Agrāk vairāk pirkām akcijas ēdienus, tagad to ko izdomājam, nevis to, kas uz akciju.
2.Saldumi u.c. kārumi izmaksā padārgi, kad tos nepērk ietaupās. Es gan arī agrāk īpaši nepirku saldumus. toties uz veselības dzērienu vai sulām gan ietaupās.

Pie kases mana čeka summa parasti ir tāda pati kā agrāk.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.12.2010 16:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 16:38:24 - latss Rakstīja :
man ir pretēji, ka svaigie dārzeņi uzdzen nenormālu apetīti. un ne vienu reizi vien. Vakarā domāju, godīgi apēdīšu salātiņus un viss. a kas tev to deva, uzreiz pēc mega dārzeņu salātu porcijas girbās ...

Brr,kaut kaa nevaru atrast kad ko tadu esmu teikusi

Ja esmu riktigi izsalkusi,tad,protrams, nelidz gurka grausana. Un viss jau atkarigs kas tie par salatiniem. Ir bijis ario taa,ka jutu,ka no salatiem vien nepaedisu un tad iemetu salatos  klat oglhidratu,piem., sadrupinu nelielos gabalinos pumpernikeli vai lieku klat bolbaltumu,piem., tunci. Tad gan iestajas saata sajuta un  var notureties pret ledusskapja virinasanu;)


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.12.2010 16:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 16:40:04 - melllene Rakstīja :
Man šķiet, ka izdevumus ietekmē divi apsktākļi: 1.Agrāk vairāk pirkām akcijas ēdienus, tagad to ko izdomājam, nevis to, kas uz akciju. 2.Saldumi u.c. kārumi izmaksā padārgi, kad tos nepērk ietaupās. ...
Es ari praktiski vairs neperku saldumus

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.12.2010 17:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 17:18:44 - denia Rakstīja :
Ir bijis ario taa,ka jutu,ka no salatiem vien nepaedisu un tad iemetu salatos  klat oglhidratu,piem., sadrupinu nelielos gabalinos pumpernikeli vai lieku klat bolbaltumu,piem., tunci. Tad gan iestajas ...
Lūk tā es arī daru. Kad ir badainā sajūta, piem. šodien visu dienu, tāpēc vienību arī vairs īsti nav, es taisīšu cēzara salātus ar 0.5V gaļu, 0.5V sieru un 1V majonēzes un 0.7V salātlapas - būšu ļoti ļoti paēdusi Kad drīkstēju maizi, bieži darīju tā: puķkāposts, gurķis svaigs un marinēts, sīpols, tomāts, paprika, rudzu rika 1šķ 0.75V, majonēze 1V.
Stiepu to salātu bļodas lielumu attiecīgi savai ēstrgibai, bet majonēzi un maizi vienmēr vienā daudzumā.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.12.2010 17:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 17:20:46 - denia Rakstīja :
Es ari praktiski vairs neperku saldumus
Es gan, savus bezglutēna našķus, tomēr ar to arī ir beigas, jo tur izrādās ir klāt gan ola, gan vēl kautkas no kā mazajam tāpat ir alerģija

Mans našķis ir galetes 4gb 1V, ievārījums 1V
Gaidu brīdi, kad tikšu pie rudzu rikas un medus - tas būs mans pirmais našķis, kad pārstāšu barot mazo.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.12.2010 18:13 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 18:13:08 - melllene Rakstīja :
Es gan, savus bezglutēna našķus, tomēr ar to arī ir beigas, jo tur izrādās ir klāt gan ola, gan vēl kautkas no kā mazajam tāpat ir alerģija Mans našķis ir galetes 4gb 1V, ievārījums 1V Gaidu brīdi ...

Man bija laiks,kad`baigi pirku galetes. Domaju,ka ja tas tadas vieglas, tad ari liesas. Bet kad saku skaitit vienibas, tad izradijas, ka nemaz tik nevainigas galetes nav. Secinaju,ka man lielaku sata sajutu dod maize nekaa galetes.Bet parastaas galetes jau mums pie OH skaitijaas.Ilgu laiku neesmu tas pirkusi. Vispar labi,ka atgadinaju par galetem, tagad atcerejos,ka veikalaa ir ir baigi labais naskis-risu galete un pa virsu planaa kartaa sokolade.Skiet,ka 2 tadas galetes bija 1 vieniba.Bus man ari kadreiz japanaskojas ar galetem!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.12.2010 20:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/12/2010 20:08:41 - Rakstīja :
galetes parādījās manā ēdienkartē pēc veikala maizes izslēgšanas. 4 galetes -1V, ir OK. Edu vai nu ar ievārījumu, vai ar 7.5% sieru(ļotiļoti maz) un tomātu un sīpolu.
Patiesībā man galetes bija kā jauns atklājums, lai gan sen sen tās diezgan daudz ēdu, tagad šķita, ka man negaršo, bet nu izrādās, ka garšo.
Jāpiebilst, ka man negaršo rīsu galetes, kādas pārsvarā pirku agrāk. Tagad man garšo kukurūzu galetes "Fiorentini"(eco veikals, bet nav stipri dārgāk kā parastajā veikalā).

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 01:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 01:03:24 - melllene Rakstīja :
galetes parādījās manā ēdienkartē pēc veikala maizes izslēgšanas. 4 galetes -1V, ir OK. Edu vai nu ar ievārījumu, vai ar 7.5% sieru(ļotiļoti maz) un tomātu un sīpolu. Patiesībā man galetes bija kā ja ...
Siers 7,5 % tauki??? Tik liess!!! Visliesakais, ko esmu seit atradusi,ir 9,1 % tauki,piedevam tas ir kaut kas lidzigs kausetajam sieram.

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 11.12.2010 14:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 14:49:34 - denia Rakstīja :
Siers 7,5 % tauki??? Tik liess!!! Visliesakais, ko esmu seit atradusi,ir 9,1 % tauki,piedevam tas ir kaut kas lidzigs kausetajam sieram.
Laikam jau kausētais siers Dzintars Light 7,5 %

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 11.12.2010 15:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 15:21:28 - Elīna. Rakstīja :
Laikam jau kausētais siers Dzintars Light 7,5 %
Jap :)

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 16:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 16:34:30 - Elīna. Rakstīja :
Laikam jau kausētais siers Dzintars Light 7,5 %

Meitenes, vai "Dzintara Light" ari klat ir vesela e vielu bukete? Vismaz seit visiem kausetajiem ir pievienoti,manaa skatijumaa,loti daudz e vielu (skiet, bija veselas 5).  Majaas izpetiju, it kaa visas pievienotas e vielas ir "zalaas"-tadas,kuras var lietot drosi, iznemot vienu,taa bija "dzeltena"-lieto apdomigi. No vienas puses jau jauki, siers loti liess, bet no otras puses pilns ar e vielaam.  Laikam jau pirkt tomer mazliet treknaku sieru (piem., kur tauku procents ir lidz 20- tas tomer skaitaas leisais siers),kuraa nav  pievienoti konservanti, nekaa loti liesu sieru ar konservantiem. Kaa jus domajat un kaa jus izvelaties,veicot  sada veida pirkumus?


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 11.12.2010 17:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 17:31:46 - denia Rakstīja :
Meitenes, vai "Dzintara Light" ari klat ir vesela e vielu bukete? Vismaz seit visiem kausetajiem ir pievienoti,manaa skatijumaa,loti daudz e vielu (skiet, bija veselas 5).  Majaas izpetiju, it kaa vis ...
Denia - man šobrīd galvenais, ka tievēju. Man jau sen ir sajūta, ka dzīvoju vienā lielā e pasaulē, un tur nu neko nevar darīt. Sierus lietoju 7.5% kausētais, 10%, karstmaizēm, picām, lai vairāk, 18% Minhauzens cēzara salātiem un citur "garšai", 10% šķēlēs sagriezts, ja cepu pati maizi, tad garšo to likt virsū.(bet ir padārgs) Pārējie nokļūst manā leduskapī uz laiku - našķēties.
Vienīgi pēc viena Deboras raksta, esmu atsākusi treknos jogurtus ēst.
rimi nopirku neredzētu sieru "Trikāta" Krievijas siers 16%.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 11.12.2010 21:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/12/2010 21:34:55 - melllene Rakstīja :
Denia - man šobrīd galvenais, ka tievēju. Man jau sen ir sajūta, ka dzīvoju vienā lielā e pasaulē, un tur nu neko nevar darīt. Sierus lietoju 7.5% kausētais, 10%, karstmaizēm, picām, lai vairāk, 18% M ...

Es ari gribu tievet, bet negribu tos  meslus,kurus sabaz ieksaa produktos. Sodien uzgrabos uz tomatiem, kaa Mumins teica-bez garsas,kaa gumija. Fu, cik riebigi,edot salatos pat isti nesapratu, vai tas tomats vai kas. Jo negarsoja ne peec kaa.Lidz sim sitadus gumijotus tomatus nebiju edusi. Tagad zinasu,kadus tomatus nevajag pirkt! Man skiet,ka ja tomatiem ir tomatu garsa (garso lidzigi tomatam kaa no mammas darza), Tad tads tomats nevar but genetiski modificets. bet varbut es kludos?Jo lai vai kaa, bet genetiski modificetu partiku es galigi negribu pirkt!!!


legi
					Poste: 593
legi (on-line)
Publicēts: 12.12.2010 20:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/12/2010 20:36:08 - denia Rakstīja :
Meitenes, vai "Dzintara Light" ari klat ir vesela e vielu bukete? Vismaz seit visiem kausetajiem ir pievienoti,manaa skatijumaa,loti daudz e vielu (skiet, bija veselas 5). Majaas izpetiju, it kaa vis ...

Es arī labāk ēdu mazāku porciju, bet, lai nav tik daudz e vielu. Es arī, ja ēdu majonēzi, tad labāk vistreknāko nevis lieso, kurā nezin kas ir iekšā. Man jau tā liekas, ka visur e mums ir par daudz, pat maizē. Šogad es arī tomātus vairāk ziemā nepērku, rīvēju burkānus, no gurķiem gan vēl neesmu atteikusies.


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 12.12.2010 23:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/12/2010 23:19:44 - legi Rakstīja :
Es arī labāk ēdu mazāku porciju, bet, lai nav tik daudz e vielu.

Es ari domaju,ka taa ir pareizaak.


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 13.12.2010 01:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 01:30:50 - denia Rakstīja :
Es ari domaju,ka taa ir pareizaak.
es arī, bet domāt nenozīmē darīt :D
Vienīgi esmu mainījusi attieksmi pret jogurtiem, pēc Deboras raksta žurnālā...

Legi: maizi cept vari pati mājās. Izrādās tas ir vienkārši!

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 13.12.2010 02:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 02:07:52 - melllene Rakstīja :
es arī, bet domāt nenozīmē darīt :D Vienīgi esmu mainījusi attieksmi pret jogurtiem, pēc Deboras raksta žurnālā... Legi: maizi cept vari pati mājās. Izrādās tas ir vienkārši!

Melllene, vai sanak uzcept ari kukuliti-tadu apalu un pufigu?

Debora reiz mineja, ka iespejams, driz FD programmaa bus izmainas,ka piena tauki tiks ieklauti kaa veseligs naskis. Jauki,ja kadam ir iespeja nopirkt svaigpienu un uztaisit no taa,piem., jogurtu. Es parsvaraa tomer lietoju liesos piena produktus. Bet kaa min.1 vieniba dienaa aiziet treknajiem sieriem (parsvaraa jau parmezanam),bet to vienibu nemu nost no olbaltumiem.

 


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 13.12.2010 11:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/12/2010 11:51:15 - denia Rakstīja :
Melllene, vai sanak uzcept ari kukuliti-tadu apalu un pufigu? Debora reiz mineja, ka iespejams, driz FD programmaa bus izmainas,ka piena tauki tiks ieklauti kaa veseligs naskis. Jauki,ja kadam ir ies ...
Es cepu 100 gr - sanāk viena šķēle :) Zinu ka ja vairāk uzcepšu vairāk apēdīšu :)

Man ar katru dienu vismaz viena vienība cietajam sieram Esmu sieratkarīgā


page: [1]   2   (page size 50)

Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās