Kur lielāka drošība, tur lielākas ambīcijas. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Tievēšanas kapsulām


zumze
					Poste: 1
zumze (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 19.05.2013 12:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2013 12:58:21 - Rakstīja :
Ko jūs sakāt par Skinny Fiber tievēšanas kapsulām? Internets ir pins ar labām atsauksmēm gan krievu gan angļu valodās. Noklausījos, ko stāsta ārste Tatjana Sovjak savā video (Врач о новейших средствах похудения), gribās pamēģināt. Tomēr vēlos uzklausīt arī citus padomus.

kodmanja
					Poste: 195
kodmanja (on-line)
Publicēts: 19.05.2013 13:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/05/2013 13:14:30 - zumze Rakstīja :
Ko jūs sakāt par Skinny Fiber tievēšanas kapsulām? Internets ir pins ar labām atsauksmēm gan krievu gan angļu valodās. Noklausījos, ko stāsta ārste Tatjana Sovjak savā video (Врач о новейших средствах ...
Tici man - ir aitas ir cirpēji. Man ka cilvēkam ar lielu lieko svaru, reizēm ir bijušas aitiskas ticības, tad nu kāds biznesmenis no manis naudiņu ir nocirpis un šā vai tā apstājies pie tā - ēd pareizi un kusties un viss sanāks! :)

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 09:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 09:52:29 - kodmanja Rakstīja :
Tici man - ir aitas ir cirpēji. Man ka cilvēkam ar lielu lieko svaru, reizēm ir bijušas aitiskas ticības, tad nu kāds biznesmenis no manis naudiņu ir nocirpis un šā vai tā apstājies pie tā - ēd pareiz ...
Pilnībā piekrītu! Ir šis tas mēģināts, tā teikt roka paslēdējusi iegādāties, cerot uz to ka pašai nekas nebūs jādara  bet rezultāts dažreiz ir bijis pat pretējs solītajam  

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 09:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 09:54:50 - zumze Rakstīja :
Noklausījos, ko stāsta ārste Tatjana Sovjak savā video (Врач о новейших средствах похудения), gribās pamēģināt. Tomēr vēlos uzklausīt arī citus padomus.
Un tie ārsti, tādi pat lobētāji, kā citās nozarēs Viss grozās ap naudu un tikai!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 20.05.2013 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/05/2013 10:16:49 - Rakstīja :
Oj jā, labāk jau turēties pa gabalu no šīm te lietām! Savā laikā es arī esmu mēģinājusi... Neko citu, kā sagandētu veselību tu nedabūsi... Iedomājies, ka organisms pierod pie šīm te tabletēm un kas notiek, kad tu viņas pārtrauc lietot? Labāk apbruņojies ar pacietību un saved savu ķermeni kārtībā veselīgi!
Nebūa brīnumlīdzekļu, kas atbrīvos tevi no liekā svara, netā protams ka būs pilns ar labām atsauksmēm, jo kurš gan sunim asti cels, ja ne pats? Mūsdienās ārsts par naudu ne to vien tev būs gatavs pastāstīt! Visdrīzāk ka šajās tabletēs (piedod, negribu iedziļināties sastāvā) nav nekas uber slikts, tādēļ arī ārsts var atļauties par viņām runāt, bet noteikti arī nekas tāds, kas liks pēkšņi tievēt!Tiici man, bez ieguldīta darba, tu vari tikai sapņot par skaistu augumu...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās