Dievs nav miris. Viņš strādā pie mazāk ambicioza projekta. /Grafiti Londonā/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Elektroniskie svari


aparane (on-line)
Publicēts: 01.05.2013 12:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/05/2013 12:17:50 - Rakstīja :
Meitenes, tās kas lieto eletroniskos svarus, padalieties, lūdzu, kādu modeli izmantojat. Vai rāda precīzi?

Man ir ļoti veci mehāniskie, kas 3x pēc kārtas uzkāpjot katru reizi rāda citu ciparu, jo skala "staigā". Tāpēc gribu iegādāties elektroniskos. Palasījos info internetā, ka arī elektroniskie mēdz šādi jokot, vairākas reizes pēc kārtas sveroties, katru reizi rāda citu ciparu un citi gļuki. Un nu vairs nezinu vai ir vērts tērēties vai turpināt pa vecam. :)

Vai varat ko ieteikt?

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 01.05.2013 12:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/05/2013 12:51:12 - aparane Rakstīja :
Meitenes, tās kas lieto eletroniskos svarus, padalieties, lūdzu, kādu modeli izmantojat. Vai rāda precīzi? Man ir ļoti veci mehāniskie, kas 3x pēc kārtas uzkāpjot katru reizi rāda citu ciparu, jo skal ...
Man elektroniskie "staigā" tādā gadījumā, ja viņi tiek pārvietoti, kaut vai par 5 cm... Tāpēc turu nemainīgi vienā vietā, un elektroniskajiem mēdz staigāt svars principā reizēm tikai pa k-kādiem 100gr, tā ka liela bēda nav...
Ar tiem parastajiem, kādi ir tev, sevišķi ja veci kā pasaule, bieži vien dzirdētas problēmas, jo viņi baisi ātri izregulējas! Elektroniskie nav nemaz tik dārgi, nedomāju ka tev vajag pašus krutākos pa lielām naudām, var arī pa pieņemamu cenu dabūt normālus svarus. Neņem varbūt pašus lētākos ko ieraugi veikalā, bet domāju ka līdz 20Ls var jau arī labus svarus nopirkt.. Katrā ziņā elektroniskie noteikti būs precīzāki!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 01.05.2013 13:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/05/2013 13:59:20 - aparane Rakstīja :
Meitenes, tās kas lieto eletroniskos svarus, padalieties, lūdzu, kādu modeli izmantojat. Vai rāda precīzi? Man ir ļoti veci mehāniskie, kas 3x pēc kārtas uzkāpjot katru reizi rāda citu ciparu, jo skal ...
Es varu ieteikt tikai to, ka GALU GALĀ jau nebūs nozīme tiem +/- 300 vai 500g no īstā rezultāta, jo tad, kad būs mērķa svars un drēbes derēs tās, kuras der, tad svariem vairs nav nozīmes. Tie parāda progresu, un jāatceras, ka nekas cits jau tie nav - tikai cipari....
(Bet jā - man arī patīk, ja rāda precīzi. :D Un, lai gan man ir elektroniskie, arī tie rāda citu ciparu, ja 3x pēc kārtas uzkāpj un nokāpj.)

Rudzupuķe77
					Poste: 78
Rudzupuķe77 (on-line)
Publicēts: 01.05.2013 14:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/05/2013 14:07:58 - aparane Rakstīja :
Meitenes, tās kas lieto eletroniskos svarus, padalieties, lūdzu, kādu modeli izmantojat. Vai rāda precīzi? Man ir ļoti veci mehāniskie, kas 3x pēc kārtas uzkāpjot katru reizi rāda citu ciparu, jo skal ...
Es šodien MAXIMĀ nopirku smukus svarus, bija 50 % atlaide - maksāja tikai Ls 6.99! Dizainiski eleganti - sudraba krāsā ar tādu bambusa dekoriņu virsū! Rāda labi! Domāju, ka kalpos ilgi! :)
Te arī bildīte, pamainot krāsas var redzēt visus dizainus:
http://www.scarlett.ru/catalog/30-scales/products/156-sc-218-


eluxs14
					Poste: 145
eluxs14 (on-line)
Publicēts: 02.05.2013 09:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/05/2013 09:19:13 - aparane Rakstīja :
Meitenes, tās kas lieto eletroniskos svarus, padalieties, lūdzu, kādu modeli izmantojat. Vai rāda precīzi? Man ir ļoti veci mehāniskie, kas 3x pēc kārtas uzkāpjot katru reizi rāda citu ciparu, jo skal ...
Man ir elektroniskie svari, un kā te meitenes saka, ka uzkapjot vairākas reizes tas cipars atšķirās, bet es parasti kāpju vienu reizi no rīta pēc wc apmeklējuma.
savus svarus pirku kādus 2 gadus atpakaļ veikalā Depo,kalpo ļoti labi. Dažreiz jau ir ka ja aiznes citā vietā noliec svarus,tad rāda citu ciparu, elektroniskajiem svariem ir niķis ka grīdai jābūt pilnīgi līdzenai.



aparane (on-line)
Publicēts: 02.05.2013 09:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/05/2013 09:45:27 - Rudzupuķe77 Rakstīja :
Es šodien MAXIMĀ nopirku smukus svarus, bija 50 % atlaide - maksāja tikai Ls 6.99! Dizainiski eleganti - sudraba krāsā ar tādu bambusa dekoriņu virsū! Rāda labi! Domāju, ka kalpos ilgi! :)Te arī bildī ...
Tos Maximas svarus redzēju, bet nekur norādi par atlaidi gan nemanīju, arī pie cenu pārbaudes aparāta uzrādās, ka maksā 13,87Ls. Nopirku citā veikalā pa 8.95Ls. Šādus: http://www.momert.hu/index.php/en/products?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=47&category_id=16

Pēc pirmajām pārbaudēm, ja nekustina, rāda nemainīgu ciparu. Mainot novietojumu, gan rādījumi nedaudz atšķiras.  Lielākais joks, jaunie svari rāda vidēji par 1,5kg mazāku svaru kā vecie. :D Un kam tagad ticēt... :D

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 02.05.2013 11:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/05/2013 11:21:53 - aparane Rakstīja :
Tos Maximas svarus redzēju, bet nekur norādi par atlaidi gan nemanīju, arī pie cenu pārbaudes aparāta uzrādās, ka maksā 13,87Ls. Nopirku citā veikalā pa 8.95Ls. Šādus: http://www.momert.hu/index.php/e ...
Tici jaunajiem .
Bet pēc pirmās atšķirības nekas nemainīsies - progresu noķers labi! Tikai tajā pārejas nedēļā sanāks OHOHO!!

Rudzupuķe77
					Poste: 78
Rudzupuķe77 (on-line)
Publicēts: 02.05.2013 13:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/05/2013 13:25:53 - aparane Rakstīja :
Tos Maximas svarus redzēju, bet nekur norādi par atlaidi gan nemanīju, arī pie cenu pārbaudes aparāta uzrādās, ka maksā 13,87Ls. Nopirku citā veikalā pa 8.95Ls. Šādus: http://www.momert.hu/index.php/e ...
Es pirku Vienības gatves Maximā, varbūt, ka tās cenas pa veikaliem atšķiras!
Prieks, ka atradi savus svarus!!! Lai izdodas!

Maariite
					Poste: 6
Maariite (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 02.05.2013 14:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/05/2013 14:44:30 - Rakstīja :
Man Avon kompānija par labu darbu apmēram pirms 4 gadiem uzdāvināja svarus. Sadalījušies jau 2 daļās no pārlieku biežas lietošanas, bet rāda ideāli precīzi   Produktiem savukārt pirku Rimi - mazi elektroniski pa 6,99 Ls kolosāli svariņi.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās