Visi cilvēki atšķiras cits no cita un katru dienu arī paši kļūst citādi. /A. Poups/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Paldies FD!


Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 06.03.2013 19:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2013 19:10:37 - Rakstīja :

Gribēju teikt milzīgu paldies FD par to, ko esmu no jums iemācījusies!!!!! 

2010.gadā pievienojos kā on-line lietotāja. Jau toreiz izdevās tikt vaļā no padsmit kilogramiem. Ļoti patika on-line nodarbības, ko vadīja Una :) 

Pa šo laiku ir gājis visādi. Man ir piedzimusi meitiņa, daudz jaunu pārmaiņu dzīvē :) Bet pateicoties tam pamatiņam, ko ir ielikuši FD, ir izdevies saglabāt nemainīgu svaru (+/-2 kg robežās) nu jau trīs gadus! Vienmēr cenšos ievērot šķīvja likumu, tiesa, ar produktu svēršanu nenodarbojos jau sen, nu jau viss notiek "uz aci" :)

Paldies!!!!!!! :)


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 06.03.2013 20:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2013 20:18:34 - Rakstīja :
Prieks tevi lasīt un Prieks par to, ko uzrakstīji!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 07.03.2013 12:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/03/2013 12:10:09 - Aneteka Rakstīja :
Gribēju teikt milzīgu paldies FD par to, ko esmu no jums iemācījusies!!!!! 2010.gadā pievienojos kā on-line lietotāja. Jau toreiz izdevās tikt vaļā no padsmit kilogramiem. Ļoti patika on-line nodarbīb ...
Cik forši!!! Paldies, ka uzrakstīji! Tik pozitīva enerģija no šī ieraksta! Apsveicu ar meitiņu un ilgstoši saglabātu slaido augumu, veselīga uztura pamatu iesēšanos! Super! Tā ir milzīga motivācija man personīgi, es domāju arī, ka citām meitenēm, kuras jau laiku ir ar FD un piedzīvojušas gan slaiduma mirkli, gan to, ka, palaižoties, viss nāk atpakaļ. Ja esi aktīvs, pozitīvs, ēd pēc šķīvja likuma un atšķir svētkus no ikdienas, tad svars saglabāsies tāds, kādu ieguvi!
Paldies Tev! 


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās