Cilvēks ir tiesīgs skatīties uz otru cilvēku no augšas tikai tad, kad viņš palīdz otram piecelties. /Gabriēls Garsija Markess/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

motivācija??!


Norina
					Poste: 13
Norina (on-line)
Publicēts: 06.03.2013 14:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2013 14:20:18 - Rakstīja :
Sveikas!!

Kopš vasaras esmu pieņēmusies svarā par 8kg.. vienīgais iemesls šim notikumam - garšo garšīgi paēst.. un daudz, pie kam vakaros :) Vakar, šodien, kad ārā jūtama pavasara dvaša, sapratu, ka man nepatīk šī resnā sajūta, iedomājos, kad nāks vēl siltāks, gribēsies jaunas vasaras drēbītes iepirkt, bet ierastais 36 vai 38izm. būs par mazu. Tad nu es ar sevi jau 2.dienu runājos :) - ka jāsaņemas un pašai tak būs liels prieks, ka dienās, kad būs jau pavisam silts un būs jāmet nost biezās ziemas drēbes, es būšu slaida, skaista un arī pati labākā savam vīrietim un mana pašapziņa nebūs jāievaino. Pagaidām turos veiksmīgi :) Kā Jums ar motivāciju?

Līga :)
					Poste: 72
Līga :) (limited)
Publicēts: 06.03.2013 14:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2013 14:52:00 - Norina Rakstīja :
Sveikas!! Kopš vasaras esmu pieņēmusies svarā par 8kg.. vienīgais iemesls šim notikumam - garšo garšīgi paēst.. un daudz, pie kam vakaros :) Vakar, šodien, kad ārā jūtama pavasara dvaša, sapratu, ka ...
Sveika! Pagaidām man arī palīdz tieši tāda motivācija kā ir tev - drēbes. Savās esošajās drēbēs vairs nejūtos labi, kaut kas izspiežas, kaut kas veļas pāri...un tieši tā, ir tāda RESNUMA sajūta. Pavasaris taču nāk, un siltais džemperis tad būs jāvelk nost. Vienvārdsakot - parastā pavasara problēma. Gribās jau arī kādu drēbi jaunu iepirkt, bet pagaidām neriskēju :D Vīrs mani mīl, bet gribas jau arī pašai sevi mīlēt un spogulī raudzīties ar apmierinājuma un gandarījuma sajūtu.

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 06.03.2013 14:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2013 14:58:45 - Norina Rakstīja :
Sveikas!! Kopš vasaras esmu pieņēmusies svarā par 8kg.. vienīgais iemesls šim notikumam - garšo garšīgi paēst.. un daudz, pie kam vakaros :) Vakar, šodien, kad ārā jūtama pavasara dvaša, sapratu, k ...
Sveika! Man liekas ka vissliktākā motivācija ir darīt kaut ko kāda cita dēļ. Tikai un vienīgi ES un MAN, manai veselībai to vajag, manam skaistumam to vajag! :)

sonny
					Poste: 248
sonny (on-line)
Publicēts: 06.03.2013 15:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/03/2013 15:42:24 - Rakstīja :
es tieši nesen parevidēju savu drēbju skapi un izvilku priekšplānā kleitiņas, kas man derēja kad biju tievāka. tad nu šovasar skaidri zinu, ka atkal viņās ielīdīšu, un izskatīšos labi :) un noteikti savu cīņu ar liekiem kg attalgošu ar kādu jaunu kleitu :) tā nu es domāju un šķiet, ka šī priekš manis ir laba motivācija. Un vēl jau arī tas, ka šādī ēdot, mana pašsajūta ir daudz labāka, nav vairs tādas spiedošas sajūtas

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 11.03.2013 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2013 11:30:57 - Rakstīja :
http://www.justaonegirlrevolution.com/wp-content/uploads/2011/11/work-for.jpg
Šāda veida attēli un vārdu pērles man bieži vien liek padomāt un gūt jaunu motivāciju, kad prāts grib palaisties!
Jo cilvēka prāts padodas ātrāk, nekā ķermenis!

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 11.03.2013 11:35 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/03/2013 11:35:55 - Rakstīja :
Un jā, ir jāsaprot to, ka labāk lēnām, bet uz priekšu, nekā stāvēt uz vietas un krist atpakaļ! Es kaut kā beidzot esmu noticējusi sev, un arī tad, kad svars it kā stāv uz vietas, es zinu, ka esmu darījusi visu pēc labākās sirdsapziņas un galu galā, es šobrīd eju uz zāli un smagi strādāju ar spēka vingrojumiem, cilāju hanteles, lielus svarus, taisu smagus pietupienus ar papildus svaru rokās un līdz ar to saprotu, ka tauku masa iet prom, bet klāt nāk muskuļu masa!
Esmu arī sapratusi ka nav jāieciklējas tik ļoti ko rāda svari, bet to, ko rāda spogulis, to ir visvairāk jāņem vērā!!!
Vēlu veiksmi un pacietību un nepadoties pie sīkiem kritumiem!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās