Neko neatliec uz vēlāku laiku, jo vēlāk tev nebūs vieglāk. /Žans Pols/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Ceļojums uz siltajām zemēm


Līga :)
					Poste: 72
Līga :) (limited)
Publicēts: 08.02.2013 08:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2013 08:03:53 - Rakstīja :

Sveikas, meitenes!Man te pēc nedēļas ieplānots atvaļinājums uz siltākām zemēm. Vai kādai ir pieredze ar FD programmu atvaļinājumā viesnīcā kur all inclusive? Saprotu, ka visu programmu punkts punktā man nez vai sanāks izpildīt, bet negribētos arī atbraukt ar kilogramu plusā. Varbūt varat ko ieteikt vai padalīties ar savu pieredzi?


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2013 11:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2013 11:29:10 - Līga :) Rakstīja :
Sveikas, meitenes!Man te pēc nedēļas ieplānots atvaļinājums uz siltākām zemēm. Vai kādai ir pieredze ar FD programmu atvaļinājumā viesnīcā kur all inclusive? Saprotu, ka visu programmu punkts punktā m ...
Sveika, mana pozitīvākā pieredze bija Tunisijā, jo tur bija vieni dārzeņu salāti kuri man garšoja labāk par visu citu. Atceries par šķīvja principu, kad pusei no šķīvja ir jābūt dārzeņiem visās ēdienreizēs.  Ceļojumā parasti daudz PASTAIGU, dejas

sinderella
					Poste: 949
sinderella (on-line)
Publicēts: 09.02.2013 12:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/02/2013 12:23:56 - Rakstīja :
Labdien :) Biju pagājušajā vasarā,jūnijā, Turcijā, uz nedēļu, ar kādu svaru aizbraucu, ar tādu arī atbraucu :)
Kaut gan ēdu gan to ko deva lidmašīnā, nu to kas man garšoja, ēdu gan krodziņos, gan Dimčajos, bija Jāņu nedēļa, uzdzīvojām ar turku saldumiem un alu, bet....ir viens liels BET, tur ir atvaļinājums, tur ir smaidi, tur ir ekskursijas, jauni pozitīvi iespaidi masveidā, arī spraiga nakts dzīve, jūra, saule.... laimes zeme :)
All inclusive, vis Tavās rokās, pati varēsi piepildīt savu šķīvi!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās