Daba jokus nepazīst, tā vienmēr ir patiesa, nopietna, stingra. Kļūdas un maldi nāk no cilvēkiem. /J.V.Gēte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

PMS LIKSTAS


Sauļuks
					Poste: 24
Sauļuks (on-line)
Publicēts: 06.02.2013 18:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2013 18:54:09 - Rakstīja :
Gan jau visas meitenes zina,kas tas PMS par briesmoni,kas iezogās mūsu dzīvē katru mēnesi un nepamet mūs dažas dienas.Bet trakākais ir tas,kas notiek ar mūsu ēdienkarti šajās dažās dienās,kad pēkšņi sagribās tos ēdienus un tādos daudzumos,ka pajūk visi labie nodomi ievērot figūras draugu programmu.Mīļās meitenes,padalieties lūdzu ar saviem padomiem,kā šajā laikā izvairīties no kāres ēst nepareizi.Varbūt ir kādi īpaši produkti vai citi līdzekļi,kas piepilda punci un prātu,lai nestieptos roka pēc našķiem.Kā paiet šīs dienas,tā jau atkal viss ir labi un nav nekādu problēmu ar svara zaudēšanu.

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 07.02.2013 09:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2013 09:51:47 - Sauļuks Rakstīja :
Gan jau visas meitenes zina,kas tas PMS par briesmoni,kas iezogās mūsu dzīvē katru mēnesi un nepamet mūs dažas dienas.Bet trakākais ir tas,kas notiek ar mūsu ēdienkarti šajās dažās dienās,kad pēkšņi s ...
Esmu ievērojusi, ka man pēdējās dienās ļoti gribas KAUT KO JEBKO. Man patīk tad dažādot garšas. Piemēram, pēdējais garšas dažādinātājs man ir rupjmaize ar kečupu :D

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 07.02.2013 18:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/02/2013 18:16:40 - Rakstīja :
Es pārstāvu viedokli, ka vajag sev vienu dienu tajā PMS laikā atļaut to, ko gribas. Ja mānīsim sevi un centīsimies aizbāzt saldumvēlmi ar burkānu trauku, tad beigās būs vēl trakāk. Tā taču ir tikai reize mēnesī, ja tā padomā! Ideāli būtu, ja tajā laikā ieplānosi svinības - garastāvokļa maiņu pamanīsi mazāk, jo būsi ciemos pie jaukiem cilvēkiem, ka arī no svētku galda varēsi nobaudīt ko jauku. Un tad viss būs kārtībā! :) Galvenais - domāt labas domas un par to īpaši neuztraukties. Varbūt pēc tam būs plusiņš nākamajā nedēļā, bet tās 3 turpmākās nedēļas visu kompensēs :).

Līga :)
					Poste: 72
Līga :) (limited)
Publicēts: 08.02.2013 07:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2013 07:54:25 - Rakstīja :
Jā, man tāda pati problēma kā Sauļukam.  Ir tāda diena, kad nepārtraukti gribas ēst, kad tāds traks nemiers un liekas, ka prāts atteicies darboties. Iet iekšā viss pēc kārtas. Bet tad tā diena paiet un pēc PMS ir pat dienas, kad par ēdienu aizmirstas. Tāds iekšējs miers. Es īstenībā daru tā kā baibinjsh1 iesaka - saēdos to, ko gribas, jo tas burkānu trauks nepalīdzēs. Nevar to nemieru ar burkāniem nomierināt

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 08.02.2013 11:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/02/2013 11:30:31 - LaimesKaleja Rakstīja :
Piemēram, pēdējais garšas dažādinātājs man ir rupjmaize ar kečupu :D
Tādi grūtnieču jociņi :D

Sauļuks
					Poste: 24
Sauļuks (on-line)
Publicēts: 10.02.2013 09:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/02/2013 09:24:20 - Rakstīja :
Paldies,ļoti palīdz jūsu atbalsts!Galvenais,ka agrāk tā nebija,tāpēc arī jautāju,kā ir citām meitenēm...tās ēšanas dīvainības parādījās,kad beidzu barot savu trešo bērniņu,pirms kāda 1,5 gadiem,tagad dēliņam pavasarī būs jau 3.Man patika,tas atklājums ar rupjmaizi un kečupu....mans atklājums ir vēl dīvaināks rupjmaize,skābs ābols un pa virsu cīsiņš.

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 13.02.2013 10:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/02/2013 10:16:53 - melllene Rakstīja :
Tādi grūtnieču jociņi :D
Jā, es ik pa brītiņam ceru, ka mani ēšanas jocīgumi kaut ko nozīmē, bet pagaidām nekā..


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās