Arī miegs ir uzdevums, kas prasa koncentrāciju. /Zenta Mauriņa/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kápéc ir klát 1 kg péc pirmás dienas?


AijaG
					Poste: 9
AijaG (on-line)
Publicēts: 07.01.2013 14:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/01/2013 14:10:31 - Rakstīja :
Vakar uzsáku so programmu un sorít uzkápjot uz svariem, bija neliels soks...Klaat 1 kg!
.Udeni dzeru ap 2,5 litri dienaa. Uz svariem kaapju tikai no riita tuksaa duusaa. Arii vingroju stundu dienaa.Taapec man nav skaidrs kaapec ir par vakardienu 1 kg klaat.
Jaasaka, ka taadas porcijas kaa vakar , es ieprieks neesmu eedusi.

Vai kaadai ir bijis taapat?

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 07.01.2013 14:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/01/2013 14:22:44 - AijaG Rakstīja :
Vakar uzsáku so programmu un sorít uzkápjot uz svariem, bija neliels soks...Klaat 1 kg!.Udeni dzeru ap 2,5 litri dienaa. Uz svariem kaapju tikai no riita tuksaa duusaa. Arii vingroju stundu dienaa. ...
Sveika pulciņā. Pirmajā mēnesī organisms pamazām pierod pie jaunās "kārtības" un sapratīs, ka nav jāglabā viss, ko apēd, bet ik dienu varēs dabūt visu, ko organismam kārojas. Un kad organisms saprot, ka nav jātaupa un jākrāj, tad ir priecīgs izvadīt visu neveselīgi uzkrāto un lieko. Galvenais - dzer pietiekamā daudzumā ūdeni.

trakums
					Poste: 589
trakums (on-line)
Publicēts: 07.01.2013 14:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/01/2013 14:42:01 - Rakstīja :
Domāju, ka kāpšana katru dienu uz svariem nepalīdzēs, tā tikai tu sevi stresā iedzīsi...
Atceries arī tādus niekus, kā svaru turēšana vienā vietā, jo kaut kā t as ietekmējot rādītājus, ja sveras katru reizi citā istabas stūrī, jo grīda šķība vai kā tā!
Tāpat arī LaimsKaleja pateica pareizi, ļauj organismam pierast! Man gan nebija tā, ka pēc pirmās dienas, kad pirmo reizi uzsāku FD, būtu bijis klāt kilo, bet pa nedēļu nometu 500 gr. Bija laiks, kad svēros katru dienu, un svars tiešām staigāja apbrīnojami! Vienu dienu kg klāt, citu nost... Tāpēc jau laikam ir labāk svērties reizi nedēļā un neiespringt ikdienas svēršanās rituālā...

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 07.01.2013 14:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/01/2013 14:54:49 - Rakstīja :
Tas varetu but izskaidrojams ar to, ka pirms tam edi netik daudz, tapec pirmkart tiri fiziski tava kermeni ir liels apjoms partikas. Udens ari varbut tiek mazliet aizturets. Un kaa jau Laimeskaleja teica, tavs organisms pielagojas jaunajam ritmam un pagaidaam ir sokaa, ka sanem tik daudz partikas un nezina ko ar to isti darit, un galvenais - nezina, ka no sodienas vins ik dienu sanems noteiktu skaitu vienibu, darzenus un udeni, tapec vinam vairs nevajadzes kaut ko maksligi uzkrat. Gan vins tev padosies. :)

AijaG
					Poste: 9
AijaG (on-line)
Publicēts: 07.01.2013 21:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/01/2013 21:00:28 - Rakstīja :
Liels paldies par atbildeem! Loti ceru,ka svars driiz saaks kristies.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās