Par vecu cilvēku var uzskatīt tādu cilvēku, kurš noliecies, lai sasietu kurpju auklas, apdomā, ko vēl pie reizes tur lejā padarīt. /Dž. Bērnss/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Draudzes gavēnis 1 diena ned.


Lolija
					Poste: 6
Lolija (on-line)
Publicēts: 11.05.2012 13:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/05/2012 13:42:49 - Rakstīja :
Labdien!
Esmu kristīgā draudzē, kur ir ieviests 1 dienas gavēnis nedēļā. Principā jau katrs gavē, kā vēlas, bet var arī, atturoties no ēdiena. Kā tas tagad ies kopā ar FD? Vai FD atļauj, ja 1 diennakti nedēļā dzeršu tikai ūdeni? Vai nu jebbkurā gadījumā dzīvošu pilnīgi ne pēc programmas - varu arī, piemēram, par 17 punktiem izdzert sulas, kvasu u.c. b/a dzērienus. Vai šāda atslodzes (gavēņa) diena ir pieņemama? Tā ir jau no šovakara līdz rītvakaram - tagad domāju, ko lai dara?

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 11.05.2012 14:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/05/2012 14:20:01 - Lolija Rakstīja :
Labdien!Esmu kristīgā draudzē, kur ir ieviests 1 dienas gavēnis nedēļā. Principā jau katrs gavē, kā vēlas, bet var arī, atturoties no ēdiena. Kā tas tagad ies kopā ar FD? Vai FD atļauj, ja 1 diennakti ...
Nezinu īsti, bet cik dzirdēts, tad Inga Pūce ir pret atslodzes dienām.

zaika
					Poste: 204
zaika (on-line)
Publicēts: 11.05.2012 17:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/05/2012 17:06:12 - Lolija Rakstīja :
Labdien!Esmu kristīgā draudzē, kur ir ieviests 1 dienas gavēnis nedēļā. Principā jau katrs gavē, kā vēlas, bet var arī, atturoties no ēdiena. Kā tas tagad ies kopā ar FD? Vai FD atļauj, ja 1 diennakti ...
Es nezinu ka iet kopa ar FD, bet, manuprat, ja taisot atslodzes dienas, juties labi un nedari to sakostiem zobiem, tad kapec gan ne? Es ari agrak tadas ieveroju - vai nu tikai udeni, vai tikai kefiru! Un jutos loti labi, tikai atceros, ka sakuma ta pagrutak bija, jo ir pierasts, ka edam pa dienu un kaut ari kefirs/udens piepilda kungi, psihologiski no sakuma bija japiestrada pie ta
Un vel es domaju, ka tas ir ka kuram cilvekam, zinu dazas savas pazinas, kuras to nemaz nevar izdarit, jo sak sapet galva, ir slikta passajuta un nak reiboni (man gan ta nebija)!
Bet, ja taisi atslodzes dienas, tad nu gan vajadzetu (ka jau mineju) udeni vai kefiru, vai paninas, ja garso), bet ne sulas/kvasus u.c. ar cukuru/saldinatajiem bagatus dzerienus, jo tad ta nebus atslodze un nekada organisma attirisanas (vai svara samazinasana, atkariba kads merkis) nenotiks!
Nu ta luk es domaju

Lolija
					Poste: 6
Lolija (on-line)
Publicēts: 11.05.2012 20:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/05/2012 20:56:50 - Rakstīja :
Paldies, meitenes! Ņemšu vērā ieteikumus!!!

Elio (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.04.2013 14:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2013 14:39:00 - Rakstīja :
Neko nebūs tas pareizākais risinājums.. jo organismam vajag uzņemt visas nepieciešamās uzturvielas attiecīgā daudzumā lai tas normāli var funkcionēt..


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās