Pārnākot mājās agri, vīrs domā, ko palasīt, bet pārnākot vēlu, ko sacerēt. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Nav pat īsti liekais svars, bet...


Norina
					Poste: 13
Norina (on-line)
Publicēts: 22.03.2012 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/03/2012 14:15:30 - Rakstīja :
Sveiciens!
Pēdējos gadus svars ir stabils.. stāv uz vietas - uz maniem 170.5cm auguma 64-65kg. Esmu diezgan aktīva, nedēļā sanāk kādi 3-4-5 treniņi. Arī ēšanu cenšos vairāk vai mazāk kontrolēt, zinu, kas ir veselīgs un ēdams, kas nav, skaitu kkal.. Bet, protams, man kā dzīvam cilvēkam mēdz būt arī rīšanas lēkmes.. Nav gan baigi bieži un tie arī nav vakari, bet ir.. Tātad jautājums - vai šeit ir kāda daiļava, kurai ir līdzīga situācija, kura vēlas tikt vaļā no saviem pēdējiem 3-4kg? Man tas vnk šķiet nereāli :(

Xiacinte (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 11:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 11:36:10 - Rakstīja :

Man arī līdzīga situācija, vienīgi mērķis nedaudz tālāks, vēlos - 7 kg. Bet dzīves veids arī tāds pats - treniņi vairākas reizes nedēļā, ir zināšanas par veselīgu uzturu, ko pamatā arī cenšos ievērot, bet kā jau Tu saki - ar rīšanas lēkmēm pa vidu. Svars stāv uz vietas, bet gribas tomēr dabūt tos dažus kg nost. Tāpēc arī esmu šeit. Mani secinājumi pēc pirmajām 10 dienām - esmu ēdusi par daudz. Veselīgi, bet par daudz. Piem., ļoti garšo auzu pārslu putra, varu to ēst ļoti daudz. Pirmajā rītā, kad sāku skaitīt vienības - nosvēru. Ārprāc - viena mana brokastu putras porcija jau bija 6 vienības, kas ir dienas norma labības vienībām. Tāpat ar pusdienām - vesels šķīvis ar salātiem+ paciņa Mocarellas siers. Paskatos cik vienības - 4. kas jau ir ļoti daudz. Arī augļi garšoja daudz, daudz, kurus arī ēdu non-stopā, jo kas tad ir augļi - veselīga uztura neatņemama sastāvdaļa. Izrādās - pa daudz. Nu tā - pēc pirmās nedēļas ir nost 0,7 kg. Redzēs kā ies tālāk!


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.03.2012 13:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 13:23:34 - Xiacinte Rakstīja :
Man arī līdzīga situācija, vienīgi mērķis nedaudz tālāks, vēlos - 7 kg. Bet dzīves veids arī tāds pats - treniņi vairākas reizes nedēļā, ir zināšanas par veselīgu uzturu, ko pamatā arī cenšos ievērot, ...
Man LOTI patika Tava atbilde :)
Vēl piebildei, reizēm ir priekštati, ka kautkas ir veselīgs, lai gan patiesībā nav. Piem. Mana draudzene domā, ka tievē, jo ēd no rītiem sausās brokastis, kuru nosaukumā ir SLAIDUMS un tikai 20% šokolādes

Xiacinte (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 15:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 15:14:26 - melllene Rakstīja :
Man LOTI patika Tava atbilde :) Vēl piebildei, reizēm ir priekštati, ka kautkas ir veselīgs, lai gan patiesībā nav. Piem. Mana draudzene domā, ka tievē, jo ēd no rītiem sausās brokastis, kuru nosauku ...
Paldies:) Nav par šo tēmu, bet starp citu - mēs, Mellene, esam pazīstamas! Daudzus gadus atpakaļ (bērnībā) kopā ravējām bietes (pie Lietuvas robežas)... Varbūt atceries šādu vasaru?

Xiacinte (on-line)
Publicēts: 23.03.2012 15:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 15:16:36 - Rakstīja :
Un tieši Tava skaistā bilde, kurā esi skaistajā, zilajā kleitā nomotivēja mani saņemties un būt šeit!!!!

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.03.2012 15:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 15:27:14 - Xiacinte Rakstīja :
Paldies:) Nav par šo tēmu, bet starp citu - mēs, Mellene, esam pazīstamas! Daudzus gadus atpakaļ (bērnībā) kopā ravējām bietes (pie Lietuvas robežas)... Varbūt atceries šādu vasaru?
Vai tad to var aizmirst? :) Bilde gan miglaina - tomēr atsevišķas epizodes atmiņā palikušas.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.03.2012 22:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2012 22:17:00 - Xiacinte Rakstīja :
Man arī līdzīga situācija, vienīgi mērķis nedaudz tālāks, vēlos - 7 kg. Bet dzīves veids arī tāds pats - treniņi vairākas reizes nedēļā, ir zināšanas par veselīgu uzturu, ko pamatā arī cenšos ievērot, ...

Pievienojos melllenes komentāram - nudien labi uzrakstīts!  Šī parasti ir tā problēma cilvēkiem, kuriem šķiet, ka ēd taču veselīgi (bet par daudzumu aizmirstas :) )!


annely
					Poste: 181
annely (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 09:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 09:51:29 - Norina Rakstīja :
vai šeit ir kāda daiļava, kurai ir līdzīga situācija, kura vēlas tikt vaļā no saviem pēdējiem 3-4kg? Man tas vnk šķiet nereāli :(

Sveika!

Jā, man arī tāda pati situācija :) Un lai gan citām tie ir "pēdējie" kilogrami, no kuriem jātiek vaļā un lielums jau ir izdarīts - mums tie ir gan pirmie, gan pēdējie un nepaspējam izbaudīt motivējošo kilogramu ripojumu...

Un tā kā tas notiek ļoti lēni un dažu labu nedēļu nekustās nekas, tad man personīgi ļoti jāstrādā ar sevi, lai tam visam neatmestu ar roku, jo ja vairākas nedēļas nekas nekustas, tad motivācija manāmi saķobās  Bet visādi citādi pieturos pie domas, ka veselīgi dzīvot ir forši un patīkami 


Norina
					Poste: 13
Norina (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 11:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 11:25:09 - Rakstīja :
NU jā... uz mani tik neattiecas pārāk lieli porciju lielumi un iedoma, ka zinu, kas ir veselīgs, kas nav..Jo kā rakstīju, ka skaitu un sveru utt.. + ir arī ļoti liela informācijas bagāža par to, kas tiešām ir veselīgs un, kas nav. Piem., man šīs standarta 16v ir daudz par maz, pat ja treniņu dienās pielieku tās 2v, tad ar to normāli jūtos tikai pirmo nedēļu, tad sākas nespēki, nervozitāte, kam seko liela ogh uzņemšana.. Principā - kā pa vāveres riteni. Nespēju atrast to pareizo ciparu, kas man būtu jāēd. Esmu bijusi arī sporta laborat. uz kalorimetriju, man ir salīdzinoši lēna vielmaiņa, diemžēl, bet neskatoties uz to, man treniņu dienās ir atļauts uzņemt līdz 1600kkal. Šis cipars pēc FD sastāda 20v.. bet tas jau pēc FD ir bišku par daudz (ja nemaldos). Esmu nolēmusi iet uz VC4, panēsāt nedēļu to kalorimetrijas aproci, tad arī no tiem cipariem ņemt nost 15-20%.

Xiacinte (on-line)
Publicēts: 26.03.2012 11:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/03/2012 11:39:54 - Norina Rakstīja :
NU jā... uz mani tik neattiecas pārāk lieli porciju lielumi un iedoma, ka zinu, kas ir veselīgs, kas nav..Jo kā rakstīju, ka skaitu un sveru utt.. + ir arī ļoti liela informācijas bagāža par to, kas t ...
Kāda trenere (kad sūdzējos par lielo ēstgribu pēc treniņiem) ieteica samazināt treniņu slodzi. Pasekot līdzi pulsam treniņu laikā, lai tas nepārsniedz aerobās slodzes normu. Sākumā man bija grūti to pieņemt, jo ja nebiju vingrojusi ar pilnu atdevi tā, ka knapi "izvelkos" no treniņu zāles - bija sajūta, ka neesmu vingrojusi vispār. Bet pēc tam izmēģināju nedaudz lēnāku tempu, īsti gandarījuma sajūtas pēc treniņa nebija, taču taisnība- tajā vakarā man tik dikti vairs ēst negribējās, kā pēc sevis "izdzīšanas" treniņa. Un gandarījuma sajūta jau principā ir tikai "mūsu galvās" - ko un priekš kā mēs daram. Tagad gan jāatzīstas 1-2x nedēļā eju uz diezgan smagiem treniņiem, taču daru to tikai tāpēc, ka man tie ļoti patīk. Izbaudu šos treniņus tik ļoti. Bet zinot to, ka pēc tam ļoti gribēsies ēst un daudz, jau laikus sevi "ieprogrammēju", ka iztikšu ar savām atlikušājām vienībām un ne gramu vairāk. Pagaidām turos!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās