Īsts prieks nerodas ne no bagātības uzburtās bezrūpības, ne no cilvēku uzslavām, bet gan no tā, ka varam būt dzīvē noderīgi. /V.T.Grenfelds/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Svara saglabāšana


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 13.03.2012 10:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/03/2012 10:31:50 - Rakstīja :
Sveikas, mīļās tievētājas! Pēc foruma meiteņu ieteikuma, nolēmu atvērt šo diskusiju, lai varam šeit runāt un diskutēt par un ap svaru saglabāšanu, pēc tam, kad ir sasniegts mērķa svars! Es savu mērķa svaru sasniedzu nu jau kādu laiku atpakaļ, ir liels gandarījums! Taču nereti sāk iekšā skanēt "slikta" maza balstiņa, kas apgalvo, ka es takš  varu atļauties panašķēties utt, jo esmu takš sasniegusi to ko gribēju utt... bet nē, tā tam nevajadzētu būt un ļoti gribas šim visam pieiet tā pa visiem 100% un sadzīvot ar FD visu dzīvi, izzināt visu līdz sīkumiem un varbūt pavilkt līdzi vēl kādu, kas šobrīd ir līdzīgā stadijā pēc mērķa svara sasniegšanas, ka īsti nezin, ko tad tagad darīt un kā būt! 
Meitenes parunāsim par šo tēmu, es centīšos padalīties arī ar saviem secinājumiem un to kā man iet! Ceru, ka šeit ar mums padalīsies jau pieredzējušas tievētājas ar saviem ieteikumiem un pastāstīs, kā tad īsti notiek šis pārejas process uz ideālo vienību noteikšanu utt! Saulainu šo dienu visām! 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 13.03.2012 12:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/03/2012 12:44:08 - Rakstīja :
Paldies par šo tēmu!

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 10:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 10:48:10 - Rakstīja :
Sveikas! Lai sevi disciplinētu un saņemtos beidzot, vēlos uzsākt tādu kārtīgu ideālo vienību noteikšanas maratonu! Pietiek dzīvot tādā aptuvenā V daudzumā, ne šis ne tas...
 Tātad šorīt nosveroties svars ir 63 kg! šodien pievienošu pie kopējā vienību skaita 1 LV - tātad kopējais vienību skaits būs 17V! Esmu sagatavojusi sev ēdienu visai dienā, ierodoties darbā ar 3 ēdienu traucinjiem + augļu krājumiem! 
Nospraužu sev mērķi: noskaidrot atļauto vienību daudzumu sev, lai varu arī turpmāk veselīgi dzīvot pēc FD un būt slaida, vesela, laimīga!!!
Es ceru ka pareiza pieeja par tām V, jo īpaši daudz informācija neesmu nekur šeit atradusi par svara saglabāšanas tēmu! Ja ko darīšu nepareizi, lūdzu labojiet mani! 
Liels izaicinājums man ir priekšā gaidāmais vakars, laiks kad manī pamostas mazais monstriņš- izēdājs... Mājās gatavotā jogurta un augļu mušļa izēdājs piemēram mani apmeklāja vakar, jo biju par maz paņēmusi līdzi ēdienu uz darbu, vakarā pārrodoties no darba bija liela izsalkuma sajūta, un sāta sajūta nedeva nekas! Tātad secinājums: ir jāpaņem uz darbu vismaz 3 trauciņi ar ēdienu! 


GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 12:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 12:06:20 - Minkinja Rakstīja :
Tātad secinājums: ir jāpaņem uz darbu vismaz 3 trauciņi ar ēdienu!

Es esmu tikai ceļa sākumā, bet vēlos tikai apstiprināt par kārbiņām uz darbu. Tā tiešām ir--- ka arī es ņemu 3 kārbiņas uz darbu un vakarā atgriežoties mājās nav bada sajūtas.

Ēdiens esot jāed tikko gatavots,  bet dzīve ievieš savas korekcijas un es tāpēc izvēlos visu sagatavot vakarā un uzskatu, ka tas ir labākais variants.

Lai veicas svara saglabāšana un nostiprināšana.  

 


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 13:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 13:23:51 - GIRU Rakstīja :
Es esmu tikai ceļa sākumā, bet vēlos tikai apstiprināt par kārbiņām uz darbu. Tā tiešām ir--- ka arī es ņemu 3 kārbiņas uz darbu un vakarā atgriežoties mājās nav bada sajūtas. Ēdiens esot jāed tikko ...
GIRU lai arī Tev veicas un izdodas sasniegt savu mērķi! Strādājošiem cilvēkiem jau tā ir ka nekas cits neatliek, ka jāgatavo iepriekšējā vakarā! Un mums FD meitenēm tas vispār ir īpašs rituāls! Pilna soma ar ēdamo un uz priekšu!  Turklāt man ir tā, ka man darbā nav kur uzsildīt ēdienu, un nav arī īsti piemērotas vietas kur paēst, sanāk ēst pie sava galda, ar domu, ka kuru katru brīdi var ienākt kāds un es tur sēžu ar saviem trauciņiem!  darba devējs nav par to padomājis... Tādēļ jāliek lietā izdoma par to ko ņemt līdzi! un ir tā ka brīziem organisms burtiski pieprasa kaut ko siltu pusdienas, tad jāiet uz kafejnīcu! Bet ar visu to esmu pierādījums, ka tas nav šķērslis, lai tievētu! 

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 14:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 14:57:09 - Minkinja Rakstīja :
...ir tā ka brīziem organisms burtiski pieprasa kaut ko siltu pusdienas, tad jāiet uz kafejnīcu! Bet ar visu to esmu pierādījums, ka tas nav šķērslis, lai tievētu! 
Varbūt tev vajag iegādāties termosomu? Es gan esmu savējo pirkusi bērnu veikalā bērnu pārtikas uzglabāšanai, bet esmu to arī lietojusi, lai paņemtu līdzi siltu ēdienu sev. Tās somas lieliski uztur siltumu vairākas stundas. 4h laikā ēdiens ir pat vēl karsts. Iespējams ir kaut kādas termosomas, kas nav "speciāli bērniem", tad noteikti tās ir lētākas. (bērni tomēr ir bizness :D)

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 15:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 15:09:16 - Rakstīja :
Tā kā arī esmu starp tām, kas sasniegušas mērķa svaru...
FD iestājos 20.oktobrī. Pēc 4 mēnešu darba esmu atbrīvojusies no 11kg un tikusi pie sava mērķa svara. Ir pagājis mēnesis kopš tās laimīgās dienas, kad ideālo skaitli ieraudzīju uz svariem, un pēdējā mēneša laikā mācos nevis tievēt, bet noturēt.
Ēdu daudz maz pēc programmas. Arī dienās, kad neskaitu vienības, un dienās, kad tās dubultīgi pārtērēju našķos, tomēr vienmēr pārliecinos (nosveru), ka apēdu vismaz 600g dārzeņu. Ar ūdens dzeršanu nekad nav bijušas problēmas. Tāpat ar sportošanu neesmu uz jūs - ikdienā staigājos ar bērnu pa lauku (sanāk vismaz 1.5-2h dienā) un reizēm vakaros tieku palaista uz sporta klubu. Un tā dzīvojot, pat atļaujoties krietni vairāk našķu kā tievēšanas procesā, mēneša laikā, tieši šodien svari rāda precīzu ideālā mērķa svaru. 
Tomēr, lai cik ideāli tas neizklausītos, šobrīd vairāk dzīvoju pēc principa - ēdu daudz maz pēc programmas, reizēm atļaujoties vairāk augļu, vairāk gaļas, vairāk siera, šad tad arī krietni vairāk našķu, bet, kad uz svariem ieraugu kaut ko mazliet par daudz, tad atkal pāris tuvākās dienas rūpīgi visu pierakstu savu 16V ietvaros. Un tā tomēr nav "uzturēšana". Tā ir nedaudz dzīvošanās "augšup-lejup". Apsveicu Minkinju, kas nolēmusi atrast savas noturēšanas vienības. Es laikam neesmu tik stipra, lai veselu nedēļu ēstu tieši 17V, pēc tam veselu nedēļu tieši 18V utt., lai atrastu savu vienību skaitu. Jo tiklīdz tu ēd 6 dienas 17V, bet septītajā apēd kaut ko ne tā, tā svara pieaugums vai kritums vairs nav objektīvs (jāpaiet laikam, kamēr tas nepareizi apēstais noslāņojas, tā teikt). Un varbūt "augšup-lejup" arī nemaz nav tik slikta taktika. Ja vien "augšup" neņem pārsvaru pār "lejup" =)))

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 15:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 15:19:17 - LaimesKaleja Rakstīja :
Es laikam neesmu tik stipra, lai veselu nedēļu ēstu tieši 17V, pēc tam veselu nedēļu tieši 18V utt., lai atrastu savu vienību skaitu.
Par šo arī es baidos...  Bet varbūt vienkārši šis teikums ir jāpārvērš - Es esmu stipra, lai veselu nedēļu ēstu tieši 17V, pēc tam nedēļu tieši 18V, lai atrastu savu vienību skaitu!!!  Un jāmēģina turēties pie tā! eh, cik ļoti interesētu piemēram Unas komentāri par šo procesu! 

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 15:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 15:20:20 - LaimesKaleja Rakstīja :
Varbūt tev vajag iegādāties termosomu? Es gan esmu savējo pirkusi bērnu veikalā bērnu pārtikas uzglabāšanai, bet esmu to arī lietojusi, lai paņemtu līdzi siltu ēdienu sev. Tās somas lieliski uztur sil ...
ooo, paldies LaimesKalēja! Nebija ienācis prātā par termosomu! Lūkosim ko darīt lietas labā! :)

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 15:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 15:43:19 - Minkinja Rakstīja :
ooo, paldies LaimesKalēja! Nebija ienācis prātā par termosomu! Lūkosim ko darīt lietas labā! :)
 Par somām nezinu, bet es, lai saglabātu siltu ēdienu, to lieku pārtikas termosā/ termotraukā. Savējo puslitrīgo pirku Maximā ar atlaidēm par 3,5 ls. Priekšstatam ielikšu linku kāds tas  izskatās (tik šis dārgāks un krāsaināks, man tikai no metāla).Trauks siltumu saglabā tiešām ilgi- pēc 6 h riktīgi karstu ēdienu var ēst. Uz darbu šajā traukā ņemu gan zupas, gan sautējumus, gan putras, gan omleti , gan putraimus (rīsus, griķus, prosu utt.) un virpusē vēl uzlieku ceptu gaļas vai zivs  gabaliņu. Tākā jebko tur var likt iekšā un viss būs silts. Un trauku arī varot izmantot, lai saglabātu ēdienu aukstu. To gan neesmu mēģinājusi, bet vasarā taisos tādā veidā uz darba nest aukstās zupas
http://www.brivi.lv/turisma_trauki/p_141091

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 15:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 15:51:06 - Milimetriņš Rakstīja :
 Par somām nezinu, bet es, lai saglabātu siltu ēdienu, to lieku pārtikas termosā/ termotraukā.
Termoss pārtikai. Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdēju! Kruta! Tikai 0.5l man noteikti būtu par maz. Tur jau tikai dārzeņi vien ietu iekšā. Gan jau ir pieejami arī lielāki.

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 16:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 16:03:56 - LaimesKaleja Rakstīja :
Termoss pārtikai. Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdēju! Kruta! Tikai 0.5l man noteikti būtu par maz. Tur jau tikai dārzeņi vien ietu iekšā. Gan jau ir pieejami arī lielāki.
Ir, ir lielāki. Tik lielāku nepirku, jo to neērti būtu somā  ielikt. Un arī baigā stiepšana sanāktu. Šis vairāk domāts, lai tikai pusdienām paņemtu siltu zupu, griķus, sautējumu utt. Dārzeņus, tad lieku citā trauciņā svaigus- gabaliņos sagrieztus vai salātiņos sataisītus.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 14.03.2012 23:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/03/2012 23:40:22 - LaimesKaleja Rakstīja :
Tā kā arī esmu starp tām, kas sasniegušas mērķa svaru... FD iestājos 20.oktobrī. Pēc 4 mēnešu darba esmu atbrīvojusies no 11kg un tikusi pie sava mērķa svara. Ir pagājis mēnesis kopš tās laimīgās die ...

Super rezultáti-4 ménesos 11 kg!!! Un loti motivéjosi,lai noéstu savus uzéstos 7  kg.


Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 20.03.2012 11:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/03/2012 11:32:16 - Rakstīja :
Sveikas! Ir pagājusi nedēļa, šorīt uzkāpjot uz svariem tie rādīja 62.9 kg, tātad -0.100kg... Bet ar lielu kaunēšanos nākas atzīties, ka man sanāca sagrēkoties pāris dienas un pārsniegt 17 V daudzumu!  tā kā jau Laimeskalēja teica, ja sanāk sagrēkot, tad  sis svara kritums nav pašlaik objektīvs! eh... tādēļ esmu apjukusi un ko tad darīt tālāk, vēl nedēļu ēst 17V, vai kā? par cik nezinu, kā rīkoties,  es nolēmu šodien doties uz FD klātienes nodarbībām, jo jūtu ka bez profesionāļa palīdzības būs grūti... forums un Jūs visas esat super, tomēr gribas atkal ko jaunu, gribas izmēģināt kādu svaigu dvesmu šajā procesā un klātienes nodarbības manuprāt būs lieliska pārmaiņa.... ziniet, un man pat šorīt radās ideja, ka varbūt varētu mēģināt notievēt vēl tos  liekos 3 kg... un sasniegt savu pašu, pašu sākotnējo mērķi 60kg...procesa gaitā nezinu kādēļ es paliku pie 63 kg... kas zin varbūt vienkārši bēgu no šī svara saglabāšanas procesa???  Tagad rakstot, pieņēmu lēmumu, notievēt līdz 60 kg un tālāk konsultējoties ar zinātājiem nodarbībās arī sākt savu īsto svara stabilizācijas maratonu! 

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 28.03.2012 10:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2012 10:30:39 - Rakstīja :
sveikas!
Gribas ļoti padalīties ar jums par to kas ir noticis un ko esmu sapratusi pa šo laiku kopš mana pēdējā ieraksta!  Šodien es varu teikt, ka pareizs bija man lēmums sākt apmeklēt klātienes nodarbības!  ir atkal stiimuls darboties!  tā tomēr ir nepieciešama un neatņemama sastāvdaļa tievēšanas procesā un arī pēc tam, kad sāc veselīgu uzturu uztvert kā dzīvesveidu!  Es tagad eju uz katru nodarbību ar tik lielu interesi, ko tad mums šodien jaunu pastāstīs! tas ir tik jauki līdz kaulam izprast un saprast piemeram visus gremošanas procesus, par to kā pārtika pārstrādājas vēderā utt... tad nu es esmu nonākusi pie slēdziena, ka lai veiksmīgi notievētu un veselīgi dzīvotu, vajag ļoti daudz vairāk papildus informāciju par visu organismā notiekošo, par veselīgiem produktiem utt! un domaju ka klātienes nodarbības ir lieliska vieta kur šo informāciju iegūt, kā arī papildus info protams šeit forumā no Jums visām!
Tad nu tā, nezinu kā man tas sanāca, bet apmeklējot nodarbības pa nedēļu man izdevās nokausēt - 1kg! Līdz lielajam mērķim palikuši 3 kg! Redzēsim kā ies tālāk! Lai Jums jauka diena visām! 

Elīna.
					Poste: 1327
Elīna. (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 28.03.2012 11:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2012 11:29:13 - Minkinja Rakstīja :
pa nedēļu man izdevās nokausēt - 1kg! Līdz lielajam mērķim palikuši 3 kg! Redzēsim kā ies tālāk! Lai Jums jauka diena visām!
Super, lielisks rezultāts, vesels kilo pa nedēļu, woow, redz kā ir, arī tādu mīnusu var dabūt, ja līdz mērķim palicis vairs pāris liekie kg

GIRU
					Poste: 192
GIRU (on-line)
Publicēts: 28.03.2012 13:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2012 13:26:25 - Minkinja Rakstīja :
..................pa nedēļu man izdevās nokausēt - 1kg! Līdz lielajam mērķim palikuši 3 kg! Redzēsim kā ies tālāk! Lai Jums jauka diena visām!

Loti labi rezultāti

Apsveicu. Informāciju par visu organismā notiekošo tiešām ir svarīgi zināt un saprast, šai domai es piekrītu uz visiem 100%. Tātad ir jāmīl savs ķermenis, jāmāk paprasīt piedošana, ja jūti, ka esi nodarījis  pāri, jāizprot un jāpalutina............


Viesis
Publicēts: 28.03.2012 14:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2012 14:21:44 - Rakstīja :
Sveikas! Lasīju, ka apspriedāt termosus pārtikai. Man ir viens jautājums - vai tas saglabā pārtiku siltu (piem., griķus) siltus arī tad, ja nav pilnīgi pilns? Vai tam tomēr obligāti jābūt līdz augšai piepildītam?

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 28.03.2012 14:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/03/2012 14:56:37 - Rakstīja :
Sveikas! Lasīju, ka apspriedāt termosus pārtikai. Man ir viens jautājums - vai tas saglabā pārtiku siltu (piem., griķus) siltus arī tad, ja nav pilnīgi pilns? Vai tam tomēr obligāti jābūt līdz augšai ...
Jā, saglabā siltu  arī ja nav pilns. Vienīgi tad laikam tiešām ātrāk pārtika paliek aukstāka nekā, ja termoss  pilns. Bet baigos pētījumus neesmu veikusi Jo parasti to ko ielieku apēdu jau pēc 3-5 stundām un tad viss ir silts, lai cik daudz būtu ielikts. Viss atkarīgs arī no tā cik karsts ēdiens termosā ielikts. Ja tikko vārīts un pirms tam termoss vēl paskalots ar karstu ūdeni, tad pilnīgi noteikti ēdiens vēl ilgi būs silts, pat karsts

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 29.03.2012 09:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/03/2012 09:37:29 - Elīna. Rakstīja :
Super, lielisks rezultāts, vesels kilo pa nedēļu, woow, redz kā ir, arī tādu mīnusu var dabūt, ja līdz mērķim palicis vairs pāris liekie kg
Jā izrādās, ka var dabūt -1 kg!   Jau jūtu uz sava ķermeņa to -1 kg, jūtos priecīgāka, laimīgāka, veselāka un iekšā ir sajūta, ka varu visu! 

Minkinja
					Poste: 188
Minkinja (on-line)
Publicēts: 29.03.2012 09:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/03/2012 09:41:52 - GIRU Rakstīja :
Loti labi rezultāti Apsveicu. Informāciju par visu organismā notiekošo tiešām ir svarīgi zināt un saprast, šai domai es piekrītu uz visiem 100%. Tātad ir jāmīl savs ķermenis, jāmāk paprasīt piedošana ...
Paldies GIRU! 

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 29.03.2012 22:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/03/2012 22:04:05 - Rakstīja :
Minkinja - super, ka Tev sanāk! Un lieliski, ka izlēmi izveidot šādu diskusiju, jo tas gandrīz visām ir lielākais bubulis! Jautājums - kas tad notiek tad, kad mērķis sasniegts! Una ar to daudz strādā nodarbībās, tomēr arī tāda ikdienas diskusija ar viedokļu apmaiņu būs ļoti noderīga! 
Par termosiem runājot, man šķiet, ka man ir 1l termoss, skaitās zupu termoss. Pirms dažiem mēnešiem pirku DOMO veikalā, maksāja ap 10ls. Ļoti labs! Esmu likusi i putru, i zupu, i arī kartupeļus un gaļiņu. Uz sešām, septiņām stundām viss turas karsts vai , sliktākajā gadījumā, silts. Ja tur vairāk par 12 stundām, tad ēdiens kļūst auksts - nav jau nekāds burvju līdzeklis tas termoss.  Tomēr esmu ļoti apmierināta ar savu pirkumu! Daudzreiz sanāk salikt pilnu līdz augšai ar, piemēram, putru, un tad sanāk 2 personām vai arī 2 ēdienreizēm silts ēdiens! IESAKU visiem, kuriem apnicis mūžīgi ēst aukstu ēdienu darbā, vai arī kuri mēdz pakļauties mirkļa vājumam un aiziet uz kafejnīcu, lai tikai siltu ēdienu dabūtu. Šis maksā tikai 10ls, bet ietaupījums (vismaz man bija!) nākotnē sanāk stipri vairāk kā tie 10ls! Plus vēl - ir vēl lielāka iespēja, ka ievērosi vienības, kā arī vakarā nepiemeklēs bada sajūta! 



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās