Cilvēka dzīve, tāpat kā fabula, tiek vērtēta, nevis pēc tās garuma, bet pēc satura. /Seneka/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Par Oriflame Wellness kokteiļiem


AnnaLLL
					Poste: 12
AnnaLLL (on-line)
Publicēts: 16.02.2012 10:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/02/2012 10:38:26 - Rakstīja :
Labadiena visiem!:) Es te katru rītu aizķeros pie sīka jautājuma. No rītiem kā otrās brokastis dzeru Oriflame Wellness kokteili - tas ir pulveris, ko sajauc ar 1 glāzi piena un sakuļ. Piens man sanāk 1 CV un kokteiļpulvera karote - arī 1 vienība (jo rakstīts, ka porcijā ir 70 kcal... es piešķiebju vēl šķipsniņu klāt, tā ka vienība sanāk). Nu re, bet piefiksējot plānotājā prātoju, pie kā lai to pieskaita. Pie našķiem tak nē, skaitās veselīgs un pie tam ar saldinātāju nevis cukuru... nu tad sastāvs: 
zirņu proteīns, ābolu pulveris, olas, sūkalu-piena proteīns, kakao pulveris, mežrozīšu paaugļi, vistu olu albumīns, aromāts, cukurbiešu šķiedras, askorbīnskābe. Un procentuāli tas ir tā:
proteīni - 39%
ogļhidrāti - 31%
tauki  - 10%
diētiskās šķiedrvietas - 11%
Sāku to dzert pirms gada kā "olbaltumu kokteili", esmu pieradusi (ir garšīgs un arī forši, ka tiešām dod sāta sajūtu uz vairākām stundām), bet tas jau nav 100% olbaltums... tā nu prātoju, kā lai skaitu... varbūt kā 0,5 CV un 0,5 LV ? (...bet tie 10% mistisko tauku klusi un nemanāmi paliek gaisā... :D)

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 16.02.2012 10:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/02/2012 10:47:28 - Rakstīja :

Sveika! Nezinu,ko Tev teiks citas FD meitenes,bet ja ir ieksá no visa ká pa druscinam un ísti nevar saprast kur skaitít,es pieméram tad skaitu pie labíbas vieníbám.


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 16.02.2012 21:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/02/2012 21:47:28 - denia Rakstīja :
Sveika! Nezinu,ko Tev teiks citas FD meitenes,bet ja ir ieksá no visa ká pa druscinam un ísti nevar saprast kur skaitít,es pieméram tad skaitu pie labíbas vieníbám.
Es arī tā darītu. Un nevis uztvert to kā našķi, bet vienkārši kā papildinājumu ikdienas uzturam. Tāpat jau arī par "našķiem" saucamā vēl viena riekstos iztērēta ATV, vēl viena augļu vienība... It kā tie nav sliktie našķi (kā, piemēram, nez kādu E vielu cepumi), bet tomēr no LV jāatņem nost. Tad jau laikam arī kokteilis ietu turpat.
Vai arī mans otrs variants būtu likt to vienu vienību pie olbaltumu vienībām. It īpaši aktuāli tas būtu, ja es nevarētu apēst 3v gaļā, biezpienā, zivīs un olās. :)
Es skatītos, cik man kurā dienā liela vajadzība pēc ov vai lv.

AnnaLLL
					Poste: 12
AnnaLLL (on-line)
Publicēts: 17.02.2012 00:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/02/2012 00:19:06 - Rakstīja :
Paldies par ieteikumiem.:) 

Elio (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.04.2013 14:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2013 14:46:28 - Rakstīja :
Kamdēļ lietot uztura aizvietotājus ja vius var panākt ar parastu uzturu.. ? saprotui ja tas būtu uzturabagātinātājs bet nejau aizvietotājs.. manuprāt tas ir tikai slinkiem vai nezinošiem cilvēkiem domāts un ne tas labākais veids


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās