Kam nav darba dienu, nav arī svētdienu. /R. Kaudzīte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Lapa "brīvdienu" pļāpām


Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 10.02.2012 19:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/02/2012 19:59:15 - Rakstīja :
Uzreiz jūtams - klāt ir brīvdienas!  Forumā "kapa" klusums... Nu tad tās retās tievētājas, kuras vēlas papļāpāt par šo un to, par it neko arī brīvdienās, čalojam šeit! 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 10.02.2012 23:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/02/2012 23:09:14 - Rakstīja :
Mans piektdienas vakars izdevies. Vēl 19:30 uzēdu dažas V pa virsu, toties pārējais vakars pagājis bez vilinājumiem. Kad jūtu tuvojas badīgais noskaņojums, paēdu laicīgi, lai nav jāplosās gar ledusskapi naktī.

kuku6a
					Poste: 365
kuku6a (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 11.02.2012 00:02 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 00:02:04 - Rakstīja :
Svaikas meitenes!
Es cenšos arī brīvdienās iegriezties forumā un piedalīties diskusijās.
Gribu uzdot jums jautājumu un palūgt ieteikumu:
rīt mamma teica, ka ienāks ciemos un sen nav ēdusi vistas spārniņus, ta ka rīt varētu uztaisīt vistas spārniņu tusiņu. Man tie arī garšo, bet negribētos uzņemt pa daudz vienības. Ko jus ieteiksiet man šim tusiņam? Kā rīkoties rītdien, lai nebūtu apestas pa daudz vienības? Visu dienu neēst gaļu un atstāt tās uz vakaru? Un varbūt arī kādu no labības vienības aizvietot ar gaļu?

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 04:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 04:25:15 - Rakstīja :
Spārniņos ir daudz ādas un tā baumo, ka zem ādas vistām esot tauki  


Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 11:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 11:03:37 - melllene Rakstīja :
Mans piektdienas vakars izdevies. Vēl 19:30 uzēdu dažas V pa virsu, toties pārējais vakars pagājis bez vilinājumiem. Kad jūtu tuvojas badīgais noskaņojums, paēdu laicīgi, lai nav jāplosās gar ledusska ...
Es V nepārēdu, pat nedaēdu, bet toties alko bija par daudz (ne jau viena nieka 1/2 glāze vīna...)  Toties bija vakara dejas, gan jau būs OK... 

Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 11:07:44 - Manon Rakstīja :
Spārniņos ir daudz ādas un tā baumo, ka zem ādas vistām esot tauki  
Loģiski spriežot tā varētu būt... Putniem jo īpaši, jo cik esmu redzējusi, ne velti vistām, zosīm, pīlēm utt. uz spalvām ūdens lāses ripo nost kā dzītas, jo spalvas ir ar tauku kārtiņu vai kā tur...

Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 11:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 11:09:52 - Rakstīja :
Man šodien ūdens uzņemšana pietiekamā daudzumā nebūs problēma... 

Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 11:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 11:12:34 - Lady_Mom Rakstīja :
Man šodien ūdens uzņemšana pietiekamā daudzumā nebūs problēma... 
Bet šodien esmu ierindā un skaitu V.  Ceru, ka piektdienas vakars neatspaidosies uz otrdienas svaru!  Starpcitu, bija patīkami baļļukā sēdēt pie galdiņa un nedomāt par ievilkto vēderu, lai neizspiežas nesmukumi - jutos diezgan brīvi. 

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 14:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 14:11:13 - Lady_Mom Rakstīja :
Bet šodien esmu ierindā un skaitu V.  Ceru, ka piektdienas vakars neatspaidosies uz otrdienas svaru!  Starpcitu, bija patīkami baļļukā sēdēt pie galdiņa un nedomāt par ievilkto vēderu, lai neizspiežas ...
O, kā es gaidu to brīdi, kad nebūs jāievelk vēders! Varētu būt liels atvieglojums...

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 14:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 14:20:21 - Lady_Mom Rakstīja :
Es V nepārēdu, pat nedaēdu, bet toties alko bija par daudz (ne jau viena nieka 1/2 glāze vīna...)  Toties bija vakara dejas, gan jau būs OK... 
Man arī ir problēmas ar visu vienību apēšanu. Nākas dažkārt stumt sev iekšā, lai viss būtu apēsts. Ja izvāra dārzeņu zupu, tad to 1 vienību ir pagrūti apēst. Svaigā veidā ir vieglāk pieveikt. Turpmāk, šķiet, būs jāpiedomā vairāk pie produktu izvēles, jāņem kāds treknāks siers. Ķelmēnu rupjmaize arī lieti noder, jo tur uz 100g 3,5 punkti un tās sanāk 2 šķēles 

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 15:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 15:03:12 - kuku6a Rakstīja :
Svaikas meitenes!Es cenšos arī brīvdienās iegriezties forumā un piedalīties diskusijās.Gribu uzdot jums jautājumu un palūgt ieteikumu:rīt mamma teica, ka ienāks ciemos un sen nav ēdusi vistas spārniņu ...
Spārniņos tiešām ir lielākoties āda. Ieteikums uztaisīt uzkodas no vistas filejas. Nupat pēdējā "Ievā" bija labuy uzkodu receptes. Īsumā tā: sagriež fileju 3-5 daļas, viegli izklapē no abām pusēm (ieteic starp 2 plēvēm), pāris minūtes pacep no abām pusēm, tad uzliek dazādas piedevas - olīvu, siera galaliņu, tomāta škēlīti. vītināta šķiņka ķēlīti un iz 5-7 minūtēm liek cepeškrāsnī. Izņem, rotā ar oļlīām (kur to nav bijis, pesto mērces kripucīt, fetas siera gabaliņu, rozmarīna zariņu , pētersīļu vai bazilika lapiņu. Ēd karstu

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 15:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 15:04:36 - Rakstīja :
Au, cik kļūidu, atvainojos, ka nepārlasīju! Tur bija jābūt: rotā ar olīvām...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 11.02.2012 15:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 15:09:15 - Rakstīja :
Es tieši tāpat kā Auša ieteiktu, pagatavot vismaz sev (ciemiņu var ēst arī vistu spārniņus) fileju. Spārniņi un FD nekādi nelīmejas kopā. V ietaupīšana vakaram novedīs pie izēšanās vakarā. Es parasti visu dienu ēdu pa laikiem kā parasti un pietaupu vakariņām vajadzīgo, bet tā lai iekļautos 2LV, 1max 2OV.

kuku6a
					Poste: 365
kuku6a (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 11.02.2012 15:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 15:41:47 - Rakstīja :
Nu jā... Es protams saprotu ka labāk uztaisīt uzkodas no vistas filejas. Bet ja, piemēram, garšo tieši torte Cielaviņa, gruti taču aizvietot to ar augļu želeju vai jogurt, vai nē? Gribas apēst tieši Cielaviņas gabaliņu...

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 19:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 19:07:03 - kuku6a Rakstīja :
Nu jā... Es protams saprotu ka labāk uztaisīt uzkodas no vistas filejas. Bet ja, piemēram, garšo tieši torte Cielaviņa, gruti taču aizvietot to ar augļu želeju vai jogurt, vai nē? Gribas apēst tieši C ...
Tievai arī būt gribas...

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 19:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 19:11:12 - kuku6a Rakstīja :
Nu jā... Es protams saprotu ka labāk uztaisīt uzkodas no vistas filejas. Bet ja, piemēram, garšo tieši torte Cielaviņa, gruti taču aizvietot to ar augļu želeju vai jogurt, vai nē? Gribas apēst tieši C ...
Var jau droši vien apēst kādus 1, 2 spārniņus, lai tā kāre apmierināta un tālāk ēst garšīgās vistas uzkodiņas :)

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 19:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 19:11:49 - Rakstīja :
es gan nezinu - tikai minu 

sandraniks
					Poste: 101
sandraniks (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 19:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 19:53:19 - kuku6a Rakstīja :
Nu jā... Es protams saprotu ka labāk uztaisīt uzkodas no vistas filejas. Bet ja, piemēram, garšo tieši torte Cielaviņa, gruti taču aizvietot to ar augļu želeju vai jogurt, vai nē? Gribas apēst tieši C ...
Nu ja tik ļoti, ļoti gribās to našķi, to Cielaviņas gabaliņu, nu ņem un apēd, bez sirdsapziņas pārmetumiem, otrā dienā vairāk dārzeņu un ūdens, un būs labi. Ja man sagribās kādu našķi tad ņemu piem to savu zefīru vai bulciņu vai kūciņu, ar lielu krūzi tējas0,5L klāt, apēd un vairs neko negribās, vēders pilns.Nu protams attiecīgi noskaita arī vienības. Tad citrreiz padomāsi vai ēdīsi kūku vai porciju ar dārzeņiem kartupeļiem un liesu gaļu, sanāks Vienības līdzvērtīgi. Bet citrreiz ir tā ka daudz nemaz nevajag, kā mazu gabaliņu, lai garšu izjustu un pietiek.

Meks (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 20:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 20:01:43 - kuku6a Rakstīja :
Nu jā... Es protams saprotu ka labāk uztaisīt uzkodas no vistas filejas. Bet ja, piemēram, garšo tieši torte Cielaviņa, gruti taču aizvietot to ar augļu želeju vai jogurt, vai nē? Gribas apēst tieši C ...
Katru dienu taču Cielaviņu nepērk un ja tie tiešām ir svētki, tad apēd to Cielaviņas gabalu , lai miers. Par vistas spārniņiem - uzliec vienu uz šķīvja un klāt dārzeņus. Varbūt, kad būsi apēdusi dārzeņus un to vienu vistas spārniņu, nemaz vairāk negribēsies. Vai arī uzliec vienu spārniņu un pārējos liec filejas gabaliņus. Jo nevajag tik stikti sev nogriezt kā ar nazi, ka Cielaviņu nedrīkst. Kāpēc nedrīkst mazu gabaliņu, ja tas nav dienu dienā? Ja tik ļoti iegrožosi sevi un svētku svinēšanas laikā neapēdīsi to gabaliņu, tad pēc tam nepabaidies, ka norausies uz kaut ko citu un pat iespējams uz to, kas nemaz nav tik garšīgs kā Cielaviņa. Tad jau labāk to baudu noķert no Cielaviņas gabaliņa. Vismaz man tā ir!  

Meks (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 20:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 20:17:23 - Rakstīja :
Man atkal brīvdienās šādas domas pa galvu jaucas - kā sadzīvot ar savu problēmu (liekais svars ir mana problēma, kuru risinu) un daudz maz godīgi arī ar citiem? Katra mēs tievējam sev pašai un viss pārējais nāks klāt kā bonuss par paveikto - komplimenti, sajūtas, vīra , ka varu izskatīties tā, uc. jaukumi, kas saistās ar slaidumu. BET ... kā nekļūt par egoisti, kurai jāēd tikos un tikos, kura to ēdīs un to neēdīs, kura uzvelkas tikko kāds mājinieks piemin vārdu diēta, kura salikusi savu plauktu ledusskapī un citus tur klāt nelaiž ... kā to visu padarīt sadzīviski harmonisku? Jo, piemēram, ja kādam manam mājiniekam svarīga būtu dziedāšana, skriešana vai adīšana un lūzt vai plīst viņam tieši tikos un tikos vajadzētu dziedāt, skriet vai adīt - es laikam no tā prātā sajuktu! Tāpēc es mācos kā sadzīvot ar sevi un lai mana tievēšana nedarītu pāri maniem tuviniekiem , kas, piemēram notika šorīt no rīta, kad burtiski uzsprāgu par to, ka meita pajautāja pilnīgi nevainīgu jautājumu - cik tajā un tajā produktā ir kalorijas! Varbūt viss ir stulbi, ko tagad sarakstīju, bet kaut kā šodien nespēju saprast kā darīties, lai mājās būtu miers, kādam mājās ir jābūt? 

Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 11.02.2012 22:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
11/02/2012 22:08:34 - Rakstīja :
Grrr, man šodien ar V kaut kā ačgārni sanāca, ko līdz nācās vakariņot ārpus mājas.  Nu centos, jau centos vismaz uz aci "nosvērt" apēsto daudzumu un sarēķināt V. Aptuvenais V daudzums tā kā būtu, bet ne īsti atbilstoši grupām. 

sveta77
					Poste: 815
sveta77 (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 10:01 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 10:01:31 - Lady_Mom Rakstīja :
Grrr, man šodien ar V kaut kā ačgārni sanāca, ko līdz nācās vakariņot ārpus mājas. Nu centos, jau centos vismaz uz aci "nosvērt" apēsto daudzumu un sarēķināt V. Aptuvenais V daudzums tā kā būtu, bet ...

Es vakar sagrēkoju,bet neko šodien strikti pie V.Grūti brīvdienās sevi kontrolēt,kaut kā jāmācāsbez datora grūti, jo kad gribās ēst ,precīzāk našķoties,es ieeju forumā un kaut ko uzrakstu


AnnaLLL
					Poste: 12
AnnaLLL (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 11:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 11:44:45 - Meks Rakstīja :
Man atkal brīvdienās šādas domas pa galvu jaucas - kā sadzīvot ar savu problēmu (liekais svars ir mana problēma, kuru risinu) un daudz maz godīgi arī ar citiem? Katra mēs tievējam sev pašai un viss pā ...
Atļaujos būs egoistiska... bet tikai tāpēc, ka vīra man nav (sen šķīros). Dzīvoju kopā ar pieaugušu dēlu un dēla draudzeni, nu.. strikti ieviesu atsevišķo ēšanu. Plaukti ledusskapī utt, un viss... Ja sadomājam, cits citu uzcienājam, protams, bet ikdienas ēšana ir pilnīgi atsevišķa. Jaunieši bieži sadomā pavakariņot ar sapirktiem kebabiem utml... Meitene tieva kā diedziņš, bet dēls gan depīgs... taču par veselīgu ēšanu negrib ne dzirdēt.:(

AnnaLLL
					Poste: 12
AnnaLLL (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 11:50 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 11:50:15 - Rakstīja :
Šodien, piemēram, ejam ar maniem jauniešiem pusdienās ēst suši (iepirkti kuponi). Tā nu es lauzu galvu - kādus maki man izvēlēties... :) vismazāk vienību būtu tikai ar gurķi.. :D ehh, nu nee...  tomēr velk uz jūras veltēm... un labi daudz..:) Lai nu  kā, suši nav pārāk vienībietilpīgi, nebūs tik traki. 

airi
					Poste: 241
airi (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 13:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 13:39:29 - Meks Rakstīja :
Man atkal brīvdienās šādas domas pa galvu jaucas - kā sadzīvot ar savu problēmu (liekais svars ir mana problēma, kuru risinu) un daudz maz godīgi arī ar citiem? Katra mēs tievējam sev pašai un viss pā ...
Te nu jāsaka, ka viss ir galvā... Problēma, es skatos ir tajā, ka pārak esi saspringusi un tāpēc arī uzsprāgsti no tā, ka piemin to, ar ko tik ļoti dzīvo. Varbūt Tev skauž, ka visi citi var ēst, ko ienāk prātā? Varbūt vairāk ar humoru atbildēt, ja kāds piemin dietu, kalorijas utt. Vai arī vienkārši izskaidro, meitai arī noteikti sāk interesēt kalorijas, ja mamma pievērš pastiprinātu uzmanību ēdieniem. Ja kāds ko grib no Tava atsevišķā plaukta, priecājies, ēdīs pareizāk! Tātad esi izvēlējusies regulāras ēdienreizes, bet ja tas rada lielas problēmas ar pārējiem mājiniekiem, varbūt vismaz to var koriģēt pēc apstākļiem? Lai beigās nenorautos vispār... Man mājās ir divas meitas, viena labprāt ēd manu tagadējo ēdienu, otra, kas ir tieva kā skals, grib ēst kā malkascirtējs. Varbūt viņa ēd ne pārāk daudz, bet nu trekni un cepti. Ar to man ģimenē arī sanak konflikti, ka es netaisu to, ko viņa grib. Reizēm piekāpjos, bet tad pie krāsnī ceptas cūkgaļas ar kartupeļiem klāt pielieku dārzeņus un ir arī man ko ēst! Bet vina jau man liela, 18 gadi, tā nu pati var uztaisīt, ja negrib ēst to kas ir. 

Meks (on-line)
Publicēts: 12.02.2012 16:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
12/02/2012 16:44:07 - airi Rakstīja :
Te nu jāsaka, ka viss ir galvā...
Protams, ka galvā!  Labi to saprotu, tāpēc cenšos tikt galā ar sevi un citiem. Psihologam noteikti būtu, ko teikt par dažiem maniem izgājieniem.  Gan jau būs labi, šodien jau jūtos sakarīgāka.  Pašai nevajag tik pastiprināti pievērst tam uzmanību un tad jau arī pārējie nepievērsīs. Viss jau ir pašu galvās un pašu rociņās. Un tas, ko mēs paši izdarām vai neizdarām (te vairāk domāju negausīgu ēšanu), tas jau atkarīgs tikai no mums pašiem! Vai nu tikai pastiepjās tā rociņa pakaļ , vai arī pastiepjās un arī paņemās kaut kas garšīgi trekns!  Esmu diezgan godīgi nodzīvojusi šo nedēļu, tāpēc otrdien šķiet, ka būs ļoti labi rezultāti! 
Bet tas, ko mēģinu sevī lauzt - būs iejūtīgākai pret citu svarīgajām lietām, jo tāpat kā man svara nomešana, tā maniem mājiniekiem ir citas viņiem svarīgas lietas, kuras reizēm ne visai labi gribu izprast ...  Bet es cenšos ... 

Lady_Mom
					Poste: 106
Lady_Mom (on-line)
Publicēts: 17.02.2012 21:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/02/2012 21:58:38 - Rakstīja :
Un atkal vīns manā glāzē... 

Kā jūs izbaidāt brīvdienas? 

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 18.02.2012 03:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2012 03:54:08 - Lady_Mom Rakstīja :
Un atkal vīns manā glāzē... Kā jūs izbaidāt brīvdienas? 
Šodien viss pēc programmas, rīt izbrauciens visas dienas garumā - jāņem līdzi ēdamais, citādi nebūs labi. Pēc labās atskaites palaidos un 2 dienas neapēdu dienā noteiktās vienības. 

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.02.2012 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2012 10:39:02 - Lady_Mom Rakstīja :
Kā jūs izbaidāt brīvdienas? 
Pastaiga, pašcepts braunijs (pirmo reizi šodien cepu, ceru, ka būs sanācis), smiekli un prieki! Mērķis ievērot V skaitu un pēc 19:00 aizvērt muti.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.02.2012 10:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2012 10:39:52 - Manon Rakstīja :
Šodien viss pēc programmas, rīt izbrauciens visas dienas garumā - jāņem līdzi ēdamais, citādi nebūs labi. Pēc labās atskaites palaidos un 2 dienas neapēdu dienā noteiktās vienības. 
Man vakar bija izbrauciens visas dienas garumā. Līdzi bija viss vajadzīgais, un par to LOTI priecājos. Dārzeņu salāti mašīnā pie izsalkuma garšo daudzreiz labāk

nikona
					Poste: 20
nikona (on-line)
Publicēts: 18.02.2012 10:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2012 10:51:05 - Rakstīja :
Labrīt ! Es te galīgi jauniņa tievētāja (domāju pēc tievēšanas ne pēc vecuma) . Pirmā nedēļa tikai ,redzēs kas tur sanāks ,pagaidām ir starta svars  ,pa nedēļu vairs neesmu kāpusi uz svariem ,ceru ka būšu patīkami pārsteigta ,kaut gan man jau liekas ,ka ēdu vairāk nekā agrāk ,tikai proporcijas citas ,dārzeņi bija tikai smukumam . Mājinieki arī aizdomīgi skatās ,ka zupa divos katlos un brokastu maize nokrauta ar salātu lapām 

Milimetriņš
					Poste: 417
Milimetriņš (on-line)
Publicēts: 18.02.2012 18:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/02/2012 18:36:32 - Rakstīja :
Brīvdienas rit labi. Bija gan pastaiga 30 min  (ar līkumiem uz vēlēšanu iecirkni), gan 2 stundas vingrošana sporta klubā. Šodien izlēmu uztaisīt pēc Melllenes receptes biezpiena bulciņas ar kakao un picu. Bulciņas jau siltas apēdu, ņamm, ņamm, pica vēl cepas, bet pēc smaržas jūtu, ka būs laba

Meks (on-line)
Publicēts: 19.02.2012 14:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
19/02/2012 14:33:53 - nikona Rakstīja :
Labrīt ! Es te galīgi jauniņa tievētāja (domāju pēc tievēšanas ne pēc vecuma) . Pirmā nedēļa tikai ,redzēs kas tur sanāks ,pagaidām ir starta svars  ,pa nedēļu vairs neesmu kāpusi uz svariem ,ceru ka ...
Ja viss rit pēc programmas, būsi pat ļoti patīkami pārsteigta! 

vinetū (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 20.02.2012 09:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2012 09:49:16 - Meks Rakstīja :
Man atkal brīvdienās šādas domas pa galvu jaucas - kā sadzīvot ar savu problēmu (liekais svars ir mana problēma, kuru risinu) un daudz maz godīgi arī ar citiem? Katra mēs tievējam sev pašai un viss pā ...
Manuprāt, Tev ir jāiemācās tik ļoti uz visu neiespringt, jāiemācās tievēšanu uztvert vieglāk, citādi sanāk sevis mocīšana un pati sāc sevi uztvert kā tādu mocekli un žēlot!Ja ļausies tievēšanas procesam ar prieku būs vieglāk.Es, piemēram, neiedalu mājās ledusskapī sev atsevišķu plauktu, neispringstu uz to, ko ēdīšu, tai pat laikā nodrošinos, lai mājās vienmēr būtu dažādi dārzeņi un lietas, ko varu ēst.Attiecībā uz to, ko citi saka,es arī raugos ar smaidu, mana piecgadīgā meita arī pajautā vai tad to tu drīksti, mammīt, ēst, kolēģi arī smaida par kaloriju skaitīšanu, nu un, lai:) es esmu pārliecināta par to, ko daru, un jūtos lieliski:)Tā, ka turies, strādā ar sevi un kā saka manas grupas vadītāja Inga, vajag ielādēt jaunu programmu, stāsti sev nevis to, ka tev liekais svars ir problēma, bet gan to, ka tu tievē, ar katru dienu tu paliec skaistāka un tievāka un laimīgāka un dari to ar prieku, izbaudu tievēšanas procesu, lai izdodās!

Meks (on-line)
Publicēts: 20.02.2012 23:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/02/2012 23:09:49 - vinetū Rakstīja :
Manuprāt, Tev ir jāiemācās tik ļoti uz visu neiespringt, jāiemācās tievēšanu uztvert vieglāk, citādi sanāk sevis mocīšana un pati sāc sevi uztvert kā tādu mocekli un žēlot!Ja ļausies tievēšanas proces ...
Paldies, Vinetū! Es jau mācos un man šķiet, ka jau ar labiem panākumiem!  


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās