Būt saskaņā ar visumu, Dabu, sevi, tāds būtu katra cilvēka veselības pamats. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Lai man izdodas!


Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 06.02.2012 03:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 03:32:52 - Rakstīja :
Labvakar.
Šeit nu esmu jau 4. dienu pievienojusies draudzīgajam tievētāju pulciņam! Sveru 73,5 uz 170. Mans mērķis ir 65kg

Agrāk biju ļoti sportiska, līdz guvu traumas un ar fiziskajām aktivitātēm pārstāju būt draugos. Tolaik svēru 62kg. Tad arī nemanot svars sāka nākt klāt, bet ne katastrofāli. Līdz es iedzīvojos attiecībās, no kurām vienīgo glābiņu varēja meklēt karbonādēs un tā kilograms pa kilogramam... līdz 4 gadu laikā svars bija 85kg! Dažu mēnešu laikā, kad atbrīvojos no šīm attiecībām, svars pats no sevis tik pat nemanot kā bija uzaudzis, noripoja arī nost.  Nu jau vairākus gadus tā arī dzīvoju - robežās no  71 līdz 75kg. Cik daudz dod tas, ka galvā viss sakārtojas! Nu ir arī iegadījies piemērots laiks, lai noripinātu nost atlikušo lieko bagāžu.

Nekad mūžā nekādas diētas vēl neesmu mēģinājusi (atskaitot reiz to 1nedēļas diētu ar kāpostu zupas ēšanu), bet šobrīd to daru ne tikai slaida auguma vārdā, kas, protams ir galvenā motivācija, bet arī tādēļ, ka vēlos iemācīties dzīvot, ēst veselīgi, lai būtu harmonijā ar savu prātu un ķermeni, jo tas ir ieguvums mūžam. 
Nost to tauku aizsargmētelīti!

4dienas jau kā cenšos dzīvot pēc FD principiem, bet tā māksla tik viegli rokās nedodas. Ne tādēļ, ka nevarētu turēties pretim kārdinājumiem, bet tāpēc, ka tās 3 dienas arī pagāja, kamēr sapratu kā viss ir jārēķina. Apsveicu sevi ar pirmo pareizi izrēķināto dienu  Ā un vēl - man ir pieejami tikai mehāniskie svari tāpēc svara kritumu varēšu manīt tikai ik pēc apm. pus kilograma.
Lai visām izdodas!

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 06.02.2012 11:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 11:28:23 - Manon Rakstīja :
Nekad mūžā nekādas diētas vēl neesmu mēģinājusi (atskaitot reiz to 1nedēļas diētu ar kāpostu zupas ēšanu), bet šobrīd to daru ne tikai slaida auguma vārdā, kas, protams ir galvenā motivācija, bet arī ...
Apsveicu ar pievienošanos. Un nesauksim šo par diētu. Sauksim šo par dzīvesveidu! Tas gan daudz patīkamāk izklausās (jo ēst taču var absolūti visu), gan lielāka taisnība - veselība tev arī noteikti pateiks paldies! 

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 06.02.2012 15:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 15:10:07 - LaimesKaleja Rakstīja :
Apsveicu ar pievienošanos. Un nesauksim šo par diētu. Sauksim šo par dzīvesveidu! Tas gan daudz patīkamāk izklausās (jo ēst taču var absolūti visu), gan lielāka taisnība - veselība tev arī noteikti pa ...
Paldies! Jā, nudien, par veselīgu dzīvesveidu!


Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 06.02.2012 15:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 15:10:20 - Rakstīja :
Rīts šorīt interesants - svari rāda par kilogramu mazāk! Pat uzliku brilles, lai paskatītos vēlreiz 

sveta77
					Poste: 815
sveta77 (on-line)
Publicēts: 06.02.2012 15:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 15:24:28 - Manon Rakstīja :
Rīts šorīt interesants - svari rāda par kilogramu mazāk! Pat uzliku brilles, lai paskatītos vēlreiz
Forši!

Manon
					Poste: 120
Manon (on-line)
Publicēts: 06.02.2012 18:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 18:09:48 - Rakstīja :
atradu šādu kalkulatoru, ar daudzām fizisko aktivitāšu opcijām. Pa vidu-tešais links zaļā krāsā.
http://www.caloriesperhour.com/index_burn.php  
un bonusa vienības tādā gadījumā es rēķinu tā pat - 80kcl=1 vienība ?

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 06.02.2012 20:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/02/2012 20:36:22 - Manon Rakstīja :
atradu šādu kalkulatoru, ar daudzām fizisko aktivitāšu opcijām. Pa vidu-tešais links zaļā krāsā.http://www.caloriesperhour.com/index_burn.php  un bonusa vienības tādā gadījumā es rēķinu tā pat - 80kcl ...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās