Gan prātam, gan neprātam ir savas iemītas takas. /Francis Usāns/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Bet es nepadošos!


Agiii (on-line)
Publicēts: 31.01.2012 08:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2012 08:49:38 - Rakstīja :
Nu tā, šorīt uzkāpu uz svariem un +200g. Tikai trešā nedēļa, bet jau kg+. Gāju uz darbu un domās pārskrēju pāri visai pagājušajai nedēļai. Varbūt tādēl, ka bijusi spraiga nedēļa un nav bijis laika pierakstīt ko apēdu, vai arī kalcija porcija ir neprecīza vai vispār iztrūkst, vai varbūt kāds nāšķis par daudz. Nu tādas pārdomas mani pārņēmušas. Vai varētu būt tā, ka es pagrēkoju iepriekšējā nedēļa un tas atspoguļojās uz šo??? Pakomentējiet, kā jūs rīkojaties kad īsti nesaprotat svara pieauguma iemeslu!?? Bet es nenolaidīšu rokas..... Veiskmīgu dienu!

ieva_
					Poste: 93
ieva_ (on-line)
Publicēts: 31.01.2012 11:22 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2012 11:22:21 - Agiii Rakstīja :
Vai varētu būt tā, ka es pagrēkoju iepriekšējā nedēļa un tas atspoguļojās uz šo??? Pakomentējiet, kā jūs rīkojaties kad īsti nesaprotat svara pieauguma iemeslu!?? Bet es nenolaidīšu rokas..... Veiskmī ...
Iespējams, ka tikai tagad parādās "grēku" sekas, bet var arī būt tā, ka iepriekšējā dienā kas sāļāks ir apēsts, tāpēc ķermenis aiztur šķidrumu un tas parādās uz svariem.
Man arī šonedēļ, pēc 2 ļoti veiksmīgām nedēļām, ir plusiņš, bet es pārāk nepārdzīvoju. Gribējās jau līdz zvaigznītei aizstiepties, bet nekas..kas lēni nāk, tas labi nāk. 
Nesatraucies, un turies pie programmas, neaizmirstot par ūdens dzeršanu un fiziskajām aktivitātēm! 

auša
					Poste: 407
auša (on-line)
Publicēts: 31.01.2012 13:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2012 13:12:01 - Agiii Rakstīja :
Nu tā, šorīt uzkāpu uz svariem un +200g. Tikai trešā nedēļa, bet jau kg+. Gāju uz darbu un domās pārskrēju pāri visai pagājušajai nedēļai. Varbūt tādēl, ka bijusi spraiga nedēļa un nav bijis laika pie ...
Tieši tā ir bijis ( un ne vienreiz vien) arī man. Kad nepierakstu, grūtāk kontrolēt,  ko neesmu pareizi  apēdusi. Un - par daudz. Tad svars stāv uz vietas vai nāk klāt. Lai vieglāk veiktos ar vienību uzskaiti, der ieiet fotogalerijās. Tur LaimesKalēja ir ielikusi "Plānotājs kabatā" . Izdrukājot vai pēc sāda principa uztaisot savu "kalendārīti", to var ņemt rokassomiņā un vuienmēr atzīmēt, no kādām grupām ir apēsta kārtējā uzkoda. Un tad būs

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 31.01.2012 14:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2012 14:15:21 - Rakstīja :
Es atkal par tādiem +/- simts gramiem īpaši nestresoju. Ja esmu pareizi pēc FD principiem dzīvojusi, parasti ir apmēram 800g mīnusā pa nedēļu. Ja esmu kaut vienu dienu apēdusi par daudz, par sāļu, par vēlu, par našķainu, tad skaidrs arī, ka divi - trīs simti grami plusā iespējams ir tikai šī rīta rādījums.
Man ir bijis pat tā, ka 2.dienā pēc tusiņa uz svariem ir pusotrs kilograms vairāk kā 3.dienā pēc tusiņa. Vienkārši tusiņā uzņemtajam ir jāpaspēj "apstrādāties" un "izvadīties" no organisma.

Agiii (on-line)
Publicēts: 31.01.2012 15:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
31/01/2012 15:45:50 - Rakstīja :
Paldies, es jau gan uz bēdām trīs končas noēdu, bet šodien aeirobika, tā kā ceru, ka neies labumā!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās