Mīla zaudē savu skaistumu, kad to atstāj godīgums. /Ž. Ž. Ruso/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Lauvēna 4., 5. un 6. diena - diskvalifikācija un maratons


lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 20.04.2009 11:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2009 11:52:26 - Rakstīja :
Lēkājot pa deju grīdu enerģija kūsā kūsādama... Brīvdienās priekā dalījos ar pārējiem mājiniekiem - meitu un vīru! Mazā tādu brīnumu bija redzējusi "Zelta boulingā", tādēļ nevarēja vien nociesties, kad izmēģinās. Prieku sagādāja tas, ka īsti zaudēt šajā spēlē nevar (bet bērniem tā nepatīk zaudēt spēlēs...), tāpēc meitas sajūsmai nebija robežu, sākumā gan lūdza, lai to butiņu uz aizmuguri nospiežu es, bet beigu beigās iepraktizējās un jau pa 2 dienām jau paspēja izveidot savu iemīļoto dziesmo topu! Savukārt man bija miers, jo spēlei ir vieglā vadība ar kāju, kur bērns pats mierīgi var pārslēgt dziesmas, nospiest start un aiziet - pa bultiņām, bet mamma tikmēr var gatavot vakariņas vai gludināt veļu! Vai vienkārši atpūsties, galu galā!
Pavērojot, kā veicas mazajai, arī vīrs pieteicās "pastaigāt", pa deju grīdu - sameklēja dziesmas bez lecieniem (jo sporta trauma - celis - vēl liek sevi manīt un lai netraumētu to vēl vairāk, pagaidām no lecienime ir jāatturas) un iejutās iesācēja lomā... Lai gan priekš iesācēja viņam pārāk labi veicās, jo viņš atļāvās pārsist visus manus rekordus. Uz maniem iebildumiem, ka es arī taču gribu palēkāt, man tika pateikts - tu taču Easy līmenī jau visu proti, ļauj man pamācīties Novice līmeni...
Ar vārdu sakot - es tiku diskvalificēta uz divām dienām no deju grīdas un man netika ļauts uz tās pat uzkāpt...
Svētdien vakarā gan, kad jau visi noguruši piesēda pavērties Zelta talantus, es pa kluso uzlīdu uz deju grīdas un izmēģināju maratona distanci (labi, ka tie nebija 42 kilometri, bet tikai 4 dziesmas), teikšu tā - pagrūti nolēkāt 4 dziesmas no vietas, it īpaši, ja bultiņu kombinācijas nav no vieglākajām, bet toties fiziskā ziņā ir sajūta, ka esi nolēkājusi pus stundu... :)
Rezumējums: 1. ja gribi būt vienīgais spēlētājs uz deju grīdas un netikt diskvalificēts uz vairākām dienām par pārāk lielu centību, tad tā ir rūpīgi jāslēpj no mājiniekiem (vai arī vēl labāka doma - iegādāties paralēlās deju grīdas un lēkāt trijatā... )
2. Priecē spēles vieglā vadība un tas, ka zaudētāju šajā spēlē nav - īpaši tas priecē bērnus!
3. Maratons tiešām ir maratons vārda īstajā nozīmē...

P.S. Ar nožēlu jāsecina, ka man ir atlikusi viena diena, lai izpētītu un paeksperimentētu uz deju grīdas, taču zinu pavisam noteikti, ka nekas cits neatliks, kā iegādāties sev šo spēli, jo bez tās vairs nevaru iedomāties ne savu, ne mājinieku dzīvi...


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 20.04.2009 13:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2009 13:18:24 - Rakstīja :
Bāc, Tu tik superīgi komentē, Lauveen, ka man arī gribas nopirkt!!!

lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 20.04.2009 14:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2009 14:03:00 - mumins1980 Rakstīja :
Bāc, Tu tik superīgi komentē, Lauveen, ka man arī gribas nopirkt!!!
- jāsāk domāt par savas rokas izmēģināšanu reklāmas biznesā!

P.S. Žēl ka nevar ar Terīni vienoties par dubulto izmēģināšanas nedēļu...

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 20.04.2009 16:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
20/04/2009 16:37:15 - lauveens Rakstīja :
- jāsāk domāt par savas rokas izmēģināšanu reklāmas biznesā! P.S. Žēl ka nevar ar Terīni vienoties par dubulto izmēģināšanas nedēļu...
Lauvēn, bet aiz Tevis ar stāv rinda uz eksperimentēšanu, piem. es

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 21.04.2009 14:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2009 14:34:28 - latss Rakstīja :
Lauvēn, bet aiz Tevis ar stāv rinda uz eksperimentēšanu, piem. es
Lats, kad nāksi pakaļ savam eksperimenta komplektam?  Rīt tas būs birojā!

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 21.04.2009 16:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2009 16:29:28 - teriine Rakstīja :
Lats, kad nāksi pakaļ savam eksperimenta komplektam? Rīt tas būs birojā!
Ui, tad jau,  hmm, varbūt 5dien vai 1dien labāk? Patiesībā varu jebkad - tik saki,kad jābūt un es būšu ;)

bbbrok.
					Poste: 435
bbbrok. (on-line)
Publicēts: 21.04.2009 16:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2009 16:43:20 - Rakstīja :
Lats, tad jau varam kopā iet uz FD biroju, man vajaga našķus

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 21.04.2009 19:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2009 19:59:33 - bbbrok. Rakstīja :
Lats, tad jau varam kopā iet uz FD biroju, man vajaga našķus
Domāju,ka varam ;) Sarunāsim!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās