Cilvēkam vienmēr ir neērti un kauns, kad viņš lieki izpļāpājies. /I. Turgeņevs/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Lauvven!


Meks (on-line)
Publicēts: 14.04.2009 13:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 13:04:29 - Rakstīja :
Tā kā šodien aizmirsu mājās deju grīdu, ko vajadzēja atdot Laurai, man to vajadzētu tagad kaut kā nogādāt Tev, jo Tu esi nākamais izmēģinātājs. Es arī esmu no Ziepniekkalna gala. Varu vakarā ievest Tev. Kur? Es būšu ap 7-ņiem tajā galā. Sazvanāmies! Mans tel. 29233975. Meks = Indra.

lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 14.04.2009 13:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 13:34:31 - Meks Rakstīja :
Tā kā šodien aizmirsu mājās deju grīdu, ko vajadzēja atdot Laurai, man to vajadzētu tagad kaut kā nogādāt Tev, jo Tu esi nākamais izmēģinātājs. Es arī esmu no Ziepniekkalna gala. Varu vakarā ievest Te ...
cik labi, ka Laura ir labs starpnieks, kas pziņo, ka mani gaida ziņa forumā! Sakarā ar logu nomaiņu darba kabinetā esmu uz laiku izsūtījumā, tāpēc visu laiku pieejas pie neta nav!
Tā, par grīdu sapratu, varam sarunāt tā - zvani man, kad būsi Ziepniekkalna galā - 26526593 - lauveens, sarunāsim, kur un kā satikties! Es esmu aptuveni pie 2. slimnīcas Ģimnastikas ielā, tā, ka varbūt garām braucot Tev sanāk pa ceļam! Zvani, ja nebūšu tanī brīdī uz vietas, varu arī pati piebraukt, bet domāju, ka ap 7 jau būšu mājās vai to tuvumā!


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās