Aprobežoti ļaudis tic veiksmei, spēcīgi cilvēki - cēlonim un sekām. /R. Emersons/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

... un pārējās dienas


Meks (on-line)
Publicēts: 13.04.2009 17:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/04/2009 17:38:03 - Rakstīja :
Neveiksmīgi izvēlējos laiku, lai kļūtu par brivprātīgo dejotāju, jo ar pirmajām saulainajām dienām saķēru arī slimību. Vairākas dienas izpalika, tāpēc tagad padalīšos ar to, kas ir. Pirmkārt, galvenā doma - meistars no debesīm nekrīt, lai kaut ko sasniegtu, vajadzīgs gan laiks, gan pacietība un griba kaut ko sasniegt, gan arī paša pūles. Tas ne tikai uz mašindejām, bet uz visu, tievēšanu tai skaitā. Dažu dienu laikā, kamēr mīcījos pa pirmo līmeni, to apguvu, pareizāk būtu teikt, iemācījos no galvas, jo vairākas reizes darot vienu un to pašu, jau kaut kā iesēžas atmiņā, ka nu būs divi stieni kreisajā pusē un tad viens atpakaļ un tā tālāk. Ar nākamajiem līmeņiem grūti - tur tiešam ir jādara un katru dienu, ja vēlas pie datora dejot, ne tikai mīcīties. Bet galvenā lieta, ko tā arī nespēju izprast - kā tā var būt, ka ar prātu saproti un redzi, kur bultiņas, bet izpildīt ritmā nevari. Un vēl viena lieta, kas man kaut kā negāja - nespēju īsti to ritmu uzķert un kājas pinas, it sevišķi brīžos, kad ir pretējās pusēs bultiņas ar mazu intervālu. Un vēl mani bišku kaitināja, ka man tā grīda nedaudz slīdēja, varbūt vajadzēja kaut ko apakšā paklāt - tepiķi vai ko tml., man nekas nebija un tieši tajos brīžos, kad tur lecieni bija jāizpilda ar abām kājām vienlaicīgi, tad man tā grīda nedaudz izkustējās. Vienu vārdu sakot, kopsavilkums par daļu no nedēļas -  ja nedarīsi, nekas nesanāks. Un jo vairāk darīsi, jo labāk sanāks.

lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 13.04.2009 21:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/04/2009 21:06:53 - Rakstīja :

Meks - labas atziņas un noderēs man, jo es pārņemšu no Tevis stafeti un rīt sākšu savus "lēkāšanas" mēģinājumus! :) Patiesībā - gaidu ar nepacietību, un ar bažām, lai nesapinos pati savās kājās..


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 13.04.2009 21:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
13/04/2009 21:33:30 - Rakstīja :
Lauvēn- izbaudi un stāsti godīgi, jo savukārt, es būšu tā,kas stafeti pārņems no Tevis

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 14.04.2009 10:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 10:31:03 - Rakstīja :
Ai, nē, samelojos, man takš pieder aprīļa pēdējā nedēļa

Meks (on-line)
Publicēts: 14.04.2009 13:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 13:08:57 - Rakstīja :
Meitenes, kuras vēl izmēģinās. Baigi gribas zināt kā jums ies, jo es baigi apstulbu tieši uz ritmu, man kaut kā reizēm prasījās ātrāk/vēlāk to kāju uzlikt, nekā bultiņa to prasa. Vai tas tā tikai man? Pieļauju, ka man nojauca arī tas, ka nevarēju mūziku likt cik skaļi gribu, jo es ar austiņām lēkāju, jo vīra mātei bija pa skaļu!

lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 14.04.2009 13:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 13:36:39 - Rakstīja :
Man starp citu radās jautājums - vai datora ekrāns nav par mazu, lai saprastu, uz kuru pusi ir bultiņas, kurā virsienā kāja jāliek...
P.S. Meks, noteikti pastāstīšu, kā man klāsies ar ritmu...

Meks (on-line)
Publicēts: 14.04.2009 13:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 13:43:36 - lauveens Rakstīja :
Man starp citu radās jautājums - vai datora ekrāns nav par mazu, lai saprastu, uz kuru pusi ir bultiņas, kurā virsienā kāja jāliek... P.S. Meks, noteikti pastāstīšu, kā man klāsies ar ritmu...
Var saprast ļoti labi, tikai sākumā lecu jau uzreiz, tiklīdz bultiņa izslīdēja no apakšas, bet tur tā fīča ir, ka jāuzliek kāja tieši tajā brīdī, kad bultiņa ir augšā kopā ar to otru bultiņu. baigi murgaini skan, bet iebraukt viegli, tikai grūti izpildīt.

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 14.04.2009 14:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 14:32:01 - Meks Rakstīja :
Meitenes, kuras vēl izmēģinās. Baigi gribas zināt kā jums ies, jo es baigi apstulbu tieši uz ritmu, man kaut kā reizēm prasījās ātrāk/vēlāk to kāju uzlikt, nekā bultiņa to prasa. Vai tas tā tikai man? ...

Vot, vot, man ar ritmu dažām dziesmām ir tāpat... Un tikai uz dažām taktīm, pēc tam tās bultiņas it kā "ieleca" atpakaļ ritmā. Un vispār -  tur ir tik inčīgas dziesmas - visām gaumēm - gan klasiskais gabals viens, gan latino ritmi, gan viena dziesma, kas atgādina īru deju ritmus  (šīs trīs man tagad topā).


Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 14.04.2009 20:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
14/04/2009 20:24:43 - Meks Rakstīja :
Neveiksmīgi izvēlējos laiku, lai kļūtu par brivprātīgo dejotāju, jo ar pirmajām saulainajām dienām saķēru arī slimību. Vairākas dienas izpalika, tāpēc tagad padalīšos ar to, kas ir. Pirmkārt, galvenā ...

Mīļās , Meitenes!

Sākotnēji ir jāpaiet laikam kamēr atgūstiet bultiņas.. Ar laiku, kad esiet apradušas ar bultiņām,pievienojas ritma izjūta, un vēlāk šo procesu var izbaudīt. Tam visam vajadzīgs laiks - vienam vairāk, otram mazāk, bet tas noteikti nebūs vienas, divu nedēļu laikā.

Par dziesmām ko iepazīstam tā ir, bet spēlei, jo vairāk dejojiet, jo saņemiet atlagojumu - jaunas dziesmas. Lai neiemācītos  tikai vienu deju, tās jāmaina.

Grīda patiešām pie intensīvākas darbošanās izkustās, bet tas nav nekas briesmīgs. Mana meita dejo viena uz divām deju platformām, tad tas izskatās bīstamāk, bet nu traumu nav bijis.

Meks absolūta tasinība, ka viss nāk ar darbiņu .

Novēlu Jums pacietību, neatlaidību un gandarījumu par paveikto!!!


kate
					Poste: 2884
kate (on-line)
Publicēts: 16.04.2009 18:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
16/04/2009 18:15:03 - Rakstīja :
cik es manu,tad jūs savus deju paklājus  būsiet nodrillējušas līdz caurumiem,kamer es pie saveja tikšu klāt!toc,tie bebji,dārza darbi,pavasaris,vasara nemaz nedod padejot.

Gabora
					Poste: 571
Gabora (on-line)
Publicēts: 17.04.2009 18:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/04/2009 18:28:01 - Rakstīja :
es arī pavisam drīz tikšu pie sava komplekta


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās