Visgaršīgākās vakariņas ir citu gatavotas. /***/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

vai iespejams nomest 6-10 kg tris menesa laika?


melancia (on-line)
Publicēts: 22.08.2011 23:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
22/08/2011 23:39:16 - Rakstīja :
sveiki!!!
pec mazula piedzimsanas esmu pienemusies. nekad neesmu bijusi no smalkajam meitenem. bet tiesi tagad man ir nenormaligi kompleksi. galva nestrada ka agrak. decembri brauksu iepazities ar sava daruga vecakiem un parejiem radiem. man ir nenormaligi kompleksi, nejutos es sava ada. es veletos uzzinat vai pec figurasdraugu  plana ir iespejams nomest 6 -10 kg tris menesa laika. izklausas stulbi, o, man vajag nomest lieko dazu menesu laika, bet tiesam es esmu sausmigi noraizejusies. es velos sev pieradit ka to varu. man ir tik gruti.
paldies Jums.

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 09:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 09:51:09 - melancia Rakstīja :
sveiki!!!pec mazula piedzimsanas esmu pienemusies. nekad neesmu bijusi no smalkajam meitenem. bet tiesi tagad man ir nenormaligi kompleksi. galva nestrada ka agrak. decembri brauksu iepazities ar sava ...

Čau, Melancia!

Nu ceru, ka jau šobrīd Tev ir palicis vieglāk .

Principā ir tā, ka ar FD programmu ir iespējams notievēt aptuveni 0,5-1kg nedēļā. Ja Tev ir liels sākuma svars, tad ripos nost vairāk kā 1kg nedēļā, ar noteikumu, ka visu darīsi pilnīgi pēc programmas - ēdīsi regulāri, vienos un tajos pašos laikos, dzersi ūdeni tik daudz, cik jādzer, ievērosi precīzi noteiktās vienības un arī pievērsīsies fiziskajām aktivitātēm vismaz 30 minūtes dienā (kaut aktīva staigāšana ar ratiem).

Tātad, ja parēķinam, ka ies nost 1kg nedēļā, tad sanāk 3 mēneši = ~12 nedēļas = ~12kg

Ja pieņemam reālāko variantu (un arī, ja Tu esi smalciņa un lieki ir tikai tie 6-10kg), tad sanāk, ka 12 nedēļās tievējot par 500g nedēļā  būs tieši -6kg.

Melancia, šī programma strādā, vēl pie tam ĻOTI LABI STRĀDĀ! Ja vien TU dari visu pareizi un domā tikai pozitīvas domas - informāciju uztver ar prieku un neienīsti sevi.  Izlem - vai vieglāk Tev būtu tievēt on-line  vai ar neklātienes materiāliem pa pastu (kur neviens Tevi nebakstīs, viss būs tikai un vienīgi pašas rokās), vai tomēr iet uz kādu no FD piedāvātajām grupām, kur būs grupas vadītāja, kas Tevi katru reizi nosvērs, būs nodarbība, kā arī pārējie tievētāji turpat, vienā telpā ar Tevi. Izdomā, kas darbosies labāk, saņem visu gribu un spēku un - aiziet! 


p.s. Fotogalerijās vari smelties motivāciju no jau tur redzamajiem panākumiem. 


labeniece
					Poste: 75
labeniece (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 11:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 11:57:22 - Rakstīja :
Sveika, Melancia!
Melancia...ieklausies ko saka Baibinjhs.......tä ir pilniiga un 100 % taisniiba....FD programma strädä un pat ljoti labi strädä.......un galvenais ir JÄMIIL SEVI..., tad viss notiksies...Notici SEV ..miili SEVI un viss büs okey......njä un motiväcija jau TEV ir...Tu gribi izskatiities un justies labi...bet lai bütu veel lieläka motiväcija palasi peedeejo zurnäla SHAPE numuru, kur  Baibinjhs visä savä smukumä ar - 15 kg... vai palasi sheit comentus...

iev@ (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 12:03 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 12:03:49 - Rakstīja :
6-10 kg 3 mēnešu laikā nomest protams ir iespējams. Bet ar FD tos ir iespējams nomest veselīgā veidā. 10 kg 3 mēnešu laikā ir ļoti optimāls svara zudums. 
Droši pievienojies! Ja sekosi programmai (kas nemaz nav tik sarežģīta, kā sākotnēji varētu šķist), kilogrami ripos uz urrā. 
Ja izvēlēsies tievēt on-line, tad atceries, ka on-line pievienotā vērtība ir on-line meiteņu atbalsts un padoms 

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 12:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 12:12:44 - iev@ Rakstīja :
6-10 kg 3 mēnešu laikā nomest protams ir iespējams. Bet ar FD tos ir iespējams nomest veselīgā veidā. 10 kg 3 mēnešu laikā ir ļoti optimāls svara zudums. Droši pievienojies! Ja sekosi programmai (kas ...
Jā,un arī tu vari dot savu ieguldījumu,stāstot kā tev klājās,sūtīt atskaiti katru nedēļu uz mūsu kopējo tabuliņu,un neapšaubāmi mēs,jau esošās skaistās,slaidās meitenes,arī gribam dzirdēt uzmundrinājumu,kādu dziļu domu graudu no tevis Tā ka pievienojies,mēs tevi ļoti gaidam forumā un aicinu arī tikai lasošās meitenes pievienoties mūsu sarunās

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 23.08.2011 13:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 13:36:35 - Rakstīja :
Es teiktu īsi: Ja ir vēlēšanās un motivācija, tad var. Sākums ir grūts, bet pēc tam jau vieglāk. Ja man būtu ierobežots laika termiņš, es izlasītu visu online + aizietu uz grupu nodarbībām klātienē, lai aprunātos ar vadītāju ar ko man būtu jāsāk. Jo tas ko es agrāk tievējot līdz galam neņēmu nopietni arī ir svarīgi, ne tikai pareizās V, bet arī regulāras ēdienreizes, pastaigas, ūdens, katrā ēdienreizē dārzeņi.

melancia (on-line)
Publicēts: 23.08.2011 21:20 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/08/2011 21:20:28 - Rakstīja :
meitenes, liels, liels paldies Jums!
man laikam kaut kas nav kartiga ar galvu, jo gribu nomest lieko, bet man tik pie nevajadzigam lietam velk.....cepumi, konfektes. kapeec? un es sev tik saku, ai, saksu rit. un ta tas rits vel nav man pienacis. man bail, ka neizturesu. jo esmu iesakusi est veseligi, un te pljurr atkal.
paldies


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.08.2011 02:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/08/2011 02:17:02 - melancia Rakstīja :
meitenes, liels, liels paldies Jums!man laikam kaut kas nav kartiga ar galvu, jo gribu nomest lieko, bet man tik pie nevajadzigam lietam velk.....cepumi, konfektes. kapeec? un es sev tik saku, ai, sak ...
Es pirmo mēnesi, ēdu pēc progrāmmas + noraušanās. Rizēm skaitīju, ka sanāk savas vismaz 40 V pa virsu. Galvenais ir censties pārējo visu ievērot un tad tās noraušanās uz saldumiem u.c. lietām palika ar vien mazāk un mazāk... jo tiklīdz organismam viss pietiek, viņš liek mierā to saldumgirbošo mašīnu (pa lielam, mēdz būt protams izņēmuma reizes, man visbiežāk stress, vai liels enerģijas patēriņš).
Vēl pameklē fortuma vecajās tēmās, ko darit, ja grbas saldumus. Mēs te esam par to iepriekš daudz runājušas: man joprojām strādā: zaļā tēja, rupmaize ar medu vai žāvēti augļi (dateles konkrēti).

melancia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 10:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 10:53:52 - Rakstīja :
vel kas......es esmu Skotija, vai partikas zinja man bus viegli? Figuras draugos nav viss latviskais. palidziet!!!!!


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 11:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 11:14:48 - melancia Rakstīja :
vel kas......es esmu Skotija, vai partikas zinja man bus viegli? Figuras draugos nav viss latviskais. palidziet!!!!!
Cau,Melancia! Mes esam daudzas,kas neesam Latvijaa. Nav  obligati jaed viss latviskais,lai notievetu. Palasi on laina pieejamos materialus.Tur viss siki un skaidri aprakstits.  Ari foruma sarunas mes dalamies sava pieredze un it visa,kas saistits ar slaidu augumu. Bez tam ari visvisadas receptes pieejamas tepat fotogalerija. Lai Tev veicas!!! Un,ja kaut ko nesaprotu,nac drosi seit un jauta!

melancia (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 15:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 15:31:50 - Rakstīja :
sveikas
liels paldies par atbalstu, man tas tiesam ir ljoti vajadzigs. bet esmu apjukusi, es nezinu ko man darit, ar ko sakt. bet vienu es zinu, shoreiz negribu padoties.
ludzu palidziet man ar saviem padomiem, pieredzem.
liels paldies xxxxx


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 25.08.2011 17:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/08/2011 17:36:38 - melancia Rakstīja :
sveikasliels paldies par atbalstu, man tas tiesam ir ljoti vajadzigs. bet esmu apjukusi, es nezinu ko man darit, ar ko sakt. bet vienu es zinu, shoreiz negribu padoties. ludzu palidziet man ar saviem ...
es domaju, ka visvieglak mums tev palidzet bus, ja tu saksi meginat ieverot programmu un iesaistisies foruma sarunaas.
daudzam meitenem ir lidzigi jautajumi, ka ari tu pati vari rakstit un iesaistities.
lai veicas!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 26.08.2011 11:31 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2011 11:31:14 - ilze_ Rakstīja :
es domaju, ka visvieglak mums tev palidzet bus, ja tu saksi meginat ieverot programmu un iesaistisies foruma sarunaas. daudzam meitenem ir lidzigi jautajumi, ka ari tu pati vari rakstit un iesaistitie ...
Piekrītu Ilzei! 

melancia (on-line)
Publicēts: 26.08.2011 12:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
26/08/2011 12:29:13 - Rakstīja :

sandruks
					Poste: 366
sandruks (on-line)
Publicēts: 28.08.2011 22:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/08/2011 22:10:07 - melancia Rakstīja :
meitenes, liels, liels paldies Jums!man laikam kaut kas nav kartiga ar galvu, jo gribu nomest lieko, bet man tik pie nevajadzigam lietam velk.....cepumi, konfektes. kapeec? un es sev tik saku, ai, sak ...
  Sveika!! Cerams,ka uz šo brīdi ar citu meiteņu padomiem Tavas domas ir mainījušās!!  FD programma tiešām strādā,svarīgi ir tikai tas,cik pati esi gatava pie visa šī piestrādāt. Iemeslu,lai uzēstu kādu cepumu vienmēr atradīsi,bet vai tas palīdzēs atrisināt Tavas problēmas???
   Es nu tomēr ieteiktu stingri nodalīt ikdienu no svētkiem un visus kārumus atstāt retām svētku reizēm!!!
    Viss būs kārtībā!! Galvenais ir neuzgāzt dusmas pašai uz sevīm,bet kā izrādās nekontrolēta ēšana ir pašagresijas forma!!  Bet kā mēs labi zinam- SEVI IR JĀMĪL!!!!!!

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 29.08.2011 12:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/08/2011 12:14:58 - sandruks Rakstīja :
SEVI IR JĀMĪL!!!!!!

UN TIEŠĀM jāmīl nevis jāžēlo vai jāmīl mazāk kā citus!  


melancia (on-line)
Publicēts: 29.08.2011 17:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/08/2011 17:36:13 - Rakstīja :
sveikas!
liels paldies Jums! es veljoprojam esmu apjukusi ar visu to kas man jadara. es vel censos lasit cauri informaciju, lai saktu pareizi est. gruti ir sakt, jo ir daudz darba jaiegulda, tev jasver un jamer utt. Jus, varbut, teiksiet, ka nav neka gruta. bet es tiesam vel nevaru ieiet tai visa. es meginasu pec paraug edienkartes, tas bus vieglak. jo, pagaidam pasai gruti sadomat ko est. ari mans mazais puika panem man daudz laika. bet es censhos, un gribu uzveikt sho.
paldies......
p.s. varbut, meitenes, Jus, man varetu ieteikt ar ko sakt? kas jusuprat ir vieglaks sakuma?


ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 29.08.2011 17:46 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/08/2011 17:46:09 - melancia Rakstīja :
sveikas!liels paldies Jums! es veljoprojam esmu apjukusi ar visu to kas man jadara. es vel censos lasit cauri informaciju, lai saktu pareizi est. gruti ir sakt, jo ir daudz darba jaiegulda, tev jasver ...
koncentrejies uz to, lai darzeni butu pietiekami un udens izdzerts pietiekami. parejo ar laiku pievilksi klat.
bet iesakumaa tiesam pielaadee ledusskapi pilnu ar darzeniem un velc stripinas pie katras izdzertas udens glazes.
ar laiku viss ieiesies. :)

varu pastastit kaa man ir - no rita celos, izdzeru glazi udens, kafiju, apedu abas auglu vienibas. tad pusdienas ir salati ar kadu maiziti, velak varbut kas silts, varbut maizite, kaa sanak. vakarinaas ir salati ar kadu galu, kartupeliem, utml.
katra zinaa improvizeju un dzivoju pec principiem jau divus gadus. citreiz sanak labak, citreiz sliktak, bet sanak. :)

vel vari meginat trenet fantaziju un sarunaties ar savu vederu ko tev karotos apest sodien un tad pievelc to visu klat planotajaa.

ta es ar sevi sodien sarunajos, ka man karojas biesu zupa, tatad bus biesu zupa. pie vienu izvaru vairak bietes, lai rit ir salati ko uz darbu panemt lidzi, utt. un skaidri zinu, ka man karojas mannaa putra. to par vienu vienibu vakara ari apedisu, naskisa vietaa.
man reti uznak naskosanas, bet nu esmu paris dienas pirms MR; un tad mans organisms medz spelet jokus..

melancia (on-line)
Publicēts: 29.08.2011 19:29 | Atbildēt, citējot šo komentāru
29/08/2011 19:29:09 - Rakstīja :
liels paldies ilze


Elio (atbalsta Figūras Draugus)
Publicēts: 21.04.2013 14:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
21/04/2013 14:48:19 - Rakstīja :
Ar pareizu uzturu un fiziskajām aktivitātēm - var..


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās