Par naudu nevar nopirkt laimi, bet tā jums sniedz patīkamāku nelaimes formu. /Spaiks Miligans/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Bonusa vienības


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 01.08.2011 11:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2011 11:08:55 - Rakstīja :

Labrīt!!

Jautājums - uz darbu un atpakaļ braucu ar velo.. vienā virzienā ir 30min - kā rēķināt? kalkulātorā var likt kopējo laiku, kas ir 60min un rezultātā ir 2.5VB.. vai jārēķina katrs ceļš atsevišķi, kas diemžēl nedod BV

 

paldies


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 01.08.2011 21:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2011 21:10:43 - lieliskaa Rakstīja :
Labrīt!! Jautājums - uz darbu un atpakaļ braucu ar velo.. vienā virzienā ir 30min - kā rēķināt? kalkulātorā var likt kopējo laiku, kas ir 60min un rezultātā ir 2.5VB.. vai jārēķina katrs ceļš atseviš ...

Es, kad katru rītu gāju 40 min. ar kājām ātrā solī un pēcpusdienā atpakaļ, neskaitīju sev bonusa vienības. Visa man pietika un svars kusa , tāpēc domāju, ka šim neskaiti bonusa vienības. Galu galā svarīgs jau ir arī tas nonstop laiks, cik ķermenis pavada aktīvā kustībā. Ja brauksi vēl PAPILDUS savai ikdienas slodzei (piem., vakarā kādu stundu), tad gan pieskaiti bonusa vienības, bet ne vairāk kā 2.

Tas mans viedoklis. 


lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 01.08.2011 22:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2011 22:24:58 - Rakstīja :
nu jā.. bet man ir tā, ka, ja neko nepieskaitu klāt, tad pēc pāris dienām vairs nav enerģijas.. un tad seko noraušanās :( tādēļ domāju, ka kkas tiek nepareizi darīts - pieļauju, ka par maz ēsts (visticamāk).. jo manas aktivitātes - pat braukšana uz darbu ar velo - nav lēna un mierīga padarīšana :D visu daru ar sirdi un dvēseli :)

baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 01.08.2011 23:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2011 23:54:20 - lieliskaa Rakstīja :
nu jā.. bet man ir tā, ka, ja neko nepieskaitu klāt, tad pēc pāris dienām vairs nav enerģijas.. un tad seko noraušanās :( tādēļ domāju, ka kkas tiek nepareizi darīts - pieļauju, ka par maz ēsts (visti ...

Cik vienības dienā Tev jāapēd, Lieliskā?

Varbūt paeksperimentē ar ēdieniem? Vai pieliec kādu 1-2 labības klāt.  Palasi forumā AG padomus, kā tievēt ar FD, tur viņa pastāsta par savu koridoru 16-18v, jo AG ir ļoti aktīva ikdiena. 


baibinjsh1
					Poste: 4348
baibinjsh1 (vada grupu)
Publicēts: 01.08.2011 23:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/08/2011 23:55:47 - baibinjsh1 Rakstīja :
AG padomus, kā tievēt ar FD
http://www.figurasdraugi.lv/client/forum/forum.asp?wa_id=2498&wa_site_id=6#post44563

lieliskaa
					Poste: 33
lieliskaa (on-line)
Publicēts: 02.08.2011 08:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/08/2011 08:55:33 - Rakstīja :

paldies! Būs, ko vakarā palasīt :)

man ir 16 vienības.. no kurām savas 6 labības noēdu visas :)


mellene (on-line)
Publicēts: 02.08.2011 09:45 | Atbildēt, citējot šo komentāru
02/08/2011 09:45:16 - lieliskaa Rakstīja :
Labrīt!! Jautājums - uz darbu un atpakaļ braucu ar velo.. vienā virzienā ir 30min - kā rēķināt? kalkulātorā var likt kopējo laiku, kas ir 60min un rezultātā ir 2.5VB.. vai jārēķina katrs ceļš atseviš ...
Es nezinu kaa reekinaat, bet es biju liidziigaa situaacijaa. Arii darba un gimenes slodze bija milziiga. Taapeec ar manu ikdienas vieniibu skaitu nepietika, jo vakaraos jutu vilka izsalkumu. Tad nu es mieriigi un bez sirdsapzinas paarmetumiem arii notiesaaju kaadas 2 tosterii grauzdeetas maizes skeeles (bez nekaa virsuu, un neapsmeereetas), dazreiz pat triis, vai ja jutu izsalkumu - 4. Svars kritaas. Tacu, ja slodze samazinaajaas, tad es saadu papildeesanu vairs riikot nevareeju. Un veel, skaties kur tu dziivo un kaads ir tavas dziives stils. Ja tu, piemeeram, straadaa kaa administratiivs darbinieks, bet visur brauc ar riteni, dziivo vertikaali buuveetaa 3staavu maajaa kur nepaartraukti kursee pa kaapneem te uz dziivojamo istabu, te uz vannasistabu, un veel piedevaam ir mazulis un neguleetas naktis, tad 16 vieniibas buus par maz. Reiz man arii gadiijaas paarreekinaaties, kam sekoja viena norausanaas peec otras, kameer atmetu ar roku visam.... Bet iisteniibaa man bija jaaeed nevis kaa skolotaajai, kaut arii biju skolotaaja, bet gan kaa melnstraadniekam. Manupraat ir deriigi paeksperimenteet. Tad jau redzeesi kad tev pietruukst, kad ir par daudz, kaadas ir izjuutas: kad juuti, ka svars kriitas, kaadas ir izjuutas, ja juuti, ka svars nekriitas utt. Vaardu sakot - ieklausiisanaas sevii.


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās