Cilvēku pārveido ne tikai mūža gadskārtas, bet arī noskaņu un pārdzīvojumu gadalaiki. /Lija Brīdaka/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Kur lai liek pagātnes rēgu????


raganiic
					Poste: 17
raganiic (on-line)
Publicēts: 23.03.2009 23:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/03/2009 23:10:20 - Rakstīja :
Vienu jauku brīdi tikpat jaukā pavasara dienā cepot torti sakarā ar mammas vārda dienu viens kā ar mietu pa pieri iebelza. svars uzauga pēc kāda baisa notikuma 5 dienu laikā un tagad, kad jau organisms saka PIETIEK nēsāt līdzi liekos kilogramus, gribu tikt no tiem vaļā, pamostas kāds zemeaziņā ieslēpies notikums un visa apņemšanās pazūd. It kā jau publiski esmu izrunājusi un iztiesājusi savu sāpi - 2 puiši izcieš sodu par izvarošanu, bet psiholoģiskā bremze neatkāpjas. Pēc tās trakās nakts apmeklēju arī psihologu. rezultātā it kā nomierinājos, bet kilogrami uzauga milzu ātrumā. Nezinu, kāpēc tāda reakcija, varbūt ar domu, ja būšu resna, tad neviens negribēs mani pat redzēt, kur nu vēl pieskarties? Nezinu, bet šitais klikšķis dikti bremzē jebkuru procesu

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 24.03.2009 09:11 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/03/2009 09:11:51 - Rakstīja :
Vienu gan es varu pateikt-zinu daudzas,kas no bēdām novājē,bet ir arī otra daļa-kā tikai stress vai kāda nelaime-tā svars aug griezdamies.......

Bushu_tieva
					Poste: 172
Bushu_tieva (on-line)
Publicēts: 24.03.2009 10:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/03/2009 10:10:31 - raganiic Rakstīja :
Vienu jauku brīdi tikpat jaukā pavasara dienā cepot torti sakarā ar mammas vārda dienu viens kā ar mietu pa pieri iebelza. svars uzauga pēc kāda baisa notikuma 5 dienu laikā un tagad, kad jau organism ...

Raganiic, negribu sākt žēlot - tas parasti noved tikai pie ēšanas. Labāk izstrādāt rīcības plānu.

Man liekas, ka Tu mēģini slikto notikumu "noēst"". Lai to mainītu - man (es tāda emocionālā ēdāja..) strādā ēšanas pilnīga nošķiršana no jebkuras citas nodarbes. Saplāno ēdienreizes dienas laikā aptuveni vienā liakā, saplāno aptuveni ko Tu ēdīsi, iekļaujoties FD rāmjos, un tad tiešām neko citu - neskaties TV, nepļāpā ar draudzenēm, nedomā par darbu - vienkārši izbaudi maltīti. Pāri palikušās vienības (vajadzētu būt maz) - ēd nevis kaut ko, bet ieplāno kaut ko veselīgu un arī noteiktā laikā un tad arī to apēd neatkarīgi no emocionālā stāvokļa tajā brīdī.

Tad, kad būsi izstādājusi par sistēmu ēst tikai ēšanas pēc, jāatrod veids kā citādi kompensēt sliktās emocijas - atrodi kaut ko aizvietojošu pozitīvas emocijas dodošu - sportošanu, dejošanu, grāmatas, zvau draudzenei u.tml.

Tev izdosies!

 


raganiic
					Poste: 17
raganiic (on-line)
Publicēts: 24.03.2009 10:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/03/2009 10:49:55 - Rakstīja :
Tikko palasīju materiālu par stresu. padomājot, palika skumji. es emocionāli tieku galā ar daudzām stresa situācijām gan darbā, gan ar sava dēla problēmēm - lifiksi un bez liekiem kreņķiem tieku galā, bet tā vecā sāpe uzpeld tiklīdz kāds grams mazāk vai varu ielīst kadā mazāka (jaunā) apģerba gabalā

Inta (vada grupu)
Publicēts: 24.03.2009 12:53 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/03/2009 12:53:05 - Rakstīja :

katram ir savi pagātnes rēgi un kā saprotu šajā gadījumā tie saistās ar konkrētām emocijām, kas ne tuvu nav patīkamas. Ja runā par ēšanu, tad tā ir viena no cilvēka baudām, kas ir ļoti ātri iegūstama un realizējama. No malas skatoties ir sajūta, ka trūkst konkrētas "receptes" ,kā tikt galā tieši ar šīm emocijām un to diemžēl neviens cits nepateiks, kā tikai profesionālis. Tas ir apsveicami, ka esi izstāstījusi pasaulei, ka esi bijusi pie psihologa un tomēr es jūtu, ka "receptes" tev nav. No profesionālā viedokļa rekomendēju griezties vēl pie kāda speciālista, jo bez sava modeļa, kā tikt galā ar šīm emocijām, ēšana nebeigsies, un to jau TU pati esi sapratusi.


raganiic
					Poste: 17
raganiic (on-line)
Publicēts: 25.03.2009 12:59 | Atbildēt, citējot šo komentāru
25/03/2009 12:59:18 - Inta Rakstīja :
katram ir savi pagātnes rēgi un kā saprotu šajā gadījumā tie saistās ar konkrētām emocijām, kas ne tuvu nav patīkamas. Ja runā par ēšanu, tad tā ir viena no cilvēka baudām, kas ir ļoti ātri iegūstam ...

Paldies. mēģināsu vēlreiz konsultēties, ja pavasara dullais gaiss nepateiks priekšā kādu recepti  



Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās