Laimi mēs varam atrast vienīgi sevī; velti tērēsim laiku, gaidīdami to no citiem - nekādu pārpalikumu viņiem nav. /Aksels Munte/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Grāmata -Diēta. Ātri, viegli, efektīvi


Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 05.08.2010 18:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 18:32:51 - Rakstīja :
Vai kāda jau ir paspējusi šo grāmatu nopirkt? Vai ir vērts? Interesanti, ka tas ir latviešu orģināldarbs, nevis kārtējais tulkojums.

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 18:47 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 18:47:37 - Rapuncele Rakstīja :
Vai kāda jau ir paspējusi šo grāmatu nopirkt? Vai ir vērts? Interesanti, ka tas ir latviešu orģināldarbs, nevis kārtējais tulkojums.
Un kurš to ir sarakst;ijis?

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 18:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 18:58:35 - Rapuncele Rakstīja :
Vai kāda jau ir paspējusi šo grāmatu nopirkt? Vai ir vērts? Interesanti, ka tas ir latviešu orģināldarbs, nevis kārtējais tulkojums.
Tikai ne to!!! Tikai ne diētu! Lūdzu, lūdzu! DIĒTAS NESTRĀDĀ!!!! Nu kam Tev tā vajadzīga, ja Tev ir FD?

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 19:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 19:12:35 - Aneteka Rakstīja :
Tikai ne to!!! Tikai ne diētu! Lūdzu, lūdzu! DIĒTAS NESTRĀDĀ!!!! Nu kam Tev tā vajadzīga, ja Tev ir FD?
Tieši tā,par FD nekā labāka nevar būt Mani vien interesē,ko tādu jaunu var uzrakstīt mūsējie dietologi,ko mēs vēl par to nebūtu dzirdējuši

Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 05.08.2010 19:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 19:56:55 - Rakstīja :
Taču ne jau tur aprakstīto diētu izmēģināšanai man tā grāmata interesē, bet gan kā interesanta literatūra. Aneteka, tu taču arī pati lasi visādas grāmatas, kur ir dažādi atzinumi, kas ir pat pretēji FD principiem. Nevar taču visu izlasīto mēģināt uz sevis, bet tāpēc jau interesēšanās par dažādiem citiem atzinumiem un pētījumiem nav aizliegta. Starp citu vārda diēta nozīme latviešu valodā ir stipri ierobežota un nepareizi lietota. Ar to parasti saprot bez maz badošanos. Arī FD ir diēta ar saviem principiem.

Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 05.08.2010 19:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 19:58:42 - Rakstīja :
Par autoriem nekas nav teikts, tas ir kāda institūta vairāku gadu pētījumu apkopojums. Te var palasīt http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalogs/product.php?prod_id=58408&cat_id=Uk9LQVNH&sub_cat_id=VkVTRUxJRw==&third_cat_id=

Aneteka
					Poste: 721
Aneteka (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 20:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 20:19:41 - Rapuncele Rakstīja :
Taču ne jau tur aprakstīto diētu izmēģināšanai man tā grāmata interesē, bet gan kā interesanta literatūra. Aneteka, tu taču arī pati lasi visādas grāmatas, kur ir dažādi atzinumi, kas ir pat pretēji F ...
Vārda "Diēta" plašākā nozīme ir "uztura režīms".
Jā, lasīt visādas gudrības man patīk! 

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 05.08.2010 23:09 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 23:09:20 - Rakstīja :
Ziniet, meitenes, es pirms FD vispār nekad nekādu diētu nebiju ne mēģinājusi, ne arī gribēju.
Un tagad, kad man ir FD, kas nu jau ir dzīves veids, man vispār zosādu uzdzen ikviena diēta. Greipfrūtu un arbūzu un tāda un  šitāda... es nespēju viņas mierīgi lasit!! momentā uzvelkos!! draugos esmu domubiedru kaut kādā tur diētas sadaļā. būs laikam jādzēšas ārā. nespēju mierīgi lasit kā tās meitenes sevi moka. Nekomentēju tur, jo noēdīs dzīvu, bet nu tik ļoti gribētu, lai vēl vairāk cilvēku atrastu ceļu uz FD...
ai, man šodien tāds "glābt pasauli" noskanojums. :)

Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 05.08.2010 23:38 | Atbildēt, citējot šo komentāru
05/08/2010 23:38:55 - Rakstīja :
Būtībā jau visa pamatā ir kaloriju daudzums, tikai mēs neprotam tā saprātīgi sadalīt tās kalorijas pa uztura grupām, lai organismam tas būtu veselīgi, tieši to FD piedāvā. Tāpat pēc tām ekstrēmām diētām neviens nepastāsta, kā svaru saglabāt. Diemžēl, ja ir liekas svars, un tas nomests,tad vairs atpakaļceļa pie veciem ēšanas ieradumiem nekad mūžā vairs nevarēs atgriezties. Tas tāpat, kā alkoholiķus izārstēt nevar, var tikai nelietot alkoholu, visu laiku sevi jākontrolē. Ne visi to spēj un var. Ar mani ir tāpat, jo šī jau ir 3 reize, kad tievēju.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 06.08.2010 00:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 00:25:43 - Rakstīja :
Es gan labprat so gramatu izlasitu- intereses pec! Un tad izdaritu secinajumus-ko es "panemtu" no izlasitaa, un kas man skistu galigi garaam.Jo viedokli par pareizu un veseloigu dzivesveidu ir tik daudz un dazadi! Savaa laikaa (gadus 15 atpakal) meginaju badoties pec  P.Berga "Badosanas burvestibas".Tad meginaju (neatceros vairs vairs ne autoru, ne gramatas nosakukumu) ieverot sadu dietu- 3 dienas bija badojos un tad bija jauznem, skiet, 300 kalorijas, un ar katru nakamo dienu arvien vairak un vairak,lidz sasniegts atlautais nepieciesamo kaloriju daudzums.Taja dietaa bija kategotiski jaatsakas no cukura,baltajiem miltiem, skiet, ari sals u.t.t. Tad vel esmu meginajusi (bet ari tala pagatnee) dzert apetiti merdejosas tabletes. No tam bija visefektivakais rezultats,jo est negribejas vispar. Lidz ar to kg patiesam kusa. Paldies Dievam, so drakonisko dietu pamataa veselibu nesabeidzu, bet nekad vairs neko tamlidzigu neatkartosu!!! Ja pareizi atceros, tad tulkojumaa no latinu val. dieta nozimee pareizs un veseligs uzturs (kaa dzivesveids). Tikai musdienaas "dieta" tiek lietots kaa sevis ierobezosana, attieciba uz edienu. Luk, FD varda vistiesakaja nozime ir dieta- veseligs un pareizs dzivesveids,kurs patiesibaa ir jau musos ielikts, tikai globalizacijas procesaa izjaukts!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 06.08.2010 08:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 08:36:03 - denia Rakstīja :
Luk, FD varda vistiesakaja nozime ir dieta- veseligs un pareizs dzivesveids,kurs patiesibaa ir jau musos ielikts, tikai globalizacijas procesaa izjaukts!
Vai, cik Tu smuki pateici!!!

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 06.08.2010 09:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 09:36:11 - Rakstīja :
Par šo tēmu runājot - ziņkārība neizturēja un tajā Veselības institūta mājas lapā aizpildīju to testu ar 200 jautājumiem.  Jautājumi ļoti atkārtojas un brīžiem šķiet neloģiski..Pēc tam tiek piedāvāti profesionāli liekā svara diagnostikas rezultāti un individuāla liekā svara samazināšanas programma..protams par samaksu jeb divu draugu iesaistīšanu jautājumu uzveikšanā. Tā kā tas nebija mans mērķis (mīlu FD..), tad ne par ko nesamaksāju. Tagad katru rītu uz e-pastu sūta diagnostikas rezultātus pa vienai tēmai. Interesanti palasīties. Te jums piemērs:

Diagnostikas rezultāti

Kopējais vērtējums: 318 no 492 iespējamiem punktiem - Pietiekami
Jūsu zināšanas šajā jomā ir vienkārši apbrīnojamas. Lieliski! Vislabākajā nozīmē šokējoši! Varat apmierinātībā starot un tencināt šo zināšanu devēju – vai tās nāk no dzīvesgudrās vecmāmiņas, modernajiem spožvāku žurnāliem vai speciālās literatūras. Taču ar zināšanu īstenošanu praktiskā darbībā tik saulaini vairs nav. Te aplamo atbilžu vairāk nekā pareizo. Ko līdz zināšanas, ja tās tik dziļi un pamatīgi noglabātas un nepalīdz praktiskos risinājumos? Lieciet tās lietā, kur un kad vien varat! Zināšanas taču nav balles kurpes, kuru spožums dilst ar katru valkāšanas reizi, gluži otrādi – jo biežāk mēs zināšanas izmantojam, jo vērtīgākas tās kļūst un pamatīgāk nostiprinās mūsu apziņā un, kas ir vēl svarīgāk, – praktiskajā darbībā.


Sāta sajūta

Rezultāts: 6 no 16 iespējamajiem punktiem - Nepietiekami

Rezultāta paskaidrojums

Jūsu zināšanas šajā jomā var nosaukt par izcilām. Lieliski!! Tomēr ir svarīgi, lai tās funkcionētu, darbotos, palīdzētu Jums dzīvot labāk. Zināšanas ir jāliek lietā. Un te nu, kā rāda atbildes, Jums galīgi nav paveicies. Kādēļ tā? Kādēļ Jūs nespējat pilnvērtīgi izmantot uzkrātos bagātīgos resursus? Trūkst pārliecības? Pieredzes? Gribasspēka? Labi zināt, kā būtu pareizi, bet nespējat pārvarēt sevi? Jūs gaida nopietna analīze un nopietns darbs ar sevi!

Teorētiskais pamatojums

Lai pēc maltītes justos labi un viegli, ēst ir jāpārtrauc, pirms ir iestājusies sāta sajūta, tai brīdī, kad liekas, ka vēl kaut ko "mazliet" gribas. Ja to mazliet cilvēks apēd, tad, pieceļoties no galda, jutīsies pārēdies. Ja ēšanas laikā sajūtat smaguma sajūtu, ziniet - tā ir pirmā pazīme, ka Jums veidojas papildus liekais svars.

Ieteikumi

- Jaievēro ikdienā - Smaguma sajūta ir pirmā pārēšanās pazīme, un tā Jūs galu galā novedīs pie liekā svara.
- Jaievēro ikdienā - Svarīga ir Jūsu ēdiena uzturvērtība un kvalitāte, nevis kvantitāte.
- Jaievēro ikdienā - Ieturiet 2 minūšu pauzi, pirms ņemt papildporciju.



Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 06.08.2010 09:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 09:41:01 - Rakstīja :
Aplami sarakstīts. Ja jau man ir apbrīnojamas zināšanas, kā man var būt aplamo atbilžu vairāk nekā pareizo?!  DOmāju, ka arī grāmata ir līdzīga.
 
Rezultāti un individuāla programma, kā samazināt lieko svaru. Cenā iekļauta Diētas grāmata  €20.00
Tāds lūk piedāvājums!
P.S. Pieļauju, ka kādam tas viss arī noder, bet mūsu pulciņam zināšanas ir daudz plašākas un vieglāk sagremojamas

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.08.2010 09:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 09:56:40 - Rakstīja :
Es ari aizpildiju to testu, nu man epasts pilns ar spamu...
Pilnīgi visi jautājumi - lieliski, super zināšanas, BET - ko tas līdz, ja nejēdz dzīvē pielietot. Sadusmojos, un vairs nelasu. uzliku filtru, lai uzreiz iet uz miskasti šitie... pilnīgs sviests!!

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 06.08.2010 09:58 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 09:58:58 - Rakstīja :
Un tāpēc man liekas, ka arī FD vajag mazliet vairāk reklamēt.. Es nezinu ko par šito saka Inga, bet kā ir - vai būtu labi vai drīzāk ne tik, ja mēs kaut kādos diētas forumos draugos vai kur stāstītu par sevi un programmu? No vienas puses jau pareizi arī būtu, ja katra pati atradīs ceļu pie FD, tad arī vislabāk ies. Bet varbūt no 100, kas izlasīs, vienai tas būs tieši laikā..

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 06.08.2010 10:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 10:44:47 - ilze_ Rakstīja :
Un tāpēc man liekas, ka arī FD vajag mazliet vairāk reklamēt..
Un jo īpaši tagad, kad ir e-laikmets, kad neviens īpaši nekur negrib iet, bet grib, lai pienes klāt!!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 06.08.2010 10:51 | Atbildēt, citējot šo komentāru
06/08/2010 10:51:24 - Rakstīja :
Par FD zina ļoti maz cilvēku, SV jau bija iegājis tautās, bet FD...  nu nav vēl... Un vismaz ap mani ir tik daudz cilvēku, kuriem nav nekādas nojēgas par veselīga uztura pamatprincipiem. NEKĀDAS!! Man, piemēram, mamma ir mediķis - kā var mediķis skeptiski skatīties uz pareiza uztura programmu? Un ja vēl acu priekšā ir piemērs, ka neviens nekur nebadojas, negrauž tikai salātlapas un ir vesels un labi izskatās...  (to es par sevi...) Protams, viena lieta ir - nespēja noturēties pretī dažādiem kārdinājumiem, bet pamatbūtību pildīt taču var!

bbbrok.
					Poste: 435
bbbrok. (on-line)
Publicēts: 08.08.2010 21:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/08/2010 21:12:05 - Rakstīja :
Sveikas! Gribu oponēt, ka FD ir pats, pats labākais tievētāju draugs. Tas der cilvēkiem , kuriem patīk svērt, rēķināt utt, bet man nederēja nu nemaz. Paldies gēniem, ka liekais, ja to vispār var saukt par lieko svaru, nekad nav bijis vairāk par 4kg un tā ēdiena svēršana mani iedzina stresā, ka beidzot ēdot es tikai domāju par vienībām, kuras ir tik maz. SV bija krietni individuālāks, sāta sniedzēji arī noderēja un tas, ka varēja krāt p un viesībās izatot arī bija forši. Tā ka ieteiktu FD kļūt vienkāršākam, lai var iztikt bez tās baisās svēršanas un dalīšānas tik punktuāli dažādās vienībās. Lai Jums visām veicas!

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 09.08.2010 08:56 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 08:56:17 - Rakstīja :
Katrai programmai ir savi plusi un mīnusi! Bet pozitīvi rezultāti ir man bijuši gan ar SV, gan ar FD. Nenoliedzami SV bija brīvāks, bet pa produktu grupām arī SV bija ierobežojumi, kas gan drīzāk skanēja kā ieteikums ēst tā un tā... Bet gan arī FD ar laiku būs izpētījis, kas ir vairāk jāierobežo, kas nē....

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 09.08.2010 10:55 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 10:55:43 - Rakstīja :
Es nemaz nepaspēju izmēģināt SV, iestājos vien jau pie FD.
Bet tagad, palasu vecos, sur tur sadabūtos materiālus no SV, lasu, piemēram, par sāta sniedzējiem - kartupelis, ja nemaldos. Es taču tos kartupeļus tad spaiņiem ēstu. Nu labi, pārspīlēju, bet man vienkārši labāk, ka iegrožo, ja pasaka ko, cik un kā. Un tad ir vieglāk, savādāk tie groži atlaižas vaļīgāk, tad vaļīgāk, līdz pavisam...
i

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 09.08.2010 11:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 11:06:27 - ilze_ Rakstīja :
Es nemaz nepaspēju izmēģināt SV, iestājos vien jau pie FD.Bet tagad, palasu vecos, sur tur sadabūtos materiālus no SV, lasu, piemēram, par sāta sniedzējiem - kartupelis, ja nemaldos. Es taču tos kartu ...
Es SV iestājos, kad tikai kartupeļi bija bezizmēra par 2 punktiem. Tā pašlaik man arī šobrīd pietrūkst... Bet citai droši vien pietrūkst tā, ka var ēst gaļu par 3 vienībām līdz sātam... Bet mēs jau labāk zinām, kas ir sāts - tā nav ēšana spaiņiem un bļodām...

Agatii
					Poste: 294
Agatii (on-line)
Publicēts: 09.08.2010 11:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 11:07:40 - mumins1980 Rakstīja :
Es SV iestājos, kad tikai kartupeļi bija bezizmēra par 2 punktiem. Tā pašlaik man arī šobrīd pietrūkst... Bet citai droši vien pietrūkst tā, ka var ēst gaļu par 3 vienībām līdz sātam... Bet mēs jau la ...
Jāā... Man pietrūkst "sāta zivis"...

Jolanta77
					Poste: 1348
Jolanta77 (on-line)
Publicēts: 09.08.2010 12:15 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 12:15:41 - Rakstīja :
Es jau nu ''kritu'' uz tiem sāta sniedzējiem Tad,kad bija sāta sniedzēji,tad tik bij lielā piestumšanās un vilšanaš pēc tam uz svariem kāpjot...man vajag labu tievēšanas pavadoni,kā tie ir FD,ja nu man tomēr gribas vēl bez atļautajām vienībām,tad ņemu un graužu dārzeņus.......

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.08.2010 21:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 21:16:50 - Rakstīja :

Tikko izlasiju K.Nisi gramatu par makrobiotiku (energetisko uzturu). Runa iet par to,ka daba ir vieda un muzigo IN(zeme) un JAN (debess),par to savstarpejo mijiedarbibu tadaa savienojumaa,kaads tas sastopams dabaa.Ka it kaa katrs produkts,kuru lietojam uzturaa,pieder vai nu pie IN vai JAN.Piem., pie JAN pieder risi,prosa,kviesi,griki,garneles,omari, sardines, silkes,lasi u.c.zivis ar sartu galu,zivju ikri,redisi,raceni,sipoli, dilles,aboli u.t.t. Pie In pieder kukuruza,rudzi,miezi,auzas,austeres,zusi,vezi,foreles,lidakas,tunci,tomati,kartupeli,paprika,baklazani,bietes, senes,banani,apelsini u.t.t.Makrobiotiku pat var kaut kur pielidzinaat FD pamatprincipiem,piemeram- kad musos parak daudz IN, kermenim ir tendence izplust,palielinaties apmeros.Liekais svars ir tikai no IN PARMERIGA daudzuma.Kad musu uzturaa In un JAN daudzums ir sabalansets,velesanaas lietot neveseligus produktus (saldumus,cipsus),izzud.Labak est pilngraudu produktus,nesildit edienu otrreiz, vairak but dabaa, est mazam porcijaam,bet biezi,edienu starplaikos uznemt pietiekami skidrumu.....Doti vel labi jogas vingrinajumi.


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 09.08.2010 22:41 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 22:41:14 - Rakstīja :
Interesants produktu sadalījums... Interesanti, ar ko, piemēram, prosa atšķiras no rudziem... Bet senie ķīnieši jau nu bija gana gudri....

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 09.08.2010 22:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 22:42:10 - denia Rakstīja :
Labak est pilngraudu produktus,nesildit edienu otrreiz, vairak but dabaa, est mazam porcijaam,bet biezi,edienu starplaikos uznemt pietiekami skidrumu.....Doti vel labi jogas vingrinajumi.
Gluži kā FD iesaka...


denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 09.08.2010 23:00 | Atbildēt, citējot šo komentāru
09/08/2010 23:00:09 - mumins1980 Rakstīja :
Interesants produktu sadalījums... Interesanti, ar ko, piemēram, prosa atšķiras no rudziem... Bet senie ķīnieši jau nu bija gana gudri....
Jaa, sis zinasanas pastaav jau tukstosiem,pat senie  grieki to esot zinajusi un saukusi sadu energetisko uzturu  par "ilgo jeb "pilnasanigo" dzivi . Gramataa bija ari uzskaititi produkti, kuri skaitaas it kaa kaitigi (protams, par kolaam, cipsiem seit vispar neier tuna).Piemeram, kaitigi esot tomati,baklazani,kartupeli...Ari skabenes neesot ieteicamas,jo tas skabinot asinis.Par skabeneem vel varetu saprast,bet kapec kaitigi,piemeram, tomati,akrtupeli,baklazani-tas gan nav paskaidrots.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 10.08.2010 00:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/08/2010 00:36:28 - Rakstīja :
Es kaut kur lasīju kaut kādu sviestu, ka tomāti, kartupeļi ir pie nakteņu dzimtas, gluži kā tabaka un rada atkarību... Varbūt tas.

denia
					Poste: 3924
denia (on-line)
Publicēts: 10.08.2010 01:52 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/08/2010 01:52:03 - ilze_ Rakstīja :
Es kaut kur lasīju kaut kādu sviestu, ka tomāti, kartupeļi ir pie nakteņu dzimtas, gluži kā tabaka un rada atkarību... Varbūt tas.

Par atkaribu dzirdu pirmo reizi, bet par it kaa naktenu dzimtas augu kaitigumu ir ari agrak lasits.Tikai nevaru atcereties pamatojumu kapec.Kartupeli tiesam rada kaut ko lidzigi atkaribai. Vismaz man (un patiesibaa ne jau tikai man)Latvijaa teju katru dienu uzturaa bija kartupeli. Viss cits(makaroni,griki u.c. graudaugi) pa retam.Pat,ja bija izvele starp,piem.,makaroniem ,risiem,dazadaam graudu putraam vai kartupeliem,prieksroku devu kartupeliem.Parceloties uz citu valsti, ari sakumaa prasijaas vai katru dienu kartupeli..  Beigas jau atradu tos lietot uzturaa katru dienu, un nu ir produktu dazadiba un lidzsvars oglhidratu grupaa. Bet man tomer skiet,ka no kartupeliem var labak paest.


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 10.08.2010 08:23 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/08/2010 08:23:37 - Rakstīja :
Es pēdējā "Dārza Pasaulē" izlasīju tik interesantu faktu, ka nakteņu dzimtas augi - tomāti, kartupeļi, baklažāni ir pat kā plēsoņas, protams, ne jau siltumnīcā, kur tiem ir barības vielas, bet gan dzīvā dabā - tie pievilinot kukaiņus ar savu smaržu, tie no šo augu sulas nobeidzas, nokrīt zemē un šie augu viņus lēnām caur saknēm - ņam, ņam....

Rapuncele
					Poste: 108
Rapuncele (vada grupu)
Publicēts: 17.08.2010 21:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
17/08/2010 21:42:45 - Rakstīja :
Apskatījos to grāmatu un nenopirku. Kaut kāda mistika. Tur tiek uzdoti jautājumi un tad jāizvēlas atbildes. ja atbilde pareiza, tad lapu var izplēst no grāmatas, ja nē, tad seko ieteikums. tad sanāk, ka beigās grāmata sastāv no nepareizi atbildētiem jautājumiem un ieteikumiem. Vai arī esmu varbūt kaut ko ne tā sapratusi.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 18.08.2010 10:14 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/08/2010 10:14:20 - Rapuncele Rakstīja :
Apskatījos to grāmatu un nenopirku. Kaut kāda mistika. Tur tiek uzdoti jautājumi un tad jāizvēlas atbildes. ja atbilde pareiza, tad lapu var izplēst no grāmatas, ja nē, tad seko ieteikums. tad sanāk, ...
Tas izklausās kā šovs!!! Un izdomāts labi - kaut kas citāds nevis tikai plika grāmatas lasīšana!!! Man nederētu, jo grāmatai manā dzīvē ir svēta vieta - lai es vēl atļautos tai plēst lapas...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.08.2010 23:06 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/08/2010 23:06:34 - Rakstīja :
Par grāmatu - reiz nopirku Neimanes grāmatu, ko vasarā uz vasarnīcu braucot vilcienā palasīt. Grāmata mani tā nošokēja, ka iemetu miskastē izkāpjot no vilciena. Grāmatā termins "resnīši" tika lietots cik vien aizvainojosi var un liekasi svars vispār ir psihiska slimība. Nu vais ne vienai diētas grāmatai tuvumā neeju pat intereses pec :)


melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 27.08.2010 23:08 | Atbildēt, citējot šo komentāru
27/08/2010 23:08:33 - Rakstīja :
Par SV sātu - man patīk, es izmantoju un domāju, ka tam ir labāks rezultāts: vasarā piknikos ēdu viena veida gaļu, nevis 2-3h, bet vienā ēdienreizē, cik kārojas - pretim liekot dārzeņus(cenšoties bez dip mērcītēm). tas mani attūr  no salātiem, čipšiem un visa cita nogaršošana, jo zinu, ka ēdu to ko patiešām ļoti gribās un ka man tas svaru nepalielina. Pēc šādām svinībām, man pirmdienā ir svars uz vietas, nevis klāt.

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 28.08.2010 20:48 | Atbildēt, citējot šo komentāru
28/08/2010 20:48:10 - Rakstīja :
Iznāca ieskriet lielākā grāmatnīcā, kur šī grāmata par diētu bija - nu, neņemiet ļaunā, bet mani pilnīgi nepiesaistīja...


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās