Ir jābūt drusku kādai nestabilitātei, lai veidotos liela stabilitāte. /***/

Probiotikas - par dzīvību!

PROBIOTIKAS - PAR DZĪVĪBU!

Zinātnieki apgalvo, ka 80% imūnsistēmas „dzīvo” zarnu traktā. Dīvaini, vai ne? Un tas vēl nav viss. Vesels un „laimīgs” zarnu trakts regulē jūsu svaru un ļauj viduklim izskatīties slaidam! Kurš kuram saimnieks - mēs baktērijām, vai baktērijas mums? Pēdējā laikā daudz pētīta un daudz atklāta saistībā ar higiēnas un imunitātes hipotēzi. Zinātnieki apgalvo, ka 80% imūnsistēmas „dzīvo” zarnu traktā. Dīvaini, vai ne? Vesels un „laimīgs” zarnu trakts regulē jūsu svaru un ļauj viduklim izskatīties slaidam.

Iespējams, esat  dzirdējuši, ka mūsu zarnu traktā dzīvo miljardiem baktēriju (labās un sliktās), kas atbild par mūsu veselību un kopējo labsajūtu. Lai mūsu labās baktērijas justos labi un būtu pietiekamā daudzumā, ir svarīgi arī tas, ko mēs ēdam:
1) labām baktērijām garšo šķiedrvielas,
2) sliktās baktērijas iecienījušas cukuru un taukus.
 
Ja slikti tiek gremotas uzturvielas ( ja ēdam par daudz un/vai nepareizā laikā), tad mazākais, ko jūtam - ir diskomforts kuņģa-zarnu traktā.
Tomēr, ja jūsu uzturs ir sabalansēts un diskomforts saglabājas, tad būtu lietderīgi apsvērt papildu fermentu lietošanu, līdz organisms pats tiek galā. Problēmu gadījumā ieteicams lietot papildu arī probiotikas.
Termins probiotikas cēlies no grieķu valodas „priekš dzīves”, kā arī termins antibiotikas „pret dzīvi”. Tāpēc jābūt uzmanīgiem lietojot antibiotikas lielā daudzumā, kas nomāc arī labās baktērijas, gremošanas procesus un imunitāti kopumā.
Figūras Draugu ēdienkarte ne tikai palīdz noregulēt svaru, bet atjauno zarnu trakta mikrobiomu!
 
Pasūti neklātienes kursu vai pievienojies online !

Laipni lūdzam!