Neko neatliec uz vēlāku laiku, jo vēlāk tev nebūs vieglāk. /Žans Pols/

Inga Pūce

 

 

Dzīvē ar mums notiek tikai labas un nepieciešamas "lietas"..

T.  29217990

Vada nodarbības:

Rīga,

Purvciems,  
Poliklīnika Aura, Nīcgales ielā 5,
konferenču zālē, 9. stāvā (lifts līdz 7.st.).
Pirmdienās 19.00 (LV - RU)
Pašlaik nenotiek!

 


 

 

Grupu dalībnieces par Ingu

"Liels paldies manai tagadējai grupas vadītājai Ingai Pūcei! Esmu vienkārši fascinēta par to kā viņa vienkārši un saprotami spēj izskaidrot procesus, kas un kā jādara, lai mēs tievētu (īpaši par to, ko viņa saka tajā psiholoģijas nodarbībā, ko vada viņa! – kaut vairāk būtu šo nodarbību!!!!). Paldies par cilvēciskumu un atraktivitāti, paldies par iedvesmu!"

"Liels, liels Paldies grupas vadītājai Ingai Pūcei! Šis pasākums, ko ģimenē saucu par "pulciņu", man jau kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un iespējams pateicoties tieši Ingai! Septiņi gadi jau kopā pagājuši, bet laiks ir paskrējis nemanot, un kā es saku: "Šī ir mana labākā investīcija sevī"!! Ticu, ticu, ka šogad vēlamais svars tiks noķerts, jo šī gada motivācija (līgavas kleita) ir visslielākā pasaulē! Paldies Ingai, ka ar iedvesmas pilnajām nodarbībām, manī tika nostiprināta veselība un apņēmība, ticība un vēlēšanās kļūt labākai pret sevi un citiem! :)
P.S. Ak, jā! Un paldies par to, ka nekad neesmu jutusies neveikli, ka uz "pulciņu" eju jau septīto gadu! Man vienkārši patīk šis dzīvesveids, un lai arī nedaudz pietrūkst līdz vēlamajam svara ciparam, pašsajūta nav salīdzināma kāda tā bija pirms tam, un kāda tā ir kopš satikos ar "pulciņu" un foršo vadītāju! :)"


 

Jauno māmiņu grupa (pašlaik nedarbojas!)

Šī grupa paredzēta dalībniecēm, kuras savus mazuļus nevar atstāt mājās, jo telpās var brīvi nokļūt ar ratiem un ir viss nepieciešamais, lai jūs justos brīvi. Gaidīsim arī tās, kuras sevi pieskaita pie ne tik pieredzējušām māmiņām ar virkni neatbildētu jautājumu par sevi un savu mazuli. Nodarbību laikā tiek pastiprināti pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar krūts ēdināšanu un uzturu barošanas laikā, kā arī mazu bērnu ēdināšanas īpatnībām. Ja uzturs ir pareizi sabalansēts, tad arī zīdīšanas laikā ir iespējams veselīgi samazināt svaru, ievērojot dažus priekšnoteikumus. Jūs vēl ilgi būsiet nepieciešamas saviem bērniem, tāpēc sāciet domāt par savu dzīves kvalitāti jau šodien.