Sarunāties ar saviem sapņiem - gribēt un varēt ticībā dzīvot nākamam laikam! /Velta Toma/

Inga (- 34 kg) - iemīlēt sevi!

Vārds, uzvārds Inga Dārzniece
Vecums  47 gadi
Augums  164 cm
Svars pirms  112,7 kg
Svars pēc  77,7 kg
Zaudētais svars  35 kg 16 mēnešos
Nodarbību vieta  Liepāja

                   

Iestājies grupā!

Tievē online!

Pasūti neklātienes kursu!


Pavasaris, kuru gaidu ar nepacietību, kaut kā šogad kavējas! Tas ir mans mīļākais gadalaiks, kad mostas viss ap mums un mēs paši. Biezās ziemas drēbes tiks noglabātas dziļi skapī, un mūsu garderobē parādīsies arī kas gaišs, krāsains un gaisīgs. Bet vai tā ir bijis vienmēr, kad priecājos, gaidot silto laiku? Sirdī – jā, bet, ja tev ir liekais svars, tad karstums sagādā daudz problēmu...

Man liekais svars, kā jau vairumam sieviešu, parādījās pēc pirmā un otrā bērniņa piedzimšanas. Kādas tik drastiskas diētas neizmēģināju, gan griķu, gan gaļas, kā arī pakļāvos reklāmas ietekmei un lietoju notievēšanas tabletes, rezultāti bija smieklīgi un īslaicīgi. Apmeklēju arī Figūras Draugu grupu, un bija ļoti labi rezultāti, bet neizdevās to noturēt ilgstoši. Tā nebija programmas vaina, bet gan mana, jo drīz vien atgriezos pie ierastās ēdienkartes, kam vienmēr atradu kādu attaisnojumu. Nav laika, nav finanšu, negatavošu taču atsevišķu ēdienu ģimenei utt.
2014. gada rudenī, kad mans svars bija sasniedzis jau trīsciparu skaitli un, lūkojoties spogulī, redzēju svešu sievieti, ne sevi, sapratu, ka pati netikšu galā, un atgriezos Figūras Draugu grupā. Līdz martam viss bija lieliski, līdz mana dzīve sagriezās par 180 grādiem. 44 gadu vecumā kļuvu par atraitni. Sāpes, bēdas, bezcerība, vientulība. Neraksturīgi sev arvien biežāk darbojos virtuvē. Savu tā brīža emocionālo stāvokli nemitīgi remdēju ar ēdienu. Bet tad mani uzrunāja kāds mans sens, labs draugs, kurš pateica liktenīgos vārdus: “Inga, tu taču esi jauna, simpātiska, dzīva sieviete, saņemies, tev ir jādzīvo tālāk.” Un es saņēmos, atgriezos grupiņā un līdz vasarai biju zaudējusi jau 26 kg. 

Vienlaikus programmai, lai kliedētu vientuļos vakarus, sāku skriet, ko nebiju darījusi kopš jaunības gadiem. Sākumā tie bija vien pārsimts metru, priecājos par katru noskrieto kilometru, līdz varēju noskriet jau desmit. Ziemā atklāju, ka garas pastaigas ar meitas sunīti ir fantastiskas. Pavasarī, draudzenes mudināta, sēdos uz divriteņa, un traucāmies uz priekšu. Tās sajūtas ir neaprakstāmas, nogurums, kad esi nominies vairāk nekā 25 km, mijas ar milzīgu enerģijas pieplūdumu. Mana ikdiena vairs nav iedomājama bez sporta. Esmu to sev atklājusi un jūtos gandarīta par sevi.
Figūras Draugus pametu uz pusotru gadu, jo pati ar visu – gan pareizu ēšanu, gan sportu – tiku lieliski galā. Bet viena no manām vislielākajām vājībām ir saldumi – kūciņas, ruletītes, saldie ēdieni, to priekšā esmu vāja. Jutos lieliski, bet lielā saldumu kāre, kā arī vēlme nākamo vasaru sagaidīt vēl vieglākai lika pārdomāt, un nolēmu atkal atgriezties grupiņā. Liels bija mans prieks, ka pusotra gada laikā, sportojot un ēdot pēc Figūras Draugu programmas, biju noturējusi un pat zaudējusi 1,5 kg no sava iepriekšējā svara. Sapratu, ka es to varu un esmu uz pareizā ceļa. Šo pavasari sagaidīšu jau par 34 kg vieglāka!

Kādi ir mani ieguvumi, secinājumi? Man ir nepieciešams manas Figūras Draugu grupiņas atbalsts, tāpēc es te esmu un būšu. Esmu iemācījusies ēst pareizi, veselīgi, un ģimenei nav jāvāra atsevišķs katls, arī viņi ir pelnījuši kvalitatīvu ēdienu. Un vai tas nav lieliski – ēst piecas reizes dienā un tievēt?! Tā ir mana ikdiena, svētki – tad tie lai arī ir svētki, bet vienmēr jāatceras, ka nākamā diena ir atkal darbs ar sevi. Mana garderobe ir kļuvusi daudz sievišķīgāka, tik daudz kleitu un svārku manā skapī nav bijis nekad agrāk! Lūkojoties spogulī, es redzu sevi, nevis Ingu svešā ķermenī. Un galvenais – beidzot es sevi esmu sākusi mīlēt, un to es novēlu arī jums, sievietes. Mīliet vairāk sevi, esiet skaistas, veselas un laimīgas. Ieguvējas būsiet ne tikai jūs, bet arī visi mīļie un tuvie ap jums. 

Esmu nogājusi lielu ceļa posmu, atlikuši pēdējie metri, jūtos fantastiski, un dzīve liekas brīnišķīga un skaista. Lai mums visām krāsains pavasaris un piedzīvojumiem bagāta vasara!