Slēpjot savus trūkumus, labāks nekļūsi; mūsu autoritāti ceļ atklātība, ar kādu mēs atzīstam šos trūkumus. /Georgs Kristofs Lihtenbergs/

Liesma ( - 30 kg) - ne tikai vieglāka, bet brīvāka un laimīgāka!

Vārds, uzvārds Liesma Vilciņa
Vecums  31 gads
Augums  167 cm
Svars pirms 104,7 kg
Svars pēc  74,2 kg
Zaudētais svars  30,5 kg 17 mēnešos
Nodarbību vieta  Madona, Ligita Āboliņa

         

    

Problēmas ar lieko svaru izteikti parādījās koledžas laikā acīmredzot slikto ēšanas paradumu (roltoni, cepti kartupeļi un saldumi), mazkustīguma un stresa dēļ. Jau vairākus gadus centos zaudēt svaru pašas spēkiem. Nekādas konkrētas un zināmas diētas neievēroju, vienkārši centos ēst mazāk un veselīgāk un vairāk kustēties, bet ilgāk par pāris mēnešiem parasti nenoturējos. Ilgtermiņā svars tikai turpināja augt. Tagad saprotu, ka es gribēju ātrus rezultātus, ēdu pārāk maz un pārāk daudz izslēdzu ogļhidrātus no savas ēdienkartes, kā arī gluži vienkārši pietrūka rakstura.
 
Figūras Draugos iestājos, jo uzaicināja draudzene, citādi nemaz neuzzinātu, ka Madonā ir tāda iespēja. Tas bija gada sākums, es atkal biju tādā svarā, kurā gan fiziski, gan emocionāli jutos tiešām slikti, un biju iesākusi kārtējo diētu. Tajā brīdī spriedu, ka pati programma man īpaši neinteresē, jo es jau tāpat zinu visu par pareizu uzturu, tikai trūkst gribasspēka īstenot. Ieintriģēja tas, ka ik pēc pāris nedēļām būtu jāiet svērties un atrādīt paveikto citiem. Tas šķita tieši tas, kas man vajadzīgs, lai beidzot sasniegtu vēlamo rezultātu. Svēršanās patiešām palīdzēja, tāpat nodarbību laikā atklājās, ka netrūkst robu arī manās zināšanās. Pirmie mēneši pagāja aizrautīgi ar pakāpeniskiem un acīmredzamiem rezultātiem. Kad sākotnējais entuziasms bija noplacis, piedzīvoju nelielu lūzuma punktu, kad svars dažas nedēļas palika nemainīgs un pat nedaudz pieauga. Tomēr es savācos, jo domāju, ja es to neizdarīšu tagad ar Figūras Draugu palīdzību, ļoti iespējams, neizdarīšu to nekad.
 
Man patīk, ka FD koncentrējas ne tikai uz cipariem jeb zaudētajiem kilogramiem, bet arī iemāca veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipus tādā veidā, ka tos ir iespējams īstenot ikdienā arī pēc vēlamā svara zaudēšanas. Tāpat liels pluss ir foršā un draudzīgā atmosfēra. Uz katru nodarbību devos ar prieku. Jaunā es esmu ne tikai par 30 kg vieglāka, bet arī daudz pārliecinātāka par sevi, brīvāka un laimīgāka!