Viegli uzņemas pienākumus tas, kam viegli nākas to neizpildīt. /Rainis/

Anna (-26kg) - tas nemaz nav grūti!

Vārds, uzvārds  Anna Šperga
Vecums  39 gadi
Augums  168 cm
Svars pirms  99.4 kg
Svars pēc  73.4 kg
Zaudētais svars  36 kg 17 mēnešos
Nodarbību vieta  Madona, Ligita Āboliņa

    

Nekad neesmu bijusi no tām tievajām, spriganajām un slaidajām. Cik sevi atceros, vienmēr esmu bijusi „apaļāka” nekā man pašai to gribētos. Nebija jau tā, ka mani ļoti kāds būtu apsmējis vai figūras dēļ pāri darījis, bet pati nebiju ar sevi apmierināta. Taču arī ar jebkādām diētām neaizrāvos. 
 
Par Figūras draugiem dzirdēju jau sen, bet nebija ticības tam visam, un vispirms jau arī saviem spēkiem. Pēc smagiem pārdzīvojumiem svars pieauga nežēlīgi ātri. Tas pamudināja beidzot sadūšoties un uzmeklēt tuvāko nodarbību vietu, tā bija un joprojām ir Madonā. Braucot uz pirmo nodarbību, biju ļoti satraukusies - kas mani tur sagaida, kādi būs pārējie nodarbību dalībnieki, vai spēšu uzticēties un noticēt….? Un izrādās - spēju!
 
Iedrošināja mūsu vadītājas Ligitas Āboliņas teiktais: ”Mēs būsim ar Tevi!”  Es nebiju viena savās rūpēs par izskatu un veselību, sastapu veselu pulciņu ar līdzīgi domājošām meitenēm. Katrai savs stāsts un sava pieredze, atbrīvojoties no liekajiem kilogramiem. No katras guvu ko sev noderīgu un vērtīgu. Nepiespiestā, draudzīgā, reizēm pat nenopietnā gaisotne bija lielisks palīgs tievēšanas laikā. Savukārt vadītājas Ligitas stāstījums un ieteikumi par uztura lietām iemācīja paskatīties uz pārtiku citām acīm. Iemācījos veikalā izvēlēties citus, vēl gardākus produktus, turklāt veselīgus. Pirmie panākumi iedrošināja neapstāties un turpināt iesākto. 
 
Droši varu teikt, tas nemaz nav grūti. Arī tad, ja ir veselības problēmas. Ar veselīgu tievēšanu mēs neko nezaudējam, bet tikai iegūstam. Iegūtam vairāk enerģijas, vairāk dzīvesprieka, vairāk pašapziņas, vairāk veselības……
 
Vajag ļoti vēlēties un noticēt sev un tad arī viss izdosies!