Visi cilvēki atšķiras cits no cita un katru dienu arī paši kļūst citādi. /A. Poups/

Svetlana (-9 kg) - esmu lepna par savu izvēli!

Vārds, uzvārds  Svetlana Liepa
Vecums  32 gadi
Augums  176 cm
Svars pirms  74 kg
Svars pēc  65 kg
Zaudētais svars  9 kg 9 mēnešos
Nodarbību vieta  Rīga, Inga Pūce

        

 

Apmēram 10 savas dzīves gadus periodiski „sēdēju uz diētas”. Ieturot noteiktu ēšanas plānu, man izdevās zaudēt apmēram 7 kg, kas tikpat ātri atgriezās, jo atgriezos pie ierastā uztura. Ievērojot kārtējo diētu, jutu izsalkumu, biju neapmierināta, izjutu hronisku nogurumu, vēdera sāpes un visādas citas neveselīga izskata un sajūtu problēmas. Reizēm man izdevās pierunāt uz kārtējo diētu arī kolēģes, rezultāts bija vienmēr viens un tas pats. Savukārt, neievērojot diētu, svars pieauga tik strauji, kas lika aizdomāties par to, ka, ja tā turpināšu, apmēram 35 gados es varētu svērt ap 80 kg un 40 gados ap 100 kg. Ārprāts!

Kādā jaukā dienā man atnāca atklāsme, ka ir pienācis laiks rīkoties, un pie rīta kafijas uzrunāju kolēģi Mairu par sāpīgo tēmu – nepareizu uzturu un liekā svara problēmām. Kaut kāda informācija no medijiem bija dzirdēta par pareizu uzturu, bet ēšanas formulas mums nebija. Pēkšņi galvā iešāvās ideja un to arī paudu skaļi, piedāvājot kolēģei aiziet uz konsultāciju pie dietologa par pareizu uzturu, jo kopā būs vieglāk. Viņa mani atbalstīja, un jau nākamajā nodarbībā abas bijām Figūras draugu ofisā.

Saņemot pirmos materiālus, sāku strikti sekot jaunajiem ēšanas ieteikumiem. Jau pēc divām nedēļām pamanīju, ka ir mainījusies mana seja, sāku justies citādi. Pēc mēneša apkārtējie sāka manīt, ka esmu mainījusies izskatā. Pēc diviem mēnešiem cita kolēģe Jolanta mani uzrunāja gaitenī, čukstus jautājot – kā jūs ar Mairu to darāt? Nākamajā Ingas lekcijā mēs piedalījāmies četras. Darbā pārrunājām receptes, produktus, viena otrai devām padomus, atbalstījām, jo kopā ir vieglāk!   

Šobrīd vēl esmu ceļā uz savu ideālo svaru, esmu zaudējusi 9 kg un uzskatu, ka sāku rīkoties tieši laikā, negaidot +30 kg! Esmu lepna par savu izvēli! Tagad es zinu, ka no mana uztura ir atkarīgs mans izskats, figūra, gaita, veselība un laime!