Lielākā daļa apgalvojumi ir kļūdaini, ieskaitot šo. /Berklija likums/

BUJ - Mazais on-line abonements - pirmie soļi

Mazais on-line abonements

Apsveicam! Tu esi nolēmusi atbrīvoties no liekā svara, atgūt veselību vai apgūt veselīga uztura principus - tas ir lielisks lēmums. Lūk, pāris ieteikumi, ar ko sākt un kā darboties ar on-line resursiem!

1. Vienību kalkulators

Tu noteikti jau pamanīji, ka 2. bukletā - "Porciju reģistrā" - ļoti daudzi produkti ir pārveidoti vienībās. Tas atvieglo ikdienas skaitīšanu. Bet ko darīt ar produktiem, kuriem vienības nav norādītas? Šajā gadījumā izmanto vienību kalkulatoru - ievadi produkta kaloriju daudzumu (100 g) un cik daudz no tā vēlies apēst. Kalkulators aprēķinās vienību daudzumu un piedāvās iespēju pievienot šo vērtību plānotājā.

2. Bonusa vienību kalkulators

Lai kilogrami veiksmīgi samazinātos, nepieciešams ne tikai sabalansēts uzturs, bet arī pietiekoši daudz kustību. Jau pirmajā bukletā "Veiksmīgam sākumam" uzzināsi par obligāto kustību minimumu, bet 4. bukletā "Aktīvam dzīvesveidam" uzzināsi, kādas kustības ir ieteicamas, bet no kādām būtu jāizvairās tievēšanas laikā. Ja tomēr nevēlies atteikties no lielām slodzēm, vari par tām pelnīt bonusa vienības. Lai tās noteiktu, izmanto bonusa vienību kalkulatoru - atrodi aktivitāti (vai savai aktivitātei līdzvērtīgu), ievadi savu svaru un to, cik ilgi veici šo aktivitāti.

3. Iepirkumu ceļvedis.

Te atradīsi vēlamo produktu pēc veida (piens, maize, saldumi utt.) novērtējumu vienībās:
1) izvēlies produkta kategoriju;
2) izvēlies ražotāju
3) izvēlies apakškategoriju
4) atrodi "savu" produktu
5) klikšķini uz produkta nosaukuma, lai uzzinātu vairāk par to vai pievienotu to savam vienību plānotājam