Cilvēks spēj iepazīt sevi tikai citu cilvēku vidū. /J.V. Gēte/

Una (- 35 kg) - sapņi nepiepildās, sapņi ir jāpiepilda!

Vārds, uzvārds Una Mārtiņsone
Vecums 33 gadi
Augums 168 cm
Svars pirms 94 kg
Svars pēc 59 kg
Zaudētais svars 35 kg 11 mēnešos
Nodarbību vieta Neklātienes kurss

Savu cīņu ar lieko svaru uzsāku 2007. gada rudenī. Līdz tam par to tikai sapņoju, bet vienmēr radās 101 iemesls, lai to nedarītu. Daudz lasīju, meklēju informāciju, kā to izdarīt, bet vienmēr atradu kādu ļoti pamatotu iemeslu, kāpēc to nedarīt. Man bija daudz iemīļotu ēdienu, patika labi paēst (kaut uzskatīju, ka ēdu pavisam maz un tieši to pašu, ko visi citi), tāpēc šausmināja doma, ka nu daudzus ēdienus ēst vairs nevarēšu, un būšu pusbadā.
Reiz dzirdēju sarunājoties darba kolēģītes, kas savā starpā pārrunāja SV programmu, ko ēd, ko nē, un pārsteigta uzzināju, ka principā produkti, no kuriem jāatsakās nav – tikai jāsaprot kur un kad, kuri ir ikdienas ēdieni, bet kuri - svētku. Pasūtīju neklātienes kursu un turpināju tievēšanas procesu. Biju patīkami pārsteigta, ka ēst var vairāk vai mazāk visu, tikai svarīgs veids kādā to pagatavo, nav jārēķina kalorijas, viss uzrakstīts priekšā.

 

 

 Pirms (94 kg)

 Pēc (59 kg


Sākumā svēru 94 kg. Savu vēlamo svaru sasniedzu 30 nedēļās – svēru 64 kg
Pētot programmas materiālus, dzīvojot, ēdot pēc programmas, man tas tik ļoti iepatikās un aizrāva, ka lasīju daudz papildus literatūras par uzturu, svara samazināšanu, līdz nonācu pie secinājuma, ka šī programma tiešām ir arī vispamatotākā. Savu vēlamo svaru sasniedzu pirms gada. Šajā laikā svaru esmu samazinājusi vēl par 5 kg. Tā kopējais mīnus ir 35 kg. Šādu svaru arī saglabāju. Procesā saskatot tik labus rezultātus, nolēmu, ka varu palīdzēt arī citiem – izmācījos par grupas vadītāju un uzsāku vadīt grupu Aizputē. Turpinu uzturēt savu svaru kopā ar Figūras Draugu programmu „Slaiduma Formula” un iesaku to darīt arī citiem. Šī programma ir koncentrētāka, konkrētāka. Tā ir tieša – dari vai nedari – vidusceļa nav! Šī programma ir veidota tieši Latvijas apstākļiem. Arī savas grupas dalībniecēm, kas tievē ar Slaiduma Formulu, redzu ļoti labus rezultātus.

Kad man jautā – ko šī programma tev ir devusi, atbildu – spēju uzdrīkstēties. Ja mums tiek dots sapnis, tad tam līdzi noteikti nāk arī iespēja to piepildīt. Figūras Draugu programma ir kā ritenis – kad tā sāk griezties, vairs nevar apstāties – nāk iespēja pēc iespējas un parādās drosme tās visas izmantot. Manā dzīvē ir viss, kas šobrīd man ir vajadzīgs. Iepriekš es uzdrīkstējos sapņot, un arī - ne par visu. Tagad uzdrīkstos gan sapņot par lietām, par ko pirms kāda laika pat nedrīkstēju iedomāties, gan arī savus sapņus piepildīt. Esmu iepazinusi sevi, esmu dzīvs pierādījums tam, ka iespējams ir pilnīgi viss – vajadzīga tikai formula, pēc kuras darboties.

Es vadu arī on–line grupu Figūras Draugu mājas lapā. Tā ir kolosāla iespēja jebkurai sievietei saņemt atbalstu 24 stundas diennaktī, lai kur arī viņa atrastos, ja vien ir pieejams internets. Šobrīd, kad tik daudz laika aizņem darbs un citas lietas, ērti iekārtoties pie datora tieši sev vēlamajā laikā un, neizejot no mājas, rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, dalīties pieredzē, receptēs, pārdomās ar citiem dalībniekiem – tā ir iespēja, ko nedrīkst neizmantot.