Ja tu esi sējis dadžus, tad negaidi uzziedam smaržīgas rozes. /Orisons Svets Mardens/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Heijā hopsā - Lats tiek mašīndejas!


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 16:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 16:32:58 - Rakstīja :

Beidzot arī es tiku izmēģināt jau izslavētās mašīndejas.

Pat iedzīvojos kreņķī, ka uzreiz neizdevās uzinstalēt spēli. Taču, paldies Inesei, atbrauca, uzlika, un pat paspēja ātri visu izskaidrot!

Ar nepacietību gaidīju,kad varēšu sākt testēt.. bet sāka sāpēt galva un garīgais zem nulles, besis bij piemeties konkrēts.. izdomāju atlikt lēkāšanu uz nākamo dienu.. taču,kad visi gulēja un es vēl lēnām šeptēju pa māju, visu laiku uzdūros uz mašīndeju paklājiņa,kas bij nolikt labi redzamā vietā.. Noliku visu pie malas un kāpu vien uz deju grīdas ar domu, es tik pamēģināšu , tik minūtīti.

Rezultātā tā iegrimu spēlē, ka stunda aizlidoja vēsā mierā. Dejošanas mūzikas ritmā man gan nebija.. bet visnotaļ veikli uz bultiņām trāpīju..un tas pamudināja atkal un atkal sākt no jauna  Rezultātā tik feini izkustējos, izlēkājos, ka biju pat patīkami iesvīdusi

Dziesmas feinas, izvēle liela

Es vēl neesmu izurbusies cauri visām iestatījumu iespējām (žēl, ka tas viss tomēr nav latviešu valodā instrukcijā aprakstīts ( uz papīra) ), taču man gribētos dejot/ lēkāt , piemēram, 5 dziesmas no vietas, lai tās skan pēc kartas.. nedaudz nepatika jeb traucēja,ka pēc katras dziesmas bij tā pauzīte - rezultātu atrādīšana.

Bet pēc tās pirmās reizes.. man besis pilnīgi pazuda.. vēl vakarā biku pavingroju, iegāju dušā, uztaisiiju vakuum masāžu sev - kaifs vnk!  Šoreiz gribu teikt, ka mašīndejas lieliska iespēja izlādēties, noņemt stresiņu!

 

Turpinājums sekos

 


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 16:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 16:33:54 - Rakstīja :
Baigais nosaukums sanāca, laikam bij domāts: Lats tiek pie mašīndejām

teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 30.04.2009 17:16 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 17:16:26 - Rakstīja :

Nu, re, nepagāja ne nedēļa, kad viss bija kār'tibā  Nē, nu patiesībā Tev experimentēšanas laiks pagarinās (Tu jau to saproti, vai ne?) līdz nākošnedēļas beigām :) Lai kārtīgi vari iepazīties ar visu piedāvāto " sortimentu" un mums izstāstīt :)

Par dejošanu vairākas dziesmas pēc kārtas - tad Tev jāņem fitnesa režīms, jāizvēlas mērķis (kaloriju dedzināšna, laiks vai bez mērķa) un mūzikas veids - endless course. Tad programma piedāvā dziesmu '"ciklus" pēc sarež''gītības pakāpes (1, 2, 3 utt.) un tad mūzika spēlē bez 'pārtraukuma (pie tam, kas arī ir pluss, šajā režīmā nedraud "izkrišana" - nav jābaidās, ka būs pārāk daudz nepareizi nolēkātu soļu).


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 17:27 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 17:27:56 - Rakstīja :

Oho, Terrīn, paldies par eksperimentēšanas laika  pagarināšanu

Paldies par izskaidrojumu - lekšu šovakar kā stirniņa  vien žēl, ka garās brīvdienas, tad nu mēs izbrauksim, bet deju grīda gan paliks mājās... bet es ilgošos


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 30.04.2009 17:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 17:34:02 - Rakstīja :
Ņemiet grīdu līdzi! Viņa neiebildīs!  Ja tik tajā galamērķī ir dators, tad varēsiet lēkāt arī tur!

lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 19:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 19:49:02 - Rakstīja :

oooooo - Lats  Es jau nevarēju nociesties, kad beidzot no Tevis būs kāda ziņa! :) Sāku jau domāt, ka nemaz nenokāp no deju grīdas un nav laika rakstīt (jo pie datora nesēž, bet dejo.. )

Sākums vienmēr šķiet grūtāks, bet kā jau teicu - neatlaidība atmaksājas! ;)

Par to latviešu valodu es ar rakstīju, man vienīgi pluss, ka arī ar angļu valodu problēmu nav, bet tiem, kas nesaprot, sākumā var šķist nedaudz sarežģītāk... ;)

Gaidu nākošo ziņu, kā Tev klājas! Izmēģini visu! Un raksti! ;)


Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 30.04.2009 22:57 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 22:57:22 - Rakstīja :

www.masindejas.lv būs atrodama ne tik instrukcija vien, bet arī padomi kā labāk izdejot u.t.t..

 Katru nedēļu www.masindejas.lv plānojas kāds jauns raksts


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 23:26 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 23:26:54 - teriine Rakstīja :
Ņemiet grīdu līdzi! Viņa neiebildīs! Ja tik tajā galamērķī ir dators, tad varēsiet lēkāt arī tur!

Viltniece, tik daudz es arī izdomāju, BET, tur datora nebuus, un mans portatīvais ceļos uz otru Latvijas pusi, pretēji manam virzienam

Lauvēns, man gandrīz tā arī san


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 23:28 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 23:28:45 - Rakstīja :

Lauvēn, man gandrīz tā arī sanāk, ka pie datora nesēž, bet gan drasē ar mazo pa āru un kad šis saldi čuč,tad nu es tik darbinu savu deju mašīnu

Inese, paldies, masindejas.lv tiešām ir un būs varens palīgs iesācējiem


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 30.04.2009 23:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
30/04/2009 23:37:35 - Rakstīja :

Opā hopā, šodien izmēģināju, kā ir, kad bultiņas iet nevis taisnā virzienā, bet gan pa spirāli, kad šūpojas turpu šurpu, kad notiek tāda bultiņas sabremzēšana.. man tik liekas, nu tik būs, nu tik lekšu, bet nekā - bultiņai pīppauze  Bet tās kājas tad nu ar iet kā pa spirāli.. jau gandrīz savas ausis aizķēru, kā lecu un ķēru bultiņu.

Tad gadījās izmēģināt opciju, kur bultiņas nāk ne tikai no apakšas, bet gan arī no augšas.. tad nu tik vīrs dzirdēja: oi, ai, palīgā!  Bij tāda sajūta,ka tās bultiņas mani vnk sagāzīs gar zemi, tāds bultiņu uzbrukums!  Likās,grūti, bet tīīk ļoti aizraujoši

Iebraucot citā līmenī ( ne iesācēju), uzreiz sapratu - ne tuda popala!   Bet tas ir tikai šodien, ceru,ka uz beigām būšu ātrāka, veiklāka, uzmanīgāka!


teriine
					Poste: 1202
teriine (moderators)
Publicēts: 01.05.2009 15:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
01/05/2009 15:19:03 - latss Rakstīja :
Tad gadījās izmēģināt opciju, kur bultiņas nāk ne tikai no apakšas, bet gan arī no augšas..

Tā, stāsti, kā kaut ko tādu var panākt?  Es arī gribu izmēģināt.

Jā, starp citu, es šodien izmēģināju mašīndejas Zelta boulingā. Sacentāmies abas ar Lauveenu. Uzvarēja draudzība (bet labāks rezultāts bija Lauvenam - satrenējusies )


lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 04.05.2009 20:43 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/05/2009 20:43:39 - teriine Rakstīja :
Tā, stāsti, kā kaut ko tādu var panākt? Es arī gribu izmēģināt. Jā, starp citu, es šodien izmēģināju mašīndejas Zelta boulingā. Sacentāmies abas ar Lauveenu. Uzvarēja draudzība (bet labāks rezultāt ...

'Terīne - es esmu cieši nolēmusi izaicināt Tevi vēlreiz uz ZB mašīndeju sacensību.. :) Man iepatikās! ;)


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 04.05.2009 21:17 | Atbildēt, citējot šo komentāru
04/05/2009 21:17:22 - Rakstīja :

Šau!

Terīna, noteikti pastāstīšu, kā dabūju tādu knifu par tām bultiņām, bet nu jāsaka, ka viss slēpjas jau tajos uzstādījumos .. un ja angļu valoda nav sveša, tad atradīsi :)

Oho, izrādās,Jūs ar Lauvēnu esat " tik tuvas"  

Rīt uzrakstīšu kā man iet, jo šodien nav spēka vairs.. bet bij spēks palēkāt  


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 07.05.2009 00:32 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 00:32:34 - Rakstīja :

Čava- kakava!

Pardon, ka nozudu.. bet ne manas vainas dēļ  Interneta absolūtais čakars Šodien manu netiņu savā paspārnē Baltkoms paņēma

 

Tātad - secinājums: jo ilgāk spēlējies ar mašīndejām, jo interesantāk kļūst.

Priekš sevis esmu atradusi Fitness programmu, uzlieku uz 30 min, ātrumiņu kādu trešo, ceturto un mūziku non-stopā visas šīs 30 min  Plus vēl pievienoju kādu deju solīti un vispār prīmā

Pus stundu nodejoju vnk nemanot - laiks tik ātri paskrien.. dziesmas ar feinas, dažādas sarežģitības pakāpes  Šodien sanāca nolēkāt par 1,5 h ( 3x30min)  slodzīti kājām jūt jau tagad

 

Šodien sanāca uzrauties uz man nepiefiksētu opciju - lecieni.. BET lecieni visas dziesmas garumā.. nevienas pašas vientuļās bultiņas.. tikai pārīši  Tur gan dabūju iesvīst  

Secinājumi: Šīs mašīndejas piedāvā milzum iestatījumu un dažnedāžādu opciju - galvenais tās izkost un tad jau noteikti katrs atradīs sev kaut ko piemērotu.

Mans prieciņš ir laika taimeris un mūzika non-stopā!  


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 07.05.2009 00:36 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 00:36:51 - Rakstīja :

Darbojoties ar deju grīdām, ir iespējams „nedomāt par rozā ziloni” – par ikdienas rūpēm, problēmām, sarežģījumiem.

100% domas aiziet brīvajā lidojumā un tas mani "paņēma". Absolūtā atslēgšanās + stresa noņēmējs!


latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 07.05.2009 00:37 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 00:37:26 - Rakstīja :
Ā, un vēl gribēju palielīties, šodien dators dikten laipns bij pret mani - lbas atzīmes man salika par lēkāšanu!

Ina. (vada grupu)
Publicēts: 07.05.2009 10:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 10:34:33 - latss Rakstīja :
Čava- kakava! Pardon, ka nozudu.. bet ne manas vainas dēļ Interneta absolūtais čakars Šodien manu netiņu savā paspārnē Baltkoms paņēma Tātad - secinājums: jo ilgāk spēlējies ar mašīndejām, jo ...

Kur varētu atrast to Fitnesa programmu ar uzstādāmo laiku?


pegija
					Poste: 243
pegija (on-line)
Publicēts: 07.05.2009 12:42 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 12:42:03 - latss Rakstīja :
Darbojoties ar deju grīdām, ir iespējams „nedomāt par rozā ziloni” – par ikdienas rūpēm, problēmām, sarežģījumiem. 100% domas aiziet brīvajā lidojumā un tas mani "paņēma". Absolūtā atslēgšanās + stres ...
Izklausās patiešām jautri 

lauveens
					Poste: 64
lauveens (on-line)
Publicēts: 07.05.2009 21:54 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 21:54:11 - latss Rakstīja :
Čava- kakava! Pardon, ka nozudu.. bet ne manas vainas dēļ Interneta absolūtais čakars Šodien manu netiņu savā paspārnē Baltkoms paņēma Tātad - secinājums: jo ilgāk spēlējies ar mašīndejām, jo ...

Lats, piekritīšu, ka dejas piedāvā dažādākās opcijas, bet saliekot dažādas opcijas (gan bultiņu ātrumu, plūsmas manieri, gala bultiņu atrašanās vietu, utt) visdažādākajās kompozīcijās es šodien apmaldījos pat pazīstamā dziesmā ar pazīstamiem soļiem un izgāzoz kā veca sēta...  TAS IR TRAKI!!! Bet jautri!

 

Ina - fitnesa programmu var izvēlēties pašā sākuma izvēlnē, kur ir rakstīts Game mode, Tutorial mode, fitness mode, utt. uzspiežot Attiecīgi 3. Fitness mode var izvēlēties vai grib kaloriju dedzinātāju, vai noteikta laika mērķi, kā arī izvēlēties, vai pati izvēlēsies dziesmas, vai ļausi datoram tās izvēlēties, vai arī viena noteikta līmeņa dziesmas...


mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.05.2009 22:19 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 22:19:46 - Rakstīja :
Es arī visu laiku siekalojos, skatoties uz savu paklājiņu, bet reti sanāk palēkāt Tagad vakarā negribu, jo tad miegs nenāk. Bet man arī ļoti, ļoti patīk!!! To laikam sauc par datorspēļu atkarību

mumins1980
					Poste: 5195
mumins1980
Publicēts: 07.05.2009 22:21 | Atbildēt, citējot šo komentāru
07/05/2009 22:21:04 - Rakstīja :
Man arī patīk non-stop, bet nekad nav laika iedziļināties tajā, ko piedāvā, es tik dragāju, kamēr ir brīvs brītiņš un neviens netraucē pasportot!

latss
					Poste: 741
latss (on-line)
Publicēts: 08.05.2009 22:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
08/05/2009 22:25:11 - Rakstīja :
Paldies FD un Lauriņai, Inesei par šo fantastisko iespēju notestēt mašīndejas! 

Ina. (vada grupu)
Publicēts: 10.05.2009 09:07 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/05/2009 09:07:55 - lauveens Rakstīja :
Lats, piekritīšu, ka dejas piedāvā dažādākās opcijas, bet saliekot dažādas opcijas (gan bultiņu ātrumu, plūsmas manieri, gala bultiņu atrašanās vietu, utt) visdažādākajās kompozīcijās es šodien apmald ...
Paldies "lauveens", jau izmēģināju, feini, ko vairāk pateikt! Un vēl tikai uzliekot 2.līmeni jau vari nosvīdis ņemties.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 10.05.2009 09:39 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/05/2009 09:39:47 - mumins1980 Rakstīja :
Bet man arī ļoti, ļoti patīk!!! To laikam sauc par datorspēļu atkarību
Tāir POZITĪVĀ atkarība!!!! Es ieteicu vienai draudzenei-viņa nopirka,jau nedēļu pa 6 stundām dienā dejo,un bikšu izmērs jau izmainījies pa vienu nr,bez izmaiņām ēdienkartē

Inese
					Poste: 2061
Inese (vada grupu)
Publicēts: 10.05.2009 09:49 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/05/2009 09:49:09 - gitiene Rakstīja :
Tāir POZITĪVĀ atkarība!!!! Es ieteicu vienai draudzenei-viņa nopirka,jau nedēļu pa 6 stundām dienā dejo,un bikšu izmērs jau izmainījies pa vienu nr,bez izmaiņām ēdienkartē
Feini, ka tik pozitīvas pārmaiņas. Ja godīgi, lasu Jūsu ierakstus un priecājos par to, ka Jums patīk. Kā arī pārliecinos, ka mašīndejas ir labs palīginstruments ceļā uz vēlamo svaru ne tik vien man.

gitiene
					Poste: 2927
gitiene (on-line)
Publicēts: 10.05.2009 16:04 | Atbildēt, citējot šo komentāru
10/05/2009 16:04:55 - Inese Rakstīja :
Feini, ka tik pozitīvas pārmaiņas. Ja godīgi, lasu Jūsu ierakstus un priecājos par to, ka Jums patīk. Kā arī pārliecinos, ka mašīndejas ir labs palīginstruments ceļā uz vēlamo svaru ne tik vien man.
Nu dikti feini-man pat vīrs aizrāvies


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās