Tas, kurš mīl, tic neiespējamam. /Elizabete Bereta Brauninga/

Jaunākie ziņojumi | Mani ziņojumi | Foruma noteikumi

Jautājums "vecajām" dalībniecēm...


Dache (on-line)
Publicēts: 18.01.2012 19:18 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2012 19:18:56 - Rakstīja :
Kāds bija Jūsu sākums šeit un tievēšanas procesam. Ar ko Jūs iesākāt, ko sākumā darījāt.... Es pagaidām vēl neesmu atkodusi šo sistēmu...

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.01.2012 19:33 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2012 19:33:21 - Rakstīja :
Jālasa, jālasa un vēlreiz jālasa, jo to, ko klātienes nodarbībās Tev stāsta, te ir pašam jāizprot.
Sadaļā Online klubs, vienību aprēķināšana, plānotājs, pēc tam uztura programma. Var sākt ar to, ka katru nedēļu izlasi tikai vienas nedēļas materiālu.
Labajā pusē lapai ir ātrasi meklētājs, pie tā var atrast vecās tēmas, kas ir svarīgas. Piemēram, man tā bija "ciemos iešana". Tad parādās temas, kur meitenes par to runājušas, un tā, kuras zaudējušas daudz svara, un ilgtoši tievējušas ir labi padomi.

Materiālus var arī izprintēt, jo īpaši pirmās nedēļas piramīdu, jo to sākumā plānojot ēdienkarti vajag turēt priekšā.

Nepieciešami arī mazie virtuves svariņi, lai varētu ēdienu svērt.

Otrdienās sūtam atskaites.

Trešdienu vakaros online nodarbības, parasti ~20:00, kur runājam par nedēļas tēmu.

Jautājumiem: vienkāršākus droši var jautāt pie nedēļas atskaites, tur risinās visas sarunas, un meitenes biežāk ieskatās, biežāk atbild.
Sarežģītākus - tēma - jautājumi Unai.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.01.2012 19:34 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2012 19:34:30 - Rakstīja :
oi cik daudz kļudas, rakstot ar mazo klēpī...

LaimesKaleja
					Poste: 849
LaimesKaleja (on-line)
Publicēts: 18.01.2012 20:30 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2012 20:30:26 - Rakstīja :
Mans sākums.
1) izlasīju materiālus 1.-4.daļu. Galvenais - izprintēju 2. (Uztura programmas Porciju reģistru).
2) pirmajās nedēļās ņēmu dienu ēdienkartes un taisīju precīzi uz svariem ēdienus, kas tur rakstīti. Tā bija kaut kā vieglāk saprast.
3) vēlāk sāku meklēt interesantas receptes, jo tad jau ir apmēram skaidrs, cik vienības un no kādas grupas drīksti pa dienu apēst un apmēram saproti, cik daudz tas ir.

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 18.01.2012 21:10 | Atbildēt, citējot šo komentāru
18/01/2012 21:10:16 - Rakstīja :
Meitnes, re cik laba info:
http://www.figurasdraugi.lv/default.asp?wa_object_id=1&wa_id=1110&wa_id_key=

florentina (on-line)
Publicēts: 23.02.2012 12:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2012 12:24:53 - Rakstīja :
sveiki.
Izlasīju Unas rakstu un gribētos zināt, kā jūs 'sakārtojāt savu galvu'. Kādas atziņas jūs sapratāt? Kādā veidā mainījāt domāšanu?

citāts:
Programma, diēta, zināšanas par uzturu ir tikai daļa no tā, kas jāpaveic, lai novājētu, taču galvenais ir mainīt domāšanu.

Meks (on-line)
Publicēts: 23.02.2012 12:40 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2012 12:40:03 - florentina Rakstīja :
sveiki. Izlasīju Unas rakstu un gribētos zināt, kā jūs 'sakārtojāt savu galvu'. Kādas atziņas jūs sapratāt? Kādā veidā mainījāt domāšanu? citāts:Programma, diēta, zināšanas par uzturu ir tikai daļa no ...
Man šķiet, ka tas ir domāt, domāt, domāt variantus, virzienus , ko darīju nepareizi, ko varēju mainīt uc., un tādējādi atrast piemērotāko variantu sev. Lasu forumu un izvelko to, kas man būtu noderīgākais. Esmu jau vairākkārt to pieminējusi, bet man mainīja domāšanu par man gardiem ēdieniem Melllenes ieteiktais AIZVIETOŠANA. Elementāra lieta taču un arī nav neizpildāma! Var taču to, kas ļoti garšo padarīt "garāku" ar to, kam nav daudz punktu. Piem., makaronus sacept kopā ar puķukāpostiem un ķiršu tomāties. Vai saldumu aizvietošana. Tagad , ja ēdam saldējumu, tad savā porcijā ielieku vairāk augļus un saldējumu mazāk, putukrējuma vietā taisu piena putas.

airi
					Poste: 241
airi (on-line)
Publicēts: 23.02.2012 12:44 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2012 12:44:38 - Rakstīja :
Manuprāt ir svarīgi saprast un sev iepotēt, ka tagad ar tievēšanu es nevis sev daudz ko atņemu un mokos, lai notievētu, bet daru savam organismam labu un palīdzu iegūt veselību un labu izskatu. Ja tievēsi ar mokām, nekas ilgtermiņā nesanāks. Organisms atriebsies ar noraušanos pēc ilga saspringuma, vai vispār savus ''labumus'' neatdos. Un tikai pēc tam, nāk tās tīri tehniskās lietas. Skaitīšana, svēršana utt.

ilze_
					Poste: 1817
ilze_ (on-line)
Publicēts: 23.02.2012 17:25 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2012 17:25:55 - florentina Rakstīja :
sveiki. Izlasīju Unas rakstu un gribētos zināt, kā jūs 'sakārtojāt savu galvu'. Kādas atziņas jūs sapratāt? Kādā veidā mainījāt domāšanu? citāts:Programma, diēta, zināšanas par uzturu ir tikai daļa no ...
manuprat, tas svarigaikais domaasanas zinaa kas jasaprot ir tas, ka sii skaitisana bus uz muuzu. vienmer. :)
un jasaprot, ka programma ir domata, lai mums butu viegli un veseligi iespejams atbrivoties no liekaa, nevis kada aatraa 'greipfrutu dieta' :D

florentina (on-line)
Publicēts: 23.02.2012 18:24 | Atbildēt, citējot šo komentāru
23/02/2012 18:24:04 - Rakstīja :
paldies. Tiešām sāku domāt, analizēt un secināt. Man liekas tas ir pats pirmais kas jāizdara

melllene
					Poste: 5249
melllene (vada grupu)
Publicēts: 24.02.2012 20:12 | Atbildēt, citējot šo komentāru
24/02/2012 20:12:21 - florentina Rakstīja :
sveiki. Izlasīju Unas rakstu un gribētos zināt, kā jūs 'sakārtojāt savu galvu'. Kādas atziņas jūs sapratāt? Kādā veidā mainījāt domāšanu? citāts:Programma, diēta, zināšanas par uzturu ir tikai daļa no ...
1. Es izlēmu "BŪŠU SLAIDA". Ikdienā piepildīju daudz mazu un lielu mērķu, tāpēc izlēmu nolikt par mērķi būt slaidai. Labums, ka šis atšķirībā no citiem mērķiem ir 100% atkarīgs TIKAI NO MANIS.
2. Domāšana mainās piedaloties sarunās forumā. Kāda meitene, ko pastāstās, ko lasījusi. Es arī palasu. Kādu ieteikto grāmatu nopērku. Un tā tas pats par sevi notiek


Izsaki savu viedokli


Lai pievienotu emocijikonu, noklikšķiniet uz tās